Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 ... 67   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Πληροφορίες για τρανς και τραβεστί  (Αναγνώστηκε 78594 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Valentina_Star_Trans
Ειδήμων
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα

« Απάντηση #285 στις: 04/03/08, 18:06 »

Κοριτσια, αγορια, τραβεστι, τρανσεξουαλ και συμπαθεστατοι κροσντρεσερς...

Καλο θα ηταν να εχουμε ενα μετρο σε αυτα που λεμε.. Παρακολουθω την εξελιξη του φορουμ απο τη στιγμη που εφυγα και δεν ειδα κατι το τρομερα ενδιαφερον μεχρι τη στιγμη που η φιλτατη Συλβια αποφασισε να τα χωσει στις χειρουργημενες τρανσεξουαλ. Κοριτσια μην ειμαστε τελειως γυφτοι... Οι κοπελες αυτες δεν εχουν καμια σχεση στην κουβεντα μας και η επιθεση της Συλβιας ηταν εκτος τοπου και χρονου. Αν την αηδιαζειι τοσο η ανατομια μιας χειρουργημενης και το κανει θεμα τοτε ΠΟΛΥ ΚΑΚΩΣ την ενοχλουσαν οι κουβεντες  που εκανα περι κροσντρεσερ και η πλακα που εκαναν τα αλλα παιδια γυρω απο τη δικη μας ανατομια κι εμφανιση. Αυτα να σε δω να τα λες μπροστα σε καποιες κοινες γνωστες μας Συλβιακι που μπροστα τους ΚΑΘΕΣΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ...

Βάλεντινα: Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

Μακια! Μακια!! Μακια!!!

ΥΓ1 Η αξυρισια στο προσωπο δεν ηταν ποτε μοδα. Ουτε καν στους ερασιτεχνες κροσντρεσερ.
ΥΓ2 Βαλεντινοαγκαλιτσες και ταρατσοφιλακια σας εδωσα;;;;
Καταγράφηκε

THE B*TCH IS BACK...
mou_aresi_h_mounila
Επισκέπτης
« Απάντηση #286 στις: 04/03/08, 18:06 »

τις βαλεντινοακαλιτσες τις καταλαβαινω...τα ταρατσοφιλακια μου το εξηγεις λιγο.... Cheesy Cheesy
Καταγράφηκε
transsilvia
Μάλαμα

« Απάντηση #287 στις: 04/03/08, 18:06 »

Καλο θα ηταν να εχουμε ενα μετρο σε αυτα που λεμε.. Παρακολουθω την εξελιξη του φορουμ απο τη στιγμη που εφυγα και δεν ειδα κατι το τρομερα ενδιαφερον μεχρι τη στιγμη που η φιλτατη Συλβια αποφασισε να τα χωσει στις χειρουργημενες τρανσεξουαλ. Κοριτσια μην ειμαστε τελειως γυφτοι... Οι κοπελες αυτες δεν εχουν καμια σχεση στην κουβεντα μας και η επιθεση της Συλβιας ηταν εκτος τοπου και χρονου. Αν την αηδιαζειι τοσο η ανατομια μιας χειρουργημενης και το κανει θεμα τοτε ΠΟΛΥ ΚΑΚΩΣ την ενοχλουσαν οι κουβεντες  που εκανα περι κροσντρεσερ και η πλακα που εκαναν τα αλλα παιδια γυρω απο τη δικη μας ανατομια κι εμφανιση. Αυτα να σε δω να τα λες μπροστα σε καποιες κοινες γνωστες μας Συλβιακι που μπροστα τους ΚΑΘΕΣΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ...

Μακια! Μακια!! Μακια!!!

ΥΓ1 Η αξυρισια στο προσωπο δεν ηταν ποτε μοδα. Ουτε καν στους ερασιτεχνες κροσντρεσερ.
μαλλον δεν καταλαβες τι διαβασες κουκλα μου....αλλα δικο μου θεμα ειναι να μην μου αρεσει η αλαγη φυλου....δεν ειπα καπου οτι δεν γουσταρω αυτες που το κανουν αλωστε η καλητερες μου φιλες εχουν κανει αλλαγη φυλου
Καταγράφηκε

αχου το παιδι

TΗΣ ΣΤΡΑΒΗΣ ΨΩΛΗΣ ΤΗΣ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΤΡΙΧΕΣ
taratsa
Επισκέπτης
« Απάντηση #288 στις: 04/03/08, 18:06 »

Καλο θα ηταν να εχουμε ενα μετρο σε αυτα που λεμε.. Παρακολουθω την εξελιξη του φορουμ απο τη στιγμη που εφυγα και δεν ειδα κατι το τρομερα ενδιαφερον μεχρι τη στιγμη που η φιλτατη Συλβια αποφασισε να τα χωσει στις χειρουργημενες τρανσεξουαλ. Κοριτσια μην ειμαστε τελειως γυφτοι... Οι κοπελες αυτες δεν εχουν καμια σχεση στην κουβεντα μας και η επιθεση της Συλβιας ηταν εκτος τοπου και χρονου. Αν την αηδιαζειι τοσο η ανατομια μιας χειρουργημενης και το κανει θεμα τοτε ΠΟΛΥ ΚΑΚΩΣ την ενοχλουσαν οι κουβεντες  που εκανα περι κροσντρεσερ και η πλακα που εκαναν τα αλλα παιδια γυρω απο τη δικη μας ανατομια κι εμφανιση. Αυτα να σε δω να τα λες μπροστα σε καποιες κοινες γνωστες μας Συλβιακι που μπροστα τους ΚΑΘΕΣΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ...

Μακια! Μακια!! Μακια!!!

Καλως την καψούρα!
Βρασίδα ελααααααααα!
Καταγράφηκε
kaliosnatrios
Νέος
*

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #289 στις: 04/03/08, 18:06 »

ρε παιδια να ρωτησω κάτι?

1. τι κι αν βγαίνει καποιος με τσαντούλα τι κι αν βγαινει όπως αυτος γουστάρει και αισθάνεται καλύτερα κι όπως γουστάρει να τον βλέπουν κιολας...τους άλλους τι τους κόφτει...δεν καταλαβα...όλοι εσεις που σχολιάζετε κυκλοφορείτε εχοντας περάσει έλεγχο πρώτα από ποιον...μαλλον κανεναν (θέλω να πιστευω) δεν ρωτατε για το πως θα βγείτε έξω....και εισπράτετε σχολια ασχέτως εαν τα ακουτε ή όχι.....
2. Εαν δεν σας αρεσει αυτο που βλέπετε , τοτε γυρίστε τα ματια σας αλλου και δειτε άλλα πράγματα...όπως κάνετε και με το τηλεκοντρολ της τηλεόρασής σας...ότι δεν σας αρέσει δεν το βλέπετε (εκτός εάν είστε τόσο χάπατα...)
3. Καλά θα κάνετε (και θα κάνουμε - βάζω και τον εαυτό μου) να ασχολείστε πρώτα με τον εαυτό σας, να ξεπεράσετε τα ταμπού σας (όποιοι έχετε) , να αποδεχτειτε αυτο που είστε -όπως είστε- και παραδεχτειτε αυτά που σας αρέσουν ή που δεν σας αρέσουν. Θα γίνεται καλύτεροι...και βεβαίως σταματήστε να κριτικάρετε άτομα που δεν γνωρίζετε....τοτε θα γίνετε ακόμα καλύτεροι....
Καταγράφηκε
talos43
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Εχω κάνει ρεκτιφιέ.....δεν σπάω ...δεν χαλάω...

« Απάντηση #290 στις: 04/03/08, 18:06 »

γυ..γυ..γύρισεεεεεε....σε περιμένω γύρισεεεεεεε......ταρατσούλκη μου..σόρρυ αλλά μάλλον θα στα φορέσω μαζί της..πάθος είναι αυτό... Smitten Smitten Smitten Smitten Smitten Smitten
Καταγράφηκε

frankly my dear i dont give a damn....
alphonso
Τιμημένος

« Απάντηση #291 στις: 04/03/08, 18:06 »

welcome back!
Καταγράφηκε
Valentina_Star_Trans
Ειδήμων

« Απάντηση #292 στις: 04/03/08, 18:06 »

Αγαπητε Μουνιλα... μεγαλη μου τιμη που το χιλιοστο σου μηνυμα απευθυνοταν σε μενα.  2funny

(μαλλον δεν καταλαβες τι διαβασες κουκλα μου....αλλα δικο μου θεμα ειναι να μην μου αρεσει η αλαγη φυλου....δεν ειπα καπου οτι δεν γουσταρω αυτες που το κανουν αλωστε η καλητερες μου φιλες εχουν κανει αλλαγη φυλου)

Μια χαρα καταλαβα τι διαβασα "κουκλα μου". Καλο λογο δεν εχεις πει για καμια εδω μεσα. Ασε που στην περιπτωση σου (μας) η αλλαγη φυλου δεν ειναι εναλλακτικη για να θετεις τετοιο θεμα.  Αν λοιπον δεν καταλαβα ΕΓΩ καλα να δουμε τι θα πουν καποιες αλλες, κοινες γνωστες μας...

Περουκομακια, μακια, μακια!!!

Φιλια σε ολους!!! Glad to be baaaack!!!!

Καταγράφηκε

THE B*TCH IS BACK...
transsilvia
Μάλαμα

« Απάντηση #293 στις: 04/03/08, 18:06 »

Μακια! Μακια!! Μακια!!!

και κατι ακομα για να μαθενεις και εσυ και ολοι οσοι δεν το ξερουν οι εξ αλλαγης η διορθωσης φυλου δεν ειναι στην κατηγορια των τρανσεξουαλ(βαση των εργαφων και του νομου ειναι γυναικες)και ανοικουν στο γυναικειο φυλο και οχι στις τρανσεξουαλ Idiot Idiot Idiot Idiot Idiot Idiot Idiot
Καταγράφηκε

αχου το παιδι

mou_aresi_h_mounila
Επισκέπτης
« Απάντηση #294 στις: 04/03/08, 18:06 »

ηθελα να το απευθυνω στον ταρατσα αλλα δεν μου καθησε Grin Grin
Καταγράφηκε
ΒΡΑΣΙΔΑΣ2
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #295 στις: 04/03/08, 18:06 »

Βαλεντινα ποτε θα σε δουμε νυφουλα;
Καταγράφηκε

ΠΡΟΣΟΧΗ!!! Υδροχοος με ωροσκοπο υδροχοο, επομενη σταση ψυχιατρειο.
taratsa
Επισκέπτης
« Απάντηση #296 στις: 04/03/08, 18:06 »

αλλα δεν μου καθησε Grin Grin
Δεν θα σου κάτσω, ξέχνα το! Grin
Καταγράφηκε
paliotomaro
Νέος
*

« Απάντηση #297 στις: 04/03/08, 18:06 »

μαλλον δεν καταλαβες τι διαβασες κουκλα μου....αλλα δικο μου θεμα ειναι να μην μου αρεσει η αλαγη φυλου....δεν ειπα καπου οτι δεν γουσταρω αυτες που το κανουν αλωστε η καλητερες μου φιλες εχουν κανει αλλαγη φυλου
    Γιατι δεν πηγαινες για Ζικγολο ρε  μεγαλε!! και το εριξες στην πουστεια
Καταγράφηκε
Valentina_Star_Trans
Ειδήμων

« Απάντηση #298 στις: 04/03/08, 19:07 »

και κατι ακομα για να μαθενεις και εσυ και ολοι οσοι δεν το ξερουν οι εξ αλλαγης η διορθωσης φυλου δεν ειναι στην κατηγορια των τρανσεξουαλ(βαση των εργαφων και του νομου ειναι γυναικες)και ανοικουν στο γυναικειο φυλο και οχι στις τρανσεξουαλ Idiot Idiot Idiot Idiot Idiot Idiot Idiot

Ναι, κατι εχει παρει το αυτι μου. Ασε τα  Idiot για τις αδερφες που σου μαζευουν το σπιτι ( Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall) Παντως μου αρεσε πολυ το τελευταιο ναχαμε να λεγαμε ακτιβιστικο σχολιο. Ερχεται ομως σε πληρη αντιφαση με το πρωτο σου σχολιακι που εβγαζε ολη τη θλιψη και την πικρα ενος αταλαντου καλλιτεχνη που ξερει οτι δεν προκειται να τελειωσει ποτε το εργο του..

Περουκομακια, μακια, μακια!!!

Βλεπω ολη η παλιοπαρεα ειναι εδω...!!!!!!
Καταγράφηκε

THE B*TCH IS BACK...
transsilvia
Μάλαμα

« Απάντηση #299 στις: 04/03/08, 19:07 »

Γιατι δεν πηγαινες για Ζικγολο ρε  μεγαλε!! και το εριξες στην πουστεια

Απ: Πληροφορίες για τρανς και τραβεστί
« Απάντηση #289 στις: Σήμερα στις 18:48 »
   Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση
ρε παιδια να ρωτησω κάτι?

1. τι κι αν βγαίνει καποιος με τσαντούλα τι κι αν βγαινει όπως αυτος γουστάρει και αισθάνεται καλύτερα κι όπως γουστάρει να τον βλέπουν κιολας...τους άλλους τι τους κόφτει...δεν καταλαβα...όλοι εσεις που σχολιάζετε κυκλοφορείτε εχοντας περάσει έλεγχο πρώτα από ποιον...μαλλον κανεναν (θέλω να πιστευω) δεν ρωτατε για το πως θα βγείτε έξω....και εισπράτετε σχολια ασχέτως εαν τα ακουτε ή όχι.....
2. Εαν δεν σας αρεσει αυτο που βλέπετε , τοτε γυρίστε τα ματια σας αλλου και δειτε άλλα πράγματα...όπως κάνετε και με το τηλεκοντρολ της τηλεόρασής σας...ότι δεν σας αρέσει δεν το βλέπετε (εκτός εάν είστε τόσο χάπατα...)
3. Καλά θα κάνετε (και θα κάνουμε - βάζω και τον εαυτό μου) να ασχολείστε πρώτα με τον εαυτό σας, να ξεπεράσετε τα ταμπού σας (όποιοι έχετε) , να αποδεχτειτε αυτο που είστε -όπως είστε- και παραδεχτειτε αυτά που σας αρέσουν ή που δεν σας αρέσουν. Θα γίνεται καλύτεροι...και βεβαίως σταματήστε να κριτικάρετε άτομα που δεν γνωρίζετε....τοτε θα γίνετε ακόμα καλύτεροι....
Καταγράφηκε

αχου το παιδι

Σελίδες: 1 ... 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 ... 67   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: