Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
30 Μαΐ 2006
Μηνύματα
124
Like
165
Πόντοι
1
Παιδια ξερετε κανενα κατι καλο για μοσχα. Φτηνο ξενοδοχειο και call girl η μαγαζια? Θα παω 20 ιανουαριου
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Nightflight το καλύτερο κλαμπ με εργαζόμενα κορίτσια. Αλλά σχετικά ακριβά. 200+. αλλιώς στον δρόμο, ονομάζεται τότσκα (10-20 γυναίκες που κάνουν πιάτσα σε διάφορα μέρη και διαλέγεις), αν και το χειμώνα είναι δύσκολο με όλα τα ρούχα που φοράνε να καταλάβεις τα σώματα. Επίσης στο ξενοδοχείο, όποιο ξενοδοχείο, θα βρεις πουτάνες.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.251
Κριτικές
3
Like
6.831
Πόντοι
1.486
Συμφωνώ απόλυτα..Λόγω δουλειάς είχα ανέβει Μόσχα το Νοέμβριο και είχα πάρει τη Μαρία.Όλα τα λεφτά να βογγάει στα ρώσικα....250 το δίωρο. :) :) :) :) :)
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235

makrykavlis

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
26
Like
9
Πόντοι
11
Εννοείται πως όχι.

All you can fuck....κατά το all you can eat (Pizza hut), καπιταλισμός βλέπεις....

Φαντάζομαι το"μηχανάκι"σου θα έκαψε φλάντζες με τέτοια μ...αρα!

Οταν βλέπεις τέτοια cg,άντε μετά να ξαναπάς στο μπουρδέλο του 20ευρου.....
 

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
Παντως ρε γαμωτο, αυτες οι ρωσιδες ειναι αλλη ρατσα...Προσωπικα κατι παθαινω με αυτη τη φαρα, ετσι και ανεβω ποτε, με βλεπω να μενω 4ever!! :cheesy:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
115
Πόντοι
66
το έχω τάξει στον εαυτό μου το επόμενο ταξίδι θα είναι Ρούσκαγια  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
το έχω τάξει στον εαυτό μου το επόμενο ταξίδι θα είναι Ρούσκαγια  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
θες να ζητησουμε πολιτικο ασυλο? θα κολυμπαμε στα μουνιααααααα
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
kati pio ftino re paides? to cosmos gia dio atoma einai 150 eyro i vradia . + tis gkomenes gia pente meres , gamise ta. alithia poso theloun ta mounia sto cosmos?

Πρώτον για τιμές Μόσχας, το Κόσμος είναι όντως φθηνό. Δεύτερον είναι αχανές ξενοδοχείο, κάνεις ότι θέλεις με απεριόριστη άνεση.
(Επίσης τώρα έπρεπε να γράψω ότι πρέπει να επεξεργαστείς το μήνυμα στα ελληνικά γιατί θα το διαγράψω)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom