Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 ... 43   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Κομοτηνή  (Αναγνώστηκε 60195 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
tkalelris
Ανώτερος
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #150 στις: 09/02/10, 09:09 »

Ρε παιδια να ρωτησω?Κανενα κολομπαρο παιζει στην Κομοτηνη?Και αν ναι που ειναι περιπου?
Καταγράφηκε
στελιος33
Νέος
*

« Απάντηση #151 στις: 11/02/10, 12:12 »

στο platinum τι παιζει?δουλευουν ακομα εκει μολδαβες,σαμιρα ,μαγια ,αλεξανδρα?
Καταγράφηκε
baklavatzioglou
Ανώτερος

Φύλο: Άντρας

φουλ ανορθογραφος!

« Απάντηση #152 στις: 14/02/10, 03:03 »

Δεν ξερο φίλε στελιο αυτά είναι ακριβά γούστα γεια μένα . οπότε δεν έχω ιδέα και φίλε τρακελι κανε τον κόπο και διάβασε λίγο ποιο πίσω ..καλα ρε  δεν μπορώ να καταλάβω μόνο εγώ είμαι μπουρδελιαρις απο την Κομοτηνή; κανένας άλλος δεν θα πει τίποτα ;
Καταγράφηκε

αν έχετε πρόβλημα με την ανορθογραφία μου τα παράπονα στον μοντ που δεν μ'αφινι να γράψω λάτιν
baklavatzioglou
Ανώτερος

φουλ ανορθογραφος!

« Απάντηση #153 στις: 19/02/10, 18:06 »

ιδέα δεν έχω φίλε
Καταγράφηκε

αν έχετε πρόβλημα με την ανορθογραφία μου τα παράπονα στον μοντ που δεν μ'αφινι να γράψω λάτιν
wiz
Νέος
*

« Απάντηση #154 στις: 13/03/10, 11:11 »

Εχουμε καμια ενημερωση παιδια κατα εδω....
Απο εβδομαδα θα ειμαι επανω για δουλεια οποτε μπορουμε να κανουμε και.... Knockin' Boots
Καταγράφηκε
baklavatzioglou
Ανώτερος

φουλ ανορθογραφος!

« Απάντηση #155 στις: 22/03/10, 05:05 »

Τώρα βάλανε και νούμερα στα μπουρδέλα τη άλλο θα δούμε; ενώ μέσα στην πόλη αν δεις μια οδό από τα 100 νούμερα που κανονικά πρέπει να υπάρχουν υπάρχουν μόνο τα 10 ..στο 1 είναι η φωτηνη ( απαράδεκτη ξανθιά ροσιδα) στο 2 ξανθιά ροσιδα άσχημη στο 4 πολύ όμορφη Νατάσα αλλά απαράδεχτη στο sex στο 3 νικολ εμένα δεν μου αρέσει πάντως και δεν την πήδηξα ..στο αριγκατο ένα μια ρουμανα 25 το πολύ ετών με ξανθά μακριά μαλλιά απαράδεχτη .την πήδηξα και ξέρω ..στο lidl απέναντι μια ξανθιά πιτσιρίκα λες και είναι φυματική ..αυτά είναι τα νέα από μπουρδέλα Κομοτηνής.
Καταγράφηκε

bill777
Νέος
*

« Απάντηση #156 στις: 29/03/10, 20:08 »

δηλάδη δεν αξιζει να ερθω απο ξανθη κομοτηνη για κατι καλυτερι με αυτα που διαβαζω ε?
Καταγράφηκε
giorgossaimali1988
Νέος
*

« Απάντηση #157 στις: 15/04/10, 03:03 »

μπακλαβαδακο σου εστειλα  p.m κανε ενα κοπο και δες το, να μου πεις.
Καταγράφηκε
baklavatzioglou
Ανώτερος

φουλ ανορθογραφος!

« Απάντηση #158 στις: 18/04/10, 02:02 »

μπουρδελοτσαρκα  σιμερα στα μπουρδελα της κομοτηνης στο αναχομα στο νουμερο 1 η τζινα γιρο στα 25 μελαχρινι με μικρο βιζακι με ωραιο σομα εχει σιμετοχι στο γαμισι αλλα δεν σε αφινι να της πιπιλισις την ρογα .30 ευρω ..στο νουμερο 2 μια ξανθια ψιλη ειναι ασχιμη ( στα ματια μου ισος σε αλους αρεσει ροσιδα μαλον 30 ευρω ..δεν ξερο δεν την γαμισα .. στο νουμερο 3 μια  ρουμανα η νικολ μαυρουλα μελαχινη λιγακη γεματουλα 30 ευρω δεν την γαμισα οποτε δεν μπορο να εκφερο γνομη ..στο νουμερο 4 η νατασα πολι ομορφη αλλα και αυτη δεν σε αφινι να την πιπιλισις το βιζη με πολι μικρο στιθος αλλα πολι ωραιο σωμα και προσοπο ..αλλα απο πιπα βαριοστιμενη ..την πιδιξα πιο παλια και ξερω ..στο αριγκατο 1 παρολου που ηταν ανιχτο δεν πιγα ...στο λιντιλ ( μαρκετ) απενατη ερχοντας απο ξανθη εχει μια αδινατη 30 ευρω ..που οπος ειχα αναφερει και πιο παλια ειναι σαν να βγικε απο το σανατοριο ( φιματηκη ) αυτα απο κομοτηνη ..ρε επιτελους κανενας αλλος απο κομοτηνη δεν υπαρχει να μας πει κανενα νεο??
Καταγράφηκε

whowho
Ειδήμων

« Απάντηση #159 στις: 18/04/10, 10:10 »

με τόσες φοιτήτριες εκεί πάνω, δε ξέρω ποιός πάει σε μπουρδέλο.

μπουρδελοτσαρκα  σιμερα στα μπουρδελα της κομοτηνης στο αναχομα στο νουμερο 1 η τζινα γιρο στα 25 μελαχρινι με μικρο βιζακι με ωραιο σομα εχει σιμετοχι στο γαμισι αλλα δεν σε αφινι να της πιπιλισις την ρογα .30 ευρω ..στο νουμερο 2 μια ξανθια ψιλη ειναι ασχιμη ( στα ματια μου ισος σε αλους αρεσει ροσιδα μαλον 30 ευρω ..δεν ξερο δεν την γαμισα .. στο νουμερο 3 μια  ρουμανα η νικολ μαυρουλα μελαχινη λιγακη γεματουλα 30 ευρω δεν την γαμισα οποτε δεν μπορο να εκφερο γνομη ..στο νουμερο 4 η νατασα πολι ομορφη αλλα και αυτη δεν σε αφινι να την πιπιλισις το βιζη με πολι μικρο στιθος αλλα πολι ωραιο σωμα και προσοπο ..αλλα απο πιπα βαριοστιμενη ..την πιδιξα πιο παλια και ξερω ..στο αριγκατο 1 παρολου που ηταν ανιχτο δεν πιγα ...στο λιντιλ ( μαρκετ) απενατη ερχοντας απο ξανθη εχει μια αδινατη 30 ευρω ..που οπος ειχα αναφερει και πιο παλια ειναι σαν να βγικε απο το σανατοριο ( φιματηκη ) αυτα απο κομοτηνη ..ρε επιτελους κανενας αλλος απο κομοτηνη δεν υπαρχει να μας πει κανενα νεο??
Καταγράφηκε

Τη μέρα νοικοκύρης....
baklavatzioglou
Ανώτερος

φουλ ανορθογραφος!

« Απάντηση #160 στις: 18/04/10, 15:03 »

με τόσες φοιτήτριες εκεί πάνω, δε ξέρω ποιός πάει σε μπουρδέλο.

Ναι καλά τώρα το μάθαμε το παραμύθι με τις φοιτήτριες  έλα να της πιδιξις ρε φίλε ..το δίνουνε στο πιάτο..
Καταγράφηκε

vicepresident
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #161 στις: 19/04/10, 09:09 »

Κατ΄ αρχήν να ευχαριστήσω τον Μπακλαβατζήογλου για την ενημέρωση που μας κάνει για την πόλη της Κομοτηνής.. Θα βοηθήσω λιγάκι στο χόμπυ του προσθέτοντας κάποια πράγματα και ελπίζω να του δώσω κουράγιο να συνεχίσει!

Πέρασα βιαστικά λίγο μετά το Πάσχα μόνο από τα περιφερειακά μαγαζιά (ανατολική και δυτική είσοδο πόλης) γιατί ήμουν περαστικός και δεν ήθελα να χάσω χρόνο μπαίνοντας μέσα στα άλλα.

Το ανατολικό κλειστό…  (λέτε να ανοίξει τώρα που καλοκαιριάζει;)
Το δυτικό (λιντλ) είχε μια κοντούλα γεματούλα και μετριόφατσα.  Ρωτάω πως σε λένε 3 φορές αλλά δεν πήρα απάντηση γιατί την 1η μου ειπε «30» τη 2η  είπε «Σλοβενία» την 3η «25». Ετσι και αλλιώς δεν θα καθόμουν αλλά με όλα αυτά … την έκανα.  Ξανθιά αδύνατη δεν πέτυχα…. (Μήπως αλλάζουν βάρδιες πρωί –απόγευμα;)

Τώρα όσων αφορά το ανάχωμα Μπ/ογλου…
Η Τζίνα είναι η παλιά που ήταν καστανή που έγραφες ότι διαβάζει περιοδικό όταν την πηδάς;
Για την Νικόλ έγραψα (ψάξε).  Από φάτσα είναι χάλια, από κορμί , καλές αναλογίες και δεκτική σε πολλά. Συμμετοχή, μάλλον όποτε της κάνει κέφι.
Η ψηλή-άσχημη στο πίσω μου έχει συστηθεί ως Πετρούλα, από Τσεχο-σλοβακία, ετών 32, που δίνει ρόδα με +30

Ελπίζω σύντομα να κάνω επίσκεψη και να κατά θέσω ρεπορτο
Καταγράφηκε
whowho
Ειδήμων

« Απάντηση #162 στις: 19/04/10, 15:03 »

Μια χαρά το δίνουνε φιλαράκι, ευλογημένος τόπος. Χωρίς υπερβολική προσπάθεια, ελάχιστα κοινωνικός και νυχτοπερπατητης να είσαι, όλα είναι οκ. Εκτός αν έχεις κάποιο πρόβλημα εμφανισιακό, ή κάτι τέλος πάντων που σε περιορίζει (π.χ. είσαι 60 χρονών) οπότε πάσο. π.χ. σε χειμωνιάτικα γλεντάκια στη Σπηλιά, έχω βγάλει θησαυρούς...

Ναι καλά τώρα το μάθαμε το παραμύθι με τις φοιτήτριες  έλα να της πιδιξις ρε φίλε ..το δίνουνε στο πιάτο..
Καταγράφηκε

Τη μέρα νοικοκύρης....
baklavatzioglou
Ανώτερος

φουλ ανορθογραφος!

« Απάντηση #163 στις: 02/05/10, 16:04 »

Μια χαρά το δίνουνε φιλαράκι, ευλογημένος τόπος. Χωρίς υπερβολική προσπάθεια, ελάχιστα κοινωνικός και νυχτοπερπατητης να είσαι, όλα είναι οκ. Εκτός αν έχεις κάποιο πρόβλημα εμφανισιακό, ή κάτι τέλος πάντων που σε περιορίζει (π.χ. είσαι 60 χρονών) οπότε πάσο. π.χ. σε χειμωνιάτικα γλεντάκια στη Σπηλιά, έχω βγάλει θησαυρούς...

Ρε φίλε το να παιζι να είμαι παντρεμένος και να είμαι πχ 45 ετών σου λέει κάτι;
Καταγράφηκε

whowho
Ειδήμων

« Απάντηση #164 στις: 03/05/10, 12:12 »

Μου βάζεις δύσκολα... Πολύ μικρή η πόλη σου για τέτοιο σενάριο.
Είναι εξίσου επικινδυνο όμως και το να πηγαίνεις στα μπουρδέλα.

Ρε φίλε το να παιζι να είμαι παντρεμένος και να είμαι πχ 45 ετών σου λέει κάτι;
Καταγράφηκε

Τη μέρα νοικοκύρης....
Σελίδες: 1 ... 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 ... 43   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: