Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 ... 44   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Κομοτηνή  (Αναγνώστηκε 69483 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
armenistis
Προχωρημένος
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #315 στις: 04/07/11, 23:11 »

φιλοι οι επιλογες στενευουν,εκλεισε και το lidl.........,μαλλον για αλεξανδρουπολη μερια παμε
Καταγράφηκε
giorgossaimali1988
Νέος
*

« Απάντηση #316 στις: 07/07/11, 00:12 »

μεχρι τι ωρα το βραδυ ειναι ανοιχτα τα σπιτια στην κομοτηνη?
Καταγράφηκε
armenistis
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #317 στις: 07/07/11, 12:12 »

ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 12 ΣΤΟ ΑΝΑΧΩΜΑ,ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 11 ΣΤΟ ARIGATO 1
Καταγράφηκε
armenistis
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #318 στις: 26/07/11, 00:12 »

παλληκαρια, η μαργαριτα που ηταν στο lidl και εβγαζε τρελα γουστα,πηγε στο arigato 1.την πηρα προχθες,αψογη οπως παντα.
Καταγράφηκε
vicepresident
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #319 στις: 29/07/11, 16:04 »

Με τέτοια ζέστη πάλι καλά έκλεισε η βδομάδα... το λέω αυτό γιατί μαμήσαμε στα δροσερά και μάλιστα στο Ανάχωμα!!!
Αφού διάβασα το προηγούμενο μήνυμα για την Μαργαρίτα είπα να δω πρώτα τις συνθήκες και μετά θα αποφασίσω. Αφού είχα λοιπόν σίγουρο χαρτί την Μαργαρίτα πήγα πρώτα στο Ανάχωμα να δω αν άλλαξε κάτι.
Κλασικά Βαλεντίνα και στο παραμέσα ωπ! έκπληξη μια καινούργια! Κορίνα, Ρουμάνα, είπε 19 ετών, αντε να είναι έως 22, φάτσα βουλγαρορουμάνικη με λεπτά χείλη, μαλλί μπόλικο αλλά χάλια βαμμένο και χτενισμένο, βυζάκι σαν σύκο! (απογοήτευση για τους βυζολάτρες), μέτρια έως κοντή, αδύνατη με φοβερό κωλαράκι και δέρμα τσίτα σφικτό με πολλές τριχούλες που ίσως ήταν αισθητές λόγω του ερ-κοντίσιον. Σαν εμφάνιση συνολικά είναι μέτρια αλλά το κωλάκι της σκίζει , αυτό ήταν που με τη στροφή που έκανε με μαγνήτισε και πέρασα μέσα. (30€)
Αφήνει χάδια όχι στο πρόσωπο και όχι στις τρύπες, χρησιμοποιεί πολύ χέρι και στα προκαταρτικά (που είναι λίγα) αλλά και στην πίπα. Τι πίπα, αερόπιπα, λες και έπαιζε τρομπόνι.  Στην πράξη δέχεται όλες τις στάσεις με μέτρια ώς ελάχιστη συμμετοχή αλλά είναι ευλολομεταχείριστη  λόγω μεγέθους και το πισωκολητό της ... σε κάνει κρουστικό δράπανο! (πολύ όμορφο πατούρι!)

αυτά.... καλό βόλι
Καταγράφηκε
armenistis
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #320 στις: 01/08/11, 11:11 »

ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ. ΜΕ ΕΡΙΞΕ ΠΡΟΧΘΕΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ,ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΕΝΑ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΛΟΓΩ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕ,ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟ 23. ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ 2 ΠΕΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ,ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΧΡΟΝΟ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ. ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ. ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ....ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΚΕΙ 12-8 ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ.ΕΠΙΠΕΔΟΥ CHAMPIONS LING.ΣΩΜΑ ΥΨΟΣ ΑΝΑΛΟΓΙΕΣ ΠΡΟΣΩΠΟ...ΧΑΘΗΚΑ.ΘΑ ΤΟ ΤΙΜΗΣΩ ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ,ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΛΕΩ ΝΑ ΞΗΛΩΘΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΓΑΜΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΩΛΟ. ΤΕΤΟΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΑΜΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΑΣ,ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΔΙΝΕΤΑΙ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΞΥΠΝΙΟ ΜΑΣ
Καταγράφηκε
andreoug
Global Moderator

« Απάντηση #321 στις: 01/08/11, 11:11 »

Μην γράφεις με μόνιμα κεφαλαία Please.
Καταγράφηκε
armenistis
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #322 στις: 01/08/11, 23:11 »

Μην γράφεις με μόνιμα κεφαλαία Please.
μου το εχειs ξαναγραψει,και παλι το ξεχασα. sorry
Καταγράφηκε
dinno rossi
Banned
Νέος
*

« Απάντηση #323 στις: 01/08/11, 23:11 »

η μαργαριτα που ηταν στο 23 ειναι ακομα ?
Καταγράφηκε
armenistis
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #324 στις: 03/08/11, 23:11 »

εγω φιλε μου δεν ρωτησα πως το λενε το κοριτσι που δουλευε 12-8. αλλα πιστεψε με ηταν θεα...........αλλα αν διαβασεις τι γραφουν οι συναδελφοι στην αλεξανδρουπολη,μαλλον καρολινα την λενε και ειναι απο ουγγαρια
Καταγράφηκε
simao
Νέος
*

« Απάντηση #325 στις: 10/08/11, 15:03 »

παιδια καλησπερα ειμαι καινουργιος στην ομαδαρα σας... θα ερθω απο βδομαδα με μεταθεση κομοτηνη. μπορειτε να μου πειτε που ειναι τα αριγκατο σας παρακαλω? ενας φιλος μου μου ειπε πως μονο το αναχωμα ειναι ανοιχτο το καλοκαιρι... χτες περασε και δεν ηταν ανοιχτο αυτο διπλα στον λαστιχά
Καταγράφηκε
armenistis
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #326 στις: 13/08/11, 09:09 »

αυτο που λεσ διλπα στον λαστιχα ειναι κλειστο εδω και καιρο. ετσι και αλλιως ενα μπαζο ειχε και δεν δουλευε.οσο για το αναχωμα και το αριγκατο δεν τισ προηγουμενες σελιδες που καποιοι εχουν βαλει χαρτη. εκει που ειναι παντως ειναι λιγο δυσκολο να το βρεις αν δεν εισαι απο εδω.
Καταγράφηκε
simao
Νέος
*

« Απάντηση #327 στις: 15/08/11, 01:01 »

μπορει κανεις να μου πει εκτος απο αναχωμα που ειναι τα αλλα μπουρδελα??? αν εχει κανεισ την καλοσυνη γιατι δεν βρισκω απαντηση στο ερωτημα μου
Καταγράφηκε
armenistis
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #328 στις: 16/08/11, 09:09 »

μετα το δρομο που γινεται το παζαρι στριβεις δεξια σε ενα δρομακι και μετα απο 100 μετρα κανεισ αριστερα και βρισκεσαι μπροστα σε ενα τουρκικο νεκροταφειο.εκει ο δρομος εχει μια διχαλα,ευθεια παει στο αναχωμα,και δεξια αν ακολουθησεις το δρομακιμετα απο 200 μετρα εχε το νου σου θα δειε μια μεγαλη γκαραζοπορτα και στο βαθος μεσα σε αυλη το σπιτακι. αυτο ειναι το αριγκατο 1 και μεχρι πριν λιγες μερες που πηγα δουλευε η μαργαριτα που ειναι ψυλη ξανθια  γυρω στα 40,αλλα ειναι φωτια και λαυρα.δεν θα το μετανιωσεις......
Καταγράφηκε
simao
Νέος
*

« Απάντηση #329 στις: 17/08/11, 01:01 »

μπορω να το παρκαρω αφοβα ή θα μου το φανε οι τσιγγανοι εκει?
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 ... 44   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: