Νέα

Χειροτέρο πέος μετά τη φίμωση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πως ειναι πιο ομορφο και αρεσει πιο πολυ στις γυ�

  • χωρις περιτομη

    Ψήφοι: 3 21,4%
  • με περιτομη

    Ψήφοι: 11 78,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    14

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
ειχα φιμωση.
πριν δυο μερες εκανα την επεμβαση.

Τωρα το θεμα ειναι οτι το καινουργιο πεος μου δεν μου αρεσει καθολου {αν και δεν το εχω δει ακομα σε στυση],ειναι απαισιο,απορω αν αυτο το 'πραμα' θα ξαναδουλεψει ετσι οπως καταντησε,απορω πως θα δειχνω αυτο το 'πραμα' στις γυναικες.Τωρα πια οταν το πεος μου ειναι χαλαρο το δερμα δεν το καλυπτει ολο και το δερμα ειναι χοντρο στην ακρη,εινα ενα χαλι,σε στυση δεν το εχω δει ακομα.

ψυχολογικα τωρα ειμαι σκουπιδι!

δεν το γουσταρω καθολου οπως καταντησε,γαμωτο.
το πεος μου ειχε μια ωραια εμφανιση και τωρα παει και αυτο.

τωρα πως το αντιμετωπιζω αυτο μου λετε? 

εχει τυχει σε καποιον αλλο?
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
τι ειναι φιμωση/
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
0
Πόντοι
16
Tα ίδια και τα ίδια!!!  :uglystupid: Ψάξε στο forum και θα βρεις απαντήσεις!!!
 

Επισκέπτης
σιγουρα ειναι προβλημα αυτο,αλλα κανε υπομονη.2 μερες μετα την επεμβαση δεν ειναι τιποτα για να καταλαβεις αποτελεσμα πιστευω ,χωρις να ειμαι ειδικος.κανε υπομονη και μη σκεφτεσαι για λιγο καιρο ασχημα πραματα ,τυπου ,τι θα πει η γκομενα αν το δει.γενικα ηρεμια και υπομονη λιγο καιρο
 

Επισκέπτης
και οπως σωστα ειπε βιντιβιτσι ,υπαρχεικαι αλλο σχετικο θρεντ με εμπειριες αλλων που εκαναν την ιδια επεμβαση
 

Dr Lecter

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.334
Κριτικές
31
Like
2.174
Πόντοι
4.655
K εμενα στη στυση καλυπτεται η βαλανος..Αυτη η επεμβαση πρεπει να γινεται η ειναι στην ευχερεια του καθενος??δεν ειμαι πιτσιρικας για τετοιου ειδους επεμβασεις..
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.237
Πόντοι
7.045
To να καλυπτεται λιγο δεν ειναι προβλημα,οταν υπερκαλυπτεται με αποτελεσμα ισχυρους πονους τοτε ειναι αναγκαια η επεμβαση νομιζω
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
εγω ειμαι 19 και το ειχα παθει πριν λιγο καιρο.
δεν υπαρχει σχετικο θρεντ δλδ για την αισθητικη του πεους πριν και μετα.
 

Dr Lecter

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.334
Κριτικές
31
Like
2.174
Πόντοι
4.655
To να καλυπτεται λιγο δεν ειναι προβλημα,οταν υπερκαλυπτεται με αποτελεσμα ισχυρους πονους τοτε ειναι αναγκαια η επεμβαση νομιζω
δεν υπερκαλυπτεται κ δεν ειχα ποτε πονους εγω..αλλα το μεγαλυτερο μερος ειναι καλυμμενο στην στυση..θελω να το ψαξω αλλα δεν την παλευω για επεμβασεις..
 

Επισκέπτης
ειχα φιμωση.
πριν δυο μερες εκανα την επεμβαση.

Τωρα το θεμα ειναι οτι το καινουργιο πεος μου δεν μου αρεσει καθολου {αν και δεν το εχω δει ακομα σε στυση],ειναι απαισιο,απορω αν αυτο το 'πραμα' θα ξαναδουλεψει ετσι οπως καταντησε,απορω πως θα δειχνω αυτο το 'πραμα' στις γυναικες.Τωρα πια οταν το πεος μου ειναι χαλαρο το δερμα δεν το καλυπτει ολο και το δερμα ειναι χοντρο στην ακρη,εινα ενα χαλι,σε στυση δεν το εχω δει ακομα.

ψυχολογικα τωρα ειμαι σκουπιδι!

δεν το γουσταρω καθολου οπως καταντησε,γαμωτο.
το πεος μου ειχε μια ωραια εμφανιση και τωρα παει και αυτο.

τωρα πως το αντιμετωπιζω αυτο μου λετε? 

εχει τυχει σε καποιον αλλο?


χρησταρα εχω κανει φιμωση τον πρωτο καιρο ουτε κ εμενα μου αρεσε μετα το συνιθησα...τελικα μ αρεσει περισσοτερο...οσο αναφορα το πηδημα η μονη διαφορα ειναι οτι δεν αισθανεσαι την ιδια καυλα οπως την εχεις με το πετσακι  στο χυσιμο .κατα τα αλλα εχει πλεονεκτηματα το πετσακι οπως οτι το κεφαλι γινεται μεγαλυτερο επομενως νιωθεις περισσοτερο το μουνι εσωτερικα κλπ κλπ...νταξει μην τρελαινεσαι δεν επαθες τιποτα αμαν...πως κανετε ετσι
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
δεν υπερκαλυπτεται κ δεν ειχα ποτε πονους εγω..αλλα το μεγαλυτερο μερος ειναι καλυμμενο στην στυση..θελω να το ψαξω αλλα δεν την παλευω για επεμβασεις..
Ρε μεγαλε θα μου πεις (και με το δικιο σου) "Δεν ξερω εγω την ψωλη μου";
Αλλα ειναι αδυνατο να πηδησης εαν δεν τραβηχτει τελειως πισω το πετσακι.
Η περιτομη ειναι μονοδρομος, και δεν υπαρχει κανενα προβλημα.  :birdman:
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
ακομα φοβαμαι μηπως θα δειχνει μικροτερο.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Ρε παιδιά,η φίμωση είναι το πρόβλημα.Η περιτομή είναι που κάνατε.Δεν κάνατε φίμωση!!!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
και εγω ειχα περιτομη αλλα εκανα φιμωση και ολα οκ.
μετα ηθελα κατι παγωτο και πηγα για γλυκο.
αργοτερα , για να μην αφησω προφυλακτικο τη γκομενα, εβαλα εγκυος.
φευγοντας, για να μη με αφησει το βενζινη , εβαλα αμαξι.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
χρησ
ταρα εχω κανει φιμωση τον πρωτο καιρο ουτε κ εμενα μου αρεσε μετα το συνιθησα...τελικα μ αρεσει περισσοτερο...οσο αναφορα το πηδημα η μονη διαφορα ειναι οτι δεν αισθανεσαι την ιδια καυλα οπως την εχεις με το πετσακι  στο χυσιμο .κατα τα αλλα εχει πλεονεκτηματα το πετσακι οπως οτι το κεφαλι γινεται μεγαλυτερο επομενως νιωθεις περισσοτερο το μουνι εσωτερικα κλπ κλπ...νταξει μην τρελαινεσαι δεν επαθες τιποτα αμαν...πως κανετε ετσι
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Με τίποτα δεν δείχνει μικρότερο το πέος μετά την περιτομή.Ίσα ίσα...Είχα κάνει πριν λίγα χρόνια περιτομή λόγω φίμωσης και ξέρω.Το δύσκολο είναι τις πρώτες μέρες μέχρι να φύγουν τα ράμματα και ίσως έχει και λίγο τσούξιμο όταν κατουράς αλλά τίποτα παραπάνω.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
πως λεμε η "περιτομη του Χριστου" και το γιορταζουμε κιολας!!!!!
Παλι καλα που δεν μας την επεβαλαν.
Δεν ειμαι εναντιον της περιτομης, αλλα καλο ειναι ο καθενας να οριζει μονος του την μοιρα του ... πουλιου του.
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
στις γκομενες αρεσει?
 

Επισκέπτης
Με τίποτα δεν δείχνει μικρότερο το πέος μετά την περιτομή.Ίσα ίσα...Είχα κάνει πριν λίγα χρόνια περιτομή λόγω φίμωσης και ξέρω.Το δύσκολο είναι τις πρώτες μέρες μέχρι να φύγουν τα ράμματα και ίσως έχει και λίγο τσούξιμο όταν κατουράς αλλά τίποτα παραπάνω.


στις τσοντες ολοι εχουν κανει περιτομη (ναι βουδα ειπα μαλακια νταξει ψαχνεστε ολοι αμεσως)...χαζοι ειναι? ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom