Νέα

Σκηνικά που σας έχουν συμβεί σε τσάρκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George Shelby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 54
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

George Shelby

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2016
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Μιας και γίνεται λόγος συχνά για το πόσο επικίνδυνο είναι (κυρίως) το Μεταξουργείο, γράψτε εδώ σκηνικά επικίνδυνα που σας έχουν συμβεί ενώ τσαρκάρετε.
Προσωπικά, εμένα δεν μου έχει τύχει ποτέ κάτι ζόρικο, παρότι έχω κυκλοφορήσει (πάντα με παρέα) ακόμη και άγρια μεσάνυχτα.
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
:vomit:Πιο πολύ να φοβάσαι μη σε φερμαρουν μέσα σε μπουρδελο παρά κάτι αλλο
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Πιτσιρικάς με άλλους δύο φίλους. Γνωστούς δηλαδή που δε μπορούσες να βασιστείς και πολύ μάλλον, είμαστε φυλής για τσάρκα. Πηδάει κι όλας ο ένας σε ένα μπουρδέλο και έτσι όπως περπατούσαμε σκάει πρεζόνι εκτός εαυτού για φέρμα. Ήταν σε φάση τσίτες και βγάζει μαχαίρι, άρχισε να φωνάζει να ξηλωθούμε και αρχίζει και κόβει το χέρι του με το μαχαίρι. χαχα Νομίζω ότι είχε και μια γκόμενα μαζί του αν θυμάμαι καλα.

Τέλος πάντων με τα πολλά νομίζω ένας πρέπει να του έδωσε κάτι ψιλά που είχε πάνω του.
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Εμενα μια στο σαλονι εκατσε στα ποδια μου και αρχισε να μου δαγκωνει τη μυτη + χειλη....
Δαγκωνε πολυ δυνατα η πουτανα........
:tits2: + :zombie::rolleyes:

 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616

"Πάνε δυο δεκαετίες που στη Φυλής με την παρέα μπλέξαμε σε τσαμπουκά με νταβάδες.
Ήμασταν τρία 20χρονα που ξερχαμανιάζαμε εβδομαδιαίως –και βάλε- στη Φυλής. Μπουρδελοπαρέα, που σημαίνει πως βρισκόμασταν για μπουρδελότσαρκα- παρέα έξω από αυτό δεν πολυκάναμε..."


Το παραπάνω αποτελεί την εισαγωγή μιας ιστοριούλας που έγραψα την "Ιστορία μιας Μπουρδελοπαρέας", δινω λινκ

]
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
Λάιβ κλοπή μαγαζιού. 2 αλλοδαποί σήκωναν τα ρολά  :2funny:
Περνούσαμε με 2 φίλους δίπλα τους. Στην πούτσα τους και στην πούτσα μας!  :grin:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.831
Πόντοι
6.796
Ηταν αρχές 2000 και παω να φυγω απ το Μετάξι μετα απο τσάρκα, βλέπω 3 άτομα γυρω στα 40  να τρέχουν και απο πίσω τους ένα τσούρμο αλβανά κρατώντας ξύλα καδρόνια κτλ..  Πριν μπούν στο αμάξι οι τύποι τους προλαβαίνουν οι αλβανοί πιτσιρικάδες κάτω απο 20 χρονών ολοι.. αρχίζουν κάτι κουβέντες σε φάση ποιον είπες πουστη κτλ τσιφσα μοτρεν κτλ κτλ..   οι έλληνες σε φάση ξέραν οτι δε τους έπαιρνε και είπαν ελα ρε παιδιά πλάκα κάναμε κτλ.. παιρνάει ένας αλβανός σφίχτης περαστικός και ρωτάει τους πιτσιρικάδες τι τους καναν.. τα μικρα του λένε οτι τα έβρισε και τους ειπε κωλοαλβανούς.. το ακούει αυτό ο σφίχτης και τους αρχίζει στα μπουκέτα και παράλληλα τα μικρά να βαράνε με τα ξύλα.. οι τύποι φάγαν πολύ ξύλο και μείναν κάτω στην άσφαλτο και οι τρείς.. φωνάζω αστυνομία, ασθενοφόρο, έρχονται οι μπάτσοι και κάνω κατάθεση του συμβάν κτλ

Ο ένας πήγε με το ασθενοφόρο νοσοκομείο, οι αλλοι 2 ψιλοσυνήλθαν και μάλιστα ο ένας μου την είπε που κοίταζα και δε βοήθησα, του λέω ρε τύπε 15 αλβανά με καδρόνια και ένας σφίχτης τι να έκανα..


Και τώρα θυμήθηκα μια αλλη φορά πάλι στο Μετάξι που καιγόταν μια harley davidson μες στη μέση του δρόμου χωρις να ναι κανενός εκει κοντά, μιλάμε μπουρλοτο 3 μέτρα οι φλόγες..
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
ντιγκο στην καλεργη ειχαν καψει κ μια λαμποργκινη κιτρινη
 

Επισκέπτης
Μιας και γίνεται λόγος συχνά για το πόσο επικίνδυνο είναι (κυρίως) το Μεταξουργείο, γράψτε εδώ σκηνικά επικίνδυνα που σας έχουν συμβεί ενώ τσαρκάρετε.
Προσωπικά, εμένα δεν μου έχει τύχει ποτέ κάτι ζόρικο, παρότι έχω κυκλοφορήσει[glow=pink,2,300] (πάντα με παρέα)[/glow] ακόμη και άγρια μεσάνυχτα.
λουλης; :gay: :gay:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.831
Πόντοι
6.796
Ναι τυποι παραναλωμα του πυρός η Harley, παιζει ο τυπος που την είχε να γάμαγε σε κανα ντέλο και να βγήκε και να έπαθε έμφραγμα  :P
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.831
Πόντοι
6.796
επιβεβαιωνω....
ηξερα μια κορασιδα που κυκλοφορουσε με λαμποργινι..  :wanker:

Εγω ξέρω παλιο CG μελος του bou εδω με προφίλ, τα έφτιαξε με μέλος του bou κάτοχο Lampo πορτοκαλί.. 1000% τρου στορυ  ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom