Αναζήτηση

Σελίδες: [1] 2  Όλοι   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Διακοπές με κρουαζιερόπλοιο  (Αναγνώστηκε 3558 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
loubas
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: 29/04/08, 22:10 »

Εψαξα αλλα δεν βρηκα κατι αναλογο και φανταζομαι οτι εδω ειναι το καταλληλο μερος για αυτο το Post.

Ασφαλως και δεν εχω την απαιτηση τα κρουαζιεροπλοια να εχουν call-girls,(αν και θα ηταν καλη ιδεα)

αλλα νομιζω οτι γενικα εχουν girls. Τα οποια ομως τι διαθεση εχουν? Πως πηγαινουν και για ποιο λογο? Να ξεκουραστουν? Μονες ή με παρεα?

Η μηπως τελικα ολα τα μεγαλα αυτα πλοια που βλεπουμε στα λιμανια των νησιων μας ειναι γεματα με γερους και γριες?

Εδω θελω τη γνωμη και την εμπειρια ολων οσων εχουν κανει ενα παρομοιο ταξιδι, μονοι, με φιλους, με την κοπελα τους....

Υ.Γ. παρακαλω οχι αρνητικα σχολια για το avatar μου, διωχνει το κακο ματι απο το site.
http://www.qm2-uk.co.uk/

« Τελευταία τροποποίηση: 29/04/08, 22:10 από AssFiller » Καταγράφηκε
CIVIL111
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Άντρας

hasta la vista, baby…

« Απάντηση #1 στις: 29/04/08, 22:10 »

φιλε με τετοιο avatar παντως ειναι(ΚΙΝΔΥΝΟΣ-ΘΑΝΑΤΟΣ)τα ταξιδια στις θαλασσες!!!!!
Καταγράφηκε

Agrimi
Επισκέπτης
« Απάντηση #2 στις: 29/04/08, 23:11 »

Υ.Γ. παρακαλω οχι αρνητικα σχολια για το avatar μου, διωχνει το κακο ματι απο το site.

καλοοοοοο  2funny
Καταγράφηκε
Iblis
Ο παλιός, είν' αλλιώς

ΨΗΛΟΣ,ΛΙΓΝΟΣ ΚΑΙ ΨΕΥΤΑΡΟΣ

« Απάντηση #3 στις: 29/04/08, 23:11 »

υπαρχει αβαταρ σαν αυτο,
αλλα να κουναει τους ωμους? 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny
Καταγράφηκε

Iblis
Ο παλιός, είν' αλλιώς

ΨΗΛΟΣ,ΛΙΓΝΟΣ ΚΑΙ ΨΕΥΤΑΡΟΣ

« Απάντηση #4 στις: 29/04/08, 23:11 »

οιωνος!!
μολις εστειλα το μνμ,
επεσε προς στιγμην το site
δεν κανω πλακα Shocked
Καταγράφηκε

geremy
Ειδήμων

edw kanei greeklish h tha mas prixoun oi admins?

« Απάντηση #5 στις: 30/04/08, 08:08 »

Εψαξα αλλα δεν βρηκα κατι αναλογο και φανταζομαι οτι εδω ειναι το καταλληλο μερος για αυτο το Post.

Ασφαλως και δεν εχω την απαιτηση τα κρουαζιεροπλοια να εχουν call-girls,(αν και θα ηταν καλη ιδεα)

αλλα νομιζω οτι γενικα εχουν girls. Τα οποια ομως τι διαθεση εχουν? Πως πηγαινουν και για ποιο λογο? Να ξεκουραστουν? Μονες ή με παρεα?

Η μηπως τελικα ολα τα μεγαλα αυτα πλοια που βλεπουμε στα λιμανια των νησιων μας ειναι γεματα με γερους και γριες?

Εδω θελω τη γνωμη και την εμπειρια ολων οσων εχουν κανει ενα παρομοιο ταξιδι, μονοι, με φιλους, με την κοπελα τους....

http://www.qm2-uk.co.uk/

φιλε, για τα κρουαζιεροπλοια αστο καλυτερα. οπως εξω ετσι και μεσα. δηλαδη ειναι να πεσεις στην περιπτωση. το καλυτερο που εχεις να κανεις αν θες να συνδιασεις διακοπες σε πλοιο και σεξ ειναι να νοικιασεις yacht και να εχεις μιλησει με τον agent σου για το τι θες.
Καταγράφηκε
loubas
Νέος
*

« Απάντηση #6 στις: 30/04/08, 21:09 »

"....οπως εξω ετσι και μεσα".

δεν το καταλαβα αυτο μπορεις να το κανεις πιο λιανα?

".....νοικιασεις yacht και να εχεις μιλησει με τον agent σου για το τι θες"

επειδη φανταζομαι πως ειναι πιο οικονομικο να πας μια πενταημερη, (με ενα φιλο Wink ας πουμε), γι αυτο αν εχετε πιο σαφεις πληροφοριες παρακαλω οπως παραθεσατε....

Σταματηστε παρακαλω πολυ να διαδιδετε ψευδεις πληροφοριες και να κανετε σχολια με το avatar μου!!! Ειναι το γουρι μου
πως μπαινει η παραθεση γαμτο?
Καταγράφηκε
imaginas.gr
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #7 στις: 30/04/08, 21:09 »

Το γνωστό (;) κανάλι Fashion tv (FTV)έχει κρουαζιερόπλοιο το οποίο είναι γεμάτο μοντέλα.Όχι βέβαια τη Ζιζέλ αλλά στις επιδείξεις μόδας μία είναι Α'κατηγορία και οι άλλες Γ'κατηγορία και Β!Δεν ξέρω το κόστος όμως!
Καταγράφηκε

loubas
Νέος
*

« Απάντηση #8 στις: 30/04/08, 21:09 »

...μμμμ αρχιζουμε να μπαινουμε στο σωστο δρομο....

Αν και νομιζω , χωρις να το εχω δει, πως αυτο το κρουαζιεροπλοιο ειναι λιγο "στημενο"

Καταγράφηκε
CIVIL111
Ο παλιός, είν' αλλιώς

hasta la vista, baby…

« Απάντηση #9 στις: 30/04/08, 21:09 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=m_wFEB4Oxlo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=m_wFEB4Oxlo</a>
μιλαμε για το γαμησι!!!  Cool Cool Cool Cool Cool
Καταγράφηκε

imaginas.gr
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #10 στις: 30/04/08, 21:09 »

...μμμμ αρχιζουμε να μπαινουμε στο σωστο δρομο....

Αν και νομιζω , χωρις να το εχω δει, πως αυτο το κρουαζιεροπλοιο ειναι λιγο "στημενο"

Μπες στη σελίδα του καναλιού να δεις.Επίσης αν έχεις NOVA δείχνει κι εκεί.Όχι συνέχεια,αλλά αν δεις το πρόγραμμα και δεις την εκπομπή θα πάθεις!
Καταγράφηκε

loubas
Νέος
*

« Απάντηση #11 στις: 30/04/08, 21:09 »

χα χα χα!!! που το θυμηθηκες ρε civil αυτο???

η αληθεια ειναι οτι το θυμαμαι λιγο, αλλα δεν θυμαμαι "τι ακριβως" εκαναν....
Καταγράφηκε
talos43
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Εχω κάνει ρεκτιφιέ.....δεν σπάω ...δεν χαλάω...

« Απάντηση #12 στις: 30/04/08, 21:09 »

μάγκες μην το συζητάτε...έχω κάνει αρκετες κρουαζιέρες....πολύ ωραία κατάσταση....βλέπεις πολλα χωρίς νακουβαλάς τα πραγματά σου απο το ένα χοτέλ στο άλλο,πλοια χλιδάτα,γνωριμίες παιζουν άμα την ψάχνεις....άψογη κατάσταση....βέβαια οι περισσότεροι είναι ..κάποιας ηλικίας αλλά υπάρχουν όλες οι ηλικιες...ακόμα και για ζιγκολίκι παίζει με μεγαλύτερες...
Καταγράφηκε

frankly my dear i dont give a damn....
nikpony
Νέος
*

« Απάντηση #13 στις: 30/04/08, 21:09 »

Εγώ πάντως που ταξίδεψα πέρυσι με κρουαζιερόπλοιο σε μερικές χώρες του βορρά,μέσα ήτανε τίγκα στους συνταξιούχους,εννοείτε ξένοι,γιατί έλληνες με τη σύνταξη που παίρνουν εδώ με το ζόρι πάνε μέχρι την Κινέττα για κανένα μπάνιο τα καλοκαίρια.Να δεις παππούδες και γιαγιάδες με τα π τους να κάνουνε βόλτες στους διαδρόμους,άλλοι ταλαίπωροι με τα καροτσάκια τους,γενικότερα πολύ οξύμωρες εικόνες.
Σαν εμπειρία τέλεια,αλλά μην περιμένεις να γαμήσεις,εχώ είχα την ευκαιρία αλλά ευτυχώς της γλίτωσα γιατί στην όψη δε μου έμοιαζε και τόσο με άνθρωπο εκείνη η κυρία.Υπήρχαν βέβαια και μερικές καλές αλλά όλες την είχανε περάσει την κλιμακτήριο και ετοιμαζόντουσαν για την εμμηνόπαυση.
Καταγράφηκε
loubas
Νέος
*

« Απάντηση #14 στις: 30/04/08, 21:09 »

.... talos43, ριξε λεπτομερειες....
Ο,τι ξερεις! Τι να προσεξουμε, τι να αποφυγουμε, που λεει να παμε , ποια εποχη, ποια εταιρεια, ποσες μερες....

Πρεπει να ειμαστε επιφυλαχτικοι, γιατι π.χ. υπαρχει μια ταινια με δυο φιλους που κανονιζουν να πανε κρουαζιερα προκειμενου να γαμ... και τελικα καταληγουν σε κρουαζιεροπλοιο γεματο ομοφιλοφυλους... εχει γελιο αλλα συνεβει σε αλλους κ οι οποιοι τελικα, ακομα και με τις παραπανω συνθηκες ,ειχαν τα τυχερα τους. (σε ταινια συνεβη)
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2  Όλοι   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: