Αναζήτηση

Σελίδες: 1 2 3 [Όλοι]   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Trans Χαρά - Βarbi από adult.gr  (Αναγνώστηκε 21535 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
alexis82
Ανώτερος
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« στις: 10/04/08, 15:03 »

ξερει κανεις τιποτα για το συγκεκριμενο τρανς...?   απο τις φωτο φαινεται πολλη καλη παντως..
« Τελευταία τροποποίηση: 19/11/09, 20:08 από Duracell » Καταγράφηκε
transsilvia
Μάλαμα

« Απάντηση #1 στις: 10/04/08, 15:03 »

ξερει κανεις τιποτα για το συγκεκριμενο τρανς...?   απο τις φωτο φαινεται πολλη καλη παντως..
η χαρα ειναι που συνεχεια αλαζει nick name  και προφιλ βγαινει συγγρου ακρηβως στην παντειο
Καταγράφηκε

αχου το παιδι

TΗΣ ΣΤΡΑΒΗΣ ΨΩΛΗΣ ΤΗΣ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΤΡΙΧΕΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #2 στις: 10/04/08, 15:03 »

εξωτερικα ειναι οντως καλη...
αλλα στο κρεβατι δε λεει μια!!δε σε αφηνει καν να την αγγιξεις!!!
σε ψεκαζει με μια μαλακια παντου και αντε να καυλωσεις μετα με αυτα!!
Καταγράφηκε
Galb
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Σεξοτουρισμός τώρα!

« Απάντηση #3 στις: 10/04/08, 15:03 »

Αυτή δεν είχε δώσει συνέντευξη στους Πρωταγωνιστές στο mega ??? Hmmm....
Καταγράφηκε

ΤΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΑΣ ΠΟΤΕ ΔΕ ΛΕΝΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ
chris1982
Ειδήμων

« Απάντηση #4 στις: 10/04/08, 16:04 »

ναι αλλα δεν ειναι χαρα οπως προλαλισε καποιος~!
Καταγράφηκε
stars
Νέος
*

« Απάντηση #5 στις: 10/04/08, 23:11 »

δεν ξερω τι λετε για την χαρα αλλα ειναι το πιο καλο κοματιστη χωρα και κανει πολυ καλο κρεβατι αν ξερεις και εσυ να κανεις καλο κρεβατι...
Καταγράφηκε

"ΣΦΙΧΤΟ ΜΟΥΝΙ Ο ΚΩΛΟΣ"
sleepless32
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #6 στις: 11/04/08, 21:09 »

Δηλαδη η ενλογω δεν αξιζει ?
Καταγράφηκε
leo17
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #7 στις: 11/04/08, 21:09 »

Eγω μια δυο φορες που δοκιμασα ειναι καλη αλλα της ξεπετας.
Καταγράφηκε
dISCO
Banned
Ανώτερος

« Απάντηση #8 στις: 08/05/08, 12:12 »

η συγκεκριμενη ειναι πανεμορφη ΑΛΛΑ καθολου καλη στο κρεβατι!!!τελειως ανεραστη ,αντικαυλωτικη και σε ψεκαζει με κατι μαλακειες και καλα για μικροβια....
οσοι την εχουν παρει τα ιδια θα σου πουν....  με λιγα λογια??

ΜΑΚΡΙΑ.............
Καταγράφηκε
dule
Νέος
*

« Απάντηση #9 στις: 21/09/08, 15:03 »

η συγκεκριμενη ειναι πανεμορφη ΑΛΛΑ καθολου καλη στο κρεβατι!!!τελειως ανεραστη ,αντικαυλωτικη και σε ψεκαζει με κατι μαλακειες και καλα για μικροβια....
οσοι την εχουν παρει τα ιδια θα σου πουν....  με λιγα λογια??

ΜΑΚΡΙΑ.............
συμφωνω 100%
Καταγράφηκε
pisoxostis
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #10 στις: 22/09/08, 08:08 »

Εχει πολυ πλακα. Στο Ελλαδισταν μεχρι και τα τραβελια εχουν τη νοοτροπια της ελεινιδας. Αφου τα εγχειρισμενα δε δινουν κουλουρι απ'οτι εχω καταλαβει απο την Ευα και αλλα θεματα που εχω διαβασει εδω.
Αν εβλεπαν οι φαν των τρανς τι κυκλοφορει στη Βραζιλια, στην Ισπανια και στην Ιταλια δε θα γυρναγαν ουτε να τις φτυσουν αυτες που ειναι εδω.
Δυο τρεις φορες που εχει τυχει περνοντας απο Καβαλας να δω τραβελια ηταν ολες τραγικες.
Καταγράφηκε
stranger in the night
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #11 στις: 22/09/08, 13:01 »

Εχει πολυ πλακα. Στο Ελλαδισταν μεχρι και τα τραβελια εχουν τη νοοτροπια της ελεινιδας. Αφου τα εγχειρισμενα δε δινουν κουλουρι απ'οτι εχω καταλαβει απο την Ευα και αλλα θεματα που εχω διαβασει εδω.
Αν εβλεπαν οι φαν των τρανς τι κυκλοφορει στη Βραζιλια, στην Ισπανια και στην Ιταλια δε θα γυρναγαν ουτε να τις φτυσουν αυτες που ειναι εδω.
Δυο τρεις φορες που εχει τυχει περνοντας απο Καβαλας να δω τραβελια ηταν ολες τραγικες.

Και για όσους έχουν ταξιδέψει προς Ανατολάς να προσθέσω. Wink
Καταγράφηκε
Glykomoutsounos
Μάλαμα

« Απάντηση #12 στις: 22/09/08, 14:02 »

Και για όσους έχουν ταξιδέψει προς Ανατολάς να προσθέσω. Wink

Συμφωνώ κι επαυξάνω...

* snow.jpg (235.55 KB, 689x1030 - εμφανίστηκε 338 φορές.)
Καταγράφηκε
hunter1000
Muted
Μάλαμα

« Απάντηση #13 στις: 27/09/08, 04:04 »

πω πω ενα μωρο ????????????
Καταγράφηκε

Δεν θα ξανά ασχοληθώ με τα ζώα του www.bourdela.tv
pizzalover
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #14 στις: 28/09/08, 07:07 »

http://www.youtube.com/watch?v=13w1H36fOYM&feature=related
Καταγράφηκε
giorgos58
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #15 στις: 28/09/08, 09:09 »

Σε ψεκαζη, μα καλα ολοι ψειρες εχουμε η διαφορα αλλα,ΜΑΛΑΚΩ/ΑΣ
Καταγράφηκε

!!!! Μ΄ άρέσει νά φιλώ τά κάθετα χείλη !!!!
loudowikos
Προχωρημένος
**

Sex, sports & rock n' roll

« Απάντηση #16 στις: 01/10/08, 19:07 »

Μιλώντας για τη Χαρά, έτυχε να την δοκιμάσω πριν 2 εβδομάδες.  Πέρασα μια βολτα από Συγγρού, την είδα μου πετάχτηκαν τα μάτια έξω και την πήρα με συνοπτικές διαδικασίες.  Είχα χρονια να τιμήσω αυτό το χώρο και είπα να το κάνω τουλάχιστον με μια όμορφη για να μη σιχαθώ τα πάντα μετά. Μπουτάρες με μινι κολασμένο αλλά δεν άφηνε να αγγίξω στο αυτοκίνητο για μικρόβια κλπ (είναι εκλεκτικη στους πελάτες).  Στο δωμάτιο με έβαλε να πλύνω τα χερια με οινοπνευμα και μετά τη ριρα έπεσε στα τεσσερα τουρλώνοντας τα καπούλια προς τα πάνω και σχηματίζοντας πανέμορφο τόξο το κορμί της (μου έριχνε και δυο κεφάλια με τις τακούνες). Αναμέρησε λίγο το στρινγκ για να μπω.  Εργαλείο μικρό δεν φαινόταν σχεδόν μέσα από το εσώρουχο.  Ήθελε να την πάρω δυνατα στα τέσσερα όπου έχει και ένα καθρέφτη σε στρατηγική θέση και απολαμβάνεις το θέαμα.  Το δυνατά σημαίνει βεβαίως και χύνε σβέλτα μη φάμε όλο το βράδυ εδώ, αλλά τέλος πάντων εγώ άργησα λίγο.  Συμπερασματικά, πανέμορφη, δεν ξέρω το σεξ σε σύγκριση με άλλες γιατί δεν έχω πάρει άλλες τρανς στη Συγγρού τα τελευταία 10 χρόνια.  Για μια φορά δεν το μετάνιωσα.  Για δεύτερη δεν ξέρω...
Καταγράφηκε
hoty
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #17 στις: 01/10/08, 21:09 »

Μιλώντας για τη Χαρά, έτυχε να την δοκιμάσω πριν 2 εβδομάδες.  Πέρασα μια βολτα από Συγγρού, την είδα μου πετάχτηκαν τα μάτια έξω και την πήρα με συνοπτικές διαδικασίες.  Είχα χρονια να τιμήσω αυτό το χώρο και είπα να το κάνω τουλάχιστον με μια όμορφη για να μη σιχαθώ τα πάντα μετά. Μπουτάρες με μινι κολασμένο αλλά δεν άφηνε να αγγίξω στο αυτοκίνητο για μικρόβια κλπ (είναι εκλεκτικη στους πελάτες).  Στο δωμάτιο με έβαλε να πλύνω τα χερια με οινοπνευμα και μετά τη ριρα έπεσε στα τεσσερα τουρλώνοντας τα καπούλια προς τα πάνω και σχηματίζοντας πανέμορφο τόξο το κορμί της (μου έριχνε και δυο κεφάλια με τις τακούνες). Αναμέρησε λίγο το στρινγκ για να μπω.  Εργαλείο μικρό δεν φαινόταν σχεδόν μέσα από το εσώρουχο.  Ήθελε να την πάρω δυνατα στα τέσσερα όπου έχει και ένα καθρέφτη σε στρατηγική θέση και απολαμβάνεις το θέαμα.  Το δυνατά σημαίνει βεβαίως και χύνε σβέλτα μη φάμε όλο το βράδυ εδώ, αλλά τέλος πάντων εγώ άργησα λίγο.  Συμπερασματικά, πανέμορφη, δεν ξέρω το σεξ σε σύγκριση με άλλες γιατί δεν έχω πάρει άλλες τρανς στη Συγγρού τα τελευταία 10 χρόνια.  Για μια φορά δεν το μετάνιωσα.  Για δεύτερη δεν ξέρω...

Το οινόπνευμα ήταν τουλάχιστον μπλέ μουνοπωλείου?
 2funny 2funny 2funny
Καταγράφηκε

Τα κορίτσια που απ' τον κώλο παίρνουνε τον κόσμο όλο.
Ο Πούτσος που δε λύγισε ποτέ!
curious4896
Νέος
*

« Απάντηση #18 στις: 09/10/08, 01:01 »

Εγω παντως την ειδα στους πρωταγωνιστες (αν ειναι η ιδια) και ειναι πολυ μπροστα η κοπελα.Οχι 100 ευρω που ειπε οτι παιρνει, 1000 αξιζει απο εμφανιση και μονο. Ειναι κουκλα και μακαρι να μουν αθηνα και καθε βραδυ εκει θα μουν. Και δεν εδειξε καν καριολα οπως εχει αναφερθει εδω, αλλα πολυ σωστο ατομο
Καταγράφηκε
master.ioannis
Μάλαμα

« Απάντηση #19 στις: 09/10/08, 09:09 »

Εγω παντως την ειδα στους πρωταγωνιστες (αν ειναι η ιδια) και ειναι πολυ μπροστα η κοπελα.Οχι 100 ευρω που ειπε οτι παιρνει, 1000 αξιζει απο εμφανιση και μονο. Ειναι κουκλα και μακαρι να μουν αθηνα και καθε βραδυ εκει θα μουν. Και δεν εδειξε καν καριολα οπως εχει αναφερθει εδω, αλλα πολυ σωστο ατομο
σιγα ρε μεγαλε μην δωσεις και 1000 για το τραβελι. ε ρε κατι κοροϊδα που υπαρχουν. και οσο για το καργιολα στην τηλεοραση μιλαγε ρε μεγαλε. τι θα ελεγε????την παπαρια θα την πει στον πελατη και οχι στον δημοσιογραφο.
αραγε επλυνε και το μικροφωνο με οινοπνευμα??????? 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny
Καταγράφηκε

ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ. ΘΑ ΚΟΝΟΜΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΩ ΣΤΙΣ ΒΙΖΙΤΕΣ
giorgos58
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #20 στις: 09/10/08, 10:10 »

Σιγα ρε μαγκα 1000 γιουρια,και δεν περνης CT με πολυ λιγοτερα και πολυ πιο ομορφες και τα κανουν ΟΛΑ η μηπως,μηπως ζητας κατι ΑΛΛΟ??? δεν ξερω ρωταω,
Καταγράφηκε

!!!! Μ΄ άρέσει νά φιλώ τά κάθετα χείλη !!!!
curious4896
Νέος
*

« Απάντηση #21 στις: 09/10/08, 14:02 »

Σιγα ρε μαγκα 1000 γιουρια,και δεν περνης CT με πολυ λιγοτερα και πολυ πιο ομορφες και τα κανουν ΟΛΑ η μηπως,μηπως ζητας κατι ΑΛΛΟ??? δεν ξερω ρωταω,

Το τι ζηταει ο καθενας το ξερει ο ιδιος.Τωρα αν πηρατε μετροιτις το χιλιαρικο που εγραψα, οκ σιγουρα ειναι υπερβολη.Απλα σε σχεση με αλλες που κυκλοφορουν ειναι κορυφη (στο θεμα εμφανιση), αυτο ηθελα να πω..Κοροιδο με αυτη τη λογικη ειναι οποιοσδηποτε πληρωνει για να πηδηξει (και δε συμπεριλαμβανομαι μεσα σ'αυτους).Οσο για τα οινοπνευματα κτλ γουστο του καθενος ειναι η υγιεινη, γιατι αν παραδειγμα πας και κολλησεις χιλια δυο μετα θα λες οτι σου φταιει η καθεμια που σε κολλησε.Στο κατω κατω δε σε υποχρεωσε και κανεις να πας μαζι της
Καταγράφηκε
PIATSAS
Τιμημένος

« Απάντηση #22 στις: 09/10/08, 14:02 »

Η Χαρα ειναι η ξανθια που καθεται εξω απο το BABY GOLD δεν ειναι αυτη που ηταν στους Πρωταγωνιστες
Καταγράφηκε
transsilvia
Μάλαμα

« Απάντηση #23 στις: 09/10/08, 15:03 »

ρε παιδια εχετε μπερδεψει τα προσωπα ...αλλη η barbi που βγηκε στους πρωταγωνιστες και αλλη ειναι η barbi που ειχε προφιλ στο adult.....προφιλ στο adult σαν babrbi ειχε η χαρα.......τοσο πολυ Hmmm.... Hmmm.... Hmmm.... Hmmm.... Hmmm.... Hmmm.... Hmmm.... Hmmm.... Idiot Idiot Idiot Idiot
Καταγράφηκε

αχου το παιδι

TΗΣ ΣΤΡΑΒΗΣ ΨΩΛΗΣ ΤΗΣ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΤΡΙΧΕΣ
curious4896
Νέος
*

« Απάντηση #24 στις: 10/10/08, 00:12 »

Δε ξερω ποια ειχε προφιλ στο adult απλα μιλησα για την Barbie απο την εκπομπη γιατι σχολιαζαν και για αυτην πιο πριν (υπεθεσα οτι ειναι αυτη δλδ)Οποια και να ναι παντως ειναι πολυ κουκλαρα (της εκπομπης)
Καταγράφηκε
nandia4u
ΠΑΝΤΑ ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ!
Ανώτερος

Φύλο: Γυναίκα

ενεργοπαθητική τρανσέξουαλ!

« Απάντηση #25 στις: 10/10/08, 19:07 »

Το τι ζηταει ο καθενας το ξερει ο ιδιος.Τωρα αν πηρατε μετροιτις το χιλιαρικο που εγραψα, οκ σιγουρα ειναι υπερβολη.Απλα σε σχεση με αλλες που κυκλοφορουν ειναι κορυφη (στο θεμα εμφανιση), αυτο ηθελα να πω..Κοροιδο με αυτη τη λογικη ειναι οποιοσδηποτε πληρωνει για να πηδηξει (και δε συμπεριλαμβανομαι μεσα σ'αυτους).Οσο για τα οινοπνευματα κτλ γουστο του καθενος ειναι η υγιεινη, γιατι αν παραδειγμα πας και κολλησεις χιλια δυο μετα θα λες οτι σου φταιει η καθεμια που σε κολλησε.Στο κατω κατω δε σε υποχρεωσε και κανεις να πας μαζι της

...συμφωνω σε πολλα, αλλα αγαπη μου το ψεκασμα με οινοπνευμα δε σκοτωνει τους ιους!!!!!! μικροβια μπορει αλλα το μειζον προβλημα δεν ειναι οι μυκητες και τα κονδυλωματα!!!  αλλα κατι αλλα που βρισκονται στο εσωτερικο του σωματος (αιμα-σπερμα-σαλιο)....τα επιδερμικα μονο με ενα καλο πλυσιμο με betadine scrub μπορει να ελαχιστοποιηθουν!! και ακομη και αυτο με επιφυλαξη το λεω!!!

...there is NO SAFE sex....just LOW or HIGH RISK!!!

xxx
n
Καταγράφηκε

ΠΟΙΑ ΕΙΜΑΙ?
http://www.queenathina.com
palaios
Νέος
*

« Απάντηση #26 στις: 10/10/08, 19:07 »

αυτη η χαρα, η ξανθια εξω απο παντειο,που ο γαμηστρονας ειναι διπλα στη γεφυρα στο μεγαλο μαγαζι που γινονται τα καλλιστεια και τραγουδουσε καποτε ο μαζονακης,ειναι μια πατσαβουρα ορθια.τι να πει η τζενη στα νειατα της βεβαια.
Καταγράφηκε
guru_gr
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #27 στις: 27/10/08, 15:03 »

ρε παιδια εχετε μπερδεψει τα προσωπα ...αλλη η barbi που βγηκε στους πρωταγωνιστες και αλλη ειναι η barbi που ειχε προφιλ στο adult.....προφιλ στο adult σαν babrbi ειχε η χαρα.......τοσο πολυ Hmmm.... Hmmm.... Hmmm.... Hmmm.... Hmmm.... Hmmm.... Hmmm.... Hmmm.... Idiot Idiot Idiot Idiot

Ακριβώς έτσι είναι... αλλά και η Χαρά χρησιμοποιεί μια Μαμακια για τα χέρια .
ΟΧΙ οινόπνευμα όμως    ΝΕΟ προϊόν πιο μοντέρνο   ( χωρίς  Αμονιαζολ)  Banging Head Against a Wall

Καταγράφηκε

Χόκει επί πάγου
Arrwstos
Νέος
*

« Απάντηση #28 στις: 14/12/08, 16:04 »

Γεία σας κι από μένα.
Την Χαρά, δηλαδή Barbie του Αdult την πήρα πέρσυ το Μάιο. Ήτα πολύ ξενέρωτη. Και οι φωτογραφίες την κολακεύουν. Δεν λέω, σε σύγκριση με άλλες είναι όμορφη αλλά...πληρώνω δεν μου κάνεις και χάρη.
Καταγράφηκε
eki10
Warned
Νέος
*

« Απάντηση #29 στις: 03/11/09, 00:12 »

ισως η καλυτερη,πολυ ομορφη τελειο σωμα
Καταγράφηκε
I_Love_Shemales
Προχωρημένος
**

Ι Αm -Μature VIP MEN-

« Απάντηση #30 στις: 03/11/09, 15:03 »

Πολλές πληροφορίες μας έδωσες και δεν προλαβαίνω να διαβάζω.  2funny 2funny 2funny 2funny 2funny

Ποιά είναι αυτή η χαρά βρε φίλε ?
Απο που είναι ?
Ηλικία ?
Που μπορούμε να την βρούμε ?

Με το τσιγκέλι θέλεις να στα βγάλουμε ?
Πές τα όλα!!!!!
Καταγράφηκε

Just I Love Shemales!

Ι Αm -Μature VIP MΑN.
kojak
Ανώτερος

« Απάντηση #31 στις: 04/11/09, 17:05 »

έχει αναφερθεί και στο παρελθόν.

http://www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,73960.msg1415162#msg1415162

http://www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,29021.0
Καταγράφηκε
I_Love_Shemales
Προχωρημένος
**

Ι Αm -Μature VIP MEN-

« Απάντηση #32 στις: 04/11/09, 18:06 »

Ευχαριστώ αλλά... δεν μου αρέσει η Χαρά. Ξέρω (οχι προσωπικά) μία Χαρά, αλλά είναι Αφέντρα Crossdresser, Απο αθήνα.
Καταγράφηκε

Just I Love Shemales!

Ι Αm -Μature VIP MΑN.
eki10
Warned
Νέος
*

« Απάντηση #33 στις: 18/11/09, 21:09 »

καμια αλλη πληροφορια παιδια κανεις δεν την ξερει?
Καταγράφηκε
kojak
Ανώτερος

« Απάντηση #34 στις: 19/11/09, 20:08 »

αυτή που λες εσύ φίλε μου έχει προφίλ κάπου?

Ευχαριστώ αλλά... δεν μου αρέσει η Χαρά. Ξέρω (οχι προσωπικά) μία Χαρά, αλλά είναι Αφέντρα Crossdresser, Απο αθήνα.
Καταγράφηκε
I_Love_Shemales
Προχωρημένος
**

Ι Αm -Μature VIP MEN-

« Απάντηση #35 στις: 19/11/09, 21:09 »

Iδέα δεν έχω αν έχει και πού προφίλ η Χαρά.
Καταγράφηκε

Just I Love Shemales!

Ι Αm -Μature VIP MΑN.
kojak
Ανώτερος

« Απάντηση #36 στις: 20/11/09, 18:06 »

Αυτή η Χαρά που ανέφερες εσύ εννοώ. Που την έκοψες?
Καταγράφηκε
I_Love_Shemales
Προχωρημένος
**

Ι Αm -Μature VIP MEN-

« Απάντηση #37 στις: 20/11/09, 18:06 »

Μια φίλη μου crossdresser μου είχε μιλήσει πριν απο ένα χρόνο για αυτή. Και μόλις είδα το όνομα τις εδώ, σκέφτηκα μήπως είναι αυτή.
Καταγράφηκε

Just I Love Shemales!

Ι Αm -Μature VIP MΑN.
kojak
Ανώτερος

« Απάντηση #38 στις: 23/11/09, 18:06 »

ok
Καταγράφηκε
liakaros
Νέος
*

« Απάντηση #39 στις: 26/12/09, 12:12 »

Για να μην ψαχνεστε αδικα η barbie,η Χαρα η δεν ξερω και γω με τι αλλο ονομα μπορει να την βρειτε ειναι αυτη http://www.facebook.com/profile.php?id=827422001&ref=nf#/bibi.laskari?ref=sgm

Βιβη Λασκαρη δηλωνει στο facebook παντως

Εγχειρισμενη 100% και κακα τα ψεματα απο εμφανιση τουλαχιστον ειναι τουμπανο...
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 [Όλοι]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: