Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 ... 68   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Πώς μπορώ να μεγαλώσω τον πούτσο μου;(χάπια,τρόμπες κτλ)  (Αναγνώστηκε 129708 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
panagiotis777
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #705 στις: 04/10/10, 21:09 »

Θέλω να ρωτήσω αν έχει δοκιμάσει κανείς να πάρει χάπια για επιμήκυνση πέους, απο τα πολλά που κυκλοφορούν στο internet. Κάνουν δουλειά ή είναι τελείως μούφα? Αν έχει κάποιος δοκιμάσει και ξέρει να μου πεί παρακαλώ. 
Καταγράφηκε
AQ7
Ανώτερος

Νέα Ευρώπη

« Απάντηση #706 στις: 04/10/10, 21:09 »

Απο 28 στα 28.3 ? Ειναι επιτυχια αυτο? Μουφα ειναι

Η μετρηση εγινε με αποστασιομετρο laser
Καταγράφηκε
panagiotis777
Νέος
*

« Απάντηση #707 στις: 04/10/10, 21:09 »

δεν ξέρω αν με δουλευεις η όχι αλλά όντως πήρες κάποια χάπια? Αν ναι πες λεπτομέριες. Και προφανώς με 28 τα χάπια δεν είναι απαραίτητα.
Καταγράφηκε
gastez
Global Moderator

Φύλο: Άντρας

Guidette in Seaside -NJ-

« Απάντηση #708 στις: 04/10/10, 22:10 »

το thread συγχωνεύτηκε
Καταγράφηκε

May the wind always be on your back and the sun upon your face and may the winds of destiny carry you aloft to dance with the stars
brad-pitt
Μάλαμα

« Απάντηση #709 στις: 05/10/10, 08:08 »

μην ψαχνεστε ρε παιδια να μεγαλωσετε τον πουτσο σας γιατι μετα θα το μετανιωσετε... εμενα ολες παντα μου λενε αχ μη και ποναω και σιγα-σιγα και κατι τετοια. ειλικρινα υπαρχουν φορες που ευχομαι να εχανα 2-3 ποντους. ειναι η απολυτη ξενερα να βλεπεις την αλλη να κανει μορφασμους πονου και συνοφρύωσεις την ωρα του σεξ...
Καταγράφηκε

pokahontas
Μάλαμα

Ποκαχοντας - Ο μαλακας του σαιτ

« Απάντηση #710 στις: 15/10/10, 13:01 »

δεν ξέρω αν με δουλευεις η όχι αλλά όντως πήρες κάποια χάπια? Αν ναι πες λεπτομέριες. Και προφανώς με 28 τα χάπια δεν είναι απαραίτητα.

Δουλευει, αλλα αναλογικα. Χρησιμοποιησα τα vigrx plus για αρκετους μηνες (6 μηνες) και μπορω να πω οτι ειχε αποτελεσμα χωρις παρενεργειες. Ξεκινησα με 18.6 μηκος/12.9 πλατος, και εφτασε 18.9/13.4 . Επισης βελτιωσε την λιμπιντο μου παρα πολυ (ειμαι 31). Η αποψη μου ειναι οτι σε μικροτερα πεη, ισως να εχει πιο τρανταχτα αποτελεσματα. Τωρα, απο αποψη επιδοσεων, μου τον κρατουσε πιο σκληρο για πιο πολυ ωρα αφοτου εχυνα κλπ, ομως νομιζω οτι ειναι θεμα ψυχολογιας. Τωρα που το εχω σταματησει (εδω και 2 μηνες), η λιμπιντο μου ειναι η ιδια...

Π
Καταγράφηκε

Καθε δεκαετια εχει και τη δικη της γλυκα.....
amjik
Τιμημένος

Φύλο: Γυναίκα

Ο.Υ.Κ.

« Απάντηση #711 στις: 15/10/10, 14:02 »

καταλαβαίνω οτι πολυ θα βρουν ευκαιρεια να γελάσουν αλλα πραγματικα θα ήθελα να μάθω αν υπάρχουν τρόποι να μεγαλώσω τον πουτσο μου Help Me Please

Καταγράφηκε

ΕΙΜΕΘΑ ΩΦΕΛΙΜΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ??
DRUMMERBOY
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #712 στις: 15/10/10, 14:02 »

ωρε τρομπες...

μη παιζετε με τα καβλια σας...εκτος κι αν την εχετε 5 εκατοστα σε στυση μην ασχολειστε με αντλιες,τρομπες ,χαπια και γερανους...

ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΟΥΤΣΟΜΕΓΕΘΟΣ ΕΙΝΑΙ 12-15 ΕΚΑΤΟΣΤΑ...οτι και να βλεπετε σε τσοντες,οτι και να λενε οι γκομενες,οσο και να το παιζουν γαμιαδες οι φιλοι σας αν δεν εισαι κατω απο 12 εκατοστα σε στυση δεν εχεις προβλημα ανατομικο...ολοι θα θελαν να χουν πουτσα σα του σιφρεντι αλλα αυτο ειναι θεμα ΤΥΧΗΣ ...οποτε μη παιζετε με την υγεια σας...

Καταγράφηκε
pokahontas
Μάλαμα

« Απάντηση #713 στις: 15/10/10, 14:02 »

Το δοκιμασα και αυτο, δε μπορουσα να γαμησω με τοσο βαρος ομως....
Καταγράφηκε

pokahontas
Μάλαμα

« Απάντηση #714 στις: 15/10/10, 14:02 »

ωρε τρομπες...

μη παιζετε με τα καβλια σας...εκτος κι αν την εχετε 5 εκατοστα σε στυση μην ασχολειστε με αντλιες,τρομπες ,χαπια και γερανους...

ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΟΥΤΣΟΜΕΓΕΘΟΣ ΕΙΝΑΙ 12-15 ΕΚΑΤΟΣΤΑ...οτι και να βλεπετε σε τσοντες,οτι και να λενε οι γκομενες,οσο και να το παιζουν γαμιαδες οι φιλοι σας αν δεν εισαι κατω απο 12 εκατοστα σε στυση δεν εχεις προβλημα ανατομικο...ολοι θα θελαν να χουν πουτσα σα του σιφρεντι αλλα αυτο ειναι θεμα ΤΥΧΗΣ ...οποτε μη παιζετε με την υγεια σας...

συμφωνω, αλλα και λιγο πιο μεγαλη να την εχεις δεν κανει κακο  Dancing Smiley Ας μη λεμε και οτι και καλα δε θα το γουσταραμε. Και οι γκομενες που και που θελω και μια μεγαλη πουτσα ετσι?

Καταγράφηκε

Αλιντισσα
Επισκέπτης
« Απάντηση #715 στις: 15/10/10, 14:02 »

συμφωνω, αλλα και λιγο πιο μεγαλη να την εχεις δεν κανει κακο   Ας μη λεμε και οτι και καλα δε θα το γουσταραμε. Και οι γκομενες που και που θελω και μια μεγαλη πουτσα ετσι?

Πόση την έχεις ?
Καταγράφηκε
Ryu
Ο παλιός, είν' αλλιώς

http://www.youtube.com/watch?v=IEOpEEFF7K0

« Απάντηση #716 στις: 15/10/10, 14:02 »

Δουλευει, αλλα αναλογικα. Χρησιμοποιησα τα vigrx plus για αρκετους μηνες (6 μηνες) και μπορω να πω οτι ειχε αποτελεσμα χωρις παρενεργειες. Ξεκινησα με 18.6 μηκος/12.9 πλατος, και εφτασε 18.9/13.4 . Επισης βελτιωσε την λιμπιντο μου παρα πολυ (ειμαι 31). Η αποψη μου ειναι οτι σε μικροτερα πεη, ισως να εχει πιο τρανταχτα αποτελεσματα. Τωρα, απο αποψη επιδοσεων, μου τον κρατουσε πιο σκληρο για πιο πολυ ωρα αφοτου εχυνα κλπ, ομως νομιζω οτι ειναι θεμα ψυχολογιας. Τωρα που το εχω σταματησει (εδω και 2 μηνες), η λιμπιντο μου ειναι η ιδια...

Π

Καλά ρε χαπακώνεσαι 6 μήνες για να μαγαλώσεις 0,3 εκ δλδ 3 χιλιοστά το πουλί σου σε μήκος ??? Back
Καταγράφηκε

The Saint!
Dictator perpetuus
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Mundus vult decipi, ergo decipiatur.

« Απάντηση #717 στις: 15/10/10, 14:02 »

Πόση την έχεις ?

Εσύ εκεί κόλλησες? Εγώ πάλι κόλλησα στο : συμφωνω, αλλα και λιγο πιο μεγαλη να την εχεις δεν κανει κακο   Ας μη λεμε και οτι και καλα δε θα το γουσταραμε. Και οι γκομενες που και που θελω και μια μεγαλη πουτσα ετσι?

Λανθάνουσα γλώσσα........... Hmmm....
Καταγράφηκε

νύν...αιωρούμαι
alex71
ΜΕΓΑΛΕΙΟΤΑΤΟΣ
Ο παλιός, είν' αλλιώς

H καψούρα γράφεται με εννέα γράμματα...

« Απάντηση #718 στις: 15/10/10, 14:02 »

Πόση την έχεις ?

Εσυ ποση την εχεις? (την οφειλη στο ΤΕΒΕ)
Καταγράφηκε
pokahontas
Μάλαμα

« Απάντηση #719 στις: 15/10/10, 14:02 »

Πόση την έχεις ?

δες προηγουμενη σελιδα. Εχω δωσει λεπτομερειες, πριν και μετα  Tongue
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 ... 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 ... 68   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: