Νέα

Ελληνίδες, οι μεγαλύτερες ψωλοαρπάχτρες της υφηλίου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 902
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Kαι στην ελλάδα κάνουν σα τρελές για μαύρους. Ειδικά οι ανοικτόχρωμες.
 

Liosiomenos

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
εμμμ αφού εμείς την έχουμε μικρή τι να κάνουν? Πάνε με τους μαυρούλιδες ( παίρνουν και κάνα CD του Πλούταρχου τσάμπα...). Ενώ η σουιδέζα που έχει γκόμενο τον Βικινγκ τον νταβραντισμενο τον ίδιο τι να τον κάνει τον μαύρο...κάνα greeklover μονο το καλοκαίρι γουστάρει για να κάνει τσάμπα διακοπές (και ο lover νομίζει ότι είναι για το δασυτριχο στήθος του τρομάρα του)

:p

Λιο
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Για πολυ καιρο εμενα εξω η πηγαινωερχομουνα εξωτεριικο για μεγαλα διαστηματα. 1985-1999.
Αυτο που ειχα προσεξει ηταν οτι αν ηταν μια λευκή με μαύρο,
99% ηταν ελληνιδα.
Τοσα αποθημενα εχουν ?
Μηπως και ειναι ο λογος για το αφρικανικο AIDS ?

Εγώ στα πήγαινε-έλα μου Εξωτερικό (ΗΠΑ και Ευρώπη) έχω δεί και Ελληνίδα με Τουρκαλάδες. Μία μάλιστα από δαύτες τα 'χε με Τούρκο ονόματι Αττίλα!!! (ουδέποτε διαυκρίνησα αν επρόκειτο για τον πρώτο, ή το δεύτερο Αττίλα)
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Εγώ προσωπικά ΔΕΝ :knockinb: :knockinb: Ελληνίδα, ούτε πρόκειται πλέον! Καλύτερα να  :jerking: :jerking: :jerking: παρά να γαμήσω Ελληνίδα....

Το Ανατολικό αλλά και γενικά το Ευρωπαικό μπλοκ έχει κερδίσει την προτιμησή μου με διαφορά απο τις ντόπιες.

Κατάλαβα τι σημαίνει κάβλα όταν ήρθαν οι αλλοδαπές εδώ στην Ελλάδα. Επι πληρωμή, και ενίοτε με γκόμενα αλλοδαπή,  οι γυναίκες δεν έχουν όρια στην κάβλα και την συμμετοχή.

Ισως γι' αυτό έχουν λυσσάξει οι Ελληνίδες και προτιμάνε αράπηδες, οι οποίοι τους έρχεται λουκούμι να τους κάτσει μια λευκή ντόπια....Σε λίγο θα γαμιούνται και με γύφτους και Πακιστανούς, όχι πως έχω τίποτα με τους παραπάνω, απλά θεωρώ πως είναι λύσεις ανάγκης :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Εγώ προσωπικά ΔΕΝ :knockinb: :knockinb: Ελληνίδα, ούτε πρόκειται πλέον! Καλύτερα να  :jerking: :jerking: :jerking: παρά να γαμήσω Ελληνίδα....

Το Ανατολικό αλλά και γενικά το Ευρωπαικό μπλοκ έχει κερδίσει την προτιμησή μου με διαφορά απο τις ντόπιες.

Κατάλαβα τι σημαίνει κάβλα όταν ήρθαν οι αλλοδαπές εδώ στην Ελλάδα. Επι πληρωμή, και ενίοτε με γκόμενα αλλοδαπή,  οι γυναίκες δεν έχουν όρια στην κάβλα και την συμμετοχή.

Ισως γι' αυτό έχουν λυσσάξει οι Ελληνίδες και προτιμάνε αράπηδες, οι οποίοι τους έρχεται λουκούμι να τους κάτσει μια λευκή ντόπια....Σε λίγο θα γαμιούνται και με γύφτους και Πακιστανούς, όχι πως έχω τίποτα με τους παραπάνω, απλά θεωρώ πως είναι λύσεις ανάγκης :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

γεια στο στομα σου με τις μαλακοελληνιδες....κομπλεξικες και ηλιθιες!!!!!!!!!
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Ευχαριστώ συναγωνιστή! Βρήκα την υγειά μου με τις ξένες.....Και πιο κάβλα είναι, και εκτιμάνε γενικώς πρόσωπα και πράγματα..... :rolleyes:
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Εγώ προσωπικά ΔΕΝ :knockinb: :knockinb: Ελληνίδα, ούτε πρόκειται πλέον! Καλύτερα να  :jerking: :jerking: :jerking: παρά να γαμήσω Ελληνίδα....

Το Ανατολικό αλλά και γενικά το Ευρωπαικό μπλοκ έχει κερδίσει την προτιμησή μου με διαφορά απο τις ντόπιες.

Κατάλαβα τι σημαίνει κάβλα όταν ήρθαν οι αλλοδαπές εδώ στην Ελλάδα. Επι πληρωμή, και ενίοτε με γκόμενα αλλοδαπή,  οι γυναίκες δεν έχουν όρια στην κάβλα και την συμμετοχή.

Ισως γι' αυτό έχουν λυσσάξει οι Ελληνίδες και προτιμάνε αράπηδες, οι οποίοι τους έρχεται λουκούμι να τους κάτσει μια λευκή ντόπια....Σε λίγο θα γαμιούνται και με γύφτους και Πακιστανούς, όχι πως έχω τίποτα με τους παραπάνω, απλά θεωρώ πως είναι λύσεις ανάγκης :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Εγώ φίλε μαζί σου... Γλυτώνεις το μπλα μπλα.. γλυτώνεις την απερίγραπτη βλαχιά τους...(Μα κοίτα τις γόβες αυτές... Είναι Manolo Blahnik) Ουστ μωρή γαλότσα, μέχρι πρότινος κουβάλαγες την καρδάρα με το γάλα και μου θες και haut couture... Γλυτώνεις το συφίλιασμα και την δολοφονία της ελληνικής γλώσσας όταν πάνε να το παίξουν μορφωμένες... γλυτώνεις τις απίστευτες παπαριές σε άσχετα σε αυτές θέματα όπου θέλουν να δείξουν ότι έχουν ενδιαφέροντα και βασικότατα γλυτώνεις το κουτσομπολιό....

Για αυτό και εγώ ακόμα δεν έχω πάει με Ελληνίδα και ελπίζω να μην χρειαστεί(να έχω τσέπες δηλαδή και την υγειά μου)
Ban στις ελληνίδες. Να φτιάξουμε σύλλογο, να οργανωθούμε, να μας πάρουνε χαμπάρι μπας και φιλοτιμήσουνε να έρθουν στα ίσα τους.
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
754
Πόντοι
366
Ε, εντάξει μην τις βάζουμε όμως όλες στο ίδιο καζάνι...
Συμφωνώ κι εγώ πάντως οτι στην πλειοψηφία τους ειναι ετσι οπως τις περιγράψανε οι συναγωνιστές.  :jerking: :jerking:
Αυτό που κατάλαβα ειναι οτι γενικά το ξένο είναι πιο... γλυκό!
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Το θέμα είναι πως οι Ελληνίδες εκτός απο τα κοινωνικά κόμπλεξ (πχ "Αχ, μετά απο το Κολωνάκι θα πάω με την Τζέσι στο Deals γιατί έχει καλό crowd") έχουν και σεξουαλικά κόμπλεξ....

Οι Ελληνίδες, είτε ως πουτάνες είτε ως γκόμενες τραβάνε χοντρό ζόρι με τα κόμπλεξ τους στο γαμήσι.... :headbang: :headbang: :headbang:

Να πάνε να γαμηθούνε (τώρα δεν ξέρω αν πιανει σαν ευχή γι' αυτές ή βρισιά :cheesy: :cheesy: :cheesy: )
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Όλες φίλε, όλες, αλλιώς υποκρινόμαστε. ʼποψη μου πάντα βέβαια.

Ίσως κάνω μια εξαίρεση για Ελληνίδες του εξωτερικού,όσες γνώρισα δεν είχαν καμία σχέση...
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
614
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ρε παιδιά μην το ψάχνετε πολύ οι Ελληνίδες είναι γεμάτες κόμπλεξ!! Και δε μιλάμε μόνο στο θέμα του sex... Δεν έχουν βρει ακόμα το ρόλο τους. Χειραφετήθηκαν ξαφνικά και έχασαν τη μπάλα! Δεν μπορούν να ανέχθούν δίπλα τους ένα ίσο ή ανώτερο άντρα. Προτιμούν να είναι μόνες καριερίστριες και να σκύλοπηδιούνται με χάλια άντρες πάρα να έχουν ένα αξιόλογο άντρα δίπλα τους. ʼρα μετράει μόνο το "εργαλείο" και όχι αν το κουβαλάει ο Έλληνας, ο Πακιστανός που δεν έχει στον ήλιο μοίρα ή το πρεζόνι που μπορεί την άλλη μέρα να μη ζει... Γνώρισα κοπέλες από το ανάτολικό μπλοκ πρόσφατα οι οποίες είδικά εμάς τους Έλληνες μας έχουν Θεούς! Ψάχνουν τον έρωτα αλλά και έναν άνθρωπο να τους τραβήξει από τη μιζέρια! Όσο για το σεξ τα δίνουν όλα...
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Εγώ φίλε μαζί σου... Γλυτώνεις το μπλα μπλα.. γλυτώνεις την απερίγραπτη βλαχιά τους...(Μα κοίτα τις γόβες αυτές... Είναι Manolo Blahnik) Ουστ μωρή γαλότσα, μέχρι πρότινος κουβάλαγες την καρδάρα με το γάλα και μου θες και haut couture... Γλυτώνεις το συφίλιασμα και την δολοφονία της ελληνικής γλώσσας όταν πάνε να το παίξουν μορφωμένες... γλυτώνεις τις απίστευτες παπαριές σε άσχετα σε αυτές θέματα όπου θέλουν να δείξουν ότι έχουν ενδιαφέροντα και βασικότατα γλυτώνεις το κουτσομπολιό....

Για αυτό και εγώ ακόμα δεν έχω πάει με Ελληνίδα και ελπίζω να μην χρειαστεί(να έχω τσέπες δηλαδή και την υγειά μου)
Ban στις ελληνίδες. Να φτιάξουμε σύλλογο, να οργανωθούμε, να μας πάρουνε χαμπάρι μπας και φιλοτιμήσουνε να έρθουν στα ίσα τους.

ησουνα τι ησουνα μια παξιμαδοκλεφτρα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Είναι απλά ψωνάρες. Έχουν ψιλοξετρελάθει με την gangsta μόδα που έρχεται και στην ΄Ελλαδα σιγά-σιγά και επειδή νομίζουν οτι με το να γαμιούνται με μαύρους είναι international γκόμενες. Μια μαλακία είναι και θα περάσει. Τι νομίζεις οτι θα δείξει η κάθε μαλακισμένη στην μάνα της την κυρα Τασούλα στο αγνωστοχώρι τον Αχμούτ απο την Ζιμπάμπουε για γαμπρο;
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Σε συζητηση με καποιες φιλες/ξεκωλα που ακουγα κανει η μια στην αλλη μα καλα δεν εχεις παει με αραπη?????????
Τι δηλαδη αν ειναι δυνατον να μην εχει παει με αραπακλες ε τοτε να πατε με πακιστανους αλβανους γυφτους να εχει και μια ποικιλια το μουνι σας απο νοσηματα!
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
ρε παιδια μαζι σας κι εγω!

αλλα εχω μια ακομα καλυτεροτερη ιδεα...

δεν μετακομιζετε και μονιμα στο εξωτερικο?

να κυκλοφορουμε λιγο πιο ανετα... πηξαμε...
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.134
Κριτικές
4
Like
1.571
Πόντοι
266
Μάγκες, αφήστε τις μαλακίες. Δεν υπάρχουν ωραιότερες, καλύτερες και θερμότερες γυναίκες από αυτές του Ανατολικού μπλοκ, και έχω πηδήξει δεκάδες (εξ ου και το ψευδώνυμό μου). ΖΗΤΩ Η ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΕΥΡΩΠΗ!!
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ φίλε μαζί σου... Γλυτώνεις το μπλα μπλα.. γλυτώνεις την απερίγραπτη βλαχιά τους...(Μα κοίτα τις γόβες αυτές... Είναι Manolo Blahnik) Ουστ μωρή γαλότσα, μέχρι πρότινος κουβάλαγες την καρδάρα με το γάλα και μου θες και haut couture... Γλυτώνεις το συφίλιασμα και την δολοφονία της ελληνικής γλώσσας όταν πάνε να το παίξουν μορφωμένες... γλυτώνεις τις απίστευτες παπαριές σε άσχετα σε αυτές θέματα όπου θέλουν να δείξουν ότι έχουν ενδιαφέροντα και βασικότατα γλυτώνεις το κουτσομπολιό....

Για αυτό και εγώ ακόμα δεν έχω πάει με Ελληνίδα και ελπίζω να μην χρειαστεί(να έχω τσέπες δηλαδή και την υγειά μου)
Ban στις ελληνίδες. Να φτιάξουμε σύλλογο, να οργανωθούμε, να μας πάρουνε χαμπάρι μπας και φιλοτιμήσουνε να έρθουν στα ίσα τους.

μια ερωτηση...

τι νουμερο τσαρουχι φορας..?
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Εσύ καρούλι πόσες αράπικες ψωλές έχεις πάρει;
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
Εσύ καρούλι πόσες αράπικες ψωλές έχεις πάρει;

οσες και συ??

και ρε todok σταματα επιτελους ν απαντας σε καθετι που γραφω...
ή πες κατι εξυπνο τελος παντων...

(αν και σημερα καθυστερησες ομολογω.. τοση ωρα αυτο σκεφτοσουν?)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom