Νέα

Υπάρχει πουθενά μια αυταρχική τρανς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggel
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 34
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aggel

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
εαν γνωριζει καποιος καποια τρανς αυταρχικη η υπαρχει εδω που βλεπει το φορουμ ας στειλει μην.
 
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
773
Like
0
Πόντοι
6
εαν γνωριζει καποιος καποια τρανς αυταρχικη η υπαρχει εδω που βλεπει το φορουμ ας στειλει μην.

Γεια σου... τυχαινει να ειμαι μια τρομερα αυταρχικη τρανς... λατρευω τον ηλιο, την θαλασσα και να πινω μπυριτσα σε παραλιακα ταβερνακια.
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.677
Κριτικές
3
Like
4.199
Πόντοι
606

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
υπάρχει η ναντια που γράφει εδώ μέσα
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Αυτή σου κάνει?
 

Συνημμένα

  • adriel0053.jpg
    adriel0053.jpg
    76,1 KB · Εμφανίσεις: 44

edefdsm

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σου... τυχαινει να ειμαι μια τρομερα αυταρχικη τρανς... λατρευω τον ηλιο, την θαλασσα και να πινω μπυριτσα σε παραλιακα ταβερνακια.
[/quo

θα ηθελα να τα πουμε.παντα υθελα μια αυταρχικη trans.θελω να με μαστηγωσεις να μου χωσεις δονητες, να με διαταζεις και μετα να με παρεις.θα ηθελ αενα τηεφωνο σου
 

edefdsm

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σου... τυχαινει να ειμαι μια τρομερα αυταρχικη τρανς... λατρευω τον ηλιο, την θαλασσα και να πινω μπυριτσα σε παραλιακα ταβερνακια.

θα ηθελα να τα πουμε.παντα υθελα μια αυταρχικη trans.θελω να με μαστηγωσεις να μου χωσεις δονητες, να με διαταζεις και μετα να με παρεις.θα ηθελ αενα τηλεφωνο σου
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
θα ηθελα να τα πουμε.παντα υθελα μια αυταρχικη trans.θελω να με μαστηγωσεις να μου χωσεις δονητες, να με διαταζεις και μετα να με παρεις.θα ηθελ αενα τηλεφωνο σου
η ναντια που μπαινει εδω
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Εγγρ.
27 Μαρ 2016
Μηνύματα
121
Like
4
Πόντοι
1
Νομιζω ότι περισσότερο αυταρχικη παίζει η Σαρα στο Παγκρατι κ σίγουρα κ η Νικόλ Συγγρού. Έχουν όλο το πακέτο.  Η πρώτη πιο όμορφη κ θηλυκό η δεύτερη πιο φθηνή.
Στο στέλνω έτσι κ όχι pm γιατί ενδιαφέρει κ άλλους κ ας πουν κ για άλλες κοπέλες.
 

katjageor

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2012
Μηνύματα
471
Like
118
Πόντοι
1
Νομιζω ότι περισσότερο αυταρχικη παίζει η Σαρα στο Παγκρατι κ σίγουρα κ η Νικόλ Συγγρού. Έχουν όλο το πακέτο.  Η πρώτη πιο όμορφη κ θηλυκό η δεύτερη πιο φθηνή.
Στο στέλνω έτσι κ όχι pm γιατί ενδιαφέρει κ άλλους κ ας πουν κ για άλλες κοπέλες.

Εγώ θα έλεγα καρφωτό Queen!!! Εξαιρετικό mind game και φοβερό εργαλείο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom