Νέα

Τα παιδιά του «σωλήνα»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 282K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παληκαρια, ανοιγουμε ενο θρεντ και γινεται και αμεσως ''μονιμο'' για να βγαινει ψηλα στον πινακα των θεματων και κουβαντιαζουμε εδω οτιδηποτε ΔΕΝ αφορα πληροφορηση και ενημερωση για τα μαγαζια..
 

Επισκέπτης
γνωμη μου ειναι πως αυτο ειναι μαλακια...να γραφουμε πρωτα την ενημερωση μας...κ μετα να κανουμε τα διαφορα σχολια σε αλλο θρεντ...σιγα μην μπερδευτουν οι μαγαζατορες..ή μηπως παρεξηγηθουν...
ρε δε γαμιομαστε λεω εγω...

τεσπα...εμενα δεν μ'αρεσει αυτο κ δεν ξαναποσταρω γενικα στα στριπ...οπως το εκοψα παλιοτερα...

σορρυ παπατζωρτζ...αλλα δεν γουσταρω να πορευτω με κανονες που βολευουν καποιες καταστασεις...
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
παληκαρια, ανοιγουμε ενο θρεντ και γινεται και αμεσως ''μονιμο'' για να βγαινει ψηλα στον πινακα των θεματων και κουβαντιαζουμε εδω οτιδηποτε ΔΕΝ αφορα πληροφορηση και ενημερωση για τα μαγαζια..

ας το δεχτουμε  :grin:  :2funny:  :2funny:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
166
γνωμη μου ειναι πως αυτο ειναι μαλακια...να γραφουμε πρωτα την ενημερωση μας...κ μετα να κανουμε τα διαφορα σχολια σε αλλο θρεντ...σιγα μην μπερδευτουν οι μαγαζατορες..ή μηπως παρεξηγηθουν...
ρε δε γαμιομαστε λεω εγω...

τεσπα...εμενα δεν μ'αρεσει αυτο κ δεν ξαναποσταρω γενικα στα στριπ...οπως το εκοψα παλιοτερα...

σορρυ παπατζωρτζ...αλλα δεν γουσταρω να πορευτω με κανονες που βολευουν καποιες καταστασεις...
You are right!!!!
 
OP
OP
giorgospapa

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
γνωμη μου ειναι πως αυτο ειναι μαλακια...να γραφουμε πρωτα την ενημερωση μας...κ μετα να κανουμε τα διαφορα σχολια σε αλλο θρεντ...σιγα μην μπερδευτουν οι μαγαζατορες..ή μηπως παρεξηγηθουν...
ρε δε γαμιομαστε λεω εγω...

τεσπα...εμενα δεν μ'αρεσει αυτο κ δεν ξαναποσταρω γενικα στα στριπ...οπως το εκοψα παλιοτερα...

σορρυ παπατζωρτζ...αλλα δεν γουσταρω να πορευτω με κανονες που βολευουν καποιες καταστασεις...
ρε μακ, τί μαλακιες λες ????

το ακολουθο ποστ

''φιλαρακι...δεν εχω προβλημα...εχω μεγαλες αντοχες κ υπομονη...
και μαζι δεν εχουμε πλακωθει ? μια χαρα δεν τα λεμε τωρα ?
δεν ξερεις πλεον αρκετα καλα ποιο ειναι το "πνευμα" μου κ ποτε κανω χαβαλε κ ποτε οχι ?''


οπως και το ακολουθο

''Τις τσαρκες τις εκοψα...αλλα εχω πει το λογο...(παντοφλα κ love are in the air)...
Τα πολλα €...που το καταλαβες ??? Μπας κ βγηκαμε κανενα βραδυ παρεα κ δεν το ξερω ???
Μυαλο εχω κ μαλλον σε περισσευμα...οπως κ χρημα αλλωστε..αυτο ειναι γνωστο εδω κ μερικα χρονια που περπαταω νυχτα...οποτε το πρωτο δεν παιζει...οσο για το δευτερο...παντα κοροιδευα την κοινωνια...αλλα με τον τροπο μου...κ χωρις να ενοχλω....δεν εχει να κανει ομως με χρηματα η φαση...''


οπως και το ακολουθο

''ισα μωρη παπια...στο ξαναλεω...θα σε ξεπουπουλιασω αγρια...χαχαχαχα...
παππους εγινες...κ μυαλο δεν εβαλες....χαχαχαχα...ακομη στα στριπ(ια) τρεχεις...χαχαχα...
οσο για μενα...ειμαι μωρακι ακομη...γαλατακι...κ υπνο τα βραδια...''


οπως και το ακολουθο

''απο δω το πας...απο κει το πας...στο χρηματικο που ποναω το ριχνεις το παραμυθι...
αχ ρε καταραμμενη κοινωνια...αλλους τους ανεβαζεις κ αλλους τους κατεβαζεις στα ταρταρα...
εγω φιλε μου..ειμαι ολιγαρκης...παιρνω το ποτακι μου...κ ψαχνω να βρω μια γκομενα για φραπε στα 35€ κ μετα φευγω ησυχος για τον υπνακο μου στο ζεστο παπλωματακι μου...αν δε βρω τιποτα στην εξορμηση...παω σπιτι...βγαζω τα 35€,τα ακουμπαω στο καζανακι...τραβαω μια μαλακια κ τα ξαναβαζω μεσα στο παντελονι...οπως καταλαβαινεις..κανω τη δουλεια της στριπερ κ πληρωνομαι στο τελος...''


κλπ κλπ κλπ κλπ κλπ κλπ κλπ κλπ


τί αρχιδια σχεση εχουν με ενημερωσεις και πληροφορηση περι των στριπ ?????

μπορεις να μου εξηγησεις ????


και μη σταματησεις να ποσταρεις ΠΑΛΙ !!!! κουραστηκαμε με τις επιστροφοαναχωρησοαποχωρησεις..  :uglystupid: :uglystupid:


και ΠΟΙΟΙ κανονες βολευουν ΠΟΙΕΣ καταστασεις ???? βγες και λιγο απ το κλουβι σου και κοιτα τον πραγματικο κοσμο..
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Ναι, αλλά και σε άλλους...τομείς, συνηθίζεται μια πιο άνετη συζήτηση. Από πολιτική ως ct. Λέμε και μια μαλακία βρε αδερφέ
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Γράφω εδώ αλλά  θα γράφω και αλλού αυτό που θέλω.
Χθες είδα μία Ρωσσίδα έξω από ένα σουπερμάρκετ, κλασσική περίπτωση prof. Γόβες, σωματάρα, ψώλα. Το πρόσωπο όχι ιδιαίτερο αλλά πιο προσεκτικά είδα μιά μεγάλη ουλή. Εμείς κάνουμε τη πλάκα μας αλλά από πίσω υπάρχει δυστυχία.
 

Επισκέπτης


Για εμένα πάντως δεν υπάρχει μεγαλύτερη :jerking: :jerking: :jerking:από το να ξοδεύεις τα χρήματά σου σε στριπτιζάδικα! Χίλιες φορές καλύτερα τα μπουρδέλα και τα studio!!! Και το λέω εγώ που έχω ξοδέψει μια περιουσία στα στριπτιτζάδικα.Αλλά ευτυχώς έχω να πατήσω το πόδι μου σε αυτά εδώ και 20 μήνες, γιατί είπα πως και η  :jerking: :jerking: :jerking: πρέπει να έχει τα όρια της! Κάλλιο αργά παρά ποτέ!
 

Επισκέπτης


...και κάτι ακόμα ρε συναγωνιστές.Τι πρέπει να κάνει κάποιος για να γαμήσει μια στριπτιτζού με το αζημίωτο βεβαίως βεβαίως? Δεν με ενδιαφέρει να τη βγάλω γκόμενα!
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Ξαναγραφω - επαναλαμβανω ξαναγραφω - την ερωτηση μου, διοτι πρεπει τελικα να μπουν τα πραγματα στην θεση τους..

Ερωτηση : Βασει ποιανου κανονισμου με κανατε warned το απογευμα ??
         Και συνεχιζω, βασει ποιανου κανονισμου μου μου βγαλατε
         το warned "συνοπτικα"...

Κατα την γνωμη μου, δεν παρεβην κανενα κανονισμο και δημοσια καταγγελω τον mod giorgospapa (η' οποιον αλλο mod με εκανε warned) για καταχρηση θεσεως...!!!

Οσες φορες και να μου σβησετε το μνμ μου, εγω θα το ξαναγραφω, μεχρι να παρω ΔΗΜΟΣΙΑ ικανοποιητικη απαντηση...!!!!!
         
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
...και κάτι ακόμα ρε συναγωνιστές.Τι πρέπει να κάνει κάποιος για να γαμήσει μια στριπτιτζού με το αζημίωτο βεβαίως βεβαίως? Δεν με ενδιαφέρει να τη βγάλω γκόμενα!

Περιουσία ε;  :cheesy:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Αιδεσιμώτατε  αποδεικνύεις  ότι  η  Εκκλησία  είναι  φιλόστοργος  μήτηρ  που κήδεται  της  καταστάσεως  των  τέκνων  της ; Αλλά  δεν  καταλαβαίνω  σε  τι  μήκος  κύματος  πρέπει  να  είναι  οι  υπό  τύπον  post εξομολογήσεις  μας ;
Την  ευλογία  σου !
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
παληκαρια, ανοιγουμε ενο θρεντ και γινεται και αμεσως ''μονιμο'' για να βγαινει ψηλα στον πινακα των θεματων και κουβαντιαζουμε εδω οτιδηποτε ΔΕΝ αφορα πληροφορηση και ενημερωση για τα μαγαζια..

πολυ σωστο το θρεντακι γιατι εχουμε πηξει στην μαλακια στα αλλα θρεντ του καθε μαγαζιου με ποσταρισματα ασχετα τα οποια πολλαπλασιαζονται μερα την μερα θεωρωντας υμας τσιφλικαριους του εκαστοτε θρεντ και μη μπορωντας να συνειδητοποιησουμε ότι ολα τα θρεντ του σαιτ τα παρακολουθουν και ανθρωποι που θελουν πληροφορηση,σοβαρα σχολια κλπ...οκ..το καταλαβαινω να κανουμε και καμμια πλακιτσα που και που,αλλα αν δειτε πχ το θρεντ"ΜΟΥΣΣΕΣ CLUB" πέρα απο τον χαβαλε μεταξυ diky-υπουργου εχει να γραφτει πληροφορια κατι αιωνες...σαφως και δεν βγαζω τον εαυτο μου απεξω,οποτε συμφωνω με αυτο το θρεντ το οποιο να γεμιζει με παπαρολογιες...
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.492
Κριτικές
22
Like
354
Πόντοι
5.795
ειμαι μελος του σαιτ απο τοτε σχεδον που ξεκινισε και εχω διαβασει παρα πολλες αποψεις πανω στα στριπτιτζιδικα και θα ηθελα να εκφρασω και τις δικες μου
τα μαγαζια αυτα ξεκινισαν σε αυτο το μοτιβο απο το 1992 περιπου αν θυμαστε το μπιλιον ντολαρσ...και νκανα δυο..5000 ο χορος..
απο το 1999 και μετα παρατηρω μια πτωση της ποιοτητας...με αποτελεσμα ολα σχεδον τα μαγαζια νε ειναι μια επαναλειψη του αλλου σε γενικες γραμμες καμμια 20ρια πρωην ανατολικες..με 4 5 καλα κομματια κανενας μετριος χορος στην πιστα  προσωπικος χορος σε γενικες γραμμες πιασιμο παντου κανενα βιζοσκαμπιλο κλπ..ποτα στα περισσοτερα μπομπες..και φυσικα πολλα μαδιματα κυριως σε κατι παιδακια και αγαθομουνιδες..και φυσικα παντελης ελλειψη του πολυποθητου ας μην κρυβομαστε ...ποιος εχει γαμισει σε στριτιτζιδικο εδω στην ελλαδα χωρις να του φυγει περιουσια...ολες οι στριπτιτζουδες ερχοντε εδω στην ελλαδα και το παιζουν μιξοπαρθενες..ενω γαμιοντουσαν ασειστολως σε αλλες χωρες που εχουν δουλεψεικυπρο,λιβανο κλπ..ΔΙΟΤΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΚΥΝΗΘΕΙ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ακομα και στην σαουδικη αραβια πληρωνουν αλλα γαμανε στο τελος.γενικα θα συμφωνισω οτι ειναι μια κοροιδια αν και συνεχιζω και πηγενω πολυ ποιο λιγο φυσικα..
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
ρε θειε, κανε μας τη χαρη..

Στο σαιτ, μονο 2 ανθρωποι με αποκαλουν θειο..

Ο μποσης και ο φρειπ φρουτ..

Χου αρ γιου ???

ΥΓ - Απαντα γρηγορα, διοτι το μνμ ειναι off topic και μπορει να φαω και κανενα warning..  :2funny: :2funny:
 
OP
OP
giorgospapa

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Στο σαιτ, μονο 2 ανθρωποι με αποκαλουν θειο..

Ο μποσης και ο φρειπ φρουτ..

Χου αρ γιου ???

ΥΓ - Απαντα γρηγορα, διοτι το μνμ ειναι off topic και μπορει να φαω και κανενα warning..  :2funny: :2funny:
βασικα το ποστ το μετεφερα στη γενικη συζητηση απο την ημερησια ενημερωση.

στο αλλο, ειμαι φιλος και των δύο. ασκ δεμ..  :)
 

Επισκέπτης
Τι εγινε μαγκες ???
Εγραψε ο Θεός 5 μαλακιες στα θρεντ με τα στριπ...κ αυτα πηραν φωτια απο ποσταρισματα ??? χαχαχα...
Βλεπω κ παρουσιες με τεκμηριωμενη αποψη...καλη φαση...(μη μου την πεσει κανενας μαλακας οτι την ψωνισα...πλακα κανω...)!!!

***Παπατζωρτζ...σου χρωσταω μια απαντηση..δεν το ξεχασα..απλα προς το παρον βαριεμαι..

***Συγχαρητηρια στον περσονα..για την καλυτερη κριτικη/ενημερωση για στριπ-κλαμπ...παλι ζωγραφισες αγορι μου...μονο εσυ κ αλλος ενας πιανετε το νοημα πραγματικα...(1)που καθοσουν μωρη κουφαλα κ δεν σε ειδα..με τα γκομενακια σου παρεα ???...εγω ημουν εκει μετα τις 3.30 που εκοψε ο κοσμος κ οι μαλακες...χαχα..(2)...πηγες να το γιορτασεις που ο βαζελος εριξε 4αρα ή πηγες να ξεχασεις την 3αρα που φαγαμε στο τσου λου ??? Κατι ελεγες οτι ο βαζελος παιζει φακ οφ...γαμω τα φακ εκανε χθες...χαρηκα μπαλα ρε φιλε ειλικρινα...

***....ηθελα να γραψω κ αλλα...αλλα φοβαμαι μη βγω οφ τοπικ...κ φαω κανα μπαν...χαχαχα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom