Νέα

Oι καλύτερες γυναίκες στα στούντιο-μπουρδέλα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
καλησπερα συναδελφοι!μιας και ειναι το πρωτο μου ποστ θα ηθελα να ανοιξω αυτο το θεμα με τις ωραιοτερες και καλυτερες πουτανες στα στουντιο,μπουρδελα κλπ........ξεκιναμε λοιπον....

1)ΠΑΟΛΑ(Βριλησσου 36 πολυγωνο) : η γυναικα ειναι μουναρα και στο κρεβατι αξιολογη.....αλλα αφου την βλεπεις χυνεις....τί να λέμε τώρα?
2)ΣΟΝΙΑ(διαφορα στουντιο, αθηνα) : εμενα προσωπικα δεν με τρελλαινει ιδιαιτερα και πιστευω οτι ο ντορος ειναι λιγο υπερβολικος γυρω απο το ονομα της δεσποινιδος
3)ΚΙΜ(Αριστοτελους 6 καλλιθεα) : η πουτανα ειναι πανεμορφη αλλα στο κρεβατι βατραχος!!!
4)ΣΙΜΟΝ(Ιπποκρατους 144 αθηνα) : η βραζιλιανα που πραγματικα αξιζει τα λεφτα της!
5)ΓΙΑΣΜΙΝ(Αγνωστου στρατιωτου 5 καλλιθεα) : οταν λεμε οτι οι βραζιλιανοι οτι κανουν το κανουν καλα εχουν δικιο................
6)ΙSABELLA(Η πιο ΚΑΛΗ gfe που εχω συναντησει ποτε μου σε στουντιο.....μετρια σε εμφανιση αλλα τρελλο σεξ)

αυτα για αρχη....ελπιζω να συνεχισετε.....καλη μου αρχη
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
καλησπερα συναδελφοι!μιας και ειναι το πρωτο μου ποστ θα ηθελα να ανοιξω αυτο το θεμα με τις ωραιοτερες και καλυτερες πουτανες στα στουντιο,μπουρδελα κλπ........ξεκιναμε λοιπον....

1)ΠΑΟΛΑ(Βριλησσου 36 πολυγωνο) : η γυναικα ειναι μουναρα και στο κρεβατι αξιολογη.....αλλα αφου την βλεπεις χυνεις....τί να λέμε τώρα?
Για ποιά Παολα λες? Τη γνωστη παλαβιάρα που ψάχνει αφορμη να πλακωθει με τον καθε πελατη?
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
)ΓΙΑΣΜΙΝ(Αγνωστου στρατιωτου 5 καλλιθεα) : οταν λεμε οτι οι βραζιλιανοι οτι κανουν το κανουν καλα εχουν δικιο...... ..........


ναι  απολυτως  ναι 
 

Επισκέπτης
η γιασμιν ηταν και μαλλον εκει θα ξαναπαει στην ισμηνης στην Δαφνη!
 

D916

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2006
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
6)ΙSABELLA(Η πιο ΚΑΛΗ gfe που εχω συναντησει ποτε μου σε στουντιο... ..μετρια σε εμφανιση αλλα τρελλο σεξ)


10 με τόνο, παιδιά είναι τέλειο το κορίτσι............
 

Επισκέπτης
καλησπερα συναδελφοι!μιας και ειναι το πρωτο μου ποστ θα ηθελα να ανοιξω αυτο το θεμα με τις ωραιοτερες και καλυτερες πουτανες στα στουντιο,μπουρδελα κλπ........ξεκιναμε λοιπον....

1)ΠΑΟΛΑ(Βριλησσου 36 πολυγωνο) : η γυναικα ειναι μουναρα και στο κρεβατι αξιολογη.....αλλα αφου την βλεπεις χυνεις....τί να λέμε τώρα?
2)ΣΟΝΙΑ(διαφορα στουντιο, αθηνα) : εμενα προσωπικα δεν με τρελλαινει ιδιαιτερα και πιστευω οτι ο ντορος ειναι λιγο υπερβολικος γυρω απο το ονομα της δεσποινιδος
3)ΚΙΜ(Αριστοτελους 6 καλλιθεα) : η πουτανα ειναι πανεμορφη αλλα στο κρεβατι βατραχος!!!
4)ΣΙΜΟΝ(Ιπποκρατους 144 αθηνα) : η βραζιλιανα που πραγματικα αξιζει τα λεφτα της!
5)ΓΙΑΣΜΙΝ(Αγνωστου στρατιωτου 5 καλλιθεα) : οταν λεμε οτι οι βραζιλιανοι οτι κανουν το κανουν καλα εχουν δικιο................
6)ΙSABELLA(Η πιο ΚΑΛΗ gfe που εχω συναντησει ποτε μου σε στουντιο.....μετρια σε εμφανιση αλλα τρελλο σεξ)

αυτα για αρχη....ελπιζω να συνεχισετε.....καλη μου αρχη

να συμπληρωσω επισης τις :

7)ΠΑΜΕΛΑ(Απιστευτο μουνι απο αργεντινη που ηταν περσι στη θησεως 35 καλλιθεα αλλα εχει φυγει και δεν ξερω που ειναι)

8)ΕΛΛΗ(τρανς φοβερο που δουλευε μια περιοδο στη βουλιαγμενης 83)

9)ΚΟΡΙΝΑ(Bριλησσου τωρα και βουλιαγμενης 68 νεο κοσμο)

10)ΤΖΕΣΙΚΑ(H γερμανοτσεχα που παιζει μπαλα τριγγετα,κηφισου,ισμηνης,τρομερο-απιστευτο κορμι αλλα πολλα σημαδια στο προσωπο)

11)ΧΑΡΑ(Ελληνιδα που δουλευε περσυ στη θησεως 35 γυρω στα 38 ετων πολυ καυλιαρα και μουναρα για την ηλικια της!!τωρα δεν ξερω αν συνεχιζει εκει!

12)εδω θελω την βοηθεια σας......πριν 4-5 χρονια περιπου ηταν στην ιπποκρατους 144 ενα απιστευτο μουνακι που μαζι της περασα τρομερα.....σε στυλ ισαμπελλα φαση αλλα αυτη ηταν γαμω τα μουνια.....κοκκινομαλλα με μπλε ματια απο θεσσαλονικη μου ειχε πει οτι ηταν...γυρω στο 1.70 με μετριο βυζακι και απιστευτο σεξ attitude!μηπως την θυμαται κανεις?
 

Επισκέπτης
κατερινα στην κολωνου και αντριανα!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
γελα μωρη κουφαλα αλλα δεν θα την χαιρεστε για πολυ!!αλλωστε για 5 λεπτα εσεις την χαιρεστε ενω εγω....χαχαχχαχα
 

Smogi

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
155
Κριτικές
8
Like
157
Πόντοι
1
Παρτην ρε φιλε να την χαιρεσαι οσο γουσταρεις....Αν και θα σου θεσω ενα διλλημα...Αντριαννα στην Αθηνα ή να σηκωσουμε κουπα στο Αλεξάνδρειο???
 

Επισκέπτης
να σου απαντησω τοτε!!!!!ΑΡΗΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
κορινα απο βρηλισσου και τα μυαλα στα καγκελα!!μπραβο κοριτσι μου!!!!
 

Επισκέπτης
επισης θα ηθελα να μας πληροφορησει καποιος που αλλου μπορουμε να βρουμε τις βαλερια,μαρινα,νεφελη εκτος απο βριλησσου 46!!!!!!!εκει πανω που πηγανε βαριεμαι να τρεχω!!!!!!!!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Το δικό μου ΤΟΡ 10 είναι για κοπέλες σε στούντιο(μπουρδελα) γενικά στην ζωή μου
1) Μαράκι , από Φυλής 71 . Τί αλλο να πει κανεις. Έχει σταματησει τώρα
2) Ντέπυ. Η  πρώτη μου γιάυτό και μπαίνει στη λίστα...
3) Ντορίν Η ωραιότερη γυναίκα (σε ξανθό). Χυμώδης με βυζάρες για γερά ξεκαβλώματα.
4) Σόνια. Το καλύτερο κρεβάτι. Πορνοστάρ που χαραμίζεται στα ελληνικά στούντιο. Συνεργάζεται με την κυρία Σούλα , την τσατσά της Λέλας, ενώ θα μπορούσε να συνεργάζεται με τον Σαλιέρι.
5) Ισαβέλλα. Η μαυρη απο Φυλής 66 και μετέπειτα ιδιοκτητρια του BRAZIL HOUSE
6) Έλενα απο Ελλης 3. Σταμάτησε πριν κανένα χρόνο περίπου.
7) Κλάρα - Λεϊλά απο Αριστομένους. Καταζητείται (DEAD or ALIVE  :grin: )
8) Λένα απο Γερμανία στο Φυλής 59 πριν 5 χρόνια . Ίδια η Κάμερον Ντίαζ. Δεν ξέρω αν τη θυμαστε?
9) Nτάρια. Σούπερ και τολμηρά προγράμματα. Το πιο γαμησερό πιπινάκι που έχω δει
10) Γιούλη Λέλας Καραγιάννη. Μπαίνει επειδή πρέπει να μπει καποια και στο Νο.10. Μπαίνει χαρη στα κοπλιμέντα που μου έκανε
Παίζει να έχω ξεχάσει και κάποια...
 

glute

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Panosmpos, σε παρακαλώ πολύ , αυτή η Σανυ που βρίσκεται ?
 

Επισκέπτης
αντριανα!!!κατερινακι!!μελινα !!!!γιασμιν!!μαργαριτα απο βουρβαχη!!μαρινα απο ακαμαντος ,οχι πολυ ομορφη αλλα καταπληκτικο γαμησι!!
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
3) Ντορίν Η ωραιότερη γυναίκα (σε ξανθό). Χυμώδης με βυζάρες για γερά ξεκαβλώματα .

germaon ,  την ντοριν που τιν βρισκεις , και ηλικια περιπου ? ευχαριστω
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
677
Like
442
Πόντοι
26
1) Σε ομορφιά..... Ντοριν (δαγκωτό !!! )
2) Σε ''ξέσκισμα''... Σόνια  (δαγκωτό μέρχι κόκκαλο)

(που να είσαι Σόνιαααααααααααααααααααααααααααααα)
 

2arcoudi

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
Αλεξανδρα απο Ουκρανια... την  εχω χασει τωρα τελευταία.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom