Νέα

Le Cabaret

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
www.bourdela.com/content/view/598/222/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του μαγαζιού στον κατάλογο[/url]

Λοιπον ξερεται καμια Περσιδα( το ονομα της) απο το cabaret?
Ρουμανα μαυρομαλλα μαλλια μεχρι τον κολο.
29 χρονων.
Ρε μαγκιες τιν αφησα αφτην 1000ευρω!!! σε 2 μερες
Την ερωτευτικα...
Αρχικα πηγα για να παρω κοπελα για το σπιτι και μου ειπε οχι οτι δεν γαμιεται και ελεγα αν μου πουν οχι 8α παω σε μπουρδελο αλλα εκατσα (βλεπεις ηθελα να μιλισω με 29 και ωραια κοπελα)
και αφτα και με αφτα διλαδη το jonnie cola και το jonnie cola μπικαμε στα πρωσοπικα θεματα οχι μονο δικα μου αλλα και δικα τις και γενικα για την ζωη πως ειναι αλλα και τιν καθημερινοτητα μας εμαθα πολλα απο μια στριπτιζου που ολοι (σχεδον) τις εχουν για πουτανες αλλα δεν ειναι ολες  τουλαχιστον οι περισσοτερες δεν ειναι πιστευω.
Και τελος παντων και τιν δευτερι βραδια τα ιδια.Συνολο 1000ευρω σε δυο βραδιες και φανταστειται ειμαι 19 και πηγα μονος μου διλαδη σε τι ψυχολογια ειμουν απο την ζωη μου. αφου τιν αγαπησα
και μου αλλακσε ψυχολογια μου την ανεβασε. Πηγα  19 και 20 απριλιου διλαδι το σκ που περασε τωρα μου ειπε οτι θα ειναι ρουμανια για ολο το πασχα.Εχει εφτα χρονια μου ειπε σε ελλαδα και στο μαγαζι εκεινο. Και τελος παντων οποιος ξερει για αυτην ας με βοηθειση
PLEASE ειναι αναγκη...... :headbang:
 
OP
OP
G

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
θελω μονο να επιβαιβεωσεται οτι τιν λενε ετσι και τετοια
plz.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Φιλε η νυχτα ειναι πλανευτρα .... / εγω τουλαχιστον τον εαυτο μου δυστυχως ή ευτυχως μεχρι στιγμης δεν τον εχω αφησει να ερωτευτει στριπερ ....
 
OP
OP
G

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε η νυχτα ειναι πλανευτρα .... / εγω τουλαχιστον τον εαυτο μου δυστυχως ή ευτυχως μεχρι στιγμης δεν τον εχω αφησει να ερωτευτει στριπερ ....
φιλε μου αφτα που εχς πει με αυτην δεν τα εχω ξαναπει με ανθρωπο στιν ζωη μου
ε λοιπον ναι τα αξιζε τα 1000ευρω.
 
OP
OP
G

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
δεν ειναι το le cabaret γαμω τιν πουτανα μου ειναι μεταξυ τανταλου και μοναστιριου κοντα στιν woodland αλλα απεναντι.
 

Επισκέπτης
φιλε μου αφτα που εχς πει με αυτην δεν τα εχω ξαναπει με ανθρωπο στιν ζωη μου
ε λοιπον ναι τα αξιζε τα 1000ευρω.


Μαζι σου φιλε εγω αν νιωθεις ωραια μαζι της αλλα να χεις το νου σου...

Δεν παιζουν αυτες οι γκομενες!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εγω παντως αν θελεις μπορω να σου πω το μελλον σου (ναι, εχω ΚΑΙ αυτο το χαρισμα !!!!)

μπορω λοιπον να σου πω ποσο θα κρατησει η σχεση σου μ αυτην την κοπελα..

το μονο που θελω να ξερω πριν επικοινωνησω με το πνευμα ειναι να μου πεις ποσα χιλιαρικα μπορεις να διαθεσεις..
 
OP
OP
G

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
εγω παντως αν θελεις μπορω να σου πω το μελλον σου (ναι, εχω ΚΑΙ αυτο το χαρισμα !!!!)

μπορω λοιπον να σου πω ποσο θα κρατησει η σχεση σου μ αυτην την κοπελα..

το μονο που θελω να ξερω πριν επικοινωνησω με το πνευμα ειναι να μου πεις ποσα χιλιαρικα μπορεις να διαθεσεις..
αρε lol παιζεις με τον πονο μου
:)
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
xaxaxaxaxaxxaxx Δλδ για α συνοψήσουμε: είσαι 19, είναι 29 και δουλεύει 7 χρόνια σε strip χαχαχαχ :helpplea: χαχ Άμα είναι αληθινή η ιστορία και δεν είσαι από τη Κωστάντζα, η...κοπέλα θα δοξάζει το Πασχαλιάτικο και θα είσαι από του top πελάτες. Ποιο ωραίο πελάτη δεν έχω ξανακούσει. Μόνο κάτι μπαρμπάδες sexy μπορώ να πω
 
OP
OP
G

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
xaxaxaxaxaxxaxx Δλδ για α συνοψήσουμε: είσαι 19, είναι 29 και δουλεύει 7 χρόνια σε strip χαχα :helpplea: :headbang:. Άμα είναι αληθινή η ιστορία και δεν είσαι από τη Κωστάντζα, η...κοπέλα θα δοξάζει το Πασχαλιάτικο και θα είσαι από του top πελάτες. Ποιο ωραίο πελάτη δεν έχω ξανακούσει. Μόνο κάτι μπαρμπάδες sexy μπορώ να πω
σε αφτο φιλε μου εχεισ δικιο.
σε δυο βραδια εφιγαν δωρο και μινιατικο
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
όπως είσαι μεταβολή και στον κύριο vaso για ταχύρυθμα - υπερεντατικά εις τη φραπεδική
 

Επισκέπτης
καθολου, αληθεια σου λεω, εχω ΤΟ ΧΑΡΙΣΜΑ !!!!


ρωτα και τον λαλακουκακι..




Δυστυχως ειναι αληθεια φιλε μου...

Καποτε μου ειχε πει και μενα το μελλον μου οσον αφορα μια γκομενα που την ειχα καψουρευτει και μεχρις στιγμης εχει βγει αληθινος...

Οριστε και το βιντεο!Το ειχα τραβηξει κρυφα για αποδειχτικο στοιχειο εξαπατησης.
Αλλα την κανει καλα τη δουλεια του ο μπαγασας...


[youtube=425,350]<object width="425" height="355"><param name="movie" value="
"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[/youtube]


 
OP
OP
G

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Δυστυχως ειναι αληθεια φιλε μου...

Καποτε μου ειχε πει και μενα το μελλον μου οσον αφορα μια γκομενα που την ειχα καψουρευτει και μεχρις στιγμης εχει βγει αληθινος...

Οριστε και το βιντεο!Το ειχα τραβηξει κρυφα για αποδειχτικο στοιχειο εξαπατησης.
Αλλα την κανει καλα τη δουλεια του ο μπαγασας...


[youtube=425,350]<object width="425" height="355"><param name="movie" value="
"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[/youtube]
ωραια λοιπον φιλε μου πες τι 8α γινει τελικα με την ρουμανα???
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Θα κανει καλό Πάσχα σίγουρα. Θα σε περιμένει μα ανοιχτές αγκάλες όταν γυρίσει. Μπορεί να είναι και παντρεμένη. Για μία που κάνει γ...ώ τους χορούς ακόμα το έμαθα πρόσφατα ότι είναι παντρεμένη. Τώρα τι σόι άντρας είναι αυτός...
 

Επισκέπτης
σε αφτο φιλε μου εχεισ δικιο.
σε δυο βραδια εφιγαν δωρο και μινιατικο



βασικα τωρα που ξεκινησες ρε συ πουλα κ κανα σπιτι γιατι μονο με ενα χιλιαρικο ευρω σε 2 βραδια δεν νομιζω να εχεις ελπιδες....το χιλιαρικο πρεπει να φευγει ανα μισαωρο απο οτι μου εχει πει ενα πουλακι με αυτες τις γυναικες...οποτε αντε κ καλα αποτελεσματα
 
OP
OP
G

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
ε δεν με καταλαβενεται tespa
οποιος ξερει για αυτην βοη8αει
thnks.
 

Επισκέπτης
ωραια λοιπον φιλε μου πες τι 8α γινει τελικα με την ρουμανα???


Περα απο τη πλακα εγω θα σου πω ενα πραγμα:

Κανε οτι λεει η καρδουλα σου εσενα και μην ζητας συμβουλες.Ολοι εχουμε φαει φολες και μεγαλες οικονομικες και αισθηματικες ηττες απο τα λεγομενα κοριτσια.Οποιος πει το αντιθετο ειναι ψευτης.Αλλα ολοι ειχαν την ιδια καταληξη!Το μονο κοινο στοιχειο.Τα κοριτσια αυτα ερχονται εδω για ενα πιατο ψωμι και αυτη η νοοτροπια τους συντροφευει για μια ζωη.Σκοπος τους ειναι να μαζεψουν κανα φραγκο και να γυρισουν πισω στην πατριδα τους.''Και να πανε να γαμηθουν ολοι'',ετσι αισθανονται.

Ευχομαι να εισαι η εξαιρεση του κανονα και μετα απο καιρο να ανοιξεις ενα νεο θρεντ με τιτλο:

''Ειμαι παντρεμενος με τη Ρουμανα χορευτρια και παρτε τα αρχιδια μου τωρα''
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom