Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 240 241 242 243 244 245 [246] 247 248 249 250 251 252 ... 2853   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ταϊλάνδη sex trip...  (Αναγνώστηκε 2062645 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Akis30
Ειδήμων
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #3675 στις: 05/09/07, 14:02 »

Φίλε φαντομά αφού έχεις άποψη για τις παρτούζες γιατί δεν τι λες; Πολύ θα ήθελαν αν την ακούσουν. Ελπίζω να μην έχεις "πειραχτεί"  από προηγούμενα posts. Για τα άλλα που λες στο post σου +1.
Καταγράφηκε

"Αρετή η ηδονή , και δι' αυτήν αγαθόν" (Επίκουρος)
kykladesgr
Ειδήμων

« Απάντηση #3676 στις: 05/09/07, 15:03 »

Παιδια μη με ρωτατε για παρτουζες. Γνωμη εχω για το αν γινεται ευκολα η δε γινεται αλλα καλυτερα να μην τη δωσω. Το λεω αυτο γιατι αμα αρχισω και γραφω, θα καταληξουμε να συζηταμε αλλα πραγματα και θα πεσουν ολοι να με φανε παλι  2funny

Ευγε παντως στον Λορδο για αυτο που εγραψε παραπανω. Οπου και να παω στο εξωτερικο σαν ΤΟΥΡΙΣΤΑΣ, το τελευταιο πραγμα που θελω να συναντησω ειναι Ελληνα. Οχι ειδικα επειδη ισως πεσω πανω σε λεχριτη αλλα πολυ απλα για το λογο οτι δεν το εχω αναγκη. Πραγματικα απορω με μερικους που ερχονται στην αλλη ακρη και συχναζουν στα ελληνικα μπαρακια, κανουν παρεα με Ελληνες (που δεν ειναι καν κολλητοι τους η εχουν ερθει μαζι αλλα ειναι τελειως ασχετοι μεταξυ τους), πρεπει σωνει και καλα να πινουν φραπε καθε πρωι κτλ με λιγα λογια πηγαινουν σε μια χωρα τοσο διαφορετικη, κουβαλωντας παραμασχαλα τις κλασσικες Ελληνικες συνηθειες. Εγω παντα νομιζα οτι πηγαινουμε ενα ταξιδι για να ξεφυγουμε απο τον γνωστο κυκλο μας και με σκοπο να γνωρισουμε ενα τελειως διαφορετικο κοσμο, μια τελειως διαφορετικη κουλτουρα και τελειως διαφορετικους ανθρωπους. Δεν ειναι θεμα ρατσισμου, ισα-ισα αμα το παμε ετσι ρατσιστες ειναι αυτοι που πηγαινουν εκτος Ελλαδας και συναναστρεφονται μονο με Ελληνες αντι να κοιτταξουν να ανοιξουν το μυαλο τους και να γνωρισουν ανθρωπους απο αλλες χωρες. Φυσικα οταν μιλαω για συναναστροφη με ξενους δεν εννοω την κουβεντα με λεξιλογιο των 50 λεξεων το πολυ που κανουμε με την μπαροβια. Καλο και αυτο δε λεω αλλα κατανταει βαρετο καποια στιγμη. Να πω εδω οτι ενας απο τους λογους που δεν ειμαι στην Ελλαδα ειναι και αυτος. Βαρεθηκα τις κλασσικες ανουσιες φραπεδοσυζητησεις και γενικως τις συναναστροφες με κυκλους της στενης ελληνικης πραγματικοτητας που εμενα προσωπικα αισθανομαι οτι με περιοριζουν σε σημειο που να με ασφυκτιουν. Φυσικα δεν ειναι παντου ετσι αλλα σε μεγαλο βαθμο δεν λεω εξωπραγματικα πραγματα.
Η συμβουλη μου ιδιως για τους νεους ειναι η εξης. Αν θελετε σωνει και καλα Ελληνα ή παρεα επειδη εχετε καποια ανασφαλεια λογω του ταξιδιου ελατε με τον κολλητο σας. Αν δε γινεται, ελατε μονοι σας. Καντε γνωριμιες στο ταξιδι, αν οχι με ντοπιους λογω δυσκολιας γλωσσας με ανθρωπους απο ολον τον κοσμο. Πιο πολλα μαθαινει κανεις και τελικα του μενουν κανοντας μια συζητηση με εναν ξενο (απο την Ινδια, Αργεντινη, Αυστραλια δεν εχει σημασια απο που) παρα να κατσει να τα διαβασει σε μια εγκυκλοπαιδεια η εναν ταξιδιωτικο οδηγο.

Φιλικα παντα και οποιος διαφωνει ευχαριστως να τον ακουσω.     
ελπίζω τα λόγια σου να πιάσουν τόπο...φυσικά κάθε φόρα που συζητάμε μας μένει μια αμφιβολία στο κεφάλι
Καταγράφηκε
kykladesgr
Ειδήμων

« Απάντηση #3677 στις: 05/09/07, 15:03 »

Φίλε φαντομά αφού έχεις άποψη για τις παρτούζες γιατί δεν τι λες;
τι ερώτηση την βρίσκω περιττή !
δεν νομίζω ότι ένας άνθρωπος σαν και αυτόν θα απαντούσε.....
νομίζω ότι σε διευκόλυνα  Wink
Καταγράφηκε
kykladesgr
Ειδήμων

« Απάντηση #3678 στις: 05/09/07, 15:03 »

Υ.Γ...Φιλε Φαντομα,το μονο που δε μπορω να αποχωριστω και στις διακοπες ειναι η φραπεδουμπα...Και σαν γνησιος Ελληνας,ειχα φροντισει να παρω φακελακια Νεσκαφε μαζι μου...Ευτυχως δηλαδη γιατι οι καφεδες που πουλανε τα καφε στη Ταυλανδη δε κανουν ουτε για ξυρισμα..
να πω ότι έχω βρει τα πάντα σε αυτήν την χώρα...μα τα πάντα !
βέβαια πρέπει να ξέρεις που θα ψάξεις Smiley
Καταγράφηκε
kykladesgr
Ειδήμων

« Απάντηση #3679 στις: 05/09/07, 15:03 »

วันดีดี ทุกๆวันคือวันดีดี ฉันมีความสุขทุกนาที
เพราะมีเธอ เธอทำให้ฉันรู้ว่า ว่าโลกใบนี้งดงามเท่าไร.....

อยากจะมีของขวัญเพื่อให้เธอดีใจ
ถึงแม้มันไม่เหมือนใครๆ ขออภัย.....

อาจดูว่ามันไร้ค่า แต่อยากจะยกให้เธอได้ไหม...
ก็ฉันมีเพียงแค่ความรัก ก็รักของฉันให้เธอรับไปจะได้ไหม....
และแม้ฉันมีแค่ความรัก แต่ฉันก็ยกให้เธอทั้งใจ
อาจไม่เลิศเลอเหมือนใคร แต่ก็เต็มใจให้เธอ...

อยู่ดีดี ฉันก็เจอกับคนดีดี คุ้มเหลือเกินชีวิตที่มี
คุ้มจริงๆ....อยากมีของขวัญล้ำค่า
แต่คนอย่างฉันก็มีเท่านี้ก็ฉันมีเพียงแค่ความรัก....
ก็รักของฉันให้เธอรับไป จะได้ไหม.....

แม้ฉันมีแค่ความรัก แต่ฉันก็ยกให้เธอทั้งใจ
อาจไม่เลิศเลอเหมือนใคร แต่ก็เต็มใจให้เธอ

ฉันมีเพียงแค่ความรัก...ก็รักของฉันให้เธอรับไปจะได้ไหม
และแม้ฉันมีแค่ความรัก...แต่ฉันก็ยกให้เธอทั้งใจ
อาจไม่เลิศเลอเหมือนใคร แต่ก็เต็มใจให้เธอ

อยากให้เก็บไว้นะเธอ
kykladesgr  Cheesy καλώ φαντομά ?
Καταγράφηκε
kostasbmw
Ειδήμων

παμε στο επομενο

« Απάντηση #3680 στις: 05/09/07, 16:04 »

πολυ θα ηθελα να ξερω τι εννοουν μερικοι με τη λεξη παρτουζα

εγω την ερμηνευω σε σχηματα περαν των 3 ατομων και υποχρεωτικα ο αριθμος των ανδρων ναναι μεγαλυτερος των γυναικων η αντιστροφα ητοι σπανια ειναι ζυγος ο αριθμος γιατι δεν θα λεγονταν παρτουζα αλλα απλα συνγαμουμε η κανουμε ανταλλαγες συντροφων
καπως ετσι το αντιλαμβανομαι
στην εκφραση δεν ημουνα ποτε καλος αλλα για πεστε μου και μενα αν το βλεπετε διαφορετικα για να συνεχισω το σκεπτικο μου
Καταγράφηκε

Χ Ρ Υ Σ Ο Σ   Κ Α Ν Ο Ν Α Σ
ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
Akis30
Ειδήμων

« Απάντηση #3681 στις: 05/09/07, 16:04 »

Δε με διευκόλυνες καθόλου.Γιατί δε θα απαντούσε; Οι συμβουλές του είναι χρήσιμες και του αρέσει να τις μοιράζεται,οπ' ότι έχει δείξει μέχρι τώρα.Και προφανώς πολλοί ωφελούνται από αυτές. Απλά στη συγκεκριμένη ερώτηση εμφανίζεται επιφυλακτικός (για να μην το κράξουν λέει).Στο οποίο διαφωνώ,δε νομίζω να τον "κράξει" κάποιος. Τώρα αν έχει άλλο λόγο που δε θέλει να μιλήσει άλλο θέμα.
Πάντως στο thread ο ένας συναγωνιστής προσπαθεί να βοηθήσει τον άλλο με τις γνώσεις και εμπειρίες του.
Κάποια πράγματα μπορεί να είναι ευνόητα για σένα kyklades (μπορεί πχ να ξέρει καλύτερα το φαντομά ας πούμε από τους υπόλοιπους) αλλά για άλλους δεν είναι (για μένα πχ  Smiley )
Καταγράφηκε

Akis30
Ειδήμων

« Απάντηση #3682 στις: 05/09/07, 16:04 »

Οχι , μπορεί να είναι και ζυγός. Απλά στην παρτούζα (δεν ξέρω την ετυμολογία της λέξης , σαν Ιταλική μου ακούγεται) συμπεριλαμβάνονται τα πάντα , ενώ στην ανταλλαγή συντρόφων μιλάμε πάντα για αναλογίες 1:1.Επίσης στην ανταλλαγή συντόφων συμμετέχουν ζευγάρια (συνήθως με σχέση , μακροχρόνια ή μη) ενώ στις παρτούζες μπορεί να είναι οτιδήποτε (πόρνες από μπαρ,σύντροφοι,πληρωμένες για bachelor party , πορνοσταρ για γύρισμα ταινίας ή οτιδήποτε άλλο). Δηλαδή η παρτούζα είναι πολύ γενικός όρος ενώ η ανταλλαγή συντρόφων είναι αυτό που λέει: ανταλλαγή συντρόφων.Και συνήθως με την ανταλλαγή πάλι γίνεται 1:1 φάση , όχι 2 αντρες να καβαλάνε μία και η άλλη να αυνανίζεται πχ ή να κάνει λεσβιακό. Συνήθως στις ανταλλαγές όλοι είναι straight άτομα , στις παρτούζες μπορεί να είναι ότι να'ναι μέσα.
Καταγράφηκε

bestathens1972
Ειδήμων

« Απάντηση #3683 στις: 05/09/07, 16:04 »

πολυ θα ηθελα να ξερω τι εννοουν μερικοι με τη λεξη παρτουζα

εγω την ερμηνευω σε σχηματα περαν των 3 ατομων και υποχρεωτικα ο αριθμος των ανδρων ναναι μεγαλυτερος των γυναικων η αντιστροφα ητοι σπανια ειναι ζυγος ο αριθμος γιατι δεν θα λεγονταν παρτουζα αλλα απλα συνγαμουμε η κανουμε ανταλλαγες συντροφων
καπως ετσι το αντιλαμβανομαι
στην εκφραση δεν ημουνα ποτε καλος αλλα για πεστε μου και μενα αν το βλεπετε διαφορετικα για να συνεχισω το σκεπτικο μου
Ο χρυσός κανόνας της παρτούζας είναι αναλογία άντρες/γυναίκες μεγαλύτερη του 2 προς 3!!! επί του συνολικού αριθμού ατόμων!!
Καταγράφηκε

Fal(r)ang kee-nok Tongue
ZAICHIK
Ανώτερος

« Απάντηση #3684 στις: 05/09/07, 16:04 »

Να πω και εγω τι σκεφτομαι: Σκαφος, μπανακι και φαγητο. Μετα για υπνο στην παραλια σε ενα ερηνονησι και παλι μπανακι και το βραδυ ολοι μαζι φαγητο και μουσικη πανω στο σκαφος και παρτακια. Ελεγα λοιπον καμμια ανταλλαγη συντροφων, να τις βαζαμε για κανενα λεσβιακο, να γαμουσε ενας 2 μαζι Ταυλανδες και οι αλλοι να καναμε χαζι, πραγματα πιο πολυ για χαβαλε και εμπειρια. Δεν μιλουσα να παμε σε ενα δωματιο Χ ανδρες και Ψ γυναικες και να καναμε οτι και στις τσοντες. Αλλο πραγμα εννοω εγω... φαση, χαβαλε, θαλασσα, ποτο... Δεν ξερω εαν τωρα κατανοησατε τι εχω στο μυαλο μου (εννοειται οτι η φαση παρτουζα κολλαει μεσα σε ενα ευθυμο και φιλικο περιβαλλον). Δεν παμε να γυρισουμε τσοντες, αλλα να περασουμε καλα και να μας μεινει αξεχαστη η εκδρομη. Εγω δεν υπαρχει περιπτωση να παω για 2 βδομαδες να μπαινοβγαινω σε κωλομπαρα. Παω να κανω κατι διαφορετικο στην ζωη μου. Να διευκρινισω οτι βολτα με σκαφος και χωρις παρτουσες λεει... αλλα οι παρτουσες (αν η λεξη δεν ταιριαζει με αυτο που περιγραφω αγνοηστε την, μην κολλατε σε αυτο) θα ειναι φυσικο επακολουθο.... νομιζω...
Καταγράφηκε

( F )ucking ( A )rrogant ( R )ude ( A )nd ( N )o ( G )ood
Akis30
Ειδήμων

« Απάντηση #3685 στις: 05/09/07, 16:04 »

Εγώ σε πιάνω φίλε Ζάιχικ.Μπορεί όμως ο άλλος να την έχει δει gfe φάση (γενικά μιλάω έτσι; ) και να μη θέλει να μοιραστεί τη δικιά του. Επίσης τα κορίτσια με τίποτα δε θα θέλουνε γιατί με το gfe θέλουν να τυλίξουν τον farang με την προοπτική μήπως του μασήσουνε και τίποτα (για χρήμα μιλάω  Cheesy ). Η όλη φάση που αναφέρεις τους χαλάει τα σχέδια.
Βέβαια τίποτα δεν αποκλείεται , απλώς το βρίσκω δύσκολο για τους λόγους που προανέφερα.
Καταγράφηκε

ZAICHIK
Ανώτερος

« Απάντηση #3686 στις: 05/09/07, 16:04 »

Ακης30, για ποια gfe μιλαμε, οι κοπελες ειναι επαγγελματιες. Μην πεφτεις και εσυ στο τρυπακι που το παιζουν καψουρες, σε τρελλαινουνε μετα στα sms κλπ. ΜΟλις φευγεις, ο επομενος. Κοιτα κανεις δεν δινει πανω απο 1000 Βατ. Κανονιζουμε την τιμη ενισχυμενη και ολα λυνονται. Μα ειναι δυνατον, αν στην Ταυλανδη δεν μπορεις να κανεις τετοια πραγματα που μπορείς? Η παρτουζα πανω στα σκαφη ειναι θεσμος, ακομη και στην Ελλαδα (οταν φορτωνονται αντιστοιχα call girls). Τελος παντων, αυτα ειναι υποθετικα που λεω, μπορει η παρεα να διαλυθει απο την Παταγια απο την 1 μερα και να τραβηξω παλι μονος για καταδυσεις. Παντως σε ευχαριστω που καταλαβες τι εχω στο μυαλο μου
Καταγράφηκε

( F )ucking ( A )rrogant ( R )ude ( A )nd ( N )o ( G )ood
KOSTASF16
Τιμημένος

9 trips - 7 stars

« Απάντηση #3687 στις: 05/09/07, 17:05 »

καλα εχασα τετοια μεσημεριανη συζητηση? δεν με ξυπναγατε ρε.
καταρχην θα χρειαζομουν πολλες παραθεσεις για να απαντησω σε ολα, θα κανω ρεζουμε ομως, και θα επαναλαβω οτι μεσα απο τα ποστ μηνων εχω πει.
πρωτα απ  ολα φανηκαν οι γνωστες της ταυλανδης και των γυναικων της.
απο το φαντομα που μενει εκει μεχρι λορδους κλπ. που πανε χρονια εως αυτους που πανε για λιγο καιρο αλλα εχουν καταλαβει τι γινεται (σαν εμενα}.
δεν θελω να ξαναδω ματια ταυλανδεζας που της εχω ζητησει να πει σε φιλη της να ερθει να την πηδηξω, προσεξτε, οχι μαζι, να φυγει η μια και να ερθει η αλλη.  μιλαμε για φονικα ματια που σε σκοτωνουν με πολλες μαχαιριες.
μια δυο φορες δοκιμασα και τελος , με αλλες, ηξερα τι παιζει με τη ζηλια αλλα ηθελα να το δω με τα ματια μου.
ο ζαιτσικ δικαιολογειται, εχει στο μυαλο του ρωσιδες, μια χαρα, οι ταυλανδεζες ομως δεν ειναι ρωσιδες, και να τις πληρωσεις πολυ να το κανουν, απλα δεν θα εχεις το επιθυμητο αποτελεσμα, μαλλον θα εχεις το αντιθετο αποτελεσμα θα λεγα, τωρα η ταβαν , αντε να πουμε οτι ειναι εξαιρεσουλα,αλλα δεν εχει δοκιμαστει στην πραξη. πιστευω ουτε και αυτη ειναι για τετοια φαση, οσο για την noy, με πιανουν τα γελια αν φανταστω τη φατσα της μολις αντιληφθει οτι παει να γινει τετοια φαση, ποσο μαλλον να της το ζητησω, θα φυγει αμεσως. μα και να το κανει, θα ειναι τοσο κακη που δεν αξιζει. ξερω τι λεω. μπορει να πηγαινουν με πολλους, αλλα δεν εγκαταλειπουν ποτε το gfe τους, και ειναι ενας βασικος λογος που σε ολα τα φορουμ γραφουν "καλο σεξ", και τιποτα παραπανω.
αν θες gfe κερδισες, αν θες αλλα, πηγαινε στις ρωσιδες βραζιλιανες κτλ.

Καταγράφηκε
Akis30
Ειδήμων

« Απάντηση #3688 στις: 05/09/07, 17:05 »

Εγώ έχω πρακτική εμπειρία μηδέν σε ταϊλανδέζες,οπότε εγκαταλείπω τη συζήτηση.Κοιτάχτε μόνο μη φαγωθείτε μεταξύ σας.Απλά να πω ότι σε μια παρτούζα θα πρέπει όλα τα μέλη να θέλουν (και άντρες και γυναίκες) , γι αυτό είναι τόσο δύσκολο να οργανωθεί.Πάντα βρίσκεται κάποιος/α/οι που θα πει/πουν όχι.
Καταγράφηκε

KOSTASF16
Τιμημένος

9 trips - 7 stars

« Απάντηση #3689 στις: 05/09/07, 17:05 »

για ποια gfe μιλαμε, οι κοπελες ειναι επαγγελματιες.
gfe, και επαγγελματιες ειναι το ιδιο και το αυτο.
τεσπα
βλεποντας τη λεξη "επαγγελματιας" και εννοωντας τις ταυλανδεζες που εχω γνωρισει ως τωρα, με ξαναπιανουν τα γελια, βαρια λεξη για τις μικροσκοπικες πλατουλες τους, να αρχισω το γελιο σκεφτομενος την "Am" τη nan, ποια θελετε? η am ειχε μαζι της βιβλια απο τη σχολη που θα πηγαινε το πρωι, ποια αλλη θελετε να θυμηθω, την tif, αυτη εκανε σεξ οπως στον αντρα της, ειμαι σιγουρος, σταματαω.
η κρουαζιερα αν γινει θα ειναι η καλυτερη φαση, νομιζω καλυτερη και απο το τουρ με αυτοκινητο. οσο για παρτουζες προσωπικα δεν θα παρω μερος να το ξερετε,σωστα τα εγραψε ο bmw, συμπληρωνω και γω οτι το σεξ ειναι υποθεση δυο ατομων, θελει αφοσιωση για να το απολαυσεις και οχι γελια και αστεια, νσ ξερετε θα ειμαι ΑΠΩΝ απο τετοια φαση.
αντιθετως θελω σεξ στη φυση και πιστευω να δοθει η ευκαιρια.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 240 241 242 243 244 245 [246] 247 248 249 250 251 252 ... 2853   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: