Νέα

Η πιο ξενέρωτη στιγμή που ζήσατε όταν επιτέλους τη γδύσατε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nightwish1975
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 412
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Οταν διαπίστωσα ότι το μουνί της ήταν απεριποίητο και θα χρειαζόμουν τζουγκράνα για να της ανοίξω τα μουνόχειλα...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
:2funny:
[youtube=425,350]hFSqDRPHoZU[/youtube]
 

michael_ath31

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
το χειροτερο ειναι να ειναι απεριποιητο και να ειναι και απλυτο..... :new_shocked: μπλιαξ.....
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
118
Πόντοι
5.765
Βρωμούσε,το κερατό μου,κάτι αναμεσα σε ψαρια που εχουν μεινει στον ηλιο και σάπια φυκια.Κι εκει που ταχασα ηρθε η ατάκα του αιώνα "κατι μύκητες ειναι αγαπη,μην κολώνεις"
Πισω χωματερές...
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
29
Πόντοι
16
+1 ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ Η ΝΤΟΛΟΡΕΣ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΤΡΙΧΕΣ ΣΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΡΟΓΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΗΦΘΗΚΑ ΕΓΚΑΙΡΩΣ ΛΟΓΩ ΣΥΣΚΟΤΙΣΗΣ, ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΩ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΜΟΥ. ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΩ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΜΟΥΝΟΔΑΧΤΥΛΟ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΛΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΠΥΚΝΕΣ ΤΡΙΧΕΣ, ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΡΑΒΑΕΙ ΜΙΑ ΠΡΟΧΕΙΡΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΠΩ ΟΤΙ ΠΗΓΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΧΑΜΕΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΚΑΤΟΠΙΝ ΝΤΥΘΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΦΥΓΑΜΕ. ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΑ, ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΨΕΥΤΙΚΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΚΤΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΑΝΑΔΕΙΔΑ. ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ. ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΡΙΧΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΒΥΖΙΑ, ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΛΥΝΕΙ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΣΚΑΤΩΜΕΝΗ ΚΙΛΩΤΑ!!!! ΑΥΤΑ.-

Θα παρακαλέσω να χρησιμοποιούμε Ελληνικούς χαρακτήρες, όχι μόνιμα κεφαλαία, και όχι μόνιμα χρώματα, όπως αναγράφεται και στους www.bourdela.com/index.php?option=com_smf&Itemid=250&topic=2]κανόνες του forum[/url].

Υπάρχει η δυνατότητα επεξεργασίας (Τροποποίηση), για να επεξεργαστείς το μήνυμά σου. Η δυνατότητα τροποποίησης θα ισχύει για 30 λεπτά από τη δημιουργία της δημοσίευσής σου.

Αν δεν επεξεργαστείς στο μήνυμά σου στην επόμενη μισή ώρα, θα αναγκαστώ να το διαγράψω.

Ευχαριστώ
 

KRITIKOS25

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Ποια ειναι η Ντολορες kritike ?

- ΥΓ - Γιαυτο παιδες να πηγαινετε μονο με στριπτηζουδες.. Ειναι παντα "στην τριχα" ..

μια ελληνοπορτουγεζα που ειχα γνωρισει οταν ημουνα φοιτητης,στο καραβι ταξιδευοντας για κρητη!!!
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
16
χειροτερο απο το να κατεβαινεις γλυφωντας και να σου ερθει η μυρωδια απο την ψαριλα δεν υπαρχει!
το απολυτο ξενερωμα!

:headbang:
 

michael_ath31

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
χειροτερο απο το να κατεβαινεις γλυφωντας και να σου ερθει η μυρωδια απο την ψαριλα δεν υπαρχει!
το απολυτο ξενερωμα!

:headbang:

πραγματικα και να μην εχει το τελειο βυζι που νομιζες ή το τελειο σωμα, το ξεπερνας...

αλλα αυτη η μυρωδια δεν παιζεται με τιποτα...

ευτυχως μονο μια φορα μου εχει τυχει και αισθανομαι πολυ τυχερος με τοσα που ακουω!!
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
16
πραγματικα και να μην εχει το τελειο βυζι που νομιζες ή το τελειο σωμα, το ξεπερνας...

αλλα αυτη η μυρωδια δεν παιζεται με τιποτα...

ευτυχως μονο μια φορα μου εχει τυχει και αισθανομαι πολυ τυχερος με τοσα που ακουω!!


δηλαδη πανε να γαηθουν με την ψαριλα?
αν ειναι δυνατον τοσο :idiot: ειναι μερικες!
:helpplea:
 

violi x.x.

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
411
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.225
εγω αγαπητοι συναδελφοι γουσταρα πολυ μια γκομενα 30χ...πολυ ωραιο σωμα...αδυνατη και με ωραιο βυζι(ετσι φαινοταν...)μετα απο 2-3 ραντεβου κι αφου ειχαν πεσει ΤΑ μπαλαμουτια πηγαμε σε ξενοδοχειο...ειχαμε οπως ηταν λογικο την αμηχανια της πρωτης φορας..αφου βγαζει το παντελονι αποκαλυπτοντας τον εκπληκτικο κ@λο της μενει με το σουτιεν...παω να το βγαλω κ μολις το βγαζω φιλοι μου βλεπω 2 βυζια σαν της 80χρονης γιαγιας μου!!!!εφαγα τρελη ξενερα... απο μονη της μετα μου ειπε οτι θελει να παει να κανει επεμβαση....
 

michael_ath31

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
δηλαδη πανε να γαηθουν με την ψαριλα?
αν ειναι δυνατον τοσο :idiot: ειναι μερικες!
:helpplea:

αστα να πανε!!

ειδικα η συγκεκριμενη μου ελεγε πριν οτι δεν ξυριζεται γιατι ειναι πολυ τυχερη κ δεν εχει καθολου τριχεσ στο μουνι της!!Μου εκανε ιδιαιτερη εντυπωση αυτο, δεν το πιστεψα κ πολυ αλλα περίμενα μαλλον οτι θα εχει πολυ λιγες τριχουλες ισως! ομως αυτο ποθ αντικρυσα ηταν ενα δασος το οποιο βρωμουσε κιολας!! φυσικα την εκανα με ελαφρα και δεν την ξαναειδα απο τοτε!
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
16
Η φυσικη οσμη της ειχε μια τρελη ξυνιλα, το πραμα της ηταν απλυτο και ειχε πρασινοκιτρινες βλένες, τα βυζια της ηταν πεσμένα. Μιλαμε για τρελη αηδία, εμετοοοοοος :blowup: :blowup: :shit:
 

Επισκέπτης
Εγώ είχα φάει τη φρίκη του αιώνα με μια γκόμενα μια καθηγήτρια αγγλικών σε λύκειο 35αρα.
Ενώ είχε καλό σωματάκι πήγαινε και γυμναστήριο τίποτα δε με προιεδίαζε για αυτό που θα αντίκρυζα. Λοιπόν μ..νι πευκόδασος, μασχάλες ζούγκλα του αμαζονίου και φόραγε καλσόν αυτά που φοράνε οι θείτσες τα καφέ και βράκα αντί για στριγκάκι Και απο σεξ βράστα και άστα μονο ιεραποστολικό ήθελε...Φυσικά δεν υπήρχε καμιά συνέχεια με την τύπισσα..
 

Επισκέπτης
η μονη ασχημη εμπειρια που ειχα ηταν με μια που ειχε μικρα βυζια τα οποια λογω σουτιεν φαινοταν μεγαλα.οχι οτι με πειραξε αλλα οταν περιμενεις παμελα και σου βγαινει ματιλντα ε καπως ειναι...
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
τι γελιο ειναι αυτο ρε πουστη μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Η φυσικη οσμη της ειχε μια τρελη ξυνιλα, το πραμα της ηταν απλυτο και ειχε πρασινοκιτρινες βλένες, τα βυζια της ηταν πεσμένα. Μιλαμε για τρελη αηδία, εμετοοοοοος :blowup: :blowup: :shit:

Εγώ είχα φάει τη φρίκη του αιώνα με μια γκόμενα μια καθηγήτρια αγγλικών σε λύκειο 35αρα.
Ενώ είχε καλό σωματάκι πήγαινε και γυμναστήριο τίποτα δε με προιεδίαζε για αυτό που θα αντίκρυζα. Λοιπόν μ..νι πευκόδασος, μασχάλες ζούγκλα του αμαζονίου και φόραγε καλσόν αυτά που φοράνε οι θείτσες τα καφέ και βράκα αντί για στριγκάκι Και απο σεξ βράστα και άστα μονο ιεραποστολικό ήθελε...Φυσικά δεν υπήρχε καμιά συνέχεια με την τύπισσα..

Έχω δακρύσει από το γέλιο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom