Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 268K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

mangasuthu

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
23
Like
4
Πόντοι
0
Φίλοι συναγωνιστές...έχω ακούσει ότι στην Κομοτηνή είναι τσάμπα το μουνί, αλλά δεν το έχω διαπιστώσει και ο ίδιος...επειδή πηγαίνω αρκετά συχνά λόγω δουλειάς, μήπως ξέρει κανείς αν παίζει τίποτα αξιοπρεπές?
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Φίλοι συναγωνιστές...έχω ακούσει ότι στην Κομοτηνή είναι τσάμπα το μουνί, αλλά δεν το έχω διαπιστώσει και ο ίδιος...επειδή πηγαίνω αρκετά συχνά λόγω δουλειάς, μήπως ξέρει κανείς αν παίζει τίποτα αξιοπρεπές?

Συνάδελφε παλιότερα που πήγαιναι κι εγώ συχνά για δουλειές... είχα γαμήσει ωραίες Φοιτητριούλες... η πόλη έχει πολλά μπαράκια κι αν έχεις τον τρόπο σου και γνωριστείς... ΣΙΓΟΥΡΑ θα περάσεις κα-υ-λά ;)
 

makrykavlis

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
26
Like
9
Πόντοι
11
Ακριβώς!

Ολες οι καφετεριες βρίσκονται στην κεντρική πλατεία και είναι γεμάτες φοιτήτριες που ψάχνουν τρόπους να σκοτώσουν την ώρα τους.

Θα έχεις την έχεις την ευκαιρία για αρκετό καμάκι σε αθώα κοριτσάκια!
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
Φίλοι συναγωνιστές...έχω ακούσει ότι στην Κομοτηνή είναι τσάμπα το μουνί, αλλά δεν το έχω διαπιστώσει και ο ίδιος...επειδή πηγαίνω αρκετά συχνά λόγω δουλειάς, μήπως ξέρει κανείς αν παίζει τίποτα αξιοπρεπές?

τα καλλίτερα είναι τα μπασταρδεμένα ντόπια λίγο τουρκάκια, λίγο βόρεια λίγο ελληνάκια...αλλά πρόσεχε μη σε κατσαβιδώσει κανας αδελφός.
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.093
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
Συναγωνιστες καλησπερα θελω να μεταφερω κι εγω την εμπειρια μου απο Κομοτηνη. Οντως μιλαμε για μουνάρες γνωρισα μια πιτσιρικα απο το zoo και περασα φανταστικα ψαχτητε στα μπαρακια  στις καφετεριες και ιδιαιτερα με τις γκαρσονες τον παιρνουν αγρια
 
OP
OP
M

mangasuthu

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
23
Like
4
Πόντοι
0
πράγματι...πολλές από τις μπαργούμεν και γκαρσόνες είναι μοντέλα (φοιτήτριες νομικής & γυμναστικής ακαδημίας), αλλά έχω πετύχει και πολλές ρουμανοβουλγάρες, οι οποίες δεν εκδηλώνονται και τόσο...
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Ας μην ξεχνάμε ότι η Μαστροκώστα σπούδαζε Κομοτηνή Γυμναστική Ακαδημία. Εκεί έκανε και τα πρώτα της επαγγελματικά βήματα.

 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Ας μην ξεχνάμε ότι η Μαστροκώστα σπούδαζε Κομοτηνή Γυμναστική Ακαδημία. Εκεί έκανε και τα πρώτα της επαγγελματικά βήματα...

καλή "κυρία" κι αυτή... την έχει πάρει γνωστός μου, μαζί με άλλη φίλη της, όταν είχανε τα σαλέ στην Αράχωβα... ;)
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
τα ειχα γραψει και στο παλιο το φορουμ, θα τα γραψο και τορα ..οπου ακους οτι εχει πολλα κερασια κρατα μικρο καλαθι..οι φιτιτριες νταλαβεριζοντε με τουσ φιτιτες αυτο ειναι νταφακτο.ειμαι απο εδω εδω και 38 χρονια ..και δουλεβα νυχτα απο τα 23 εωσ τα 33 μου ..αν 8ες να σου πω για μπουρδελα πολυ ευχαριστος.θα παρισ ενα ταξι και θα του τισ να σε παι στο αναχομα εκει εχει 3 κοπελεσ απο 25 εωσ 35 και τα 3 ειναι καλα σοφια μοθ φενετε λενε την μεσα εχω καιρο να παο και δεν τισ θιμαμε αλλα ξερω οτι ειναι ακομα οι υδιες .επισισ απεναντι απο τισ εχπρεσ σερβις εχει μια αραπινα αδινατουλα καλουτσικι ειναι ..αλλα επιδει  δεν μου αρεσουν οι μαυρεσ δεν την πιδιξα.
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
παλι ξεχασα να πω οτι οι κοπελες ειναι ροσιδες και ειναι καλουτσικεσ και αυτες ..ρε φιλε για πεσ μου σε πμ αν 8ες μη το κανουμε βουκινο πια ειναι αυτη στο ζοο?? υποπσιαζομε μια αλλα δεν ειμαι σιγουρος ..ειναι ξανθια και ειναι απο ενα χωριο 25 χιλιομετρα εξω απο την πολη??
 
OP
OP
M

mangasuthu

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
23
Like
4
Πόντοι
0
συναγωνιστή baklava...

τι είναι αυτό το ανάχωμα...χωριό? δεν το γνωρίζουν οι ταρίφες...δώσε περισσότερες πληροφορίες
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
376
Κριτικές
104
Like
547
Πόντοι
6.280
Σε καθετο κοντα στην πλατεια σχεδον απεναντι απο εκει που ειναι ο ΟΤΕ  υπηρχε ενα bar -κωλομπαρο - δεν θυμαμαι ονομα, με 1 2 ποτακια και λιγο χαλαρη κουβεντα με τα κοριτσια του μαγαζιου εφευγες απο το πισω μερος σε δωματια πισω και πανω. Κοστος τοτε 15 χιλιαρικα και αμεσως μετα 50 ευρω. Ισχυε την εποχη αλλαγης του νομισματος και πιστευω οτι ισχυει ακομη
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
το μαγαζί αυτό έχει κλίση δεν υπαρχι κολομπαρο ανιχτο πλέων στην Κομοτηνή παιδιά .ένα είναι και αυτο πρέπει να σκασις τουλάχιστον 200 ευρώ και αυτό αν σε ξέρουν.υπάρχουν κάτι άλλα που σε παραμιθιαζουν ότι πρέπει να τα βρεις με την κοπέλα ..κτλ .
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Εκτός από το ανάχωμα (τα 3 μαγαζάκια στη σειρά) υπάρχει και κάτι πριν το ανάχωμα. Έχει δυό σπιτάκια μέσα σε αυλή. Μπήκα στο πρώτο. Η κοπέλα είναι η Ζανέτ ή Ζανέτα, από Αθήνα (Γαλάτσι) 20-21 ετών, μελαχρινό, με τατουαζάκι μικρό και διακριτικό επάμω από το νι-μου της. 30 η ταρίφα, αλλά κάτι φίλοι μου είπαν ότι έχει και extras. owo, a-level, cob και τα λοιπά. Δεν ξέρω να πω. Αξίζει πάντως...
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Ρε παιδια ολα καλα αλλα αυτο το αναχωμα δεν μας ειπατε προς τα που ειναι?πως θα το βρουμε?
 

palikaros

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
66
Like
34
Πόντοι
0
Όταν λές πριν το ανάχωμα αυτά τα δύο σπίτια μπορείς να διευκρινίσεις που ακριβώς βρίσκονται? Πηγαίνοντας μέσα από την πόλη της Κομοτηνής ή πηγαίνοντας από το δρόμο που οδηγεί στο Κίρτζαλι?
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Άσχετο...το ''Ηχοδρόμειο'' τα μπουζούκια είναι?Λειτουργούν?
 

palikaros

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
66
Like
34
Πόντοι
0
Ενημέρωση 16/8 για Κομοτηνή:
Πηγαίνοντας για Αλεξ/πολη μόλις βγαίνεις από Κομοτηνή στο Φανάρι της Εγνατίας συνεχίζεις ευθεία για το χωριό Ροδίτης. Στα 500 μέτρα αριστερά εκεί που υπήρχε παλιά το αριγκάτο άνοιξε καινούριο μαγαζί με την Άντζελα. Ελληνίδα λίγο γεματούλα αρκετά θερμή στο δωμάτιο σε αφήνει να τη βάζεις χέρι στο μ...ακι της. Καλή πίπα αφού πρώτα σε χαιδεύει και σε φιλάει στο σώμα ανεβαίνει και απο πάνω και είναι αρκετα ευλύγιστη . 30 ευρώ .

Σε όλα τα μαγαζιά έχει παει 30 ευρώ στην Κομοτηνή . Το πιο αξιόλογο εμφανισιακά μωρό βέβαια βρίσκεται στο μαγαζί απέναντι απο το Λιντλ . Πόλυ όμορφη δηλώνει πως είναι απο Σερβία αλλά είναι απο Ρωσία , καλή πίπα τέλειο σώμα και πρόσωπο αλλά δεν ανεβαίνει απο πάνω. Εξτρα δε ξερω αν εχουν και στα δυο αυτά μαγαζιά.

αυτα προς το παρών.

και για το φίλο podolagnos το ηχοδρόμειο είναι μπουζούκια και λειτουργεί και το καλοκαίρι έξω απο την πόλη πηγαίνοντας για μαρώνεια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom