Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (7 μέλη και 25 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
λοιπον παληκαρια (?), επειδη το θρεντ ''τραβελια με προσοντα'' εξεσκίσθη, ανοιγω αυτο εδω και οτιδηποτε εκτος ενημερωσεων και πληροφοριων θα ποσταρεται εδω. ο,τι βγαινει off-topic θα διαγραφεται..
 

Επισκέπτης
ας το εγκαινιασουμε λοιπον...............
την αλικη και το βαλαντη ποιοι πιστευετε οτι τους υποδυονται? :think:
 

MyMyMy

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2006
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Επιτελους ενας mod το πηρε αποφαση, και αρχισε να τσεκουρώνει τοπικ για το καλό ολων μας.

Να ρωτήσω λοιπον κάτι. Χρησιμοποιώ το Destinator 7 σε GPS και εχω μαρκάρει όλα τα σημεία που κατακαιρους εχω βρεί κοπέλες με προσόντα, θα μπορούσα να το ανεβάσω εδώ για να διευκολυνθούν οι συναγωνιστές;

Επανερχομαι με εντυπώσεις και λεπτομέριες.
Να πώ μόνο πως τα πράγματα τελευταία τα βρίσκω γενικά πεσμένα σε δρόμους και "διαδρόμους"...
 
OP
OP
giorgospapa

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Επιτελους ενας mod το πηρε αποφαση, και αρχισε να τσεκουρώνει τοπικ για το καλό ολων μας.
δεν ηταν αναγκη να ανοιξω εγω το θρεντ. ανοιχτη κοινοτητα ειμαστε, χρηστης ειμαι κι εγω οπως ολοι..


Να ρωτήσω λοιπον κάτι. Χρησιμοποιώ το Destinator 7 σε GPS και εχω μαρκάρει όλα τα σημεία που κατακαιρους εχω βρεί κοπέλες με προσόντα, θα μπορούσα να το ανεβάσω εδώ για να διευκολυνθούν οι συναγωνιστές;
θα ελεγα καλλιτερα οχι. υπηρξε και παλαιοτερα η σκεψη, αλλα αποφασιστηκε να μην γινει..
 

Επισκέπτης
δεν ηταν αναγκη να ανοιξω εγω το θρεντ. ανοιχτη κοινοτητα ειμαστε, χρηστης ειμαι κι εγω οπως ολοι..

θα ελεγα καλλιτερα οχι. υπηρξε και παλαιοτερα η σκεψη, αλλα αποφασιστηκε να μην γινει..




περα απο τη πλακα!για ποιο λογο?ο συναδελφος εννοει καποιον χαρτι?
αν ειναι χαρτις δε θιγει προσωπικα δεδομενα >:(
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
πολύ καλή κίνηση από τον Παπαγιώργη
 

MyMyMy

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2006
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
δεν ηταν αναγκη να ανοιξω εγω το θρεντ. ανοιχτη κοινοτητα ειμαστε, χρηστης ειμαι κι εγω οπως ολοι..
Αντοιστοιχα topics εχουν γινει ξανα και ξανα μπάχαλο... γι αυτο ειναι καλό να το ελεγχεις κι όλας...

θα ελεγα καλλιτερα οχι. υπηρξε και παλαιοτερα η σκεψη, αλλα αποφασιστηκε να μην γινει..

Δεν μιλησα ούτε για σπίτια, ούτε για τηλέφωνα... μόνο για πιάτσες.. αλλα δέν πειράζει, οφείλω να το σεβαστώ..


Στο θέμα μας να γράψω και κατι σχετικό.
Εχει δει-δοκιμάσει κανείς μια ξανθιά που κανει πιάτσα ακριβώς μετα το baby gold; Ειναι απίστευτη εμφανισιακά, σε σημείο παρέξηγήσεως, οτι βγήκε απο το B.GOLD...
 
OP
OP
giorgospapa

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εγινε μονιμο το θρεντ για να βγαινει πανω-πανω στον πινακα με τα topics και να ερχονται εδω όποια ποστ δεν αφορουν ενημερωσεις και πληροφοριες..
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
εγινε μονιμο το θρεντ για να βγαινει πανω-πανω στον πινακα με τα topics και να ερχονται εδω όποια ποστ δεν αφορουν ενημερωσεις και πληροφοριες..

Σωστός πάτερ!!! Αρκετά γαμήθηκε το άλλο thread.
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Kαλησπερα σε ολα τα ομορφα Μωρα!!!
Τι εγινε καλε σημερα πολυ ηρεμα τα πραγματα......!!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Εχει δει-δοκιμάσει κανείς μια ξανθιά που κανει πιάτσα ακριβώς μετα το baby gold; Ειναι απίστευτη εμφανισιακά, σε σημείο παρέξηγήσεως, οτι βγήκε απο το B.GOLD...

Xαρα λεγεται και απο οτι φαινεται πρεπει να ειναι ευχαριστος χαρακτηρας / χρεωνει 100 Ευρω / δεν την εχω παρει ποτε - δεν παω με τραβελια / παντως ειναι εντυπωσιακη με μπουταρες .....
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Xαρα λεγεται και απο οτι φαινεται πρεπει να ειναι ευχαριστος χαρακτηρας / χρεωνει 100 Ευρω / δεν την εχω παρει ποτε - δεν παω με τραβελια / παντως ειναι εντυπωσιακη με μπουταρες .....

Μωρο μου πρεπει να ειναι η Λυδια ,φοβερο κορμακι και πολυ ομορφουλα!!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Χαρα λεγεται καρατσεκαρισμενο ....
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Αν λεμε την ιδια ειναι μονο λεσβια.... Εχει προφιλ σε αλλο σαιτ και λεει μονο γυναικες οτι γουσταρει...
Και οντως εχει μπουταρες και θηλυκο κορμι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom