Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 2698 2699 2700 2701 2702 2703 [2704] 2705 2706 2707 2708 2709 2710 ... 2904   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ταϊλάνδη sex trip...  (Αναγνώστηκε 2115075 φορές)
2 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
geo70
Ειδήμων
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #40545 στις: 04/09/13, 15:03 »

Λοιπόν μια που βρησκω λίγο χρόνο αναφέρω κάποιες διάφορες σε σχέση με το περσινο ταξίδι στην πατταγια :  
Gogo bars:  τα πιο πολλά τελείως άδεια. Πολλές αδιαφορες κοπέλες χωρίς ιδιαίτερη διάθεση και το διάσημο ται χαμόγελο με το σταγονομετρο
Beer bars:  σαφώς καλύτερη κατάσταση.  Βελτιωμένη ποιότητα σε σχέση με περισι και πολύ χαμηλότερος μο ηλικίας.  Σαφέστατα πολύ καλύτερη αμμεσοτητα με τον πελάτη!
Massage:  περισι δεν τα τίμησα και πολύ κακώς εκανα. Με λίγο ψάξιμο βρησκεις πραγματικά διαμάντια. Εντυπωσιακή περιποίηση και καλό value for money.
Beach road freelancers:  ελάχιστες πια και λόγω των έργων από σοι13 ως ws. Προτείνεται μάλλον για πολύ low budget η για μεταmilfοφιλους κυνηγoυς σκουροχρωμης σαγιοναροφορουσας σάρκας!
Insomnia:  σχεδόν μονόδρομος αν το αντέχουν τα πόδια σου και τα αυτιά σου. Καλοί τρόποι εξωστρέφεια και υπομονή για την ιδανική επιλογή.  Προτείνεται σε ηλικίας ως 40 ώστε να υπερισχυετε και προς τον νταγωνισμο.  Αν και οι Άραβες δεν αποτελούν ιδιαίτερο εμπόδιο.  Ελαφρώς μεγαλύτερο οι samurai!
Καταγράφηκε
lakisscorpio
Μάλαμα

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #40546 στις: 04/09/13, 16:04 »

Λοιπόν μια που βρησκω λίγο χρόνο αναφέρω κάποιες διάφορες σε σχέση με το περσινο ταξίδι στην πατταγια :  
Gogo bars:  τα πιο πολλά τελείως άδεια. Πολλές αδιαφορες κοπέλες χωρίς ιδιαίτερη διάθεση και το διάσημο ται χαμόγελο με το σταγονομετρο
Beer bars:  σαφώς καλύτερη κατάσταση.  Βελτιωμένη ποιότητα σε σχέση με περισι και πολύ χαμηλότερος μο ηλικίας.  Σαφέστατα πολύ καλύτερη αμμεσοτητα με τον πελάτη!
Massage:  περισι δεν τα τίμησα και πολύ κακώς εκανα. Με λίγο ψάξιμο βρησκεις πραγματικά διαμάντια. Εντυπωσιακή περιποίηση και καλό value for money.
Beach road freelancers:  ελάχιστες πια και λόγω των έργων από σοι13 ως ws. Προτείνεται μάλλον για πολύ low budget η για μεταmilfοφιλους κυνηγoυς σκουροχρωμης σαγιοναροφορουσας σάρκας!
Insomnia:  σχεδόν μονόδρομος αν το αντέχουν τα πόδια σου και τα αυτιά σου. Καλοί τρόποι εξωστρέφεια και υπομονή για την ιδανική επιλογή.  Προτείνεται σε ηλικίας ως 40 ώστε να υπερισχυετε και προς τον νταγωνισμο.  Αν και οι Άραβες δεν αποτελούν ιδιαίτερο εμπόδιο.  Ελαφρώς μεγαλύτερο οι samurai!

Ρε Geo....εγω που ειμαι πανω απ 40 δεν κανει να πηγαινω???? SmileySmileySmiley    εκει που εισαι καποιο "φιλαρακι"σου παει Ινσομνια και ειναι πανω απο 40!!!!αλλα αυτος εχει και την πολυτελεια να του ερχονται "delivery" τα κοριτσια!!!! Smiley
Καταγράφηκε
kolares-boy
Ειδήμων

« Απάντηση #40547 στις: 04/09/13, 16:04 »

2funny 2funny 2funny

Οπως εχει αποδειχτει το πολυ gfe βλαπτει σοβαρα την υγεια.
Και την τσέπη θα έλεγα....
Καταγράφηκε
bellylove
Ειδήμων

« Απάντηση #40548 στις: 04/09/13, 16:04 »

http://xhamster.com/movies/1317398/asian_filipina_skiny_taking_my_bbc.html
Καταγράφηκε
geo70
Ειδήμων

« Απάντηση #40549 στις: 04/09/13, 16:04 »

Ρε Geo....εγω που ειμαι πανω απ 40 δεν κανει να πηγαινω???? SmileySmileySmiley    εκει που εισαι καποιο "φιλαρακι"σου παει Ινσομνια και ειναι πανω απο 40!!!!αλλα αυτος εχει και την πολυτελεια να του ερχονται "delivery" τα κοριτσια!!!! Smiley

Lakisscorpio δεν ανέφερα το "40" ως απαγορευτική γραμμή αλλά τελείως ενδεικτικά! Άλλωστε κι εγώ 43 είμαι . Τα 5 τελευταία βραδυα είμαι συνέχεια εκεί αλλά οκ σήμερα θα εξηγηθω κι εγώ delivery όπως και τα 2 φιλαρακια που είμαστε εδώ!   Wink
Καταγράφηκε
lakisscorpio
Μάλαμα

« Απάντηση #40550 στις: 04/09/13, 17:05 »

Lakisscorpio δεν ανέφερα το "40" ως απαγορευτική γραμμή αλλά τελείως ενδεικτικά! Άλλωστε κι εγώ 43 είμαι . Τα 5 τελευταία βραδυα είμαι συνέχεια εκεί αλλά οκ σήμερα θα εξηγηθω κι εγώ delivery όπως και τα 2 φιλαρακια που είμαστε εδώ!   Wink

Καλα να περνατε,φιλε!!!!!και χαιρετισματα στα παιδια κατω.... SmileySmileySmileySmiley
Καταγράφηκε
04fantomas05
Μάλαμα

« Απάντηση #40551 στις: 04/09/13, 19:07 »

Εγω παντως δε βλεπω μεγαλη διαφορα στο gfe στην βκκ σε σχεση με πχ 5 χρονια πριν...η μονη διαφορα που βλεπω ειναι οτι εκει που πληρωνα δυο καφετια λονγκ για ενα καλο μωρο τωρα γινανε τρια...οκ ενταξει ακομα παλευεται
Το προβλημα το δικο μου ειναι οτι εχω γινει σεσημασμενος επειδη εχω φαει με το κουταλι ολα τα πορνο-αφτερ της βκκ insanity, mixx, climax κτλ πεφτω συνεχεια πανω στις ιδιες γκομενες και με μερικες μας πιανει νευρικο γελιο χωρις να ανταλλαξουμε απολυτως καμια κουβεντα γιατι με θυμουνται και αυτες...

Γιαυτο το λογο προσφατα ανοιξα ξανα λογαριασμο επι πληρωμη στο www.thaifriendly.com (παλαιοτερα επαιζα με www.thailovelinks.com) προς αναζητηση νορμαλ κοριτσιων "ελευθερων ηθων" χαχα ... Στοχος το σκοραρισμα στο πρωτο ραντεβου η το πολυ στο δευτερο...

Αυτο το σκ (παρασκευη σαββατο) θα κατεβω παταγια να δω καμια νεα φριλανσεροφατσα...αν ειναι κανενας γνωστος κατω ας στειλει πμ
Καταγράφηκε

TIT This Is Thailand
κωλο-γερος
Mεγας χορηγος αγοραιου ερωτα Μιλφολατρης κωλας
Μάλαμα

« Απάντηση #40552 στις: 04/09/13, 20:08 »

Προτείνεται σε ηλικίας ως 40 ώστε να υπερισχυετε και προς τον νταγωνισμο.  Αν και οι Άραβες δεν αποτελούν ιδιαίτερο εμπόδιο.  Ελαφρώς μεγαλύτερο οι samurai!
Πω-πω θαψιμο που εφαγα τωρα.
Καταγράφηκε

Γυναικες: Εμεις κερδιζουμε τις μαχες αλλα αυτες το πολεμο.
stefan00
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #40553 στις: 04/09/13, 21:09 »

2funny 2funny 2funny

Γενικα, οποιος παει τωρα και βρισκει λιγοτερο gfe δεν θα περασει ασχημα..
Οπως εχει αποδειχτει το πολυ gfe βλαπτει σοβαρα την υγεια.
χαχα μπορει να πει κιαλλα οπως στειλε να πληρωσω τη νοβα χανω τους αγωνες η στειλε να πληρωσω το χαρατσι σε λιγο μου κοβουνε το ρευμα.....αα ρε που φτασαμε
τεκιλα δεν ενοω εσενα φυσικα , χιουμορ με σαρκασμο κανουμε
Καταγράφηκε
stefan00
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #40554 στις: 04/09/13, 21:09 »

Πω-πω θαψιμο που εφαγα τωρα.
σιγα ρε μην σε κοψουνε λογο ηλικιας την εισοδο
Καταγράφηκε
stefan00
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #40555 στις: 04/09/13, 21:09 »

Και την τσέπη θα έλεγα....
ουυυυυυ!! ενοειτε
Καταγράφηκε
Shinoharas
Επισκέπτης
« Απάντηση #40556 στις: 04/09/13, 23:11 »

Παντως εμενα φετος αυτο που μου εκανε εντυπωση στην κρητη που πηγα διακοπες ήταν οτι ολοι σχεδον οι ντοπιοι επιχειρηματιες νυχτερινων κυριως μαγαζιων (παρα με μπαρμμαν γκαρσονιων και λοιπων συναφων επαγγελματων) την κανουν για παταγια και πουκετ προ ευρεση ρωσσιδων τουριστριων για καμακι
Επειδη δεν εχω αποψη εκει τη παιζει;;;;
Καταγράφηκε
kolares-boy
Ειδήμων

« Απάντηση #40557 στις: 04/09/13, 23:11 »

Παντως εμενα φετος αυτο που μου εκανε εντυπωση στην κρητη που πηγα διακοπες ήταν οτι ολοι σχεδον οι ντοπιοι επιχειρηματιες νυχτερινων κυριως μαγαζιων (παρα με μπαρμμαν γκαρσονιων και λοιπων συναφων επαγγελματων) την κανουν για παταγια και πουκετ προ ευρεση ρωσσιδων τουριστριων για καμακι
Επειδη δεν εχω αποψη εκει τη παιζει;;;;
Και δεν πανε Χαλκιδική να γλυτώσουν και τα 700 ευρώ του αεροπορικού....
Καταγράφηκε
Shinoharas
Επισκέπτης
« Απάντηση #40558 στις: 04/09/13, 23:11 »

Και δεν πανε Χαλκιδική να γλυτώσουν και τα 700 ευρώ του αεροπορικού....
ε ρε φιλε το χειμωνα πανε..το καλοκαιρι δουλευουν.....φσσσστττ μπόινγκ που ελεγε κι ο βουτσας 2funny
Καταγράφηκε
kolares-boy
Ειδήμων

« Απάντηση #40559 στις: 04/09/13, 23:11 »

ε ρε φιλε το χειμωνα πανε..το καλοκαιρι δουλευουν.....φσσσστττ μπόινγκ που ελεγε κι ο βουτσας 2funny
Μήπως ρε Βουτσα σου είπανε οτι κατεβαίνουν Ταιλανδη για να ρίξουν κανένα  Knockin' Boots και που και που τους κάθετε και καμιά Ρωσίδα που στο τέλος τους ζητάει και καμια 200αρια ευρώ?
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 2698 2699 2700 2701 2702 2703 [2704] 2705 2706 2707 2708 2709 2710 ... 2904   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: