Αναζήτηση

Σελίδες: 1 2 3 [Όλοι]   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Πόσο ζουν τα σπερματοζωάρια;  (Αναγνώστηκε 5393 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
epibitoras
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: 09/02/08, 10:10 »

καλημερα!! ηθελα να ρωτησω οποιον ξερει ποσο ζουν τα σπερματοζορια μετα που χινεις? γιατι χθες το εκανα με τιν κοπελα μου δυο φορες.. τιν πρωτη με προφιλακτικο και τελειωσα και τη δεφτερη χωρις. την δεφτερη φορα δεν τελειωσα αλλα σκεφτομαι οτι ισως να ειχαν μεινει καθολου  σπερματοζορια απο τιν πρωτη φορα και οτι μπορει να εχει γινει καμια μαλακια... Οποιος μπορει ας βοηθεισει

« Τελευταία τροποποίηση: 09/02/08, 10:10 από AssFiller » Καταγράφηκε
pantremenos
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

Μια ζωή την έχουμε

« Απάντηση #1 στις: 09/02/08, 10:10 »

καλημερα!! ηθελα να ρωτησω οποιον ξερει ποσο ζουν τα σπερματοζορια μετα που χινεις? γιατι χθες το εκανα με τιν κοπελα μου δυο φορες.. τιν πρωτη με προφιλακτικο και τελειωσα και τη δεφτερη χωρις. την δεφτερη φορα δεν τελειωσα αλλα σκεφτομαι οτι ισως να ειχαν μεινει καθολου  σπερματοζορια απο τιν πρωτη φορα και οτι μπορει να εχει γινει καμια μαλακια... Οποιος μπορει ας βοηθεισει

Καλα ρε φίλε χωρίς προφυλακτικό;
πας καλά.
 Jerking Off Jerking Off
Καταγράφηκε

Αν μπορούσα να αλλάξω κάτι στον κόσμο αυτό θα ήταν η "ΒΛΑΚΕΙΑ"
epibitoras
Νέος
*

« Απάντηση #2 στις: 09/02/08, 10:10 »

ε.... ενταξει... δε νομιζω οτι ειναι κανεις εδω μεσα ο οποιος δεν το εχει κανει χωρις προφιλακτικο... θελαμε και οι δυο οποτε εγινε
Καταγράφηκε
nikos278
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #3 στις: 09/02/08, 10:10 »

Καλα ρε φίλε χωρίς προφυλακτικό;
πας καλά.
 Jerking Off Jerking Off
οχι φιλε
αυτο που ξερω εγω ειναι οτι οταν βγαινουν στην ατμοσφαιρα η στην καποτα νεκρωνουν επιτοπου
Καταγράφηκε
taratsa
Επισκέπτης
« Απάντηση #4 στις: 09/02/08, 10:10 »

Τα σπερματοζωάρια ζουν μέσα στο σώμα της γυναίκας από μερικές ώρες έως και τρεις μέρες (ανάλογα τόσο από την δική τους δυνατότητα όσο και από το σώμα της συντρόφου). Αυτό σημαίνει, οτι τα σπερματοζωάρια που υπάρχουν στον κόλπο της γυναίκας κάποιες μέρες πριν την ωορρηξία, ενδέχεται να ενωθούν με το ωάριο, όταν αυτό ελευθερωθεί κατά την ωορρηξία, και να γίνει γονιμοποίηση.
 Όταν υπάρχει σπέρμα στο εξωτερικό μέρος του σώματος, τα σπερματοζωάρια είναι ζωντανά για όσο παραμένει υγρό το σπέρμα. Αν το σπέρμα στεγνώσει, τότε τα σπερματοζωάρια που υπάχουν μέσα σε αυτό νεκρώνονται.
Ωστόσο, μια γυναίκα μπορεί να μείνει έγκυος όταν το σπέρμα βρεθεί πάνω ή κοντά στο αιδοίο, διότι ενδέχεται να διεισδύσει στο εσωτερικό του κόλπου.
Καταγράφηκε
ari1973
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #5 στις: 09/02/08, 10:10 »

καλα δεν πλυθηκες ενδιαμεσα?αν και παντα εκκρινει λιγα υγρα που κ αυτα μπορει...αν κ ειναι δυσκολο..γενικα ειναι δυσκολο να μεινει καποια εγκυος ακομα και μεσα να χυνεις..αλλα δεν ισχυει για ολους και ολες..παιζουν πολλαπραγματα ρολλο..
Καταγράφηκε
pantremenos
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Μια ζωή την έχουμε

« Απάντηση #6 στις: 09/02/08, 10:10 »

ε.... ενταξει... δε νομιζω οτι ειναι κανεις εδω μεσα ο οποιος δεν το εχει κανει χωρις προφιλακτικο... θελαμε και οι δυο οποτε εγινε
Ε τότε σε εννέα μήνες μπορεί να δεις τα αποτελέσματα.
Καταγράφηκε

nikos278
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #7 στις: 09/02/08, 10:10 »

Ε τότε σε εννέα μήνες μπορεί να δεις τα αποτελέσματα.
γεια σου παντρεμενε
χαθηκες
Καταγράφηκε
arion1955
Επισκέπτης
« Απάντηση #8 στις: 09/02/08, 10:10 »

τα σπερματοζωάρια αν χύσεις μέσα ζουν περίπου 48 ώρες αν όμως όπως το έκανες στην περίπτωση σου 99% δεν έχεις πρόβλημα 1ον διότι συνήθως το προφυλακτικό τα σκοτώνει με της ουσίες που είναι αλειμένα και 2ον κατά την στιγμή που τον βάζεις πάλι μέσα τα εξωτερικά κολπικά υγρά της γυναίκας πάλι καταστρέφουν τα σπερματοζωάρια.
Καταγράφηκε
epibitoras
Νέος
*

« Απάντηση #9 στις: 09/02/08, 10:10 »

οχι φιλε
αυτο που ξερω εγω ειναι οτι οταν βγαινουν στην ατμοσφαιρα η στην καποτα νεκρωνουν επιτοπου

ευχαριστω αδερφε... εμενα ηταν αρκετι ωρα στην καποτα και μετα που τιν εβγαλα δεν μπικα αμεσως μεσα.. μπηκα μετα απο κανενα 5λεπτο...
Καταγράφηκε
taratsa
Επισκέπτης
« Απάντηση #10 στις: 09/02/08, 10:10 »

Mετά από κάθε γαμήσι κατούρα μετα ώστε να μη μένουν καθόλου υπολείμματα από σπέρμα!
Καταγράφηκε
pantremenos
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Μια ζωή την έχουμε

« Απάντηση #11 στις: 09/02/08, 10:10 »

Mετά από κάθε γαμήσι κατούρα μετα ώστε να μη μένουν καθόλου υπολείμματα από σπέρμα!
Μήπως να πάει να πλυθεί είναι το καλύτερο;
Νομίζω ότι το σαπούνι τα σκοτώνει όλα.
Καταγράφηκε

taratsa
Επισκέπτης
« Απάντηση #12 στις: 09/02/08, 10:10 »

Το πλύσιμο έιναι καλύτερο για εξωτερικά αλλά μέσα στο πεος στην δίοδο που περνάει το σπέρμα υπάρχουν υπολείμματα, πολύ λίγη ποσότητα αλλά υπάρχει!
Καταγράφηκε
epibitoras
Νέος
*

« Απάντηση #13 στις: 09/02/08, 10:10 »

δεν ηταν και πολυ ευκολο γιατι ημασταν συνεχεια μαζι και χαμουρευομασταν... ε... και δε μπορουσα να της πω να περιμενει να παω να πλυθω...
Καταγράφηκε
taratsa
Επισκέπτης
« Απάντηση #14 στις: 09/02/08, 10:10 »

δεν ηταν και πολυ ευκολο γιατι ημασταν συνεχεια μαζι και χαμουρευομασταν... ε... και δε μπορουσα να της πω να περιμενει να παω να πλυθω...

Προσέχεις για να έχεις φίλε μου!
Καταγράφηκε
pantremenos
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Μια ζωή την έχουμε

« Απάντηση #15 στις: 09/02/08, 10:10 »

Συγνώμη κίολας πόσο χρονών είστε;
Αν θέλεις λες

Καταγράφηκε

epibitoras
Νέος
*

« Απάντηση #16 στις: 09/02/08, 10:10 »

Συγνώμη κίολας πόσο χρονών είστε;
Αν θέλεις λες

εγω 20 εκεινη 19...
Καταγράφηκε
pantremenos
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Μια ζωή την έχουμε

« Απάντηση #17 στις: 09/02/08, 10:10 »

εγω 20 εκεινη 19...
Είστε μικροί γαμώτο.
Να προσέχετεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Εντάξει τώρα μπορεί να μην έγινε στραβή. άλλα την επόμενη φορά ΠΡΟΣΟΧΗ για να μην χτυπάτε  Banging Head Against a Wall και τρέχετε.
Φιλικά στα λέω. Εχω παιδιά στην ηλικία σας
Καταγράφηκε

epibitoras
Νέος
*

« Απάντηση #18 στις: 09/02/08, 11:11 »

Είστε μικροί γαμώτο.
Να προσέχετεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Εντάξει τώρα μπορεί να μην έγινε στραβή. άλλα την επόμενη φορά ΠΡΟΣΟΧΗ για να μην χτυπάτε  Banging Head Against a Wall και τρέχετε.
Φιλικά στα λέω. Εχω παιδιά στην ηλικία σας
Ευχαριστω.. το ξερω.. και συνηθως προσεχουμε.. χθες ετυχε και εγινε αυτη η μαλακια και τουλαχιστον το σκεφτηηκαμε νωρις και δεν το συνεχισαμε... δηλαδη ημουν για λιγη ωρα μεσα της.. λιγοτερο απο λεπτο.. το λεω μηπως παιζει και αυτο καποιο ρολο
Καταγράφηκε
taratsa
Επισκέπτης
« Απάντηση #19 στις: 09/02/08, 11:11 »

pantremenos δεν σε είχα για τόσο "παππου"!
Καταγράφηκε
nikos278
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #20 στις: 09/02/08, 11:11 »

Καταγράφηκε
pantremenos
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Μια ζωή την έχουμε

« Απάντηση #21 στις: 09/02/08, 11:11 »

Και να φανταστείς ότι είμαι παππούς στα 43 μου.
Γι αυτό και η πιο πάνω απάντηση στο φίλο επιβήτορα.
Καταγράφηκε

pantremenos
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Μια ζωή την έχουμε

« Απάντηση #22 στις: 09/02/08, 11:11 »

Εσύ μην χάσεις και δεν κάνεις πλάκα με τους μεγαλύτερους σου
 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny
Καταγράφηκε

nikos278
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #23 στις: 09/02/08, 11:11 »

Εσύ μην χάσεις και δεν κάνεις πλάκα με τους μεγαλύτερους σου
 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny
περαν της πλακας απο μικρος εκανα παντα παρεα με μεγαλους και πιστευω με βοηθησε
δηλαδη με ενα ξαδερφακι μου οπου εγω στα 15 αυτος 30 και με επερνε μαζι του στα μαγαζια και τετοια
Καταγράφηκε
Valentino_Rossi
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #24 στις: 09/02/08, 11:11 »

απο οσο ξερω οταν αν χυσεις εξω τα σπερματα πεθαινουν μετα απο λιγο οταν ερθουν σε επαφη με οξυγονο αν τελειωσεις μεσα της παρε κανα τεστακι
Καταγράφηκε
epibitoras
Νέος
*

« Απάντηση #25 στις: 09/02/08, 11:11 »

απο οσο ξερω οταν αν χυσεις εξω τα σπερματα πεθαινουν μετα απο λιγο οταν ερθουν σε επαφη με οξυγονο αν τελειωσεις μεσα της παρε κανα τεστακι
οχι....Ενταξει.. δεν εκανα τοσο μεγαλη μαλακια... δεν τελειωσα μεσα τησ.
Καταγράφηκε
Kyubi
Νέος
*

« Απάντηση #26 στις: 23/03/08, 17:05 »

περιπου 48 ωρες
Καταγράφηκε
berolinezos
Νέος
*

χανόμαστεε

« Απάντηση #27 στις: 14/08/08, 13:01 »

επειδη ρώτησα ενα γιατρό γι αυτό το θέμα. μόλις τελειώνεις (οχι μέσα εννοείται) άφησε να περάσει ενα 30λεπτο χωρίς να "εισέλθεις" ξανά και μετά άρχισε , εννοείται με durex πάλι! το καλύτερο είναι στο μισάωρακι να κάνεις ενα χαλαρωτικό μπανάκι με την κοπελιά..άσε που ανεβάζει και τα επίπεδα τεστοστερόν.. και όταν βγαίνεις γίνεσαι HULK  Wink
Καταγράφηκε

What about Angelica Costello?
evabb
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Γυναίκα

γυναικα χωρις κωλο, λιμανι διχως μολο.....

« Απάντηση #28 στις: 14/08/08, 13:01 »

οσα ειπε ο ταρατσα ειναι σωστα. επισης υπαρχουν κι αυτα που μενουν μεσα στην ουρηθρα. ολοι ξερετε το μπουκωμα μετα το χυσιμο. ε αυτα μπορει να φυγουν με τα προσπερματικα υγρα. οποτε φιλε μου επρεπε και να πλυθεις και να κατουρησεις πριν πας για τον δευτερο γυρω Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes αυτα.
Καταγράφηκε
Lebron T.
Ειδήμων

« Απάντηση #29 στις: 06/10/11, 03:03 »

Ζούνε και στο νερό!  Tongue
Καταγράφηκε
mixalis mixoy
Μάλαμα

« Απάντηση #30 στις: 06/10/11, 07:07 »

Ο τρόπος που ρωτάς και το περιεχόμενο των ερωτήσεων μου δίνει την εντύπωση ότι είσαι λίγο ... ανώριμος για τέτοια πράγματα και στο βαθμό που είσαι ανώριμος κάνεις κακό όχι μόνο στον εαυτό σου αλλά και σε άλλους... ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ενημερώσου για τη "σημασία" και τις "δυνατότητες" του περιεχομένου του παντελονιού σου. Είμαι λίγο αυστηρός ακριβώς για να σε βοηθήσω,  Φίλε μου, να καταλάβεις ότι ανάμεσα σε σένα και το κορίτσι σου δεν υπάρχει μόνο το ηδονιστικό  Knockin' Boots  Μάθε να είσαι ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ  για να μη  Banging Head Against a Wall
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 [Όλοι]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: