Αναζήτηση

Σελίδες: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 22   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Στριπτιτζάδικα που γαμάς  (Αναγνώστηκε 18170 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
lamogios
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: 11/12/06, 20:08 »

υπαρχει κανα στριπτιτζαδικο να ριξουμε κανα γαμιση  ?  για Αθηνα μιλαμε παντα και αν γινεται Δυτικη Αττικη .
Καταγράφηκε
dantis
Ειδήμων

« Απάντηση #1 στις: 11/12/06, 21:09 »

ναι!!! ολα!!! Αν τους πεις οτι εισαι μελος στο μπουρδελα και εγραψες το πρωτο σου μηνυμα γαμας οποια θελεις. Διαβασε λιγο φιλε το φορουμ εχει τα παντα.
Καταγράφηκε

Understand procedure, Understand war, Understand rules, regulations. I don't understand sorry....
mgmans
Ειδήμων

« Απάντηση #2 στις: 12/04/10, 18:06 »

Φιλοιμου ανοιγω αυτο το θεμα διοτι ειναι κατι το οποιο επρεπε να ειχε γινει εδω και παρα πολυ καιρω . Ειμαι βεβεως για τα τζαδικα τα οποια σκωραρεις . Θα ξεκινισω λεγοντας για το STAR στη Μεταμορφοση παλια μιλαμε πριν 7-8 χρονια .
Καταγράφηκε
bordelman
Μάλαμα

« Απάντηση #3 στις: 12/04/10, 18:06 »

με ποσο γαμας με 2000 ευρώ?
Καταγράφηκε

H τελευταια γκόμενα που ειχα ηθελε 1000 ευρω τον μήνα! Μετα την αφησα και επενδυσα στα σπίτια!!!
Φυλήςυχος Πολίτης
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Άντρας

ΣΕ ΔΥΣΑΡΜΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΛΑΟ...

« Απάντηση #4 στις: 12/04/10, 18:06 »

Τώρα που το λες, λίγο αργότερα από τότε δύο φίλοι μου είχαν φορτωτική μια από εκεί πηγαίνοντάς στην σε σπίτι του ενός από ό,τi θυμάμαι. Αλλά φαντάζομαι αυτό μπορεί να γίνει οποτεδήποτε και με οποιαδήποτε του επαγγέλματος και σε οποιοδήποτε τέτοιον χώρο.

Εκτός και εάν εννοείς για μέσα στα πριβέ.  Wink

ΥΓ: Προσωπική μου άποψη είναι ωστόσο ότι εάν κάτι τέτοιο συμβαίνει θα πάψει να συμβαίνει εάν πλακώσει κόσμος και ντουνιάς. Αυτό λέγεται αλλιώς και: "You publish it, you spoil it!"
Καταγράφηκε

Ένα πες μου. Αυτό με τον Κικίλα στο Δημοσίας Τάξεως, σου πήρε ώρα να το σκεφτείς;
mgmans
Ειδήμων

« Απάντηση #5 στις: 12/04/10, 19:07 »

Τώρα που το λες, λίγο αργότερα από τότε δύο φίλοι μου είχαν φορτωτική μια από εκεί πηγαίνοντάς στην σε σπίτι του ενός από ό,τi θυμάμαι. Αλλά φαντάζομαι αυτό μπορεί να γίνει οποτεδήποτε και με οποιαδήποτε του επαγγέλματος και σε οποιοδήποτε τέτοιον χώρο.

Εκτός και εάν εννοείς για μέσα στα πριβέ.  ;)Θα συμφωνισω μαζι σου οτι θα πλακωσει η Σαρα και η Μαρα και φυσικα ενοω για τα πριβε , αλλα για φαντασου οταν αποκαλιφθει η αληθεια οτι σχεδον σε ολλα μπορεις να φας μπριζολα με το αναλογο τιμημα ......παντα , δεν θα πλακωσει κανεις  Headbaning! Headbaning! Headbaning!
Καταγράφηκε
ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #6 στις: 12/04/10, 23:11 »

υπάρχουν και τέτοια μαγαζιά ? τι λέτε ρε παιδιά, να κανονίσουμε να πάμε...  2funny
Καταγράφηκε
pathos gia ta temachia
Τιμημένος

μάστερ dacoceasar shef

« Απάντηση #7 στις: 12/04/10, 23:11 »

υπάρχουν και τέτοια μαγαζιά ? τι λέτε ρε παιδιά, να κανονίσουμε να πάμε...  2funny

s&m_1
Καταγράφηκε

τον μισάω το σωλήναααααααααααααα!!!!!!
nacho_scocco
Μάλαμα

« Απάντηση #8 στις: 13/04/10, 00:12 »

Φιλοιμου ανοιγω αυτο το θεμα διοτι ειναι κατι το οποιο επρεπε να ειχε γινει εδω και παρα πολυ καιρω . Ειμαι βεβεως για τα τζαδικα τα οποια σκωραρεις . Θα ξεκινισω λεγοντας για το STAR στη Μεταμορφοση παλια μιλαμε πριν 7-8 χρονια .
Είσαι σίγουρος????γιατί εγώ νομίζω πως ούτε παλιά αλλά ούτε και τώρα.πάντως μόνο στο Κούκλες(κι όμως) έχω δει να ταίζουν μπριζ
Καταγράφηκε
pouranger
"Το να περνάς για χαζός στα μάτια ενός ηλιθίου, είναι μια ηδονή ανωτέρου γούστου". Oscar Wilde
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Pourinho

« Απάντηση #9 στις: 13/04/10, 09:09 »

Είσαι σίγουρος????γιατί εγώ νομίζω πως ούτε παλιά αλλά ούτε και τώρα.πάντως μόνο στο Κούκλες(κι όμως) έχω δει να ταίζουν μπριζ

Mόνο  fiorentina
Καταγράφηκε

Κοίτα μη  πεθάνεις  χωρίς να δοκιμάσεις τι θαύμα είναι να γαμάς από έρωτα .
Gabriel Garcia Marquez
agiana
I DON'T NEED SEX! The Government fucks me every day!
Ο παλιός, είν' αλλιώς

....είμαστε μία ωραία ατμόσφαιρα!

« Απάντηση #10 στις: 13/04/10, 09:09 »

Ο ψήστης την προσέφερε καλοψημένη, ή στεγνή? Hmmm....
Καταγράφηκε

"Είναι ευκολότερο να πεθάνεις για μια γυναίκα παρά να ζήσεις μαζί της."
Λόρδος Βύρων, 1788-1824.
mgmans
Ειδήμων

« Απάντηση #11 στις: 13/04/10, 10:10 »

ρε μαλακες (το μαλακες ειναι σε φιλικο τονο)μην κολατε και φοβαστε αφου ολοι μας εχουμε ταχτοποιοιθει σε στριπτζδικο , κοινος Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΡΥΦΟ ΚΑΜΑΡΙ , το θεμα που εχει ανοιχτει εδω ειναι ιδιο με το μασατζιδικα που γαμας , οσο κυνδινο εχουν τα μασαζ αλλο τοσο εχουν και τα στριπτζαδικα.
Καταγράφηκε
Bad Indian
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Pana cand moartea ne va desparti...

« Απάντηση #12 στις: 13/04/10, 11:11 »

Δεν υπάρχουν τέτοια μαγαζια... Μην τους ακούς! Για να σε βάλουν στην πρίζα το λένε Grin
Καταγράφηκε

Tu dansezi eu te fute!
pouranger
"Το να περνάς για χαζός στα μάτια ενός ηλιθίου, είναι μια ηδονή ανωτέρου γούστου". Oscar Wilde
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Pourinho

« Απάντηση #13 στις: 13/04/10, 12:12 »

Δεν υπάρχουν τέτοια μαγαζια... Μην τους ακούς! Για να σε βάλουν στην πρίζα το λένε Grin

Έτσι  διαδόσεις  .
Παπαγάλοι  που  κονομάνε !
Καταγράφηκε

Κοίτα μη  πεθάνεις  χωρίς να δοκιμάσεις τι θαύμα είναι να γαμάς από έρωτα .
Gabriel Garcia Marquez
nacho_scocco
Μάλαμα

« Απάντηση #14 στις: 13/04/10, 13:01 »

Ο ψήστης την προσέφερε καλοψημένη, ή στεγνή? Hmmm....
Ο ψήστης έκανε στα όρθια το μπάρμπεκιου αν με πιάνεις Dancing Smiley....και μάλλιστα στο πατάρι Cheesy(σίγουρα με πιάνεις αν έχεις παέι στο Κου)....και φυσικά αφού έγινε μπάρμπεκιου ποιος έφερε το λουκάνικο???????? :2funny:ρε τι πάθαμε
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 22   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: