Αναζήτηση

Σελίδες: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 ... 49   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: XXX Hotel (Αθήνα)  (Αναγνώστηκε 141835 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
AnyWay
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #15 στις: 26/08/06, 01:01 »

Αν ειναι για ξενοδοχειο παω συνηθως Ιβισκο στη γεφυρα Μεταμορφωσης (διανυκτερευση 35ε) Το απεναντι το Ανεσις ειναι χαλι μαυρο. Το Ιβισκος μετριο σε διακοσμιση αλλα ανετο παρκιν και διακριτικο. Καμμια καλη προταση για Β.Π; Θελω να δοκιμασω καποια στιγμη και τα 3Χ (εχει και στη Κηφισια) γιατι εχω ακουσει καλα λογια. Δε ξερω και τιμες...
Καταγράφηκε
nik30
Ο παλιός, είν' αλλιώς

ΜΟΝΟ ΕΣΥ !!!!!!! 25495

« Απάντηση #16 στις: 26/08/06, 08:08 »

καλημερα!!
φιλε το 3χ στην κηφισια(παραληλα στην εθνικη) εχει ενα καταπληκτικο δωματιο στο υπογειο...κανονικη σπηλια με ενα τεραστιο κρεββατι 2 τζακουζι 2 μπανια και ενα πηγαδι!!!!!!
συνηθος το κλεινουν για παρτουζες(τουλαχιστον εγω ετσι κανω)ειναι περιπου 200ευρω οι 3 ωρεσ και πρεπει να το κλεισεις σχετικα νωρις.
οποτε φευγω τουσ λεω αν εχετε γραψει σε dvd το σκηνικο τουλαχιστον δωστε μου μια κοποια!!!!!
Καταγράφηκε

arxidoulis
Τιμημένος

« Απάντηση #17 στις: 26/08/06, 10:10 »

φιλοι γαμιστες δεν ειναι τυχαιο οτι τα καλα γραφεια με τα ακριβα κολγκιρλ δεν πανε ποτε στα ΧΧΧ !τα περισσοτερα απο αυτα τα ξενοδοχεια παρακολουθουνται απο ασφαλιτες και ειναι σχεδον σιγουρο πως  το γαμισι σου θα πουληθει  σε ντιβιντι   στις αραβικες χωρες η στις ηνωμενες πολιτειες .
Καταγράφηκε
kokolongos
Τιμημένος

« Απάντηση #18 στις: 26/08/06, 10:10 »

εγω προτιμω το prive στο σκαραμαγκα.πολυ καλο σαν χωρος και με συσκευες που μπλοκαρουν τις ασυρματες εκπομπες για να εχεις το κεφαλι σου καπως σιγουρο.εκτος και αν σε γυριζουν τσοντα αυτοι που εχουν το ξενοδοχειο.πεφτει βεβαια λιγο μακρια για τους αθηναιους...
Καταγράφηκε
nik30
Ο παλιός, είν' αλλιώς

ΜΟΝΟ ΕΣΥ !!!!!!! 25495

« Απάντηση #19 στις: 26/08/06, 10:10 »

φιλοι γαμιστες δεν ειναι τυχαιο οτι τα καλα γραφεια με τα ακριβα κολγκιρλ δεν πανε ποτε στα ΧΧΧ !τα περισσοτερα απο αυτα τα ξενοδοχεια παρακολουθουνται απο ασφαλιτες και ειναι σχεδον σιγουρο πως  το γαμισι σου θα πουληθει  σε ντιβιντι   στις αραβικες χωρες η στις ηνωμενες πολιτειες .
δηλαδη θα γινω διασημος σε αραβικες χωρες........
εχω παει αρκετεσ φορες. κερνανε και σαμπανια παναθεμα τους!!!!!!
Καταγράφηκε

petranto
Ειδήμων

« Απάντηση #20 στις: 26/08/06, 11:11 »

Δε πιστευω οτι υπαρχει ξενοδοχειο αυτου του τυπου που να μην εχει εστω ενα δωματιο με καμερα ή....μικροφωνα (καποιοι ειναι απλα ωτακουστες).Συνηθως αυτα ειναι τα δωματια που τα εχουν για βιζιτες αλλα και για ζευγαρια που κανουν μπαμ οτι ειναι παρανομα.....ειναι ευκολο για ενα ρεσεψιονιστ νατα καταλαβει αυτο.
Βεβαια αν δεν ειστε απο αυτους που κανουν ερωτα με ολα τα φωτα ανοιχτα τοτε μαλλον δεν κινδυνευεται να γινεται διασημοι γιατι ειναι πολυ δυσκολο για τη καμερα να "γραψει" καλη εικονα (ακομα και αυτες με ειδικους φακους).

Η πιο καλη λυση ομως ειναι η ενοικιαση μιας γκαρσονιερας με αλλους 3 φιλους.Αν το κανετε 2 φορε τη βδομαδα τοτε το μηνιαιο κοστος ειναι 20 Χ 2 Χ 4= 160 ευρω , για τους τρεις 480 ευρω,σαφως λιγοτερα απο το 300 που θελει μια πολυ καλη γκαρσονιερα (οχι ομως σε φοιτητοπεριοχη).Εισαι πιο ανετα,καθεσαι και το βραδυ και το μονο που χρειαζεται ειναι καλοι φιλοι για να κανονισετε και να μοιρασετε τα Σαββατοκυριακα.Δοκιμασμενο φιλοι μου και συμφερει.
Οσο για επιπλωση .....μια βολτα στο ικεα και εχετε καθαρισει,αλλωστε δεν χρειαζεται και πολλα.
Καταγράφηκε
Maxitis
Ειδήμων

« Απάντηση #21 στις: 30/08/06, 18:06 »

Φιλοι συναγωνιστες το βραδακι θα βγω κατα πασα πιθανοτητα με ανεξαρτητη call girl κυπρια 44αρα κ θα ηθελα την πολυτιμη βοηθεια σας.

Θελω να μου πει οποιος γνωριζει, καλα κ οικονομικα ξενοδοχεια στην περιοχη θησειου κ μοναστηρακι . Ευχαριστω.
Καταγράφηκε
JohnMullins2005
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #22 στις: 30/08/06, 19:07 »

Φειδιας, ειναι στον πεζοδρομο αποστολου παυλου, 3 λεπτα απο τον ηλεκτρικο σταθμο!Οπως προχωρας , ανεβαινοντας προς τις καφετερειες, διπλα απο την ALPHA BANK
Καταγράφηκε
Maxitis
Ειδήμων

« Απάντηση #23 στις: 30/08/06, 19:07 »

Καταρχην ευχαριστω που απαντησες ! Για 1-2 ωρες μηπως ξερεις τιμή;
θα ηθελα να μην ξεπερασω τα 20ευρω. Ευχαριστω !
Καταγράφηκε
JohnMullins2005
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #24 στις: 30/08/06, 19:07 »

δε γνωριζω τιμη , ειναι γνωστο fuck hotel της περιοχης παντως :-(
Καταγράφηκε
Duracell
Τιμημένος

ΣΕΞΟΜΑΝΗΣ εργένης ;)

« Απάντηση #25 στις: 19/09/06, 14:02 »

Συναγωνιστές... έχετε καμιά ιδέα για καθαρό+φθηνό ξενοδοχείο για λίγες ώρες... ΚΟΝΤΑ στην πλατεία Συντάγματος ;;;
Καταγράφηκε

το μουνί θέλει παιχνίδια με τον πούτσο και τ' αρχίδια Grin
livermak
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #26 στις: 19/09/06, 15:03 »

ναι ....................ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
Καταγράφηκε

SANCTUS DIAVOLOS
ggl
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #27 στις: 19/09/06, 16:04 »

εγω παιδιά έχω στο γραφειο ένα μικρό δεύτερο δωμάτιο με καναπε-κρεββάτι. το καλό είναι ότι ποτέ δεν το έχω χρησιμοποιήσει. Πάντα το σκηνικό γίνεται πάνω στο έπιπλο του γραφειου!
Καταγράφηκε
bene
Ειδήμων

« Απάντηση #28 στις: 19/09/06, 17:05 »

στο παγκρατι παραλληλα με την βασιλλισης σοφιας (χαμηλα δηλαδη) υπαρχει ενα πολυ καλο ξενοδοχειο δεν θυμαμαι ονομα αλλα το χαρακτηριστικο ειναι πως καθε δωματιο ειναι διαφορετικο..αξεχαστες στιγμες στο χρυσο δωατιο οπου μεχρι και το αιρ κοντισιον ειναι χρυσο!!!!
Καταγράφηκε

Αναρχικοί και Μπολσεβίκοι αυτή η γή δεν σας ανήκει
kakoslikos
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #29 στις: 19/09/06, 18:06 »

"Συναγωνιστέ ς... έχετε καμιά ιδέα για καθαρό+φθηνό ξενοδοχείο για λίγες ώρες... ΚΟΝΤΑ στην πλατεία Συντάγματος ;;;"
ΑΠΑΝΤΗΣΗ : ναι ....................ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
--------------------------------------------------------------------
Ρε livemark το καλυτερότερο που διάβασα φέτος ..................
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 ... 49   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: