Μουνάκι... ξυρισμένο ή θάμνος;

<< < (96/131) > >>

Roxala:
Παράθεση από: lefteris38 στις 25/08/08, 17:05

Μαλλον εχω δει 2 ξανθους μαυρους, και τους 2 στη Νοτια Αφρικη. Ο ενας ητανε ενηλικας και το αλλο ενα παιδακι που το κρατουσε μια μαυρη στην αγκαλια της. Υπεθεσα οτι και στις 2 περιπτωσεις ο ενας γονεας θα ητανε λευκος. Παντως ενω ειχανε ολα τα χαρακτηριστικα της μαυρης φυλης (παχια χειλη, και κατασγουρο μαλι)το χρωμα τους ητανε λευκο και τα μαλια τους καταξανθα. Φανταστητε ενα μαυρο που τον εχουν "βαφτησει" στο μεικ απ, και του εχουν βαψει τα μαλια ξανθα.  :headbang3:

Αυτοι που ειδες ονομαζονται Albino και νοσουν...Δεν εχουν ιχνος μελανινης στο σωμα τους , και αυτο τους προκαλει διαφορα προβληματα απο τον ηλιο , π.χ. καρκινο δερματος , σοβαρα εγκαυματα , ακομα και τυφλωση. :-\

Αλλα εχουν παρατηρηθει στο παρελθον περιπτωσεις μοικτων ζευγαριων που εκανα και σκουροχρωμα και ανοικτοχρωμα παιδια.

billaras22:
παιζει να εισαι κ ο μονος που θελει να γαμησει τριχωτο μουνι...εγω γαμαω ξυρισμενο απαλο μουνακι και κανει κ φλαπ.οι γνωστες καταλαβαν

rallye_mple:
Παράθεση από: billaras22 στις 30/06/09, 03:03

παιζει να εισαι κ ο μονος που θελει να γαμησει τριχωτο μουνι...εγω γαμαω ξυρισμενο απαλο μουνακι και κανει κ φλαπ.οι γνωστες καταλαβαν

Εγω θελω να γαμησω milf με τριχωτο μουνι.(Ξυρισμενα μονο τα μουνοχειλα)
Αν ξερει καποιος τιποτα ας ενημερωσει  :headbang3: :headbang3:

Καινούργιος:
Παράθεση από: rallye_mple στις 30/06/09, 03:03

Εγω θελω να γαμησω milf με τριχωτο μουνι.(Ξυρισμενα μονο τα μουνοχειλα)
Αν ξερει καποιος τιποτα ας ενημερωσει  :headbang3: :headbang3:

Και εγώ θέλω να γαμήσω 19χρονή σούπερ γκόμενα,παρθένα(ξυρισμένο/αξύριστο,αδιάφορο!)!! ;D
Πού υπάρχει κάτι τέτοιο;! :D :think:
 :2funny: :2funny: :2funny:

1antonioni:
Παράθεση από: Καινούργιος στις 30/06/09, 03:03

Και εγώ θέλω να γαμήσω 19χρονή σούπερ γκόμενα,παρθένα(ξυρισμένο/αξύριστο,αδιάφορο!)!! ;D
Πού υπάρχει κάτι τέτοιο;! :D :think:
 :2funny: :2funny: :2funny:

γιατι μια μανια με τα αγουρα γυναικεια κορμια?

χαθηκαν οι σαρανταρες?

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα