Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Αμφιθέας 13

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giannis939
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
6
Like
988
Πόντοι
361
Καλησπερα σε ολους τους συναγωνιστες.

Χρειαζομαι τα φωτα σας. Λειτουργουσε πριν μερικα χρονια ενα αρκετα συμπαθιτικο studio στην Λεωφορο Αμφιθεας στον αριθμο 13 κοντα στην Συγγρου. Αυτο το studio ειχε κατα καιρους πολυ καλα κομματια αν και προς το τελος ακουγοταν οτι ειχε φερει trans. Το χαρακτηριστικο του ηταν η μεγαλη φωτεινη ταμπελα με το νουμερο 13 απ’εξω.

Το μαγαζι εκλεισε μετα απο παρεμβαση πολλων. Και το εν λογο σπιτι ειχε μεινει κλειστο και εγκαταλελημενο μεχρι προσφατα. Τωρα τελευταια ομως μια-δυο φορες που εχω περασει βλεπω την πορτα και τα παραθυρα ανοιχτα.

Γνωριζει κανεις κατι? Θα ξαναλειτουργισει το καταστημα?

Ευχαριστω, 
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Απο κει εχει περασει η Αντριαννα / εγω παντως δεν παω .... / αλλου ειναι τα λεφτα τα καλα ...
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
φίλος μου που μένει στην περιοχή εκεί, μου είπε πως δεν έχει δει κάτι....
 

Επισκέπτης
δεν λειτουργει πια!εκει ηταν τσατσος και ο κωστας απο λιοσιων 278!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Δλδ λειτουργει ξανα?

δεν ξερω απολυτως τιποτα φιλε και δεν με ενδιαφερει κιολας / παντως αν ανοιξει πηγαινε μια βολτα γιατι παλια ηταν απο τα καλα στουντιο νομιζω  ......
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
δεν ητο απλα φημες τα περι προσληψεων τρανς στο ιδρυμα του ελαχίστου παθους και ερωτα,αλλα πραγματικοτητα και μαλιστα τρανσεξουαλικη πραγματικοτης. :rockon:
 

tritos_daktylos

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Έχεις δίκηο μεγάλε. Κάποτε ήταν καλό μαγαζί με κατά διαστήματα καλά κομμάτια. Μετά το γύρισε σε trans. Έκανα κάτι καλά πηδήγματα και με αυτές (μερικές ήταν χαβούζες), αλλά στο τέλος βαριέσαι  :headbang: Καλός ο κώλος αλλά πρέπει να γειτονεύει με μουνάκι... Τότε μυρίζει καλύτερα. Πίστεψέ με κάτι ξέρω...  :2funny:
 

pan13

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2006
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
και εγω δεν ξερω τι εγινε με λιοσιων 278 αλλα νομιζω καπου μεταφερθηκε αλλα δεν ξερω που
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
Αμφιθέας 13 πήγαινα όταν ήμουν φοιτητης γύρω στο 2000. Απο κάτω υπήρχε εκθεση αυτοκινητων η οποια μάλλον ηταν για ξεπλυμα ήξεκαρφωμα μια και δεν ανανεωθηκαν ποτε τα προς πωληση αυτοκινητα. Περνουσα καθε μερα για να παω στο Πα.Πει.

Εκει ειχα μια δυσαρεστη εμπειρια....περασα μεσα και καταλαβα πανω στο πηδημα πως ηταν τρανς κι οχι γυναικα. Επεσα θυμα
 

Babouinos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2015
Μηνύματα
326
Like
62
Πόντοι
1
Αμφιθέας 13 πήγαινα όταν ήμουν φοιτητης γύρω στο 2000. Απο κάτω υπήρχε εκθεση αυτοκινητων η οποια μάλλον ηταν για ξεπλυμα ήξεκαρφωμα μια και δεν ανανεωθηκαν ποτε τα προς πωληση αυτοκινητα. Περνουσα καθε μερα για να παω στο Πα.Πει.

Εκει ειχα μια δυσαρεστη εμπειρια....περασα μεσα και καταλαβα πανω στο πηδημα πως ηταν τρανς κι οχι γυναικα. Επεσα θυμα

τυπε μηπως εισαι απο εκεινη την ημερα bi ?????  :gay:
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
Οχι ρε ΑΣΜακη δεν ειμαι τοτε bi......απο την 1/3/2017 λέω να γίνω  :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom