Νέα

Trans Χαρά - Βarbi από adult.gr

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alexis82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
ξερει κανεις τιποτα για το συγκεκριμενο τρανς...?   απο τις φωτο φαινεται πολλη καλη παντως..
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
ξερει κανεις τιποτα για το συγκεκριμενο τρανς...?  απο τις φωτο φαινεται πολλη καλη παντως..
η χαρα ειναι που συνεχεια αλαζει nick name  και προφιλ βγαινει συγγρου ακρηβως στην παντειο
 

Επισκέπτης
εξωτερικα ειναι οντως καλη...
αλλα στο κρεβατι δε λεει μια!!δε σε αφηνει καν να την αγγιξεις!!!
σε ψεκαζει με μια μαλακια παντου και αντε να καυλωσεις μετα με αυτα!!
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
Αυτή δεν είχε δώσει συνέντευξη στους Πρωταγωνιστές στο mega ??? :think:
 

chris1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
ναι αλλα δεν ειναι χαρα οπως προλαλισε καποιος~!
 

stars

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2007
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
δεν ξερω τι λετε για την χαρα αλλα ειναι το πιο καλο κοματιστη χωρα και κανει πολυ καλο κρεβατι αν ξερεις και εσυ να κανεις καλο κρεβατι...
 

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Eγω μια δυο φορες που δοκιμασα ειναι καλη αλλα της ξεπετας.
 

dISCO

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
294
Like
0
Πόντοι
1
η συγκεκριμενη ειναι πανεμορφη ΑΛΛΑ καθολου καλη στο κρεβατι!!!τελειως ανεραστη ,αντικαυλωτικη και σε ψεκαζει με κατι μαλακειες και καλα για μικροβια....
οσοι την εχουν παρει τα ιδια θα σου πουν....  με λιγα λογια??

ΜΑΚΡΙΑ.............
 

dule

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
η συγκεκριμενη ειναι πανεμορφη ΑΛΛΑ καθολου καλη στο κρεβατι!!!τελειως ανεραστη ,αντικαυλωτικη και σε ψεκαζει με κατι μαλακειες και καλα για μικροβια....
οσοι την εχουν παρει τα ιδια θα σου πουν....  με λιγα λογια??

ΜΑΚΡΙΑ.............
συμφωνω 100%
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Εχει πολυ πλακα. Στο Ελλαδισταν μεχρι και τα τραβελια εχουν τη νοοτροπια της ελεινιδας. Αφου τα εγχειρισμενα δε δινουν κουλουρι απ'οτι εχω καταλαβει απο την Ευα και αλλα θεματα που εχω διαβασει εδω.
Αν εβλεπαν οι φαν των τρανς τι κυκλοφορει στη Βραζιλια, στην Ισπανια και στην Ιταλια δε θα γυρναγαν ουτε να τις φτυσουν αυτες που ειναι εδω.
Δυο τρεις φορες που εχει τυχει περνοντας απο Καβαλας να δω τραβελια ηταν ολες τραγικες.
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
16
Εχει πολυ πλακα. Στο Ελλαδισταν μεχρι και τα τραβελια εχουν τη νοοτροπια της ελεινιδας. Αφου τα εγχειρισμενα δε δινουν κουλουρι απ'οτι εχω καταλαβει απο την Ευα και αλλα θεματα που εχω διαβασει εδω.
Αν εβλεπαν οι φαν των τρανς τι κυκλοφορει στη Βραζιλια, στην Ισπανια και στην Ιταλια δε θα γυρναγαν ουτε να τις φτυσουν αυτες που ειναι εδω.
Δυο τρεις φορες που εχει τυχει περνοντας απο Καβαλας να δω τραβελια ηταν ολες τραγικες.

Και για όσους έχουν ταξιδέψει προς Ανατολάς να προσθέσω. ;)
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.369
Πόντοι
456
Και για όσους έχουν ταξιδέψει προς Ανατολάς να προσθέσω. Wink

Συμφωνώ κι επαυξάνω...
 

Συνημμένα

  • snow.jpg
    snow.jpg
    235,5 KB · Εμφανίσεις: 287

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
πω πω ενα μωρο ????????????
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Σε ψεκαζη, μα καλα ολοι ψειρες εχουμε η διαφορα αλλα,ΜΑΛΑΚΩ/ΑΣ
 

loudowikos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
190
Like
2
Πόντοι
1
Μιλώντας για τη Χαρά, έτυχε να την δοκιμάσω πριν 2 εβδομάδες.  Πέρασα μια βολτα από Συγγρού, την είδα μου πετάχτηκαν τα μάτια έξω και την πήρα με συνοπτικές διαδικασίες.  Είχα χρονια να τιμήσω αυτό το χώρο και είπα να το κάνω τουλάχιστον με μια όμορφη για να μη σιχαθώ τα πάντα μετά. Μπουτάρες με μινι κολασμένο αλλά δεν άφηνε να αγγίξω στο αυτοκίνητο για μικρόβια κλπ (είναι εκλεκτικη στους πελάτες).  Στο δωμάτιο με έβαλε να πλύνω τα χερια με οινοπνευμα και μετά τη ριρα έπεσε στα τεσσερα τουρλώνοντας τα καπούλια προς τα πάνω και σχηματίζοντας πανέμορφο τόξο το κορμί της (μου έριχνε και δυο κεφάλια με τις τακούνες). Αναμέρησε λίγο το στρινγκ για να μπω.  Εργαλείο μικρό δεν φαινόταν σχεδόν μέσα από το εσώρουχο.  Ήθελε να την πάρω δυνατα στα τέσσερα όπου έχει και ένα καθρέφτη σε στρατηγική θέση και απολαμβάνεις το θέαμα.  Το δυνατά σημαίνει βεβαίως και χύνε σβέλτα μη φάμε όλο το βράδυ εδώ, αλλά τέλος πάντων εγώ άργησα λίγο.  Συμπερασματικά, πανέμορφη, δεν ξέρω το σεξ σε σύγκριση με άλλες γιατί δεν έχω πάρει άλλες τρανς στη Συγγρού τα τελευταία 10 χρόνια.  Για μια φορά δεν το μετάνιωσα.  Για δεύτερη δεν ξέρω...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Μιλώντας για τη Χαρά, έτυχε να την δοκιμάσω πριν 2 εβδομάδες.  Πέρασα μια βολτα από Συγγρού, την είδα μου πετάχτηκαν τα μάτια έξω και την πήρα με συνοπτικές διαδικασίες.  Είχα χρονια να τιμήσω αυτό το χώρο και είπα να το κάνω τουλάχιστον με μια όμορφη για να μη σιχαθώ τα πάντα μετά. Μπουτάρες με μινι κολασμένο αλλά δεν άφηνε να αγγίξω στο αυτοκίνητο για μικρόβια κλπ (είναι εκλεκτικη στους πελάτες).  Στο δωμάτιο με έβαλε να πλύνω τα χερια με οινοπνευμα και μετά τη ριρα έπεσε στα τεσσερα τουρλώνοντας τα καπούλια προς τα πάνω και σχηματίζοντας πανέμορφο τόξο το κορμί της (μου έριχνε και δυο κεφάλια με τις τακούνες). Αναμέρησε λίγο το στρινγκ για να μπω.  Εργαλείο μικρό δεν φαινόταν σχεδόν μέσα από το εσώρουχο.  Ήθελε να την πάρω δυνατα στα τέσσερα όπου έχει και ένα καθρέφτη σε στρατηγική θέση και απολαμβάνεις το θέαμα.  Το δυνατά σημαίνει βεβαίως και χύνε σβέλτα μη φάμε όλο το βράδυ εδώ, αλλά τέλος πάντων εγώ άργησα λίγο.  Συμπερασματικά, πανέμορφη, δεν ξέρω το σεξ σε σύγκριση με άλλες γιατί δεν έχω πάρει άλλες τρανς στη Συγγρού τα τελευταία 10 χρόνια.  Για μια φορά δεν το μετάνιωσα.  Για δεύτερη δεν ξέρω...

Το οινόπνευμα ήταν τουλάχιστον μπλέ μουνοπωλείου?
:2funny: :2funny: :2funny:
 

curious4896

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Εγω παντως την ειδα στους πρωταγωνιστες (αν ειναι η ιδια) και ειναι πολυ μπροστα η κοπελα.Οχι 100 ευρω που ειπε οτι παιρνει, 1000 αξιζει απο εμφανιση και μονο. Ειναι κουκλα και μακαρι να μουν αθηνα και καθε βραδυ εκει θα μουν. Και δεν εδειξε καν καριολα οπως εχει αναφερθει εδω, αλλα πολυ σωστο ατομο
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.528
Κριτικές
26
Like
262
Πόντοι
4.195
Εγω παντως την ειδα στους πρωταγωνιστες (αν ειναι η ιδια) και ειναι πολυ μπροστα η κοπελα.Οχι 100 ευρω που ειπε οτι παιρνει, 1000 αξιζει απο εμφανιση και μονο. Ειναι κουκλα και μακαρι να μουν αθηνα και καθε βραδυ εκει θα μουν. Και δεν εδειξε καν καριολα οπως εχει αναφερθει εδω, αλλα πολυ σωστο ατομο
σιγα ρε μεγαλε μην δωσεις και 1000 για το τραβελι. ε ρε κατι κοροϊδα που υπαρχουν. και οσο για το καργιολα στην τηλεοραση μιλαγε ρε μεγαλε. τι θα ελεγε????την παπαρια θα την πει στον πελατη και οχι στον δημοσιογραφο.
αραγε επλυνε και το μικροφωνο με οινοπνευμα??????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom