Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Δευκαλίωνος 63

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα black crow
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 372
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.213
Κριτικές
254
Like
10.716
Πόντοι
19.505
Ως νεόκοπος φαν του συγκεκριμένου οίκου, διότι μου θυμίζει τις παλιές καλές εποχές που έμπαινες και διάλεγες ανάμεσα από τρεις γυναίκες, παραθέτω ό,τι έχει γραφεί μέχρι στιγμής σχετικά με αυτό:

- συνεχιζω Δευκαλάιωνο ς με απογοήτεψε η τσατσούλα καθώς δεν είχε καλό πράγμα , δυο μελαχρινά που δεν έλεγαν τιπότα

-δευκαλίωνος 63 εννοείς συνάδερφε; γιατί αυτό το στουντιακί ήταν νομίζω κλειστό

-Λοιπόοον...
Μετά την πληροφόρηση πήγα Δευκαλίωνος . Μάγκες, τέτοιο γαμήσι είχα να κάνω καιρό. Μάλιστα από εδώ και πέρα θα γαμάω μόνο εκεί γιατί έχω βαρεθεί τα σούρτα φέρτα. Δεν πρόκειται για στούντιο αλλά για σπίτι. Εμφανίστηκα ν δυο γκομενάκια, η Μαρία και άλλη μία. Με το που είδα τη Μαρία μου σηκώθηκε κάγκελο. Αν περιμένετε κανένα μοντέλο στυλ πάμελα μην ασχολειθείτε. Πρόκειται για ένα μικροκαμωμέ νο έκφυλο πουτανάκι, με μακρύ μαλλί και τουρλωτό λώκο, τον οποίο προσφέρει με 80 ευρώ. Παίζει και αυταρχικό με 70 και ακάποτο μπουκιτσί με 60. Πήτα το πρόγραμμα των 80. Στην αρχή χαδάκια φιλάκια πίπα (αρκετά deep) μετά ανέβηκε από πάνω, μετά πισοκολλητό και τέλος πρωκτικό. Φοβερή συμμετοχή, τρελλή όπισθεν θέα κλπ. Καθαριότης και αρχοντιά. Γενικά και οι δυο γκόμενες είναι εκφυλόφατσε ς και ντύνονται σέξυ, και ο χώρος είναι ζεστός και άνετος σα να γαμάς στο σπίτι της γιαγιάς σου.

Υ.Γ. Κατα τη διάρκεια της συνουσίας, το πνεύμα του Chrysargoy στροβιλλιζό ταν ανήσυχο πάνω από το στολισμένο έλατο, ψέλλνοντας με παρατεταμέν ες μικρές πορδές το "τρίγωνα-κάλαντα".

-παιδια μολις πρην απο λιγο γυρισα απο δευκαλιωνος  και ειμαι δυστιχης διοτι τα ??μωρα ?? που ελεγαν μερικη ηταν τζουφια , φυσικα για να μην με παρεξιγησετ αι με τα δικα μου κριτιρια ,

-Λοιπόν, σήμερα κατά τις 2:00 Κεφαληνίας 75 ήταν η Λάρα. Καλό κομμάτι αλλά δεν πέρασα γιατί είχα στο μυαλό μου τη Δευκαλίωνος .
Τρεις γκόμενες σήμερα, Κατερίνα, Μαρία (μίλησα γι' αυτή λίγο πιο πάνω) και Γιούλια. Πήρα Γιούλια, ρωσιδούλα, 18 ετών, γρυ ελληνικά, λεπτή, άβυζη, γλυκύτατο πρόσψπο με καυλιάρικια χείλια. Στο κρεββάτι, όπου τη βάλεις στέκεται, ανεβαίνει από πάνω, αφήνει δάχτυλα, πάντως είναι πρωτόβγαλτη στο επάγγελμα, οπότε δεν υπάρχει επαγγελματι κή αλλά gfe φάση. Εγω το φχαριστήθηκα. Πάντως είχε κίνηση σήμερα το σπίτι.

 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.914
Κριτικές
489
Like
36.267
Πόντοι
41.447
Καλό σπίτι το συγκεκριμένο.
Εγώ γουστάρω πολύ την τσατσά γιατι ειναι πάντα άνετη και cool και ποτέ δεν έχει στραβώσει όταν φευγω όταν δεν μου αρέσουν οι κοπέλες.  ʼσε που πριν καμια 10 ετία την κόβω να ήταν τρελό MILF, όχι πως τώρα θα με χάλαγε....
Το κακό με την Δευκαλίωνος είναι πως γενικά δεν έχει ωραίες γυναίκες. Μέτριες κατα την γνώμη μου οι περισσότερες σε εμφάνιση.
Πέρσυ έιχε .ενα τρελό μικροκαμωμένο μωρό (Ρωσίδα) την ʼννα, η οποία ήταν καταπληκτική. Πάντα φόραγε ροζ καλτσάκια μέχρι το γόνατο και γόβες! ¨εκανε φοβερή πίπα και τρελο γαμίσι, αλλά δυστυχώς έφυγε απο την Ελλάδα το καλοκάιρι.

Όποιος συναγωνιστής την έιχε πάρει θα με καταλαβαίνει...
 
OP
OP
black crow

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.213
Κριτικές
254
Like
10.716
Πόντοι
19.505
κριμα, κριμα, την έχασα με τα καλτσάκια και τις γόβες, ααααχ!
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
απο zerotorelance ....Καλό σπίτι το συγκεκριμέν ο.
Εγώ γουστάρω πολύ την τσατσά γιατι ειναι πάντα άνετη και cool και ποτέ δεν έχει στραβώσει όταν φευγω όταν δεν μου αρέσουν οι κοπέλες.  ʼσε που πριν καμια 10 ετία την κόβω να ήταν τρελό MILF ....  καλα υπαρχει τετοια γυναικα σε αυτο το μαγαζι , και εγω ειμαι ακομα μπροστα στον APPLE  :jerking:  :headbang:  εφυγαααααααααααα,  το προλαβενω  ,  ελπιζω να κλεινουν οπως και τα αλλα κατα της 12.00  ? :)
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
για την τσατσα εννοω ........
παω να την δω και να προσπαθησω ,  ποτε δεν ξερεις ??
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.914
Κριτικές
489
Like
36.267
Πόντοι
41.447
μην κάνεις τον κόπο τέτοια ώρα! κλείνει απο τις 6 το αποόγευμα συνήθως..
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
οκ  ευχαριστω  !!!  τοτε αυριο , και θα ενημερωσω
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
8 κλείνει.
Την έχω πέσει στην τσατσά (τηλεφωνικά, ντρεπόμουνα τετ-α-τετ) και μου το απέκλεισε ευγενικά. Κλαψ!
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
παιδια...θα μου στειλει καποιος την διευθυνση της δευκαλιωνος σε pm;
ευχαριστω εκ των προτερων.....
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
συναγωνιστές και τις 2 κοπέλλες μαζι μπορεις να τις πάρεις ;
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Πέρσυ έιχε .ενα τρελό μικροκαμωμένο μωρό (Ρωσίδα) την ʼννα, η οποία ήταν καταπληκτική. Πάντα φόραγε ροζ καλτσάκια μέχρι το γόνατο και γόβες! ¨εκανε φοβερή πίπα και τρελο γαμίσι, αλλά δυστυχώς έφυγε απο την Ελλάδα το καλοκάιρι.

Όποιος συναγωνιστής την έιχε πάρει θα με καταλαβαίνει...

Αχχχχχχχχχ ρε Zero τι μου την θύμισες....  :headbang: :headbang:
Αννούλα γύρνα πίσω...   :smitten: :smitten:
 
OP
OP
black crow

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.213
Κριτικές
254
Like
10.716
Πόντοι
19.505
Δευκαλίωνος 63, στάση Αγίου Λουκά σύντροφε.
Πήγα χθες πάλι, πήρα Γιούλια με ανανεωμένο μαλλί, ζαρτιέρα μαύρη και μπότα. Κωλαράκι με 80 ευρώ, στενό σα μέγγενη. Θεά!
 

WOLFJIM

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Δευαλίωνος 63 ειναι πολυκατοικια γραφει τιποτα συγκεκριμένα σε κουδούνι,στειλε με pm αν ειναι προβλημα
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
Θα πείτε καμια λεπτομέρεια ?? που είναι αυτό ; περιοχή ;
 

J127

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
πηρα τηλ και ειναι ανοιχτα απο 11.00-20.00
 

J127

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
κοιτα τι παιζει απο τιμες κοπελες και χωρο και πες μας...
 

atlasmanios

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά, το ονοματακι στο κουδούνι, πήγα και έχει και πολλά στον πίνακα...σε pm αν είναι εφικτό...
ευχαριστώ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom