Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 476 477 478 479 480 481 [482] 483 484 485 486 487 488 ... 542   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ρωσία sex & vodka  (Αναγνώστηκε 381533 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Shinoharas
Επισκέπτης
« Απάντηση #7215 στις: 23/07/13, 15:03 »

Να πω οχι σε φιλο να πεσει φωτια να με καψει  2funny
υπαρχει θεμα ομως, μην δουν παλουκια, σκαρφαλωνουν

* Sio7Ghq8Lmc.jpg (201.58 KB, 640x480 - εμφανίστηκε 25 φορές.)

* lWB5k67HOzE.jpg (145.89 KB, 768x1024 - εμφανίστηκε 30 φορές.)
Καταγράφηκε
Shinoharas
Επισκέπτης
« Απάντηση #7216 στις: 23/07/13, 15:03 »

Εχω και ενα ψιλο κολλημα με τις γυμναστριες και με ολες που κανουν σπαγατα    fuck1
να αγοραζεις εσυ τις μπανανες 2funny 2funny 2funny
αντε σε περιμενω σκάϊπ
Καταγράφηκε
obiwan
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #7217 στις: 23/07/13, 15:03 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=rHDtVuNGrps" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=rHDtVuNGrps</a>

2funny 2funny 2funny

Μού ξέφυγε πάλι αυτό τό αρχίδι μέ τό κράνος. Grin
Καταγράφηκε
Put
Νέος
*

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #7218 στις: 23/07/13, 16:04 »

Και τυφλος να εισαι θα καταλαβεις οτι ειναι σκηνοθετημενα τα βιντεο στο Meanwhile in Russia .

Ε δεν μπορει να ειναι και ολα σκηνοθετημενα...αυτο πχ ειναι σιγουρα αυθεντικο 2funny
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=B_kMKYtCH24" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=B_kMKYtCH24</a> 

Οπως ελεγε και ο παππους μου εδω στην Ρωσια απο αυτα που ακους τιποτα μην πιστευεις  και απο αυτα που βλεπεις τα μισα να πιστευεις .

Headbaning!
Καταγράφηκε

Ευτυχώς που δε χάθηκε ο έρωτας Ευτυχώς που υπάρχουν πουτάνες
Put
Νέος
*

« Απάντηση #7219 στις: 23/07/13, 16:04 »

υπαρχει θεμα ομως, μην δουν παλουκια, σκαρφαλωνουν

24,5 χρονων και το σκεφτονται...αυτα ειναι...
Η Σινοχαρεια μεθοδος τελικα ειναι κορυφη...
Καταγράφηκε

dimitrakis29
Τιμημένος
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΗς! http://ethnikogamismos.cu.cc/

« Απάντηση #7220 στις: 23/07/13, 19:07 »

ειχε αναφερθει παλιοτερα για κατι ελεϊνα χαμηλες τιμες για διακοπες στην Ελλαδα απο Ρωσια!
ψαρωσα που λετε ε και λεω να κανω μια διακοπες με ενα ρωσιδακι απο Μοσχα που δεν ειχε βιζα
Λεω οκ δεν θα δωσω 200 ευρω που ελεγε ο αλλος ας δωσω 600 ρε παιδι μου
Λοιπον παπαριες ειναι
απλα προμοσιον του κωλου μπας και τσιμπισει κανας χαζος και παρει το πολυ ακριβοτερο πακετο διακοπων
τουλαχιστον οσον αφορα την Μοσχα

τιμη για μια εβδομαδα 917 Ευρω σε τριαστερο ξενοδοχειο στην Κρητη πρωϊνο-μεσημεριανο με μονο ενα αεροπορικο απο Μοσχα-Ηρακλειο
χωριστα τα 65 ευρω για την βιζα
τι να κανω αφου εδωσα τον λογο μου θα το πηδηξω κι αυτο, αχ βαρια η καλογερικη
βασικα εντυπωσιαστικα και απο το ταλεντο της
Καταρχην οι τιμες δεν ειναι για Κρητη αν προσεξες αλλα για Ροδο ή Ζακυνθο η Κρητη ειναι παντα ακριβοτερη (δεν ξερω γιατι αλλα ετσι συμβαινει) και αν προσεξες οι τιμες αυτες 200 Ευρω τη βδομαδα ή 130 Ευρω 4ης μερες ειναι για Μα'ι'ο μεχρι αρχες ιουνιου ή μετα της 10 Σεπτεβριου.Τωρα ειναι Χα'ι' σεζον οι περισσοτεροι παιρνουν αδειες τωρα απο Αγια Πετρουπολη πας Θασο με 17.490 ρουβλια πιο κατω δεν βρισκεις.Για Κρητη που λεει 10 μερες 13.990 δεν εχει θεσεις.Κρητη τωρα υπολογιζε τωρα πανω απο 20.000 ρουβλια.Αν θες φτηνα πρεπει να  περιμενεις λιγακι το Σεπτεβρη θα δεις κατι εξευτεληστικες τιμες!Και κατι αλλο αυτες οι τιμες για горящие путевки δεν ειναι της ημερομηνιες που θελεις εσυ αλλα οποτε εχουν μεινει πολλα αδεια δωματια σε καποιο ξενοδοχειο και πολλες αδειες θεσεις σε τσαρτερ πτηση οποτε ριχνουν εντελως της τιμες.Και πρεπει κατευθειαν με το που το δεις να το κλεισεις γιατι σε μια με δυο μερες τελειωνουν γρηγορα οι θεσεις.Εγω εχω ερθει Ελλαδα με πακετο 220 Ευρω αεροπορικο πηγαιν'ελα και ξενοδοχειο 2 αστερων στο Λουτρακι που φυσικα δεν πηγα, απλος ηρθα Αθηνα ετσι.Ενα αλλο αρνητικο με της Τσαρτερ πτησεις ειναι οτι πολλες φορες εχουνε καθυστερισεις.Αν βρω κατι καλο και φτηνο μπορει να ερθω Ελλαδα ετσι το σεπτεβρη αλλα θελω 4 μερες μια βδομαδα σε νησι δεν θα αντεξω θα τα παιξω απο τη βαρεμαρα! Headbaning!
24,5 χρονων και το σκεφτονται...αυτα ειναι...
Η Σινοχαρεια μεθοδος τελικα ειναι κορυφη...
Το θεμα ειναι να  Knockin' Boots φτηνα αν ειναι να δωσεις μια περιουσια για να  Knockin' Boots δεν ειναι κατορθωμα.
Καταγράφηκε

Put
Νέος
*

« Απάντηση #7221 στις: 23/07/13, 21:09 »

Καταρχην οι τιμες δεν ειναι για Κρητη αν προσεξες αλλα για Ροδο ή Ζακυνθο η Κρητη ειναι παντα ακριβοτερη (δεν ξερω γιατι αλλα ετσι συμβαινει) και αν προσεξες οι τιμες αυτες 200 Ευρω τη βδομαδα ή 130 Ευρω 4ης μερες ειναι για Μα'ι'ο μεχρι αρχες ιουνιου ή μετα της 10 Σεπτεβριου.Τωρα ειναι Χα'ι' σεζον οι περισσοτεροι παιρνουν αδειες τωρα απο Αγια Πετρουπολη πας Θασο με 17.490 ρουβλια πιο κατω δεν βρισκεις.Για Κρητη που λεει 10 μερες 13.990 δεν εχει θεσεις.Κρητη τωρα υπολογιζε τωρα πανω απο 20.000 ρουβλια.Αν θες φτηνα πρεπει να  περιμενεις λιγακι το Σεπτεβρη θα δεις κατι εξευτεληστικες τιμες!Και κατι αλλο αυτες οι τιμες για горящие путевки δεν ειναι της ημερομηνιες που θελεις εσυ αλλα οποτε εχουν μεινει πολλα αδεια δωματια σε καποιο ξενοδοχειο και πολλες αδειες θεσεις σε τσαρτερ πτηση οποτε ριχνουν εντελως της τιμες.Και πρεπει κατευθειαν με το που το δεις να το κλεισεις γιατι σε μια με δυο μερες τελειωνουν γρηγορα οι θεσεις.Εγω εχω ερθει Ελλαδα με πακετο 220 Ευρω αεροπορικο πηγαιν'ελα και ξενοδοχειο 2 αστερων στο Λουτρακι που φυσικα δεν πηγα, απλος ηρθα Αθηνα ετσι.Ενα αλλο αρνητικο με της Τσαρτερ πτησεις ειναι οτι πολλες φορες εχουνε καθυστερισεις.Αν βρω κατι καλο και φτηνο μπορει να ερθω Ελλαδα ετσι το σεπτεβρη αλλα θελω 4 μερες μια βδομαδα σε νησι δεν θα αντεξω θα τα παιξω απο τη βαρεμαρα! :headbang3:Το θεμα ειναι να  Knockin' Boots φτηνα αν ειναι να δωσεις μια περιουσια για να  Knockin' Boots δεν ειναι κατορθωμα.

Υπαρχουν και μερικα ξενοδοχειακα συγκροτηματα που δουλευουν κυριως με ρωσους...αυτα καλυτερα να τα αποφυγει...η σχεση ποιοτητας τιμης ειναι απαραδεκτη...αν ο ρωσος ναι μεν εκλεισε τις διακοπες του για χαι σιζον αλλα πριν απο 4 μηνες μηπως πληρωσε λιγοτερα;;; και ο μαλακας ο Ελληνας θα τα σκασει παλι;;

Δημητρακη εσυ ζεις στην Ρωσια 20 χρονια και μιλας την γλωσσα απταιστα. ξερεις πλεον πολυ καλα πως πρεπει να προσεγγισεις μια Ρωσιδα. Γνωριζεις τι κουμπια εχουν οι Ρωσιδες και εχεις εξοπλιστει με τα καταλληλα οπλα...αν ξεκινησει ενας Ελληνας καβλωμενος με πιρφορικο παρελθον και ερθει στην Ρωσια ποσο θα κατσει; μια εβδομαδα στην καλυτερη 10 μερες...συνηθως με πακετο με πρακτορειο οποτε θα μενει σε ξενοδοχειο οπου δυσκολα θα βαζουν γυναικες μεσα παρα μονο τις δικες τους απο το μπαρ που θα ειναι και πανακριβες..δεν θα εχει αυτοκινητο οποτε τι θα πει στην γκομενα που θα γνωρισει αν καμακωσει ελα να παρω ενα ταξι να σε παω βολτα; η ελα στην Ευρωπαικη Ελλας οπου ειναι παραδεισος; Απο αυτα που εχω διαβασει εδω αν δεν μιλαει Ρωσικα οχι μονο γκομενα αλλα ουτε τις πινακιδες στους δρομους δεν θα μπορει να διαβασει και θα περπαταει σαν τον γιαπωνεζο με τον χαρτη στο χερι....ενω αν ασχοληθει με πουτανες θα πληρωσει οσα θα πληρωνε και στην Ελλαδα στα Εσκορτ...παλι καλα που εισαι και εσυ εκει πανω και μπορεις να βοηθησεις καποιον και να τον πας στα σαλον...

Προσωπικα πιστευω οτι το στυλ του Σινοχαρα ειναι καπως πιο βατο. Δεν χρειαζεται να παω για μια εβδομαδα,10 μερες και 4,5 μερες αρκετες ειναι..κλεινω ενα νορμαλ ξενοδοχειο η δωματια δεν χρειαζεται ουτε καν να πολυβγαινω τι να δω αλλωστε ωραια κτηρια και ωραια παρκα;τα εχω βαρεθει τοσα χρονια στο εξωτερικο ενταξει πες οτι στο πρωτο ταξιδι κανω και καμμια βολτα...κανω μια προεργασια απο το ιντερνετ αρχικα οποια μιλαει αγγλικα αλλα οσο περνει το κολαει κανεις και ψιλομαθει καποια βασικα Ρωσικα τσατρα πατρα συνενοηται και με περισοοτερες οποτε και σε χαμηλοτερες τιμες και οριστε πας εκει 4 μερες χορταινεις να γαμας και γυρνας κυριος.Το θεμα στην περιπτωση μου ειναι να κανω την αρχη εκει ειναι που κωλυομαι...να δωσω τα 400 ευρω του εισητηριου στην Αεροσβιτ η να παω Ελλαδα και να τα φαω στα σιγουρακια μου;μια αποφαση ειναι ρε γαμωτο..

Πιστευω οτι σιγα σιγα οταν εξοικειωνεσαι με τον σεξοτουρισμο πληρωνεις και λιγοτερα...
Καταγράφηκε

Shinoharas
Επισκέπτης
« Απάντηση #7222 στις: 23/07/13, 21:09 »

Προσωπικα πιστευω οτι το στυλ του Σινοχαρα ειναι καπως πιο βατο. Δεν χρειαζεται να παω για μια εβδομαδα,10 μερες και 4,5 μερες αρκετες ειναι..κλεινω ενα νορμαλ ξενοδοχειο η δωματια δεν χρειαζεται ουτε καν να πολυβγαινω τι να δω αλλωστε ωραια κτηρια και ωραια παρκα;τα εχω βαρεθει τοσα χρονια στο εξωτερικο ενταξει πες οτι στο πρωτο ταξιδι κανω και καμμια βολτα...κανω μια προεργασια απο το ιντερνετ αρχικα οποια μιλαει αγγλικα αλλα οσο περνει το κολαει κανεις και ψιλομαθει καποια βασικα Ρωσικα τσατρα πατρα συνενοηται και με περισοοτερες οποτε και σε χαμηλοτερες τιμες και οριστε πας εκει 4 μερες χορταινεις να γαμας και γυρνας κυριος.Το θεμα στην περιπτωση μου ειναι να κανω την αρχη εκει ειναι που κωλυομαι...να δωσω τα 400 ευρω του εισητηριου στην Αεροσβιτ η να παω Ελλαδα και να τα φαω στα σιγουρακια μου;μια αποφαση ειναι ρε γαμωτο..

Πιστευω οτι σιγα σιγα οταν εξοικειωνεσαι με τον σεξοτουρισμο πληρωνεις και λιγοτερα...

χου ντέαρς γουιν που λενε και και οι αγγλοι
ελληνιστι, ο τολμων νικα
παντως τα ευρω σου φιλα τα απο οκτωβριο και μετα

οσο εξοικειωνεσε με τον σεξοτουρισμο καταληγεις να πληρωνεις ψειρες (παντα συγκριτικα)
και παλι το χιλιαρικακι στο συνολο θα το ξεπερασεις οπως και να εχει

τωρα για την μοσχοβιτισσα 100% που θα φερω διακοπες στην κρητη... ε 1000 ευρω χοντρικα - χοντρικα για μια βδομαδα με χαλφμπορντ διατροφη δεν το λες και μια περιουσια ειδικα για ενα κοριτσι που του ριχνεις 15,5 χρονια

για να σου δωσω να καταλαβεις πριν μερικες μερες εφαγα μια γκομενα απο Αγ,πετρουπολη η οποια ειχε ξεμεινει μια μερα παραπανω οπου δουλευει σε στριπ κλαμπ στην πολη της, ε μου ειπε κατι τιμες που περνουν για εσκορτινγκ την μερα απο ρωσους για το εξωτερικο που μου επεσαν τα αφτια
Καταγράφηκε
master21
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #7223 στις: 23/07/13, 21:09 »

Ο σχινοχαρας εχει πολυ ωραιο στυλ και εχει περαση στις γκομενες,για αυτο τον ζηλευει ο δημητρακης.
Καταγράφηκε

Χριστιδης για μοντ και λευτερια στον Βλακαρχο
Put
Νέος
*

« Απάντηση #7224 στις: 23/07/13, 22:10 »

ελληνιστι, ο τολμων νικα

οσο εξοικειωνεσε με τον σεξοτουρισμο καταληγεις να πληρωνεις ψειρες (παντα συγκριτικα)

τωρα για την μοσχοβιτισσα 100% που θα φερω διακοπες στην κρητη... ε 1000 ευρω χοντρικα - χοντρικα για μια βδομαδα με χαλφμπορντ διατροφη δεν το λες και μια περιουσια ειδικα για ενα κοριτσι που του ριχνεις 15,5 χρονια

για να σου δωσω να καταλαβεις πριν μερικες μερες εφαγα μια γκομενα απο Αγ,πετρουπολη η οποια ειχε ξεμεινει μια μερα παραπανω οπου δουλευει σε στριπ κλαμπ στην πολη της, ε μου ειπε κατι τιμες που περνουν για εσκορτινγκ την μερα απο ρωσους για το εξωτερικο που μου επεσαν τα αφτια

μα τον οκτωβριο η οδησσος δεν ειναι αδεια;;

Αν ειναι να παει καποιος σε ενα μερος τι νοημα εχει να παει χωρις χρηματα...;

Για Κρητη δεν εχω ιδεα...Χαλκιδικη πηγαινω καθε χρονο και δεν την αλλαζω με τιποτα...Το χαφμπορντ ειναι ενα θεμα γιατι αν πεσεις σε ολο το ανατολικο μπλοκ θα πρεπει να παιξεις κατς για να φας στους μπουφεδες μεσα στις μυγες και τα φαγητα που δεν τρωγονται και με ανθρωπους που τρωνε τον αγλεουρα...αν στο τελος την βγαζεις στα εστιατορια εκτος ξενοδοχειου για φαγητο θα ειναι καλυτερα αλλα δεν θα εχεις σπαστει με τα καφριλικια και τα λεφτα που θα εχεις δωσει για το χαφμπορντ; ψαξτο καλα το ξενοδοχειο μην πας στα τυφλα..

Καταγράφηκε

dimitrakis29
Τιμημένος
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΗς! http://ethnikogamismos.cu.cc/

« Απάντηση #7225 στις: 23/07/13, 22:10 »

Ο σχινοχαρας εχει πολυ ωραιο στυλ και εχει περαση στις γκομενες,για αυτο τον ζηλευει ο δημητρακης.
Ναι το μαντεψες :2funny:ετσι ειναι :2funny:Εσυ μπορεις να εισαι χειροτερος εμφανησιακα απ'αυτον :think:ο κυκλος στενευει δε φοβασαι μην μαθουνε ποιος εισαι και σε κανουνε ρεζηλι? 2funny

ελληνιστι, ο τολμων νικα

βαλε και αλλα 1000 που θα χαλασεις και  αλλα 2000 υπολογιζω οτι θα της δωσεις για να ειναι μαζι σου 4000 χιλιαρικα και μη μου πεις οτι θα ερθει μαζι σου για την ομορφια σου? :think:Μην αρχισεις παλι να λες οτι θα δωσεις στη Μοσχοβιτισα 30 Ευρω τη μερα για να ειναι μαζι σου γιατι θα  2funny.Τωρα αν ειναι πολλα ας βγαλει τα συμπερασματα του ο αναγνωστης.
Καταγράφηκε

Put
Νέος
*

« Απάντηση #7226 στις: 23/07/13, 22:10 »

Πιστευω οτι και οι δυο θριαμβευουν στην κατηγορια τους..Ο Σινοχαρας στον Πορνοτουρισμο και ο Δημητρακης στην Πορνομεταναστευση...
Καταγράφηκε

Shinoharas
Επισκέπτης
« Απάντηση #7227 στις: 23/07/13, 22:10 »

μα τον οκτωβριο η οδησσος δεν ειναι αδεια;;

Αν ειναι να παει καποιος σε ενα μερος τι νοημα εχει να παει χωρις χρηματα...;

Για Κρητη δεν εχω ιδεα...Χαλκιδικη πηγαινω καθε χρονο και δεν την αλλαζω με τιποτα...Το χαφμπορντ ειναι ενα θεμα γιατι αν πεσεις σε ολο το ανατολικο μπλοκ θα πρεπει να παιξεις κατς για να φας στους μπουφεδες μεσα στις μυγες και τα φαγητα που δεν τρωγονται και με ανθρωπους που τρωνε τον αγλεουρα...αν στο τελος την βγαζεις στα εστιατορια εκτος ξενοδοχειου για φαγητο θα ειναι καλυτερα αλλα δεν θα εχεις σπαστει με τα καφριλικια και τα λεφτα που θα εχεις δωσει για το χαφμπορντ; ψαξτο καλα το ξενοδοχειο μην πας στα τυφλα..

κανεις συμφωνια με ενα δυο κοριτσακια ονλάϊν και εισαι μια χαρα στην οδησσο
βασικα εγω σπιτικο φαγητο θα τρωω οι ρωσιδες εχουν κατι με το ολ ινκλουσιβ λες και θα τις αφησουν νηστικες
αλλα μπορεις και να φερεις εσυ καποιες στην χαλκιδικη, θα εκπλαγεις οταν οι μισες τουλαχιστον που θα πιασουν κουβεντα μαζι σου θα αρκεστουν και θα ειναι ευγνωμονουσες μονο και μονο που θα τους κανεις τα εισητηρια
Καταγράφηκε
master21
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #7228 στις: 23/07/13, 22:10 »

Ναι το μαντεψες :2funny:ετσι ειναι :2funny:Εσυ μπορεις να εισαι χειροτερος εμφανησιακα απ'αυτον :think:ο κυκλος στενευει δε φοβασαι μην μαθουνε ποιος εισαι και σε κανουνε ρεζηλι? 2funny

Ειμαι κοντος,καραφλος,εχω βλεμα σαυρας και φοραω μποτες απο σαλαχι. Grin
Καταγράφηκε

Χριστιδης για μοντ και λευτερια στον Βλακαρχο
Petros konstantinou
Έλληνες γαρ το γένος εσμέν, ως η ημετέρα γλώσσα και παιδεία μαρτυρεί.(Γεώργιος Γεμιστός - Πλήθων 15ος αι μχ)
Ο παλιός, είν' αλλιώς

H Ελλάδα στους Έλληνες: Ακροδεξιούς, δεξιούς

« Απάντηση #7229 στις: 23/07/13, 22:10 »

Υπαρχουν και μερικα ξενοδοχειακα συγκροτηματα που δουλευουν κυριως με ρωσους...αυτα καλυτερα να τα αποφυγει...η σχεση ποιοτητας τιμης ειναι απαραδεκτη...αν ο ρωσος ναι μεν εκλεισε τις διακοπες του για χαι σιζον αλλα πριν απο 4 μηνες μηπως πληρωσε λιγοτερα;;; και ο μαλακας ο Ελληνας θα τα σκασει παλι;;

Δημητρακη εσυ ζεις στην Ρωσια 20 χρονια και μιλας την γλωσσα απταιστα. ξερεις πλεον πολυ καλα πως πρεπει να προσεγγισεις μια Ρωσιδα. Γνωριζεις τι κουμπια εχουν οι Ρωσιδες και εχεις εξοπλιστει με τα καταλληλα οπλα...αν ξεκινησει ενας Ελληνας καβλωμενος με πιρφορικο παρελθον και ερθει στην Ρωσια ποσο θα κατσει; μια εβδομαδα στην καλυτερη 10 μερες...συνηθως με πακετο με πρακτορειο οποτε θα μενει σε ξενοδοχειο οπου δυσκολα θα βαζουν γυναικες μεσα παρα μονο τις δικες τους απο το μπαρ που θα ειναι και πανακριβες..δεν θα εχει αυτοκινητο οποτε τι θα πει στην γκομενα που θα γνωρισει αν καμακωσει ελα να παρω ενα ταξι να σε παω βολτα; η ελα στην Ευρωπαικη Ελλας οπου ειναι παραδεισος; Απο αυτα που εχω διαβασει εδω αν δεν μιλαει Ρωσικα οχι μονο γκομενα αλλα ουτε τις πινακιδες στους δρομους δεν θα μπορει να διαβασει και θα περπαταει σαν τον γιαπωνεζο με τον χαρτη στο χερι....ενω αν ασχοληθει με πουτανες θα πληρωσει οσα θα πληρωνε και στην Ελλαδα στα Εσκορτ...παλι καλα που εισαι και εσυ εκει πανω και μπορεις να βοηθησεις καποιον και να τον πας στα σαλον...

κοιτα ο Δημητρης εχει δικιο αλλα κρινει οπως ειπες με βαση την 20 χρονη εμπειρια του στην ρωσσια και οχι με το σκεπτικο του μεσου ελληνα μαθητη του που θελει να παει σε ρωσια και να γαμησει στις αχανης ρωσικες στεπες... 2funny Προφανως τα πρωτα ταξιδια θα ειναι "πολυδαπανα" αλλα πας εκει για να κανεις κονε ετσι ωστε το μελλον να χαλας λιγοτερα σε σχεση με οσα θα χαλαγες με τα "σιγουρακια σου".... Προφανως επισης ελλειψη γνωσης του ρωσικου πολιτισμου εστω και ασυνειδητα σε αποτρεπι να κανεις το αλμα στο κενο... σκεψου οτι εαν σου ελεγαν να πας σε Αγγλοφωνη χωρα με το δεδομενο οτι θα γαμας αλφα ποιοτητας γκομενα με "ελαχιστα" δεν θα πηγαινες?
Καταγράφηκε

Πορνοπαπε, είσαι κομμουνιστής, είσαι πουστης… εάν ανήκεις και στο «περιούσιο λαό».. έδεσε το γλυκό…...
Σελίδες: 1 ... 476 477 478 479 480 481 [482] 483 484 485 486 487 488 ... 542   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: