Νέα

Καθαρίστρια και Σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jok1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 301
  • Εμφανίσεις 79K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 922 άτομα (66 μέλη και 856 επισκέπτες)

jok1

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοί φίλοι  θα ήθελα να ρωτήσω μήπως γνωρίζει κανείς αν υπάρχει καμία τύπισα έως 45 ή και 50 χρονών σε καλή κατάσταση να καθαρίζει σπίτια αλλά και ταυτόχρονα να μας ξεκαυλώνει είτε με καμιά καλή πίπα ή με ένα ωραίο γαμησι?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Αγαπητοί φίλοι  θα ήθελα να ρωτήσω μήπως γνωρίζει κανείς αν υπάρχει καμία τύπισα έως 45 ή και 50 χρονών σε καλή κατάσταση να καθαρίζει σπίτια αλλά και ταυτόχρονα να μας ξεκαυλώνει είτε με καμιά καλή πίπα ή με ένα ωραίο γαμησι?
                                                                                                    φιλαρακι ..αν κανεις ενα τσεκ σε γραφειο ευρεσεως εργασιας ολο και κατι θα σου στειλουν...τωρα για πηδημα τι να σου πω....παντως αρκετες απο αυτες πηδιουνται κιολας...με το κατι της δηλαδη παραπανω...
 
OP
OP
J

jok1

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Είναι τσεκαρισμένο ότι κάτι μπορεί να γίνει ή θα με κυνηγάνε για σεξουαλική παρενόχληση?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Είναι τσεκαρισμένο ότι κάτι μπορεί να γίνει ή θα με κυνηγάνε για σεξουαλική παρενόχληση?
ε ενταξει...αν δεις οτι δεν σε παιρνει....κανεις πισω...μην κανεις σαν πιτσιρικος...!!!!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
σωστοοοοοοοοοοοοοοοοοςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!αντε και οταν το αποφασισεις θα κανουμε κληρωση στο σαιτ να δουμε ποιος θα σε παντρεψει.!!!!!!! :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Επισκέπτης
:cheesy: :cheesy: :cheesy:

Τι του λέτε ρε του ανθρώπου? :)

Anyway, μεγάλε αν και δεν καταλαβαίνω το σκεπτικό σου "καθαρίστρια-και-να-την-γαμάω", καθαρίστρια σίγουρα θα βρεις... καμιά ρωσίδα, καμιά αλβανή... παίζουν πολλές. Τώρα για το αν την γαμάς ή όχι... δεν ξέρω!!! Γραφείο πάντως που να προσφέρει τέτοιες υπηρεσίες δεν νομίζω να υπάρχει... δεν έχω ακούσει ξανά! Οπότε, αν επιμένεις, βρες μια καθαρίστρια γενικά κι από εκεί και πέρα παίξε μπάλα!
 

glute

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Ενας γνωστος μου, τα εκανε πλακακια -με το αζημειωτο- με καποιον που ειχε γραφειο ευρεσεως εργασιας [Αγ.Κων/νου-ομονοια],και οταν ειχε καμια καλη τον ειδοποιουσε.Τις επερνε εσωτερικες,  καθαριζανε το σπιτι του
και της μανας του, και τις πηδουσε σα γκομενες.Οταν τελειωνε η βιζα τους σε τρεις μηνες,επερνε αλλη.Γνωρισα μια απ'αυτες-γυναικαρα Ρωσιδα- που του καθοταν επειδη γουσταρε.Οχι βιζιτου,αλλα την χαρτζηλικονε.
Εγω ειχα γνωρισει 2 σε μπορντελα-διαμερισματα.Η μια ηταν Πολωνεζα 1.80 καθαροαιμο που το πρωι δουλευε μπειμπη -σιτερ στην Κηφισια ! και η αλλη
μολις ειχε σταματησει να δουλευει σαν παραδουλεφτρα στην Οινοη !,
Σκοπιανη 1.75 ,ωραιο σωμα,δουλιστικη φατσα,καλοκαγαθη ,ντροπαλη-ντρεποταν να μου δειξει εναν θαυμασιο γυμνασμενο κωλο- αλλα γερη που την ιππευα και μου εκανε βολτα στο δωματιο !
Ειναι δυνατος αυτος ο συνδιασμος που ζητας, αρκει να πηγαινεις σ'αυτα
τα γραφεια [θα τα βρεις στις αγγελιες]και να τις βλεπεις που καθωνται και περιμενουν δουλεια.Συνηθως ειναι μπαζα, διοτι οι καλες πανε κατ'ευθειαν
στο "επαγγελμα", αλλα υπαρχουν και καλες,Υπομονη και ψαξιμο !



 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Υπάρχουν κανά δυό απ΄ότι έχω ακούσει που κάνουν αυτή τη δουλειά σε εργένηδες. Η μία σίγουρα είναι Πολωνέζα. Πρώην Μασσατζού. Αν καταφέρω να μάθω τηλεφωνα κλπ κάτι θα επανέλθω
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.287
Κριτικές
1
Like
753
Πόντοι
96
Αφού θές και να σου καθαρίζουν το σπίτι και να γαμάς, γιατι δεν παντρεύεσαι?

  Ναι καλα, μετα απο λιγα χρονια γαμου ουτε θα γαμας και θα σκουπιζεις και μονο σου.

  Γκομενα βρισκεις καθαριστρια δεν βρισκεις

 
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
  Ναι καλα, μετα απο λιγα χρονια γαμου ουτε θα γαμας και θα σκουπιζεις και μονο σου.

  Γκομενα βρισκεις καθαριστρια δεν βρισκεις

 

Τελικά αυτή η φάση λέει. Είναι σαν να είσαι παντρεμένος (σκουπίζει,μαγειρέυει, γαμάς ή σκουπίζει, μαγειρεύει  και γαμάς ταυτόχρονα ::)) και όποτε την βαρεθείς παίρνεις άλλη και χωρίς διατροφή μάλιστα ή την "ρετσινιά" του χωρισμένου και άσωτου. Απλά να προσέχουμε μην εκτεθούμε
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Ωραίο είναι να το κάνεις με σενάριο. Την βάζεις να καθαρίσει και μετα τα ελένχεις. "Δέν καθάρισες καλά το μπάνιο. Έχει άλατα ο νιπτήρας. Θα σε γαμήσω για αυτό!!"
 
OP
OP
J

jok1

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
To σενάριο έχει ως εξής, καταρχάς είμαι παντρεμένος, ερχόταν μια κυρία γύρω στα 45 καλοστεκούμενη με μέτριο σώμα γυμνασμένο αλλά είχε κάτι βυζάρες που με  είχαν τρελλάνει. Η γυναίκα μου φεύγει πιο νωρίς από μένα για τη δουλειά, εγώ φεύγω γύρω στις 09.00 και κάθε εβδομάδα που ερχόταν η τύπισα εγώ ήμουν στη φάση του μπάνιου  και της προετοιμασίας. Πολωνέζα η κυρία και μια μέρα που ήμουν άρρωστος με την μαλακισμένη την ίωση που πονάν τα κόκκαλα επέμενε για ένα μασάζ στην πλάτη και από την πλάτη καταλαβαίνετε που πήγε και πως κατέληξε. Δεν την πήδηξα αλλά κάθε φορά που ερχόταν με ξύπναγε με πίπα ή με ισπανική. Αυτή έφυγε για πατρίδα ή δεν ξέρω που πήγε και μου λείπει αυτή η φάση και θα ήθελα να την ξαναζήσω. Οκ..... συνάδελφοι καταλάβατε τι ψάχνω? Ευχαριστώ για τις πολύτιμες συμβουλές σας.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Εμένα πάντως αυτή που έχει κανονήσει η δικιά μου να καθαρίζει κάθε 15 μέρες δεν βλέπεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τι σου είναι οι γυναίκες..................  :grin:
 

Επισκέπτης
Πριν απο περιπου 20 ημερες, μπαινει κατα τις 8 το πρωι η καθαριστρια του σπιτιου μου (ελληνιδα, 40αρα, παντρεμενη) και χαμογελωντας μου λεει.."Σημερα θα σε σχισω..". Φορουσε απο πανω ενα μπλουζακι που εφτανε λιγο πιο κατω απο το στηθος και απο κατω ενα κολαν εως το γονατο. Στην αρχη νομιζα οτι εκανε απλα πλακα.Εφυγα απο το σπιτι και γυρισα γυρω στις 14.30 που ηταν η ωρα που επρεπε να σχολασει.Χωρις πολλα λογια με πηγε στο κρεββατι μου για να μου δειξει το νεο στρωσιμο σεντονιων που μου εκανε. Οπως καταλαβαινετε το ενα εφερε το αλλο, και ξαφνικα βρισκομαστε στο κρεββατι. Και ξαφνινα μου συμβαινει αυτο που με ξενερωνει ΤΕΛΕΙΩΣ. Με το που της κατεβασα το κολαν, τι να δω ? Οι τριχες απο την αρχη των ποδιων της μεχρι το γονατο ηταν πιθανως μεγαλυτερες απο τις δικες μου. Η γυναικα ξυριζοταν μονο απο το γονατο και κατω.Παιρνωντας το σοβαρο μου υφος της λεω."αισθανομαι οτι εκμεταλλευομαι την επαγγελματικη μας σχεση.." .Και στα γρηγορα ντυνομαι και αφου της εδωσα το μεροκαματο της εφυγε.Εκτοτε δεν την ξαναπηρα τηλεφωνο ουτε για δουλεια....
 

Επισκέπτης
Αγαπητέ papagoglou, παρακαλώ μπορείς να μου δώσεις το τηλεφωνό της. Δεν έχω πρόβλημα με τα αξύριστα πόδια. Θα τη βάλω να τα ξυρίσει ή θα της τα ξυρίσω εγώ, αλλά και με μία αποτριχωτική κρέμα είναι έτοιμη σε 6 λεπτά. Ευχαριστώ.
 

Επισκέπτης
Ζω σε ενα χωριο, εκτος Αθηνων.Εσεις στην Αθηνα πρεπει να εχετε 100αδες γυναικες καταλληλες και διαθεσιμες.
 

Stavros76

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
56
Like
2
Πόντοι
0
Καλα ρε papazoglou, σπιτι εχεις ή συναυλιακο χώρο; Η γκομενα καθαριζε απο τις 8 μεχρι τις 2.30;;; Δηλαδη επι 6.30 ωρες;;;
Και καλα αυτο, πες οτι τη μιση ωρα καθαριζει το σπιτι και την αλλη μιση ξινει το μουνι της, μετα απο το καθαρισμα επι τοση ωρα ειχε και ορεξη για καβαλες;
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Ωραίο είναι να το κάνεις με σενάριο. Την βάζεις να καθαρίσει και μετα τα ελένχεις. "Δέν καθάρισες καλά το μπάνιο. Έχει άλατα ο νιπτήρας. Θα σε γαμήσω για αυτό!!"

χαχαχα μου θύμισες τον ΜΕΓΑΛΟ Γκουζγκούνη με τις ατάκες του...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom