Νέα

Μπουρδέλα ή Studio στην Θήβα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα JohnKal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Υπάρχει τίποτα για πήδημα εκεί ή με μαλακια θα την βγάλω το κωλοφάνταρο?  :dancing:
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Υπάρχει τίποτα για πήδημα εκεί ή με μαλακια θα την βγάλω το κωλοφάνταρο?  :dancing:
φιλε συναθλητη φανταρακι, εκει ειναι νεκρα δεν εχι τιποτα.
βλεπω οτι θα κατευθυνεσε προς αθηνα μερια στις μονοημερες σου.
παντος εαν εχεις και βραδυνη, παιζει η λειβαδια. εχει δυο barhotel προς τους καταρακτες στη λειβαδια. εχει μερικα ξεκολα αλλοδαπα εκει, μονο που τα ακουμπας περισσοτερο.
μεγαλε σε βλεπω φηβα-αθηνα-θηβα.....!
 
OP
OP
JohnKal

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Οκ. Να σαι καλά.. δεν πηράζει. Όποτε έρχομαι Αθήνα τότε, κοντά είναι εξάλλου ;)
 

georgius

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
10
Like
12
Πόντοι
11
Χτες γυρνούσα από Αθήνα για Θεσ/νίκη και κοντά στις Λιβανάτες είδα ένα μαγαζί που λεγότανε Μουνακό. Ξέρει κανείς τι παίζει?
 

menelaos2013

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2013
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια,εχω αδεια και ειμαι στο εξοχικο μου με 2 φιλους ,κοντα στην Θηβα-Λιβαδεια και ψηνομαστε να φερουμε καμια γυναικα σπιτι να μας χαλαρωσει (η να παμε εμεις σε καποιον χωρο εαν ειναι σχετικα κοντα!)Εχετε να προτεινετε κατι ή να δωσετε καποια συμβουλη?Ευχαριστω
:2on1:
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια ειστε σιγουροι πως δεν υπαρχει καποιο μπουρδελο στη Θηβα?? ακουσα απο 2-3 που υπηρετησαν εκει οτι παιζει μπουρδελακι αρκετα κοντα στο στρατοπεδο
 

Spaced30

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Καθυστερημενη απαντηση το ξερω... Σχετικα κοντα στο στρατοπεδο το μονο που υπαρχει ειναι ενα κωλομπαρο τα Ζωδια που καποιες κοπελες σαπιες κατα βαση κερνανε μπριζολα εντος του καταστηματος. Μπουρδελο η Θηβα ΔΕΝ εχει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom