Νέα

Διακοπές με κρουαζιερόπλοιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loubas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loubas

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
5
Like
32
Πόντοι
0
Εψαξα αλλα δεν βρηκα κατι αναλογο και φανταζομαι οτι εδω ειναι το καταλληλο μερος για αυτο το Post.

Ασφαλως και δεν εχω την απαιτηση τα κρουαζιεροπλοια να εχουν call-girls,(αν και θα ηταν καλη ιδεα)

αλλα νομιζω οτι γενικα εχουν girls. Τα οποια ομως τι διαθεση εχουν? Πως πηγαινουν και για ποιο λογο? Να ξεκουραστουν? Μονες ή με παρεα?

Η μηπως τελικα ολα τα μεγαλα αυτα πλοια που βλεπουμε στα λιμανια των νησιων μας ειναι γεματα με γερους και γριες?

Εδω θελω τη γνωμη και την εμπειρια ολων οσων εχουν κανει ενα παρομοιο ταξιδι, μονοι, με φιλους, με την κοπελα τους....

Υ.Γ. παρακαλω οχι αρνητικα σχολια για το avatar μου, διωχνει το κακο ματι απο το site.


 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
14
Πόντοι
4.175
φιλε με τετοιο avatar παντως ειναι(ΚΙΝΔΥΝΟΣ-ΘΑΝΑΤΟΣ)τα ταξιδια στις θαλασσες!!!!!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
υπαρχει αβαταρ σαν αυτο,
αλλα να κουναει τους ωμους? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
οιωνος!!
μολις εστειλα το μνμ,
επεσε προς στιγμην το site
δεν κανω πλακα :o
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
1
Πόντοι
6
Εψαξα αλλα δεν βρηκα κατι αναλογο και φανταζομαι οτι εδω ειναι το καταλληλο μερος για αυτο το Post.

Ασφαλως και δεν εχω την απαιτηση τα κρουαζιεροπλοια να εχουν call-girls,(αν και θα ηταν καλη ιδεα)

αλλα νομιζω οτι γενικα εχουν girls. Τα οποια ομως τι διαθεση εχουν? Πως πηγαινουν και για ποιο λογο? Να ξεκουραστουν? Μονες ή με παρεα?

Η μηπως τελικα ολα τα μεγαλα αυτα πλοια που βλεπουμε στα λιμανια των νησιων μας ειναι γεματα με γερους και γριες?

Εδω θελω τη γνωμη και την εμπειρια ολων οσων εχουν κανει ενα παρομοιο ταξιδι, μονοι, με φιλους, με την κοπελα τους....

Υ.Γ. παρακαλω οχι αρνητικα σχολια για το avatar μου, διωχνει το κακο ματι απο το site.

φιλε, για τα κρουαζιεροπλοια αστο καλυτερα. οπως εξω ετσι και μεσα. δηλαδη ειναι να πεσεις στην περιπτωση. το καλυτερο που εχεις να κανεις αν θες να συνδιασεις διακοπες σε πλοιο και σεξ ειναι να νοικιασεις yacht και να εχεις μιλησει με τον agent σου για το τι θες.
 
OP
OP
loubas

loubas

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
5
Like
32
Πόντοι
0
"....οπως εξω ετσι και μεσα".

δεν το καταλαβα αυτο μπορεις να το κανεις πιο λιανα?


".....νοικιασεις yacht και να εχεις μιλησει με τον agent σου για το τι θες"

επειδη φανταζομαι πως ειναι πιο οικονομικο να πας μια πενταημερη, (με ενα φιλο ;) ας πουμε), γι αυτο αν εχετε πιο σαφεις πληροφοριες παρακαλω οπως παραθεσατε....

Σταματηστε παρακαλω πολυ να διαδιδετε ψευδεις πληροφοριες και να κανετε σχολια με το avatar μου!!! Ειναι το γουρι μου
πως μπαινει η παραθεση γαμτο?
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Το γνωστό (;) κανάλι Fashion tv (FTV)έχει κρουαζιερόπλοιο το οποίο είναι γεμάτο μοντέλα.Όχι βέβαια τη Ζιζέλ αλλά στις επιδείξεις μόδας μία είναι Α'κατηγορία και οι άλλες Γ'κατηγορία και Β!Δεν ξέρω το κόστος όμως!
 
OP
OP
loubas

loubas

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
5
Like
32
Πόντοι
0
...μμμμ αρχιζουμε να μπαινουμε στο σωστο δρομο....

Αν και νομιζω , χωρις να το εχω δει, πως αυτο το κρουαζιεροπλοιο ειναι λιγο "στημενο"

 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
14
Πόντοι
4.175
[youtube=425,350]m_wFEB4Oxlo[/youtube]
μιλαμε για το γαμησι!!!  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
...μμμμ αρχιζουμε να μπαινουμε στο σωστο δρομο....

Αν και νομιζω , χωρις να το εχω δει, πως αυτο το κρουαζιεροπλοιο ειναι λιγο "στημενο"

Μπες στη σελίδα του καναλιού να δεις.Επίσης αν έχεις NOVA δείχνει κι εκεί.Όχι συνέχεια,αλλά αν δεις το πρόγραμμα και δεις την εκπομπή θα πάθεις!
 
OP
OP
loubas

loubas

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
5
Like
32
Πόντοι
0
χα χα χα!!! που το θυμηθηκες ρε civil αυτο???

η αληθεια ειναι οτι το θυμαμαι λιγο, αλλα δεν θυμαμαι "τι ακριβως" εκαναν....
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
μάγκες μην το συζητάτε...έχω κάνει αρκετες κρουαζιέρες....πολύ ωραία κατάσταση....βλέπεις πολλα χωρίς νακουβαλάς τα πραγματά σου απο το ένα χοτέλ στο άλλο,πλοια χλιδάτα,γνωριμίες παιζουν άμα την ψάχνεις....άψογη κατάσταση....βέβαια οι περισσότεροι είναι ..κάποιας ηλικίας αλλά υπάρχουν όλες οι ηλικιες...ακόμα και για ζιγκολίκι παίζει με μεγαλύτερες...
 

nikpony

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ πάντως που ταξίδεψα πέρυσι με κρουαζιερόπλοιο σε μερικές χώρες του βορρά,μέσα ήτανε τίγκα στους συνταξιούχους,εννοείτε ξένοι,γιατί έλληνες με τη σύνταξη που παίρνουν εδώ με το ζόρι πάνε μέχρι την Κινέττα για κανένα μπάνιο τα καλοκαίρια.Να δεις παππούδες και γιαγιάδες με τα π τους να κάνουνε βόλτες στους διαδρόμους,άλλοι ταλαίπωροι με τα καροτσάκια τους,γενικότερα πολύ οξύμωρες εικόνες.
Σαν εμπειρία τέλεια,αλλά μην περιμένεις να γαμήσεις,εχώ είχα την ευκαιρία αλλά ευτυχώς της γλίτωσα γιατί στην όψη δε μου έμοιαζε και τόσο με άνθρωπο εκείνη η κυρία.Υπήρχαν βέβαια και μερικές καλές αλλά όλες την είχανε περάσει την κλιμακτήριο και ετοιμαζόντουσαν για την εμμηνόπαυση.
 
OP
OP
loubas

loubas

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
5
Like
32
Πόντοι
0
.... talos43, ριξε λεπτομερειες....
Ο,τι ξερεις! Τι να προσεξουμε, τι να αποφυγουμε, που λεει να παμε , ποια εποχη, ποια εταιρεια, ποσες μερες....

Πρεπει να ειμαστε επιφυλαχτικοι, γιατι π.χ. υπαρχει μια ταινια με δυο φιλους που κανονιζουν να πανε κρουαζιερα προκειμενου να γαμ... και τελικα καταληγουν σε κρουαζιεροπλοιο γεματο ομοφιλοφυλους... εχει γελιο αλλα συνεβει σε αλλους κ οι οποιοι τελικα, ακομα και με τις παραπανω συνθηκες ,ειχαν τα τυχερα τους. (σε ταινια συνεβη)
 
OP
OP
loubas

loubas

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
5
Like
32
Πόντοι
0
nikpony, μηπως φταιει οτι ηταν βορρας?
Πλακα κανω,
απλα τις βορειες χωρες στο μυαλο μου τις εχω συνδυασει με ηλικιωμενους , καθισμενους σε κουνιστη καρεκλα κ με μια καρο κουβερτα στα ποδια τους,

ενω τις νοτιες χωρες (π.χ Ν. Ισπανια, Ν. Γαλλια, Ιταλια), τις συνδυαζω με καλογυμνασμενα , καλομαυρισμενα σφριγηλα οπισθια.
Παραπανω ειχα γραψει και την Ελλαδα, αλλα την εσβησα

Ριξτε κ αλλες πληροφοριες
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
λοιπόν φίλε.....
1]διαλέγεις καλό γραφείο να κλείσεις την κρουαζιέρα..έστω και αν κοστίζει κάτι παραπανω..
2]βρίσκεις μια κρουαζιέρα που να πιάνει μέρη νεανικά...
3]κλείνεις καμπίνα ευπρεπή..μην σε πούνε πεινάλα οι γνωριμίες...
4]πιανεις φιλίες με μπαρμαν ,γκαρσόνια,καμαρώτους,αξιωματικούς,αυτοί θα σε βοηθήσουν..
5]συμμετεχεις τις πρώτες μερες σε όλες τις εκδηλώσεις για να βρείς αυτό που ψαχνεις....
6]με θράσος αλλά με ΕΥΓΕΝΕΙΑ οποσδήποτε αρχίζεις και πλησια΄ζεις το......θύμα..
7] καλή τυχη νάχεις..θα σου χρειαστεί....
8]ε..άμα δεν σου κάτσει τίποτα τουλάχιστον απόλαυσες μια ωραία κρουαζιέρα.....πάντως απο 40 και πάνω παίζει πολύ πράγμα....ξεσκόνισε και τα αγγλικά σου...
 
OP
OP
loubas

loubas

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
5
Like
32
Πόντοι
0
εχαριστω

οι πληροφοριες σου πολυ κατατοπιστηκες
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
22
Πόντοι
1
λοιπόν φίλε.....
1]διαλέγεις καλό γραφείο να κλείσεις την κρουαζιέρα..έστω και αν κοστίζει κάτι παραπανω..
2]βρίσκεις μια κρουαζιέρα που να πιάνει μέρη νεανικά...
3]κλείνεις καμπίνα ευπρεπή..μην σε πούνε πεινάλα οι γνωριμίες...
4]πιανεις φιλίες με μπαρμαν ,γκαρσόνια,καμαρώτους,αξιωματικούς,αυτοί θα σε βοηθήσουν..
5]συμμετεχεις τις πρώτες μερες σε όλες τις εκδηλώσεις για να βρείς αυτό που ψαχνεις....
6]με θράσος αλλά με ΕΥΓΕΝΕΙΑ οποσδήποτε αρχίζεις και πλησια΄ζεις το......θύμα..
7] καλή τυχη νάχεις..θα σου χρειαστεί....
8]ε..άμα δεν σου κάτσει τίποτα τουλάχιστον απόλαυσες μια ωραία κρουαζιέρα.....πάντως απο 40 και πάνω παίζει πολύ πράγμα....ξεσκόνισε και τα αγγλικά σου...
Θα συμφωνησω με τον φιλο....ειμαι απο τους φαν της κρουαζιερας γιατι μπορεις να κανεις και να δεις πολλα χωρις να εισαι στο τρεξιμο..επισης μπορεις και να κανεις και πολλα κονε,διαφορων ειδων...επαγγελματικες γνωριμιες,ερωτικες γνωριμιες..αν εισαι και πολυ τρελος με τον πληρωμενο ερωτα..ας ειναι καλα και οι μασατζουδες του πλοιου..σιγουρα αναμεσα σε αυτες θα βρεις μια που θα καλυψει..το κολπο ειναι να μην κλεισεις το ραντεβου για μασαζ απο το τηλεφωνο,αλλα να πας στο spa του πλοιου και να κλεισες στην ρεσεψιον..συνηθως μολις δουν αντρα να ζηταει μασας πεφτει συρμα και σκανε μυτη μονο αυτες που υποσχονται πολλα για να κανονισουν το ραντεβου..Τωρα οσον αφορα τον κοσμο που παει στις κρουαζιερες,πλεον ειναι πολλοι οι νεοι οι οποιοι πανε κρουαζιερα,ειδικα η κρουαζιερα στα νησια του αιγαιου ειναι μια πολυ καλη περιπτωση..Αν και αν εχεις σκοπο να κινηθεις καμακωνοντας μεσα στο πλοιο,νεαρης ηλικιας γυναικες,ελευθερες,θα βρεις μονο αλλοδαπες..στο ντοπιο προιον,μεγαλη ποικιλια θα βρεις στις κυριες πανω απο 40..ειδικα στο καζινο του πλοιου θα πετυχεις καλες περιπτωσεις...Ολα αυτα ομως προυποθετουν οτι ξερεις πως να πλησιασεις..και ποτε να πλησιασεις,μην παρασυρθεις και βρεθεις για ενα λαθος να κανεις καταδυσεις στο αιγαιο χωρις αναπνευστηρα..κριμα ειναι...Αυτο που εννοω ειναι οτι μπορει να δεις μια κυρια και να σου δωσει την εντυπωση οτι ψαχνεται...μην ορμεισεις..ψαχτο πρωτα..δεν ειναι ολα οπως φαινονται..Φετος εγω θα δοκιμασω την νεα εταιρια με κρουαζιεροπλοια που δραστηριοποιητε στην Ελλαδα,την easycruises..για να δουμε τι παιζει εκει..χμμμμμμ..
 

kostas725

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
προσωπικα εχω κανει 1 κρουαζιερα στη ζωη μου σε 6 νησια του αιγαιου (μυκονο-συρο-πατμο-λερο-ροδο-κω)για 7 μερες.κοιμομασταν μεσα στο πλοιο και βγαιναμε στα λιμανια σαν τους ναυτες στους προορισμους μας.καλη εμπειρια για μια φορα για μενα διοτι ειμαι βουνισιος πιο πολυ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom