Νέα

Χαλκίδα παίζει τίποτα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα yannodm
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

yannodm

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
ρε μάγκες Χαλκίδα παίζει ΄τιποτα από ξενοδοχεία ή μπαρ ή βίζιτες οτιδήποτε να αδειάσουμε λίγο
 

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
358
Like
46
Πόντοι
1
Η χαλκιδα εχει δυο μπουρδελα στη γλυφα εκει που ειναι τα καλοκαιρινα κλαμπ.Απο κολομπαρα εχει πολλα σε μερικα γαμας αλλα θα δωσεις πολλα σε μερικα αλλα δεν γαμας αμα δεν εισαι πελατης αν δεν σου φανε κανα 1000 euro.callgirls δεν εχει απο οτι ξερω μεχρι στιγμης ειδωμεν ομως,ξενοδοχεια δεν νομιζω να παιζει τιποτα εκτος και αν εχεις γκομενα να γαμησεις.βεβαια υπαρχουν και μερικες κοπελες που εξασκουν το επαγγελμα (κρυφα απο τους μπατσους) αλλα πρεπει να σε ξερουν ειναι κλειστου κυκλου η πας με καπιον που τον ξερουν.Αυτα σου τα λεει χαλκιδεος που δουλευει δαινομεας και ξερει τι χαλκιδα απο εξω,βεβαια ρωτα και κανεναν ταξιτζη αυτη ειναι μες τα κολπα,και σιγουρα ξερουν που ειναι τα μπουρδελα να σε πανε να ξαλαφρωσεις :boobies:
 

airjordan23

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2005
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Γλυφα εχει αλλα πατσαβουρες και μεγαλες πολυ,δεν αξιζει .Μετα προς Αρτάκη μεριά έχει το Γνωστό και ξακουστο Πωλίνα ,όπου αν θές πας καναπέ γωνία η τσιμπάς την κοπέλα και πας μεχρι Μάνικα χοτελ η Χαρά  χοτελ .Επίσης Μονακο ,βρίσκεται πίσω απο την πιτσαρια την Λα φιαμμα πλησιον του Κοκκινου σπιτιού .(ανεβαίνοντας Αβαντων ,πρώτη ταμπέλα που γράφει αθήνα αριστερά και έπεσες πανω του ,στο αριστερο σου χέρι).Μετά παίζει φράπα στο ΔΙΑΣ (πρώην Μαξίμ) ,το οποίο βρισκεται έναντι Κωτσοβολου ,στην πλατεία .πλησίον αστυνομικου τμήματους .Ολα τα υπόλοιπα ΔΕΝ ... Μονο κερασμα και χαμενα λεφτά οπως Πέππερ .Ρετρό ,Διπλό κλπ...
 
OP
OP
Y

yannodm

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
παίδες ευχαριστώ πολύ αν παίξει και κανά τηλέφωνο από καμιά κοπέλα που ασκεί το επάγγελμα ελεύθερα θα πιάναμε το τέλειο όποια άλλη πληροφορία καλοδεχούμενη
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
οταν ημουν φανταροσ εκει ειχε να μπουρδελο στα δεχια σου λυγο πριν μπισ στην χαλικδα δενξερω αν ειναι ακομα εκει.
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
Mostar Alterna Cafe...από τα ωραιότερα καφέ της χώρας, έχω πάει με παρέα και περάσαμε πολύ καλά, απίστευτος χώρος, τοπίο, σέρβις. Προσοχή δεν παίζει τίποτα πονηρό απλά το λέω γενικά για μια άλλη ευχάριστη νότα...
 

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
ρε παιδες ξερετε αν παιζει κατι στην χαλκιδα ? θα ειμαι εκει για κανενα τριμηνο λογω δουλειας , μην τρεχω στην αθηνα για ''καταθεση ''
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Έλα Αθήνα ούτε μισή ώρα είναι.
 

Επισκέπτης
παιδια χαλκιδα που παιζει μπουρδελα?καμια βοηθεια pls...
μιλαω καθαρα για μπουρδελα και οχι για κωλομπαρα κλπ πουχουν αναφερθει σε αλλο τοπικ...
οποιος γνωρίζει ας πει αλλα με καμια λεπτομερεια για το πως παμε και που ειναι?
ας παρουμε για κεντρικο σημειο,εκει στην κεντρικη πλατεια,στην γεφυρα πανω πουχει ενα μαγαζι στιλ καφετεριας-κλαμπ πουναι και ανοιχτο κιολας...δε θυμαμαι πως λεγεται...οι χαλκιδιοτες θα ξερουν πιο λεω...
thanx εκ των προτερων!
 

aquaplus1

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
61
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε στην Χαλκίδα εζησα 5 χρόνια από το 88-93 δεν υπάρχει τιποτα σε μπουρδέλο με την εννοια μπουρδέλο. Αλλα κωλόμπαρα νομίζω οτι κατέχει τα σκήπτρα Βασίλησα συνάδελφε.
 

managercor

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα στους συναγωνιστες, ξερει κανεις να μου πει που παιζουν μπουρδελα στην Χαλκιδα?
 

geocfu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
στην δροσια φιλε λιγο μετα την αλλατινη εχει 2 μαγαζια
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
Το θέμα συγχωνεύτηκε
 

fotis4881

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα στους συναγωνιστες, ξερει κανεις να μου πει που παιζουν μπουρδελα στην Χαλκιδα?

Φίλε όπως ακριβώς έχουν επισημάνει και οι προηγούμενοι, στη γλύφα εκεί που είναι μαζεμένα τα καλοκαιρινά κλαμπ έχει 2 μπουρδελάκια, από ποιότητα όμως άγνωστο
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
επαιζε κάποτε ο Καλλιγούλας πηγαίνοντας για την καστέλα μετά τη διχάλα για Ψαχνά όπως έρχεσαι από Αρτάκη.
Κωλόμπαρο.
Μπορντελ χαουζ γιοκ οζκιοκ στη Χαλκίδα.
 

fotis4881

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
επαιζε κάποτε ο Καλλιγούλας πηγαίνοντας για την καστέλα μετά τη διχάλα για Ψαχνά όπως έρχεσαι από Αρτάκη.
Κωλόμπαρο.
Μπορντελ χαουζ γιοκ οζκιοκ στη Χαλκίδα.

Τι κλείσανε αυτά στη γλύφα?
 

geocfu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
τελευταια νεα απο γλυφα αγαπητοι συναγωνιστες και συνκαταθετες.. στα 2 μαγαζακια εχει 2 μαυρουκες η μια ειναι για κλαματα η αλλη ειναι του στυλ στην αναβροχια καλο και το χαλαζι...αλλα περι ορεξεως....οι μαυρουκες που εχει απο λαμία μερια ειναι κλασεις ανωτερες..αυτα
σημερα εχω ραντεβου με daniella city tours αυριο εχει ραπορτο
 

mirage2000

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
53
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδες ενα μαγαζι sunrise στα ψαχνα,ξερετε τι παιζει εκει περα?
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.237
Πόντοι
7.045
Στο coctail εχει παει κανεις εκει στη Xαλκιδα?
Εχω ακουσει οτι δεν εχει καν χορους αλλα υποψιαζομαι γι αυτο το λογο να γινονται πολλα εκτος..
Για τα μπουρδελα στα καλοκαιρινα κλαμπ που λετε,εχω παρατηρησει μονο ενα και ειναι συνεχεια κλειστο..ασε που υποψιαζομαι οτι ειναι μαπα..
 

player george

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
Απο της πλατειες αγ.νικολαου και αγ.βαρβαρας ξερει κατι καποιος? Κανουν στεκει κατι νεαρες αλοδαπες,απο ρουμανια βουλγαρια κλπ.Ειναι φοβισμενες και πανε μονο απο γνωστο σε γνωστο.Ειχα παλια μια κατασταση αλλα τωρα εχω χασει τα κονε μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom