Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 298 άτομα (24 μέλη και 274 επισκέπτες)
OP
OP
C

coibra

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
23
Like
44
Πόντοι
0
Εχθες το βραδυ κατα τις δωδεκα και τριαντα πηγα στην κολωνου 47 και ηταν η Αννα, η Ελληνιδα η ξανθια με το τατουαζ στο στηθος! Ηταν η δευτερη φορα που παω μαζι της. Σε σχεση με την πρωτη εχει πεσει η αποδοση της! Ειχε πολυ κοσμο το μαγαζι και γενικα το Μεταξουργειο! Θετικο τσιμπουκι και αναβαση απο πανω! Για αυτες τις μερες πιστευω οτι ειναι μια καλη επιλογη! Εχω γραψει και στον καταλογο των μπουρδελων σχετικα. Παντως στο Μεταξουργειο εχθες μετρια πραγματα. Απο τις κοπελες που θυμαμαι εχθες, στην Αχιλλεως 51 ηταν η Ναταλι και το μπουρδελο της Κατερινας στην Κολωνου ηταν κλειστο!
 

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Παιδιά που παίζει η ομορφότερη πουτάνα αυτή τη στιγμή και πόσο πάει η ταρίφα και οι υπηρεσίες της?
 

kasper

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Like
16
Πόντοι
0
συναγωνιστες πηγα σημερα στην ζαννα για καταθεση,και μου ειπε οτι κατα τις 5 κλεινει σας ενημερωνω για να μην τραβιεσται αδικα! ;)
 

Chris503

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Φίλε ευχαριστώ. Θα το ελέγξω και θα σε ενημερώσω.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Περιμένω πως και πως, αν αξίζει λέει μια βόλτα από Ηράκλειο..............  ;)
 

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
που βρίσκετε η Ζάνα? Τι ωράριο έχει?
 

gemata1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
114
Like
10
Πόντοι
1
ΠΗΓΑ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΛΕΜΠΕΣΗ ΚΛΑΙΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ.ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΣΟΦΙΑ ΠΟΛΟΝΕΖΑ.....ΚΑΛΟ ΜΟΥΝΑΚΙ ΑΛΑ ΚΡΥΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.....ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
γιατι ρε παιδια δεν αναφερονται στον καταλογο των μπουρδελων τα καινουρια που εχουν ανοιξει αλλα και καποια παλια?π.χ. λεμπεση,φραντζη,βουρβαχη,φραντζη & λασσανη?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
εχει αρκετο καιρο να ανανεωθει ο καταλογος......τεσπα...να ρωτησω κατι οποιος γνωριζει.....η μελινα(σαμπρινα).λειπει διακοπες.....?
 

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Πέρασα από έξω από το στούντιο στην Αριστοτέλους 177Α αλλά φαινόταν κλειστό.

Ξέρεις κανείς τι παίζει? Έχω διαβάσει εδώ ότι τα αξίζει τα 50 Ευρώ του.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.574
Πόντοι
4.765
χτες περασα κατα τις 2 το βραδυ απο τη περιοχη και υστερα απο πολλη ψαξιμο κατεληξα σε ενα γυφτακι στο τελευταιο της κολωνου το οποιο ειχε ωραιο σωματακι μεν αλλα ηταν και τελειως μαστουρωμ ενο. Αnyway στη φαση που ημουν δε με απασχολουσε ιδιαιτερα,το κουφο ηταν οτι γαμουσα με υποκρουση αλβανους που πλακωνοντ ουσαν απο κατω με ξυλα,σπαγαν τζαμια και κλωτσαγαν αυτοκινητ α.Οι αλλοι που περιμεναν στο σαλονι να τελειωσω φευγαν τρεχοντας για να μη μπλεξουν. Γαμω τα ντεκορ σου λεω.Συμπε ρασμα:Εκτος απο ασχημες πουτανες η περιοχη μπορει να γινει και πολλη επικυνδυν η.Αναγκασ τικη λυση μονο λογω ωραριου.

Υ.Γ. Αυτο το νεοελληνι κο εθιμο με τα πουσταρελ ια διπλα ακριβως απο τα μπουρδελα των γυναικων δε το εχω συναντησε ι πουθενα.Τ ι περιμενου ν,να απελπιστε ι κανεις απο τα μπαζα της περιοχης και να ριξει κανα πουτσο και σε αυτους.Ελ εος... 
 

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
Πηγα Φυλης σε εκεινο που ειναι διπλα ακριβως απο το βενζιναδικο στην αρχη της Φυλης. Στην δευτερη πρασινη πορτα απο αριστερα.

Κοκινομαλλα, ωραιο μουνι αλλα συμπεριφορα 0. Βαριεστημενη μαλακια με διαλειμματα για να φτιαξει τα μαλλια της στον καθρεφτη(!!!), πιπα 4 δευτερολεπτα ψευτικη, με το χερι μπροστα οτι και καλα ρουφαει. Αρνηθηκε να μου παρει κανονικη. Με βαζει να τη γαμησω με τη πουτσα πεσμενη και κραταει το προφυλακτικο με το χερι της. Της λεω οτι τη θελω στα τεσσερα, αντε παλι οχι. Της το εχωσα, τελειωσα σε πεντε δευτερολεπτα και σηκωθηκα να φυγω.

Βιαζομουν πολυ αλλιως θα ειχα φυγει στη πιπα. Εριξα μια ματια καθως εφευγα αν ειχε κοσμο στην αναμονη για να κανω χαλαστρα στο κωλομαγαζο τους αλλα ηταν αδεια.

Εχω τσαντιστει. Απο εδω και περα κομμενες οι μαλακιες με τα χρηματα μου. Αν δεν κανουν "τσιμπουκακι, πισοκολλητο, ελευθερα πιασιματα" θα ντυνομαι και θα κανω σαματα.

Το αλλο μπουρδελακι που μου αρεσε εχει κλεισει υποθετω για διακοπες. Γαμω την Ελλαδα μου μεσα! Που στο διαολο θα βρω ενα σωστο μπουρδελο?????????????????????? >:(
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Πηγα Φυλης σε εκεινο που ειναι διπλα ακριβως απο το βενζιναδικο στην αρχη της Φυλης. Στην δευτερη πρασινη πορτα απο αριστερα.

Κοκινομαλλα, ωραιο μουνι αλλα συμπεριφορα 0. Βαριεστημενη μαλακια με διαλειμματα για να φτιαξει τα μαλλια της στον καθρεφτη(!!!), πιπα 4 δευτερολεπτα ψευτικη, με το χερι μπροστα οτι και καλα ρουφαει. Αρνηθηκε να μου παρει κανονικη. Με βαζει να τη γαμησω με τη πουτσα πεσμενη και κραταει το προφυλακτικο με το χερι της. Της λεω οτι τη θελω στα τεσσερα, αντε παλι οχι. Της το εχωσα, τελειωσα σε πεντε δευτερολεπτα και σηκωθηκα να φυγω.

Βιαζομουν πολυ αλλιως θα ειχα φυγει στη πιπα. Εριξα μια ματια καθως εφευγα αν ειχε κοσμο στην αναμονη για να κανω χαλαστρα στο κωλομαγαζο τους αλλα ηταν αδεια.

Εχω τσαντιστει. Απο εδω και περα κομμενες οι μαλακιες με τα χρηματα μου. Αν δεν κανουν "τσιμπουκακι, πισοκολλητο, ελευθερα πιασιματα" θα ντυνομαι και θα κανω σαματα.

Το αλλο μπουρδελακι που μου αρεσε εχει κλεισει υποθετω για διακοπες. Γαμω την Ελλαδα μου μεσα! Που στο διαολο θα βρω ενα σωστο μπουρδελο?????????????????????? >:(
..................στο εξωτερικο...εκτος και χωσεις χρημα και ανεβεις σε κολπα...γραφεια,city tours,και τετοια.... ;)
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Σήμερα το πρώι Φυλής ψιλονέκρα. Στο 40 (άν και είχα πολύ καιρό να πάω γιατί φέρνει φόλες) είχε σκάσει μύτη μια χαριτομένι μουνίτσα και στο 71 επέστρεψε η χοντρούλα Μαρία. Στα υπόλοιπα τίποτε το ιδιαίτερο, γνωστές φάτσες, οι περισσότερες μάλλον προτημούσαν να κοιμηθούν παρά να γαμήθουν.
 

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
Φυλης 134 η 143, εκει με τα ξυλινα σκαλια που κανουν θορυβο.

Χριστινα, μελαχροινο, φατσα οκ, βυζακι γεματο κρεμαστο, ωραιο κωλαρακι. Ευγενικη, βογγητα και αγγιγματα, λαγνα βλεμματα, 20 ευρο. Το μουνι της ηταν λιγο ξεσκισμενο. Ο χωρος μου αρεσε, κλιματισμος στο τερμα, καθρεφτες, μεγαλο κρεβατι και παλια καλη ντισκο στα ηχεια.  :cheesy:

Σημερα το μεσημερακι η Φυλης ηταν ξενερωτη. Αρκετα μπουρδελα ηταν κλειστα και ειχε κατι ουρες γαμησε τα. Γκομενες μπαζα παντου.

 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Φίλε DAWN ποιά Μαρια εννοείς οταν λες οτι επεστρεψε στο Φυλης 71? Γιατι σ'αυτο το σπιτι δουλευε και η Μαρια η ψηλη αδυνατη ,το γνωστο "Μαράκι". Γιάυτην λες οτι επεστρεψε? Εγινε "χοντρουλα"?
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.574
Πόντοι
4.765
Μαγκες χτες το βραδυ μετα τις 23:30 περασα απο φυλης και ηταν ανοιχτα τα δυο στη φωκαιας.Το καινουριο ειχε αυτη την ηλιθια γερμανιδα. Πηγα στο 25 β που ειχε μια ψιλη ρωσσιδα.Η τυπισσα ειναι απιστευτο ζωο.Κανει πιπα 30 sec,δε βγαζει εσωρουχα(οταν της την ειπα μου απαντησε οτι κρυωνει!!!) και μασαει σαν ηλιθια μια τσιχλα.Μιλαμε για πολλες κλωτσιες το ατομο.Οσοι δεν αντεχουν τετοιου ειδους συγκινησεις καλυτερα να το αποφυγουν.Αντε να επιστρεψει η Αντελλα να δουμε καμμια ασπρη μερα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom