Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 143K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (3 μέλη και 9 επισκέπτες)

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Ποιος να το περίμενε ότι μετά από τοσα χρόνια στουντιοκαριέρας θα ζούσα την απόλυτη εμπειρία σε ένα μπουρδέλο του 20άρικου. Είπα χθες βραδυ να δοκιμάσω αυτήν την Ντενίζ στο ισόγειο της Φυλής 109. Έπαθα πλάκα. Είναι η πρώτη φορά στις τσάρκες που πηγαίνω που πετυχαίνω τον απόλυτο συνδυασμό. Σουπερ γκομενα σε εμφάνιση, σούπερ περιποιηση και σούπερ τιμή  Η κοπέλα είναι δυναμίτης Μόνο με τη βασίλισσα Σόνια συγκρίνεται. Ξανθιά μουνάρα από την Τσεχία (Πράγα) . Όχι ιδιαιτερα ψηλή. Νορμάλ βυζί. Μοιάζει κάπως με την (επίσης Τσεχα ) πορνοστάρ Σίλβια Σαιντ  Στο δωματιο είναι υπέροχη. Κάνει ο,τι ακριβώς και η Σόνια. εκτος από το γλειφομούνι. (Για χύσιμο στα βυζια δε ρωτησα).Μπαίνει μέσα και σε πεθαίνει στο γλείψιμο-δάγκωμα από το πρόσωπο μεχρι τον πούτσο (δενκάνει ακάποτο) Σου ξεριζωνει τα αρχιδια από το γλειψιμο και το ρουφηγμα. Είναι τεχνήτρα και δεν σε κανει να γαργαλιεσαι. Τέτοιο γλειψιμο στις αρχιδομπαλες δεν μου εχουν ξανακάνει . Παίρνει φοβερή πίπα (κατά καιρους την διακόπτει για να ξαναρουφηξει τα αρχίδια και επανέρχεται)και στο κρεβάτι ουρλιάζει όπως τα θύματα του Ευλογητού στη Λάμψη του Φώσκολου. Δεν ξερει Ελληνικά οπότε της έλεγα άφοβα τις κορυφαίες ατάκες μου, «’Ετσι σας γαμούσε και ο Δέλλας κωλοτσέχοι» ή «Από τον ημιτελικό είστε με μια ελληνική τσαπού στο στόμα». Φανταστειτε να καταλάβαινε τι εννοούσα…Την ώρα που τελείωνα μέσα της με πίεσε με τα πόδια της για να χωθώ πιο βαθιά Θα ορκιζόμουν ότι με την ακρη του πέους ψηλάφισα την καρδιά της    ;) Μόλις έμεινα μόνος μου το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να ψηλαφίσω τα αρχίδια μου μπας και έλειπε τίποτα. Δόξα τω Θεω ήταν και τα δυο στη θέση τους.
Αφου τέλειωσα αρχισαμε κάτι φιλιά στο πρόσωπο πολύ αισθησιακά. Με βρήκε έναν από τους καλύτερους που είχε ποτέ!!! (δεύτερη σερί κοπέλα που μου το λεει, προηγηθηκε η Γιούλη. Ρε λετε να χαραμίζομαι στη δουλειά μου και να γίνω πορνοστάρ?  :grin: )
Μετά από όλα αυτά που σας διηγηθηκα τι έχετε να πείτε? Καλή η Σόνια αλλά και τα 50 ευρώ δεν είναι για …συχνή χρήση. Όλα τα παραπάνω μόνο με 20 ευρώ!!! Σπεύσατε συντροφοι…. Από σημερα θα λειπει για Χριστούγεννα στη χώρα της αλλά μου ορκίστηκε ότι θα γυρίσει (Φτάνει να γυρίσεις….)
Στα αρνητικά ότι ίσως χρειαστεί να περιμένετε …λιγάκι. Έγω από τη στιγμή που μπήκα στο σπίτι μέχρι την ώρα που βγήκα πέρασαν 70 λεπτά. Πάντως δεν επηρρεάζει καθόλου την απόδοση της κοπέλας (και 20 λεπτά έκατσε με έναν άλλο).
Όσο περίμενα στο δωμάτιο άκουγα τον λουγγροτσάτσο να συζητάει με έναν άλλο αργοσχ…φίλο του ήθελα να πω. Το κουφό είναι ότι ο λουγγροτσάτσος έβριζε τους πούστηδες και το πού βαδίζει η κοινώνια!!!  Δίκιο έχει σε αυτά που λέει αλλά δεν περίμενα να τα ακούω αυτά από έναν άντρα που σε διαγωνισμό αρρενωπότητας  θα έχανε και από την Καλομοίρα. Άσε που μπροστά του ο Ασλάνης θα έμοιαζε με σούπερ φαβορί για να υποδυθεί τον νέο Τζέιμς Μπόντ. Το ειδαμε και αυτό
Αυτά
 

liakoss1984

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Η αναφερόμενη ειναι ακομα τι ώρα την πετυχες?
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Γειά στο στόμα σου Germaon,εγώ τα έχω κόψει προ πολλού.Μόλις είδα την διαφορά απόδοσης-τιμής,που πολλές φορές είναι και ΑΝΩΤΕΡΗ στα ρδελλα,την έκανα.Αλλά βέβαια δεν είχα δώσει και ποτέ πάνω από 30 Euro σε στούντιο.Ετσι παίρνουν τα μυαλά τους αέρα και οι 'υπηρεσίες' τον κατήφορο..
Πάντως πολύ έχει ακουστεί το όνομα αυτής τις τσέχας εδω μέσα,κι είμαι περίεργος να δω.Αν ξέρει κανένας συναγωνιστής τίποτα νεότερο, ή πληροφορίες ας το πεί..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
germaon δεν κοιτας μηπως το μελλον σου ειναι με τον ΝΙΤΡΟ στις νουβελες και στα διηγηματα?πραγματικα γραφετε πολυ ευστοχα και με σωστη ροη....λογου........μπραβο!
 
OP
OP
G

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
germaon δεν κοιτας μηπως το μελλον σου ειναι με τον ΝΙΤΡΟ στις νουβελες και στα διηγηματα?πραγματικα γραφετε πολυ ευστοχα και με σωστη ροη....λογου........μπραβο!
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.(Ποιός είναι ο Νίτρο? μέλος του σάιτ θαρρώ)
Η Ντενίζ μου ειπε ότι θα ξαναγυρίσει στις 22 Ιανουαρίου , Δευτέρα απόγευμα. Φυλής 109 ισόγειο.
Πάντως με ένα καλό χτένισμα στα μπουρδέλα του 20άρικου θα γαμήσεις πολύ καλύτερα από ότι στα καλύτερα στούντιο και θα γλυτώσεις και λεφτά. Ετοιμάζω μια ...διδακτορική διατριβή στο θέμα και θα σας πω τα καλύτερα φθηνά μπουρδέλα με γνώμονα τα γούστα του καθενός.  π.χ Καλύτερο ξανθο πρωινής βάρδιας... καλύτερο ώριμο ξανθό πρωινής βάρδιας... κλπ κλπ
 

koukos70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
μπραβο καλο ακουγεται. βαλε και υπηρεσιες, γμτ μου ειμαι μεγαλος και ντρεπομαι να μπαινω σε σπιτια.
 
OP
OP
G

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
7 και σήμερα είναι πολλές ? Όχι δεν απολύομαι... Απλά σε 7 ημέρες επιστρέφει η Ντενίζ!  :dancing:
 
OP
OP
G

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Ξαναμπήκα στο σάιτ της Αυτού Εξοχότητας rouli (αν με δέχεται φυσικά) απλά και μόνο για να ενημερώσω τους συν-μπουρδελιαρηδες ότι η Ντενίζ ΔΕΝ έχει επιστρέψει. Στη θέση της είναι μια άσχετη. Απλά επειδή είχα γράψει(έτσι μου είχε πει δηλαδή) οτι θα επιστρέψει στις 22 Ιανουαρίου.Πήγα χθες και Ντενίζ γιοκ. Λες να τη χάσαμε. Το ξέρω ότι γράφοντας για οίκους ανοχής ξεφεύγω από τη βασική θεματολογία του σάιτ (όπου συζητιούνται τα πιο απίθανα πράγματα) αλλά συγχωρέστε με.

 

Kostass

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε καλα κανεις και γραφεις και ενημερωνεις! Λες να τη χασαμε? Κριμα γιατι εγω δεν προλαβα να την παρω... Παντως αν επιστρεψει ενημερωσε μας! Αν μαθω τιποτα κ εγω θα γραψω στο forum...
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.574
Πόντοι
4.765
Φιλε germaon η αγαπημενη σου Ντενιζ σημερα κυριακη πρωι ηταν στο ποστο της!Λοιπον η κοπελα αυτη αν και την ειχα ξαναπετυχει δεν μου ειχε κανει ιδιαιτερη εντυπωση για να τη δοκιμασω.Απο ομορφια ειναι μετρια ,γυρω στο 1.65 ξανθο βαμμενο μαλι.κανονικα κιλα και μετριο προς μεγαλο βυζι.Αν και το μονο που με νοιαζει στη πτνα ειναι να ειναι ομορφη ειπα να τη δοκιμασω μιας και δεν επαιζε τιποτα σπουδαιο στη φυλης. Ενα εχω να πω. Η κοπελα το κουραζει το θεμα!Οσα αναφερε ο germaon ισχυουν και με το παραπανω.Οσοι ενδιαφερονται για συμμετοχη της κοπελας στο σεξ πρεπει να τρεξουν.Αυτη η γκομενα εχεις την εντυπωση οτι θα σε πληρωσει στο τελος για το πηδημα που της κανεις.Το φοβερο ειναι οτι μετα τη πιπα ανεβαινει καπακι απο πανω σου χωρις να της το ζητησεις και χτυπιεται σα χταποδι.Αυτο το αναφερω για το φιλο Notnot απο τη Δραμα αν κατεβει ποτε αθηνα να ξερει που θα παει.
 

Kofala

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Καλισπέρα και από εμένα.... έχω κάτι δυσσάρεστο να σας πω  :'(  Αυτή η ντενίζ που λέτε την πέτυχα προ ολίγων ημερών στο στούντιο (καρέα 30) που ρίχνεις 60ρικο ...οι περιγραφές ταιριάζουν απόλυτα με τον προλαλήσαντων ξανθιά,τσέχα,μέτριο προς μεγάλο στήθος και στο κρεββάτι ήταν ακριβώς όπως περιέγραψε ο φίλος germaon. Λέτε να έιναι η ίδια?? Και αν είναι η ίδια είναι δυνατόν να δουλεύει φυλής και καρέα?? 20ευρώ και 60ευρώ?? Αν είναι έτσι τότε γιατί σαν μαλάκες να σκάμε 60ρικα??? Είχα την εντύπωση πως τα στούντιο είναι ποιό αξιόπιστα απο πλευράς καθαριότητας κλπ...αλλά αμα η ίδια η πουτάνα δουλεύει και στη φυλής να το χέσω τσάπμα τα λεφτα στο στούντιο... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Φυλής 109


μηπως  εχει κανεις  τηλεφωνο για να μην πηγαινω εκει  και δεν εργαζεται
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
Αυτή τη βδομάδα θα δουλεύει πρωι ;;
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Επειδη ειμαι απο επαρχια  καλο θα ειναι να ξερω το προγραμμα τις  για το πωτο δεκαπενθημερο  Φεβρουαριου
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
περασα σημερα το πρωι αλλα η ντενιζ δεν ηταν εκει.ο τσατσος μου ειπε οτι μπορει να ειναι σημερα το απογευμα αλλα δεν ηταν και σιγουρο...
 
OP
OP
G

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Ωπα! Λες σημερα να επανέλθει η Ντενιζ? Μακάρι... Θα διαπιστώσω ιδίοις ...πούτσασι και θα σας πω. Δυστυχώς δεν έχω τηλέφωνο του μαγαζιού.
Πάντως μου είχε πει ότι θα ερχότανστις 22. Προφανώς πήρε από τη σημαία παράταση μιας εβδομάδας... Δε θα περάσει έτσι αυτό. Αν τη δω ...θα τη γαμήσω!!    :grin:  ;)
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
γαμα την ρε germaon αλλα ρωτα την και για το ωραριο της για να την δοκιμασουμε και εμεις επιτελους.ολο ντενιζ ακουμε και ντενιζ δεν βλεπουμε
 

neoperv

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Θα διαπιστώσω ιδίοις ...πούτσασι

γάμα την Denise και άσε την ελληνική γλώσσα να ζήσει :):

ιδίω πούτσω <- εαν έχεις έναν πούτσο
ιδίοις πούτσοις <- εαν έχεις περισσότερους απο έναν, εαν είσαι κάτι σαν ελβετικός σουγιάς δηλαδή

 
OP
OP
G

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
γάμα την Denise και άσε την ελληνική γλώσσα να ζήσει :):

ιδίω πούτσω <- εαν έχεις έναν πούτσο
ιδίοις πούτσοις <- εαν έχεις περισσότερους απο έναν, εαν είσαι κάτι σαν ελβετικός σουγιάς δηλαδή
Λογοπαίγνιο ήταν. 
Εννοείται ότι "πούτσασι" ειναι αδόκιμος όρος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom