Νέα

Ανωμαλίες σε τσόντες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Zutka Patka
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Zutka Patka

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Εχω μια απορια εδω και χρονια:

Στα videoclubs εχουν ενα μεγαλο ποσοστο απο ανωμαλιες πασης φυσεως.

Sex με ζωα
Ουρολαγνεια
Κοπρολαγνεια
Γκευ
Βασανισμοι
Εγκυες

και δεν ξερω και εγω τι αλλο


Και ρωταω ποιος παει και τα παιρνει αυτα?Δεν μπορει για να τα εχουν σε ξεχωριστο μερος και να ειναι τοσες πολλες σημαινει οτι πουλανε.Το θεμα ειναι οτι ποτε οποτε κι'αν εχω παει να παρω τσοντα δεν εχω δει ουτε εναν να κοιταει ποσο μαλλον να τα διαλεγει.Χμ ποτε παν και τα περνουν δηλαδη και εχουν τοσο καταναλωση?

Και στο κατω κατω τι ανομαλια υπαρχει για να βλεπουν καποιοι τετοιες μαλακιες.Για μενα οποιος βλεπει τετοιες μαλακιες εστω και για πλακα ειναι αρρωστος και εχει σοβαρο προβλημα.


 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
περιεργους προβληματισμους εχεις ...
για να τις εχουν θα πει οτι καποιος τις βλεπει...
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
για τους ανώμαλους είναι αυτά καλά το είπες αλλά πιστεύω ότι τα βλέπεις και εσυ .
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Εχω μια απορια εδω και χρονια:

Στα videoclubs εχουν ενα μεγαλο ποσοστο απο ανωμαλιες πασης φυσεως.

Sex με ζωα
Ουρολαγνεια
Κοπρολαγνεια
Γκευ
Βασανισμοι
Εγκυες

και δεν ξερω και εγω τι αλλο


Και ρωταω ποιος παει και τα παιρνει αυτα?Δεν μπορει για να τα εχουν σε ξεχωριστο μερος και να ειναι τοσες πολλες σημαινει οτι πουλανε.Το θεμα ειναι οτι ποτε οποτε κι'αν εχω παει να παρω τσοντα δεν εχω δει ουτε εναν να κοιταει ποσο μαλλον να τα διαλεγει.Χμ ποτε παν και τα περνουν δηλαδη και εχουν τοσο καταναλωση?

Και στο κατω κατω τι ανομαλια υπαρχει για να βλεπουν καποιοι τετοιες μαλακιες.Για μενα οποιος βλεπει τετοιες μαλακιες εστω και για πλακα ειναι αρρωστος και εχει σοβαρο προβλημα.


Mπας και εισαι ανωμαλιαρης και θες να μαθεις αν εισαι μονος η αν υπαρχουν και αλλοι σαν εσενα?
Η μηπως εισαι 15 ετων? Τι σε νοιαζει για τα βιτσια του καθενα?
Παντως πλεον οτι θες το βρισκεις στο ιντερνετ χωρις να γινεσαι ρομπα στα βιντεο κλαμπ.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.701
Πόντοι
6.925
Gay και έγκυες δεν είναι τόσο ανωμαλο όσο ζώα, ούρα & σκατά. Οι αδερφές αυξάνονται και οι εγκυες πηδιουνται  με την κοιλιά τουρλα - εκτος πριν τους πρωτους και τελευταιους μηνες, μάλιστα τα στηθια τους γίνονται διπλά και είναι ευκαιρία πριν τα πάρει εργολαβία το μωρό να τα απολαμβάνουν όλοι.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.427
Κριτικές
61
Like
38.544
Πόντοι
21.555
:boobies: :boobies: :boobies:καυλα τα πρισμενα βυζακια.
 

succubi

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
η μονη τσοντα με εγκυες που εχω δει ειναι μια οταν η belladona ηταν εγκυως και την ειδα μονο για την belladona
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
16
Εχω μια απορια εδω και χρονια:

Στα videoclubs εχουν ενα μεγαλο ποσοστο απο ανωμαλιες πασης φυσεως.

Sex με ζωα
Ουρολαγνεια
Κοπρολαγνεια
Γκευ
Βασανισμοι
Εγκυες

και δεν ξερω και εγω τι αλλο


Και ρωταω ποιος παει και τα παιρνει αυτα?Δεν μπορει για να τα εχουν σε ξεχωριστο μερος και να ειναι τοσες πολλες σημαινει οτι πουλανε.Το θεμα ειναι οτι ποτε οποτε κι'αν εχω παει να παρω τσοντα δεν εχω δει ουτε εναν να κοιταει ποσο μαλλον να τα διαλεγει.Χμ ποτε παν και τα περνουν δηλαδη και εχουν τοσο καταναλωση?

Και στο κατω κατω τι ανομαλια υπαρχει για να βλεπουν καποιοι τετοιες μαλακιες.Για μενα οποιος βλεπει τετοιες μαλακιες εστω και για πλακα ειναι αρρωστος και εχει σοβαρο προβλημα.
φιλος που δουλευει σε sex shop μου λεει οτι μονο ειδικα θεματα πουλαει και νοικιαζει γιατι η ανωμαλια παντα εξιταρει κ ειναι κατι το μη συνηθησμενο. ακομα και τα τριο gang bang bukake τα θεωρουνε πλεον νορμαλ. το να πας με εγκυο ειναι τελειο οι ορμονες τους βαρανε κοκκινο και κανουνε τα παντα!
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
και μετα το θρεντ που ανοιξες περι γαμησιου απο κωλο σε βλεπουμε και εδω πρωτο πρωτο....χμ....μηπως εισαι σε λαθος site?δεν πας εδω? :cheesy: :cheesy: :cheesy: ρε φιλε πλακα μας κανεις πρωι πρωι?οτι καυλωνει ο καθενας κανει...gay και εγκυες δεν θεωρουνται καν ανωμαλια στις μερες μας(που φτασαμε).τωρα αν ο αλλος γουσταρει να του κατουρανε τη μουρη και να τρωει σκατα και να καυλωνει εμεις τι να του πουμε?ελεος ρε..ελπιζω να μη δω και αλλο κουλο θρεντ απο σενα....
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
φιλαρα μου το ξερεις οτι υπαρχουν αρκετοι που θεωρουν ανωμαλια το να μπαινεις σε site για μπουρδελα και σεξ γενικοτερα... Ελεος, οτι θελει ας κανει ο καθενας και αν κανεις ειναι τοσο πουριτανος που δεν ανεχεται αυτα ας μην μπαινει και στο site αυτο.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
ο φιλος μας εχει μπερδευτει.
οσο ανωμαλο ειναι το να θες να σε πιπωνουν ενω χεζεις,
αλλο τοσο ειναι να σου λιωνουν κερι στο σωμα.
απλα για ορισμενες σεξουαλικες πρακτικες υπαρχει νομικο πλαισιο,
για ευνοητους λογους.
 

skistis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
Και στο κατω κατω τι ανομαλια υπαρχει για να βλεπουν καποιοι τετοιες μαλακιες.Για μενα οποιος βλεπει τετοιες μαλακιες εστω και για πλακα ειναι αρρωστος και εχει σοβαρο προβλημα.

Και όποιος ασχολείται με αυτά επίσης και μας πρίζει τα αρχίδια πρωϊνιάτικα.
 

psolaras19

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2008
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
ο γκεισμος ειναι ανωμαλια  , τελος . και καταντήσαμε να αποκαλούμε τους κανονικούς ετερόφυλους και τους gay ομοφυλοφιλους . ανώμαλοι και κανονικοί , τέλος .
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ρε το ξερατε οτι και στο ζωικο βασιλειο υπαρχουν γκει δεσμοι ζωων?
Οι πρωτοι που το εκαναν ηταν οι Ελεφαντες.
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Καλά ρε πούστη μου, υπάρχουν άτομα που βλέπουν τσόντες ή τους αρέσει να γαμάνε απο κώλο γυναίκα?  :think: :think: :think:

Τι ανωμαλία γαμώτο, σε τι κόσμο ζούμε  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Παντως εγω το πιο ανωμαλο που ειχα δει τυχαια........
Ηταν κανονικα μια γκομενα και ενας αντρας...
Λεει η γκομενα θελω να με γαμησεις ...αλλα θελω την ιδια ωρα να σε γαμαει ενας αλλος αντρας.....
Τριο-Ο αντρας γαμαει τη γυναικα απο τον κωλο και ενας αλλος αντρας γαμαει εκεινον ταυτοχρονα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Και στο κατω κατω τι ανομαλια υπαρχει για να βλεπουν καποιοι τετοιες μαλακιες.Για μενα οποιος βλεπει τετοιες μαλακιες εστω και για πλακα ειναι αρρωστος και εχει σοβαρο προβλημα
γιατρέ μου έχετε να μου προτίνετε κάποιο φάρμακο ;;;
:priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Παντως εγω το πιο ανωμαλο που ειχα δει τυχαια........
Ηταν κανονικα μια γκομενα και ενας αντρας...
Λεει η γκομενα θελω να με γαμησεις ...αλλα θελω την ιδια ωρα να σε γαμαει ενας αλλος αντρας.....
Τριο-Ο αντρας γαμαει τη γυναικα απο τον κωλο και ενας αλλος αντρας γαμαει εκεινον ταυτοχρονα.

έλα ρε χρήστο... Εχω δει εγώ τραινάκια πολυβάγονα.....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
πεστα αυτοκρατορα της ηδονης!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Καλά ρε πούστη μου, υπάρχουν άτομα που βλέπουν τσόντες ή τους αρέσει να γαμάνε απο κώλο γυναίκα?  :think: :think: :think:

Τι ανωμαλία γαμώτο, σε τι κόσμο ζούμε  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom