Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 290 291 292 293 294 295 [296] 297 298 299 300 301 302 ... 1111   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Πουτανόπιατσες Αθήνας  (Αναγνώστηκε 1298826 φορές)
4 μέλη και 12 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
Womanaholic
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

Εκεί που σταματάει η λογική αρχίζει η κάβλα

« Απάντηση #4425 στις: 13/04/11, 03:03 »

Ααααααααααααααααα......... μακρια!!!!

ρε μαγκες επειδη εχω χρονια να ψωνισω απο δρομο ποσο πανε τα αλβανορουμανογυφτακια στο κεντρο Σατωβριανδου και τριτης Σεπτ; το χοτελ στη γωνια με εισοδο απο Σατωβρ;
ποσο το πακετακι;

Ρουμανογυφτάκια γνωρίζω να υπάρχουν, Βουλγαρογυφτάκια επίσης, Αλβανογυφτάκια όμως πρώτη φορά ακούω...
Καταγράφηκε
Womanaholic
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #4426 στις: 13/04/11, 03:03 »

μισαωρακι ε; με τα μπες βγες ντυσου ξεντυσου; έιχα δει πριν κανα 2 βδομαδες μια ψηλη μελαχροινη με σοφιστικε γυαλια...ξερουμε κατι για αυτή; στο χοτελ μπηκε με ενα τυπακο

Αν έβλεπα καμία τέτοια θα την έπαιρνα κι εγώ και θα ξεχνούσα και το φόβο των παρασήμων και τα πάντα!
Καταγράφηκε
Womanaholic
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #4427 στις: 13/04/11, 03:03 »

Άμα πηγαίνει στην 50άρα γιατί να μην πάει κανείς σε στούντιο και να γλυτώσει και τη φυματίωση;

Γιατί φίλε είναι άλλη η κάβλα να μαζεύεις το ξεκωλίδι απ' το δρόμο με το αμάξι και να το πηγαίνεις ξενοδοχείο... Εγώ μαζί σου είμαι, βάζοντάς τα όλα κάτω προτιμώ το στούντιο, αλλά καταλαβαίνω την κάβλα αυτών που το κάνουν γιατί έχω κι εγώ λίγη απ' αυτή... Και φυσικά έχω πάρει καλντεριμιτζού για ξενοδοχείο στο παρελθόν Smiley
Καταγράφηκε
LEON13
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #4428 στις: 13/04/11, 10:10 »

Άμα πηγαίνει στην 50άρα γιατί να μην πάει κανείς σε στούντιο και να γλυτώσει και τη φυματίωση;
Θα σμφωνησω και εγω, ως προς την ασθενεια γενικως, αλλα το πακετο εχει και κουλουρι, για τους τρελομερακληδες  στο 50αρικο !!!
Καταγράφηκε
LEON13
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #4429 στις: 13/04/11, 10:10 »

Αν έβλεπα καμία τέτοια θα την έπαιρνα κι εγώ και θα ξεχνούσα και το φόβο των παρασήμων και τα πάντα!
Μην ξεχνας, η αμνησια στον φοβο των παρασημων, διαρκει οσο και πραξη !!!
ΜΕΤΑ, αμα σου κολησει η ιδεα, η τιποτε αλλο, τι γινεται ???
Ω Ε Ε ΟΟΟΟΟΟ !!! 
Καταγράφηκε
FINTEL
Νέος
*

« Απάντηση #4430 στις: 13/04/11, 17:05 »

Ρε συναγωνιστές   10 λεπτά πήδημα  10 χρόνια αγώνας ζωής
Ένας φίλος μου Έδωσε πίπα ακάποτη σε μια ρωσίδα πριν 5 χρόνια εκεί απέξω απο την καφετέραι joys  ονόματι ατζελα ξανθιά παχουλή όμορφη κ.λ.π .
Μετά απο 2 μήνες μπήκε στο Νοσοκομείο με κωλικό νεφρού και ύστερα απο 2 μηνη ταλαιπωρία διαπιστώθηκε φιματίωση ουροποιητικού με βλάβη στους όρχεις .
5 χρόνια μετά και ύστερα απο θεραπεία turbo 9 χάπια την ημέρα
έχει χάσει τον αριστερό όρχη καικινδυνεύει και ο δεξιός .
ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ??????
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ !!!!!!!
Καταγράφηκε
FINTEL
Νέος
*

« Απάντηση #4431 στις: 13/04/11, 18:06 »

ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΕΩ
Καταγράφηκε
piatsovios
Τιμημένος

« Απάντηση #4432 στις: 13/04/11, 18:06 »

κοιταξτε παιδια γενικα στισ πιατσεσ ρυσκαρουμε τησ ζωεσ μασ.αυτη ειναι η αληθεια ολη .βεβαια με προσοχη μειονωνται η πιθανοτητεσ ,αλλα δεν μπορεισ να αποκλησεισ τιποτα.
Καταγράφηκε
Womanaholic
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #4433 στις: 13/04/11, 18:06 »

Ρε συναγωνιστές   10 λεπτά πήδημα  10 χρόνια αγώνας ζωής
Ένας φίλος μου Έδωσε πίπα ακάποτη σε μια ρωσίδα πριν 5 χρόνια εκεί απέξω απο την καφετέραι joys  ονόματι ατζελα ξανθιά παχουλή όμορφη κ.λ.π .
Μετά απο 2 μήνες μπήκε στο Νοσοκομείο με κωλικό νεφρού και ύστερα απο 2 μηνη ταλαιπωρία διαπιστώθηκε φιματίωση ουροποιητικού με βλάβη στους όρχεις .
5 χρόνια μετά και ύστερα απο θεραπεία turbo 9 χάπια την ημέρα
έχει χάσει τον αριστερό όρχη καικινδυνεύει και ο δεξιός .
ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ??????
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ !!!!!!!

Καλό θα ήταν να αναφέρετε ΑΛΗΘΙΝΑ περιστατικά για να συνετίσετε τους συναγωνιστές κασκαντέρ και όχι φανταστικές ιστορίες που βγάζετε από την γκλάβα σας προκειμένου να προκαλέσετε εντυπώσεις... Ο κολικός νεφρού μεγάλε προκαλείται από πέτρες στο νεφρό και δε νομίζω με μια πίπα που πήρε η γκόμενα στο φίλο σου να εμφανίστηκαν ξαφνικά πέτρες στο νεφρό του... Όσον αφορά τη φυματίωση του ουροποιητικού δε βλέπω τί σχέση μπορεί να έχει με τον κολικό νεφρού... Τέλος το ουροποιητικό δεν έχει καμία σχέση με τους όρχεις, οι όρχεις είναι γεννητικοί αδένες... Και σημειωτέον δεν είμαι γιατρός, απλά δεν είμαι άσχετος... Τώρα αν όντως ο φίλος σου κόλλησε κάτι αλλά δε θυμάσαι τί και "ανακάλυψες" δικές σου ασθένειες μάλλον μαλακία είναι και θα ήταν πιο τίμιο να έλεγες ότι είχε τραβολογήματα χωρίς να το παίξεις ειδήμων απ' τη στιγμή που δε γνωρίζεις ούτε τα βασικά.
Καταγράφηκε
taurus1
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #4434 στις: 13/04/11, 18:06 »

Καλό θα ήταν να αναφέρετε ΑΛΗΘΙΝΑ περιστατικά για να συνετίσετε τους συναγωνιστές κασκαντέρ και όχι φανταστικές ιστορίες που βγάζετε από την γκλάβα σας προκειμένου να προκαλέσετε εντυπώσεις... Ο κωλικός νεφρού μεγάλε προκαλείται από πέτρες στο νεφρό και δε νομίζω με μια πίπα που πήρε η γκόμενα στο φίλο σου να εμφανίστηκαν ξαφνικά πέτρες στο νεφρό του... Όσον αφορά τη "φυματίωση ουροποιητικού" απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΣΘΕΝΕΙΑ καθώς η φυματίωση έχει να κάνει με τους πνεύμονες... Τέλος το ουροποιητικό δεν έχει καμία σχέση με τους όρχεις, οι όρχεις είναι γεννητικοί αδένες... Και σημειωτέον δεν είμαι γιατρός, απλά δεν είμαι άσχετος... Τώρα αν όντως ο φίλος σου κόλλησε κάτι αλλά δε θυμάσαι τί και "ανακάλυψες" δικές σου ασθένειες μάλλον μαλακία είναι και θα ήταν πιο τίμιο να έλεγες ότι είχε τραβολογήματα χωρίς να το παίξεις ειδήμων απ' τη στιγμή που δε γνωρίζεις ούτε τα βασικά.
Καλό θα είναι όταν δε ξέρουμε να μη μιλάμε..Και επειδή όχι απλώς δεν είσαι ιατρός, αλλά αγνοείς βασικά πράγματα η δεύτερη συχνότερη συχνότερη εξωπνευμονική εστία φυματίωσης είναι το ουροποιητικό!!
Καταγράφηκε
Womanaholic
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #4435 στις: 13/04/11, 18:06 »

Καλό θα είναι όταν δε ξέρουμε να μη μιλάμε..Και επειδή όχι απλώς δεν είσαι ιατρός, αλλά αγνοείς βασικά πράγματα η δεύτερη συχνότερη συχνότερη εξωπνευμονική εστία φυματίωσης είναι το ουροποιητικό!!

Μετά το θυμήθηκα και το διόρθωσα αν πρόσεξες στο post μου. Αλλά αυτό δεν αλλάζει το γεγονός ότι δεν έχει καμία σχέση η φυματίωση του ουροποιητικού με τον κολικό νεφρού... Όπως και το ότι η φυματίωση του ουροποιητικού δεν έχει καμία σχέση με τους όρχεις... Εκτός αν κάνω κι εκεί λάθος οπότε να με διορθώσεις... Και να μας πεις κι εσύ που ξέρεις αν είναι δυνατόν να εμφανιστεί φυματίωση του ουροποιητικού μετά από μια πίπα...
Καταγράφηκε
taurus1
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #4436 στις: 13/04/11, 18:06 »

Στη φυματίωση ουροποιητικού τα συμπτώματα μπορεί να είναι οσφυαλγία, συχνουρία, τσούξιμο, δυσουρία, αιματουρία, άνοδος της θερμοκρασίας του σώματος. Μπορεί δηλαδή να εμφανιστεί ως<< κολικός νεφρου>>.
Και φυσικά μπορεί αν επιπλακεί όχι απλώς να χάσεις τον όρχι αλλά να καταλήξει και σε νεφρική ανεπάρκεια.
Και τέλος από σεξ ακόμα και στοματικό χωρίς προφύλαξη μπορείς να κολλήσεις άπειρες ασθένειες.
Καλό θα είναι λοιπόν να αναφερόμαστε σε θέματα που γνωρίζουμε.
Καταγράφηκε
Palaiokwstas
Νέος
*

Μαζι .... τα φαγατε, αλλοι τα πληρωνουμε ...

« Απάντηση #4437 στις: 13/04/11, 18:06 »

Καλησπερα σε ολα τα παιδια του forum!Προσεξα την συζητηση σας, και συμφωνο στο οτι χρειαζεται μεγαλη προσοχη, για το τι ... fuck2! Αλλωστε, ποιοσ εχει εμπιστοσυνη πλεον στα ... εισαγωμενα?
Καταγράφηκε

Ο μυλοποταμος θαρω, πως ζει και βασιλευει, τα εμορφα τα ζωνιανα, κανεις δε κυριευει....
piatsovios
Τιμημένος

« Απάντηση #4438 στις: 13/04/11, 18:06 »

που εισε εσυ ρεεεεε.στα βουνα στα τρικαλα με λαπτοπ. Headbaning!
Καταγράφηκε
taurus1
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #4439 στις: 13/04/11, 18:06 »

Καλησπερα σε ολα τα παιδια του forum!Προσεξα την συζητηση σας, και συμφωνο στο οτι χρειαζεται μεγαλη προσοχη, για το τι ... fuck2! Αλλωστε, ποιοσ εχει εμπιστοσυνη πλεον στα ... εισαγωμενα?
γιατί τα εγχώρια είναι πιο ασφαλή??
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 290 291 292 293 294 295 [296] 297 298 299 300 301 302 ... 1111   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: