Νέα

Dreams Platinum στo αεροδρόμιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 624
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GIAN69

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
2
Πόντοι
0
Συναγωνιστες απο θεσσαλονικη δεν ανεφερε κανεις το καινουργιο μαγαζι που ανοιξε κοντα στο αεροδρομιο.. Τι λεει απο οτι ακουμε εμεις εδω ειναι χλιδάτο...!! Μονο χλιδα εχει γιατι ;;.. δεν βλεπω κανεις απο συμπρωτευουσα να αναφερετε για αυτο ... Για να ενεργοποιηθουμε.. :2funny: :2funny:
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16


Taker για ποιον κτυπαει η καμπανα ?  :boobies:

 

Επισκέπτης
Τι θα γίνει με αυτό το μαγαζί?
Κάθε χρόνο μετακινούνται!!!
Ούτε το medrano τόσες μετακινήσεις! :2funny:
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
516
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
6
Προχθεσινη επισκεψη στο εν λογω ιδρυμα ηταν σκετη απογοητευση,γνωμη μου ,οτι εγινε πολυς θορυβος για το τιποτα ,χλιδα δεν ειδα ,εκτος απο κατι ζβαροφσκι.
Απο κοσμο ημασταν 5-6 ατομα ,15 περιπου κοπελες,ολες απο το παλαιο μαγαζι ,εκπληξη μου προκαλεσε η παρουσια της Κατερινας απο το Caligula Gold ,που πηρε μεταγραφη
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Δηλαδή κλείσανε το παλιό και πήγαν όλοι στο καινούριο ? Ή μήπως φέρανε νέο αίμα στο παλιό ? Κάποιος να μας διαφωτίσει pls λόγω φόρτου εργασίας έχω καιρό να πάω. :S
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
516
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
6
Τις κοπελες της μοιρασανε ,οι ποιο καλες πηγανε στο καινουριο, και τα μπαζα στο παλαιο.
Απο νεο αιμα τιποτα
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

Καλημερα !

Επισκεψη στο νεο Πλατινουμ . Ωραιο μαγαζι . Κυκλικη μεγαλη πιστα και απο και περα υπαρχουν καναπεδες και σταντ σε διαφορα επιπεδα . Οι χοροι γινονται στο παταρι , οπου υπαρχουν και οι τουαλετες .

Οταν πηγαμε τα μαγαζι ηταν αδειο , μετα ψιλογεμισε .

Υπαρχουν καμια 15αρια γυναικες . Καποιες παλιες γνωριμες , καποιες μεταγραφες , καποιες καινουργιες .
Οριστε και μερικα ονοματα : Αλεξανδρα , Κατερινα ( απο Καλιγουλα ) , Μαριλου , Ντενιζ , Σαατι , Πατρισια , Χριστινα και δυο τρεις αλλες σοκολατινες , μια ξανθια νταρντανα που τρομαζε τον κοσμο και μια Ταμαρα .

Μακρυα απο την ευρωρουφηχτρα Αλεξανδρα , μπας και γλιτωσετε τιποτα .

Η Σαατι με την Αλεξανδρα εχουν γινει κολλητες και αποτελουν πλεον διδυμο θανατο .. Για το πορτοφολι μας .

Συνολικα απογοητευτικη εμπειρια .

Η επομενη επισκεψη ( αν υπαρξει ) θα αργησει .

Μεχρι την επομενη φορα ... να υγειαινουμε ...
 

Xploder

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδες.Τι ξερετε για μια Μαιρη που δουλευει εκει?
Την κερασα ενα ποτο προχτες και θελω να ξερω αν αξιζει τον κοπο να επενδυσω περισσοτερο την επομενη φορα,
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.967
Like
319
Πόντοι
36
καμια πληροφορια για την Ντενιζ??..ευχαριστω
 

Nearos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
καμια πληροφορια για την Ντενιζ??..ευχαριστω

Η Ντενίζ είναι 22 χρονών απο Ρουμανία. Το πριβέ πολύ ψώφιο... Φραπές δε θα παίξει ποτέ με αυτή τη γυναίκα , πολύ ψυχρή.
Προσωπική συμβουλή : Πάρε κανένα πριβέ έτσι για να σου φύγει η κ@βλα και η περιέργεια. Απο κει και πέρα μακριά. Δεν αξίζει τον κόπο.

Και σου μιλάω απο προσωπική εμπειρία. Είχα φάει τρελό παραμύθι όπως άλλωστε γίνεται συνήθως σε αυτές τις περιπτώσεις. Το μόνο που κρατάω είναι οτι έμαθα απο το λάθος μου. Κeep walking  ;) :boobies: :rockon:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
τριτο κατα σειρα ιδρυμα που με υποδεχθηκαν....και εδω ολα καλα,ολα τελεια.....νον καφε και με καλες παρουσιες......στο ληξιαρχειο καταγραφηκαν τα εξης κορασονια.... :rockon:

1)σμιλα τζοντοβα(λιθουανη απο οσο μου ειπε,αν και εγω την εκοψα απο λετονια μερια βασει μηκους δεξιας παλαμης.. ;)
2)σερια μισμοβιτς(σλοβενα πρωην αρτιβιστρια)
3)μαεβα εξελ
4)συλβι γουορντ :grin:
5)μαρινα αξεςς :grin:
6)λουμπομιρ σεχοβιτς(πρωην ηθοποιος του χολυγουντ)
7)ισμιρα μαγουλοβα(απο την μαγουλα αττικης)
8)δεσποινα σαιτοπουλου
9)μιρμιροβα αντονοβιτς(πρωην κρεπατζου στη λαγκαδα)
10)σαντα τσικιτα(κουβανη στριππερ,απο τις καλες...)
11)σαλτα γαμησου(αδερφη της απο πανω) :2funny:
12)ματζιοβα αικιτοβα(δεν θυμαμαι τί μου ειπε)
13)σαντρα χισινοβιτς
14)νεσπερα καφεινοβιτς
15)λουντμιλα εσπρεσσοβα
16)ζανετ καποζιου
17)παου γκασολ(επισκεπτης)
18)εγω
19)μου αρεσει η καφειλα :grin:
20)σαρουνας ψωλαρομουβιτς
21)ακινας ματσεουροβατς
22)ναζλια μπεκιροβα
23)αουρα
24)μαρτα κρακοτοβα
25)σελμα ραγκιτς(πρωην παικτρια του μπαντμιντον)

επισης διεκρινα στις τουλαετες 3 μπιντεδες απο εταιρεια στη ξανθη,4 κωλοχαρτα(τα 2 καβαντζα κατω),3 καθρεπτες απο κρυσταλλο βοημιας και 2 καδους γεματους χαρτια υγειας(τί αλλο? :2funny:)περασα υπεροχα,καθαρα ποτα...μια χαρα ολα! :rockon:
 
OP
OP
G

GIAN69

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
2
Πόντοι
0
Καλα μιλαμε οι κλιματικες αλλαγες απο το φαινομενο του θερμοκηπιου τωρα τελευταια , δεν επηρεαζουν μονο τους παγους στους πολους.... περαστικα σου συντροφε...χα χα χα
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.967
Like
319
Πόντοι
36
Ρε συ vaso καποιες ξεχασες...περιμενω update :dancing:
 

headhunt3r

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας παιδιά. Το Σάββατο πήγα για πρώτη φορά σε στριπτιζάδικο με την παρέα μου, και πήγαμε στο dreams. Μου συνέβη όμως κάτι και θέλω να μου πείτε την γνώμη σας. Μόλις πήγαμε άρχισαν να έρχονται όλες και σε μια φάση, ήρθε ένα ωραίο ξανθό μαλλί προσ το κοντό αφέλειες και ΄κάθισε στα πόδια μου. Άρχισε τελος παντον τα κοπλιμέντα  ;) κ μου είπε στην αρχή να την κεράσω αλλά μετα μου λέει ότι με εσένα θέλω μόνο prive. Της λέω σε λίγο κ φεύγει. Από μακριά την ΄καρφώνω και αυτή με κοιτάει. Ξαναέρχεται και λέει απο μακριά, εσένα σε γπυστάρω τρελά, κάθεται στα πόδια μου πάλι μου λέει να της δώσω ένα φιλάκι στο μάγουλο, μου βγάζει λίγο τα βυζάκια της (που δεν ήταν σειλικονούχα) κ μου λέει οτι θέλει να την φιλήσω στο στόμα αλλά δεν κάνει εδω κάτω να πάμε για πριβέ κ εγώ πήγα. Καθώς ανεβαίναμε την σκάλα μου έπιασε και τον κώλο και έμειναν όλοι μαλάκες. Δεν ξέρω αν επειδή ήταν η πρώτη φορά σε στριπτιζάδικο, το πριβέ μου άρεσε πολύ. Η κοπέλα ήταν φωτιά. Έκανα δύο χορούς με αυτήν, και μόλις τελειώσε μου δίνει ένα φιλί και κατεβαίνω. Μετα από λίγο, πήγε να χορέψει στην πίστα και καθως χόρευε με κοιτάει και μου κλείνει το μάτι κάτι που δεν είδα να το κάνει καμμία σε κανέναν όλο το βράδυ. Δεν ξέρω ρε παιδιά, μην γελάσετε. Λέτε να με γουστάρει??? Έστω κ λίγο. Πώς βλέπετε τα γεγονότα???? Είμαι 19 χρονών, και ξέρει ότι δεν μπορεί να βγάλει απο εμένα πολλα. ΄Μου φάνηκε και μικρή μόνο που δεν θυμάμαι το όνομα της, θα ρωτήσω τον κολλητό μου και θα σας πω. Sorry αν σας κουράζω, αλλά δεκτή κάθε γνώμη, γιατί το σκέφτομαι και μου φαίνεται χαζό. Από την άλλη όμως τέτοια εντύπωση μου έδωσε η κοπέλα και πιστεύω ότι δεν είμαι κανα κορόιδο.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.967
Like
319
Πόντοι
36
Γειά σας παιδιά. Το Σάββατο πήγα για πρώτη φορά σε στριπτιζάδικο με την παρέα μου, και πήγαμε στο dreams. Μου συνέβη όμως κάτι και θέλω να μου πείτε την γνώμη σας. Μόλις πήγαμε άρχισαν να έρχονται όλες και σε μια φάση, ήρθε ένα ωραίο ξανθό μαλλί προσ το κοντό αφέλειες και ΄κάθισε στα πόδια μου. Άρχισε τελος παντον τα κοπλιμέντα  ;) κ μου είπε στην αρχή να την κεράσω αλλά μετα μου λέει ότι με εσένα θέλω μόνο prive. Της λέω σε λίγο κ φεύγει. Από μακριά την ΄καρφώνω και αυτή με κοιτάει. Ξαναέρχεται και λέει απο μακριά, εσένα σε γπυστάρω τρελά, κάθεται στα πόδια μου πάλι μου λέει να της δώσω ένα φιλάκι στο μάγουλο, μου βγάζει λίγο τα βυζάκια της (που δεν ήταν σειλικονούχα) κ μου λέει οτι θέλει να την φιλήσω στο στόμα αλλά δεν κάνει εδω κάτω να πάμε για πριβέ κ εγώ πήγα. Καθώς ανεβαίναμε την σκάλα μου έπιασε και τον κώλο και έμειναν όλοι μαλάκες. Δεν ξέρω αν επειδή ήταν η πρώτη φορά σε στριπτιζάδικο, το πριβέ μου άρεσε πολύ. Η κοπέλα ήταν φωτιά. Έκανα δύο χορούς με αυτήν, και μόλις τελειώσε μου δίνει ένα φιλί και κατεβαίνω. Μετα από λίγο, πήγε να χορέψει στην πίστα και καθως χόρευε με κοιτάει και μου κλείνει το μάτι κάτι που δεν είδα να το κάνει καμμία σε κανέναν όλο το βράδυ. Δεν ξέρω ρε παιδιά, μην γελάσετε. Λέτε να με γουστάρει??? Έστω κ λίγο. Πώς βλέπετε τα γεγονότα???? Είμαι 19 χρονών, και ξέρει ότι δεν μπορεί να βγάλει απο εμένα πολλα. ΄Μου φάνηκε και μικρή μόνο που δεν θυμάμαι το όνομα της, θα ρωτήσω τον κολλητό μου και θα σας πω. Sorry αν σας κουράζω, αλλά δεκτή κάθε γνώμη, γιατί το σκέφτομαι και μου φαίνεται χαζό. Από την άλλη όμως τέτοια εντύπωση μου έδωσε η κοπέλα και πιστεύω ότι δεν είμαι κανα κορόιδο.
Στεγνη επαγγελματιας...
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Γειά σας παιδιά. Το Σάββατο πήγα για πρώτη φορά σε στριπτιζάδικο με την παρέα μου, και πήγαμε στο dreams. Μου συνέβη όμως κάτι και θέλω να μου πείτε την γνώμη σας. Μόλις πήγαμε άρχισαν να έρχονται όλες και σε μια φάση, ήρθε ένα ωραίο ξανθό μαλλί προσ το κοντό αφέλειες και ΄κάθισε στα πόδια μου. Άρχισε τελος παντον τα κοπλιμέντα  ;) κ μου είπε στην αρχή να την κεράσω αλλά μετα μου λέει ότι με εσένα θέλω μόνο prive. Της λέω σε λίγο κ φεύγει. Από μακριά την ΄καρφώνω και αυτή με κοιτάει. Ξαναέρχεται και λέει απο μακριά, εσένα σε γπυστάρω τρελά, κάθεται στα πόδια μου πάλι μου λέει να της δώσω ένα φιλάκι στο μάγουλο, μου βγάζει λίγο τα βυζάκια της (που δεν ήταν σειλικονούχα) κ μου λέει οτι θέλει να την φιλήσω στο στόμα αλλά δεν κάνει εδω κάτω να πάμε για πριβέ κ εγώ πήγα. Καθώς ανεβαίναμε την σκάλα μου έπιασε και τον κώλο και έμειναν όλοι μαλάκες. Δεν ξέρω αν επειδή ήταν η πρώτη φορά σε στριπτιζάδικο, το πριβέ μου άρεσε πολύ. Η κοπέλα ήταν φωτιά. Έκανα δύο χορούς με αυτήν, και μόλις τελειώσε μου δίνει ένα φιλί και κατεβαίνω. Μετα από λίγο, πήγε να χορέψει στην πίστα και καθως χόρευε με κοιτάει και μου κλείνει το μάτι κάτι που δεν είδα να το κάνει καμμία σε κανέναν όλο το βράδυ. Δεν ξέρω ρε παιδιά, μην γελάσετε. Λέτε να με γουστάρει??? Έστω κ λίγο. Πώς βλέπετε τα γεγονότα???? Είμαι 19 χρονών, και ξέρει ότι δεν μπορεί να βγάλει απο εμένα πολλα. ΄Μου φάνηκε και μικρή μόνο που δεν θυμάμαι το όνομα της, θα ρωτήσω τον κολλητό μου και θα σας πω. Sorry αν σας κουράζω, αλλά δεκτή κάθε γνώμη, γιατί το σκέφτομαι και μου φαίνεται χαζό. Από την άλλη όμως τέτοια εντύπωση μου έδωσε η κοπέλα και πιστεύω ότι δεν είμαι κανα κορόιδο.

Ok ! Δεν μπορεί να βγάλει πολλά απο `σένα αλλά σκέψου πόσο εύκολα μπορεί να βγάλει λίγα απ`τον καθένα σαν και `σένα .Μία συμβουλή : κάνε το κέφι σου , να ξέρεις όμως πάντα ότι σε βλέπει σαν εικοσάευρο ...γι`αυτό κι εσύ βλέπε την σαν κρέας .
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
... πιστεύω ότι δεν είμαι κανα κορόιδο.

Μέχρι να καταλάβεις ότι είσαι κορόιδο και να αποφασίσεις σε πιο βαθμό θα επιτρέπεις να σε κοροϊδεύουν/εκμεταλεύονται/αρμέγουν/κλπ υπάρχει πρόβλημα ...

Η άγνοια είναι το χειρότερο ...

 

headhunt3r

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Τα καταλαβαίνω αυτά που μου λέτε και τα σκέφτηκα από την πρώτη στιγμή. Απλώς αυτό που ήταν πολύ περίεργο ήταν αυτά που ανέφερα, δηλαδή ότι το όλο σκηνικό έμοιαζε σαν π.χ να πήγα σε κάποιο πάρτυ και να γνωρισα μία και να κάναμε φάση (τόσο ρεαλιστικό ήταν, είχε πάθος πως να το πω, βέβαια εδώ πέρα πλήρωσα) παρά σαν τις τυπικές υπηρεσίες μίας στριπτιζούς, γιατί πήγαν και άλλοι φίλοι μου για χορούς (όχι με αυτήν) αλλά σε κανέναν δεν ήταν έτσι. Αν ήθελε να βγάλει, γιατί δεν πήγς στον 35αρη της παρέας μας που το έπαιζε μούρη με τα Dolce&Gabbana, να του κολλήσει. Αυτή ήρθε μόνο σε μένα στην παρέα, ενώ όλες οι άλλες μας είχαν τριγυρίσει 2-3 φορές τον καθένα. Όσο για αυτό που λέω ότι δεν είμαι κορόιδο, πιστεύω ότι είμαι αρκετά ώριμος για την ηλικία μου και ξέρω από πολυ μικρός την νύχτα πολύ καλά. Μπορεί σε στριπτιζάδικο να πήγα για πρώτη φορά αλλά έχω γυρίσει πολλά χρόνια στην νύχτακαι ξέρω... Φυσικά την βλέπω σαν κρέας, απλώς μου έκαναν εντύπωση αυτά που ανέφερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom