Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 156 157 158 159 160 161 [162] 163 164 165 166 167 168 ... 392   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....  (Αναγνώστηκε 461516 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
mikrosgr
Τιμημένος
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

. . . .

« Απάντηση #2415 στις: 03/10/09, 13:01 »

Τυπικά πράγματα, εντάξυ χωρίς βιασίνη αλλά υπάρχουν πολύ καλύτερα.

για πες , που ειναι τα καλητερα , διοτι στην αθηνα τοσο καιρο ψαχνω και τιποτα , εαν λες για γερμανια μερια , οκ
Καταγράφηκε
stergio
Ειδήμων

« Απάντηση #2416 στις: 03/10/09, 13:01 »

Έτσι είναι, και δυστυχώς οι επιλογές μας στις βυζαρούδες που δουλεύουν σε μπουρδέλα έχουν πλέον περιοριστεί μόνο στην Λάρουρα γιατί την Αγάπη, δεν την θεωρώ βυζαρού.  Κρίμα, αλλά θα συνεχίσουμε το ψάξιμο. Που είναι καλύτερα???: Για μένα όπως σου είχα πει και παλιότερα η τοπ βυζαρού με πολύ μεγάλα βυζιά είναι η Ρίτα, που δούλευε Εξηκίου 18 και τώρα που και που Ιουλιανού 71. Επιτρέπει γλύψιμο στις βυζάρες, ισπανική και πάνω από όλα ευγενικός και γλυκίτατος άνθρωπος. Βέβαια αυτή είναι η προσωπική μου άποψη γιατί την γνωρίζω καλά. Σαν δεύτερη επιλογή η Λάουρα - Τζούλια με την οποία περνάω επίσης καλά. Δεν νομίζω πως η Αναστασία είναι καλύτερη από τη Λάουρα?
Καταγράφηκε
mikrosgr
Τιμημένος

. . . .

« Απάντηση #2417 στις: 03/10/09, 13:01 »

Δεν νομίζω πως η Αναστασία είναι καλύτερη από τη Λάουρα?

οχι βεβαια  Dancing Smiley !!!!!  αλλα ειναι οπως και στη ζωη , εαν συνεχως τρως μπριζολα  tits  καποια στιγμη θα την βαρεθεις , γιαυτο παμε 5 φορες  Knockin' Boots  στην τζουλια , δυο φορες   fuck2 στην μπετυ  και μια   fuck1 στην αναστασια , για να εχουμε ποικιλια στην ερωτικη μας ζωης . . . . .  fuck2
Καταγράφηκε
stergio
Ειδήμων

« Απάντηση #2418 στις: 03/10/09, 14:02 »

Έχεις εν'μέρη δίκιο και είναι σημαντικό να δοκιμάζουμε έστω και για αλλαγή. Ζούμε σε λάθος χώρα είναι γεγονός. Μία ακόμα βυζαρού που σε βυζομαλακίζει χωρίς πρόβλημα είναι η βουλγαρο-βραζιλιάνα από Αχιλλέως 40. Μέχρι εκεί όμως, κατά τα λοιπά τυπικά πράγματα.
Καταγράφηκε
Vyziologikos
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #2419 στις: 03/10/09, 15:03 »

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερο βυζί παρά σαράντα χρόνια ξεπέτα σαν σκυλί...
Μαυράκι δαγκωτό στην Αναστασία, διεκπαιρεωτική μέχρι αηδίας, τελέιωμα χειροκίνητο, ίσα ίσα για να μην πω ότι το έκανα από μόνος μου... Μαύρο και πάλι μαύρο... Ίσα ίσα για τις ρωγάρες της δεν πήγε εντελώς χαμένο το εικοσάρι...
Το τσιγκανομπραζιλέιρο Αχιλλέως 40 είναι τίμια πρόταση και γελαστό κορίτσι και ας υστερεί λίγο σε σχέση με νούμερα επιπέδου 5-6... Και βυζοπεριποίηση... Ας κάνουμε εκπτώσεις στα νούμερα έστω ρε παιδιά, μετράει και η βυζοπεριποίηση... Όχι μόνο οι απόλυτοι αριθμοί (sic)
Καταγράφηκε

-Γιατρέ μου βλέπω παντού βυζιά... Είμαι άρρωστος?
-Είστε απολύτως βυζιολογικός!
zaras27
Επισκέπτης
« Απάντηση #2420 στις: 03/10/09, 16:04 »

Έτσι είναι, και δυστυχώς οι επιλογές μας στις βυζαρούδες που δουλεύουν σε μπουρδέλα έχουν πλέον περιοριστεί μόνο στην Λάρουρα γιατί την Αγάπη, δεν την θεωρώ βυζαρού.  Κρίμα, αλλά θα συνεχίσουμε το ψάξιμο. Που είναι καλύτερα???: Για μένα όπως σου είχα πει και παλιότερα η τοπ βυζαρού με πολύ μεγάλα βυζιά είναι η Ρίτα, που δούλευε Εξηκίου 18 και τώρα που και που Ιουλιανού 71. Επιτρέπει γλύψιμο στις βυζάρες, ισπανική και πάνω από όλα ευγενικός και γλυκίτατος άνθρωπος. Βέβαια αυτή είναι η προσωπική μου άποψη γιατί την γνωρίζω καλά. Σαν δεύτερη επιλογή η Λάουρα - Τζούλια με την οποία περνάω επίσης καλά. Δεν νομίζω πως η Αναστασία είναι καλύτερη από τη Λάουρα?

Η Ρίτα δεν νομίζω οτι εχει μεγαλύτερα από της Λαουρας
Καταγράφηκε
stergio
Ειδήμων

« Απάντηση #2421 στις: 03/10/09, 16:04 »

Δεν έχει μεγαλύτερα όμως και αυτή έχει τεράστιες βυζάρες. Την είχα τιμήσει πρωινή βάρδια Ιουλιανού 71 πριν από δυο βδομάδες. Μου είπε η τσα2 ότι δουλεύει και σε ένα στούντιο κάπου στο Κολωνάκι αν θυμάμε καλά αλλά δεν ήξερε νούμερο. Ζάρας την έχεις πετύχει κάπου τώρα τελευταία?
Καταγράφηκε
stergio
Ειδήμων

« Απάντηση #2422 στις: 03/10/09, 20:08 »

Παιδιά για όλους εμάς που αγαπάμε τα τεράστια μαστάρια, δεν νομίζω ότι υπάρχει πιο τέλεια αίσθηση από την αίσθηση του τσαπού σου ανάμεσα τους. Εκεί νομίζω πως είναι καλύτερα και από το ίδιο το σεξ. Ξέρετε αν υπάρχουν κοπέλες σε μπουρδέλα, ακόμα και με μεσαίο μέγεθος βυζιών οι οποίες έστω και με παραπάνω χρήματα να επιδίδονται σε βυζομαλακία και μόνο σε βυζομαλακία χωρίς αντιρρήσεις? Η Τζούλια για παράδειγμα είναι ότι πρέπει για το σπορ, αλλά και μόνο όταν πας να την γλύψεις αρχίζει τα: σιγά με πονάει, όλοι μου το κάνουν, δεν μπορώ... εκτός και αν με παραπάνω χρήματα κάνεις συμφωνία. Ανάφερα το όνομα της Τζούλιας τυχαία, δυστυχώς δεν υπάρχουν και πολλά ονόματα να αναφέρω. Όποιος μπορεί να βοηθήσει
Καταγράφηκε
dr.proctor
Νέος
*

« Απάντηση #2423 στις: 04/10/09, 15:03 »

Απορώ γιατί κανείς δεν αναφέρει την Εύα από Φυλής 104 (είχε αναφερθεί παλαιότεα αν θυμάμαι καλά, αλλά την προσπεράσαμε σαν κάτι το ανάξιο λόγου). Είναι Ελληνίδα, με φυσικό 4άρι βυζί και πολύ καλή συμμετοχή, πολύ φιλική και χαμογελαστή και επιτρέπει να της χύσεις τις βυζάρες. Η τιμή με ισπανική είναι 50 ευρώ και ως γνωστόν ο χώρος είναι πολύ περιποιημένος (από Τρίτη μάλιστα ανακαινίζςται με τζακούζι και άλλα λούσα) και υπάρχει άνεση χρόνου. Σου προσφέρουν μέχρι και περτικαλάδα... από περτικάλι. Απόψε μάλιστα η Εύα δουλεύει μετά τις 11 μμ και αύριο το αυτό. Επίσης άλλη καλή βυζαρού -και αυτή με 4άρι- είναι η Βαλεντίνα (πρώην Καρολίνα) που δουλεύει στα στούντιο της Βούρβαχη και της Αγίου Μελετίου (Studio Paradise). Σε μία ώρα από τώρα πιάνει βάρδια στη Βούρβαχή μέχρι τις 11 μμ. Νομίζω έχει ξανααναφερθεί και αυτή παλαιότερα αλλά χωρίς να έχει δοθεί η δέουσα προσοχή.

Γενικώς βλέπω να υπάρχει ένα κόλλημα με τη Λάουρα, που -δε λέω- έχει βυζάρες και δικαιολογημένα φανατικούς θιασώτες, αλλά δεν πρέπει να ξεχνάμε και αυτές με τα λίγο μικρότερα (4άρια), και ιδίως στα στούντιο, όπου τις χαίρεσαι και με πολύ καλύτερες συνθήκες (καθαριότητα, άνεση χρόνου κλπ.).

Εκτός και αν πρέπει να γίνει νέο thread με θέμα "βυζοπούλες σε στούντιο", αλλά το θεωρώ μάλλον υπερβολή. Πείτε κι εσείς τη γνώμη σας.
Καταγράφηκε
PIATSAS
Τιμημένος

« Απάντηση #2424 στις: 04/10/09, 16:04 »

Σωστος ο Δοκτορας!Ολες οι βυζοπουλες των στουντιο ειναι οι εξης 7..
Βαλεντινα απο Δροσοπουλου 95 κλπ κ Αγιου Μελετιου 37
Ειρηνη απο Σολωμου 32 και τωρα Πειραιως 193
Ευα απο Φυλης 104 και Βουλιαγμενης 68
Ρομινα απο Βριλλησου 55 κλπ
Σαμπρινα απο Βριλλησου 57 κλπ
Ηρα απο Φραντζη 47 κλπ
Στεφανια απο Βουρβαχη 19 κλπ
Αναφερομαι σε φυσικα  tits2

Καταγράφηκε
PIATSAS
Τιμημένος

« Απάντηση #2425 στις: 04/10/09, 16:04 »

Τετάρτη βραδυνή βάρδια στο Αχιλλέως 40 , μία Μαρία ξανθιά γύρω στα 30-35
με σχετικά πιασηματάκια (χειρολαβές του έρωτα που έχει
γράψει κάμποιος συναγωνιστής) αλλά με αρκετά προικισμένο
μπροστινό διαφορικό  tits .
Δέν θα βάλω νούμερο 5-άρια 6-άρια γιατί το έχουμε παρα- Knockin' Boots
το θέμα αλλά οι βυζολάτρες δεν θα τα προσπεράσουν εύκολα,
έστω και αν δεν φτάνουν σε μέγεθος αυτά της Τζούλιας/Λάουρας.

Ξέχασα ... στο 20ρικο δίνει και κουλουράκι. Θα ακολουθήσει κριτική.

Tην ειδα πριν κανα τριημερο αυτη που αναφερεις!Μια χαρα βυζοπουλα ειναι
Καταγράφηκε
boobmaniac
Ειδήμων

« Απάντηση #2426 στις: 04/10/09, 18:06 »

Ειρηνη απο Σολωμου 32 και τωρα Πειραιως 193...

Χμ... εγώ θα έλεγα ότι η Ειρήνη περνάει με το ζόρι τις βυζοεξετάσεις (σα να λέμε με 9.5 που με τη στρογγυλοποίηση γίνεται 10)... Βέβαια προσωπικά γούστα είναι αυτά... Κάθε συναγωνιστής έχει τα δικά του μέτρα, απ' ότι φαίνεται...
Καταγράφηκε
stergio
Ειδήμων

« Απάντηση #2427 στις: 04/10/09, 19:07 »

Ο λόγος που αναφέρουμε την Λάουρα την Αγάπη και τις λοιπές, είναι φαντάζομαι η τιμή. Μιλάμε για μπουρδέλα και όχι για στούντιο. Αν κάποιοι τα χουν καλά κάνουν και πάνε στα στούντιο. Μην ξεχνάμε ότι με ένα πενηντάρικο που είναι το απλό πρόγραμμα πας με τρεις γκόμενες σε μπουρδέλα, ακόμα και πέντε σε μπουρδέλα του 10ρικου. Ακόμα και αν τα δώσεις τα 50 φαντάζομαι σε κάποια κοπέλα πχ Λάουρα, θα έχεις περιποίηση καλύτερη από στούντιο. Για αυτό ας μιλάμε καλύτερα για μπουρδέλα.
Καταγράφηκε
Heelover
Τιμημένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #2428 στις: 05/10/09, 00:12 »

Υπάρχουν και σε στούντιο αξιότιμες βυζοπούλες Headbaning!, αλλά δεν μπορούμε όλοι μας
να πηγαίνουμε.... τουλάχιστον όχι συχνά όπως σε μπουρδέλο!!  Wink

Απλά το θέμα αυτό καλύπτει και αναφέρεται σε βυζοπούλες σε μπουρδέλα!!!
Καταγράφηκε

mikrosgr
Τιμημένος

. . . .

« Απάντηση #2429 στις: 05/10/09, 00:12 »

Μιλάμε για μπουρδέλα και όχι για στούντιο. . . . . .  . Μην ξεχνάμε ότι με ένα πενηντάρικο που είναι το απλό πρόγραμμα πας με τρεις γκόμενες σε μπουρδέλα, .

+ 100000000000000000000000

το εχω δοκιμασει  , και εχω παρει τιν αποφαση πρην πολλα χρονια , οταν εγω θα δοσο στην τζουλια ( τυχαιο το ονομα ) 100 ευρο ησουτε με 5 επισκεψης , οταν θα δωσο στην ευα ( τυχαιο και αυτο ) σε στουντιο 100 ησουτε με δυο επισκεψης , πιστευεται οτι στην τζουλια μετα απο 5 επισκεψη , δεν θα μπορω να εχω τον χρονο και τιν ποικιλια που εχω στα στουντιο ?  και φαντασου τωρα που στην μπετυ απο το διπλανο της τζουλια εχω παει 4 φορεσ ( κοντινες μερεσ ) και τιν τελευταια φορα μονο που δεν φιλιθικαμε στο στομα με γλοσοφιλλα ,  τα παντα ολα    Leg Humper ,

εγω απεχω απο τα στουντια διοτι τα θεορο πεταμενα λεφτα , που και που πηγαινω σε κανενα μασαζ μαγαζο , για κατυ πονους στην μεση , και λεω αφου θα δοσο λεφτα για μασαζ δεν τα δινω καλυτερα σε αυτα τα  κοριτσακια , να γ@μισω κιολας  Knockin' Boots
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 156 157 158 159 160 161 [162] 163 164 165 166 167 168 ... 392   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: