Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 2023 2024 2025 2026 2027 2028 [2029] 2030 2031 2032 2033 2034 2035 ... 2937   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ταϊλάνδη sex trip...  (Αναγνώστηκε 2143030 φορές)
3 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
Pagtao
Μάλαμα
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #30420 στις: 21/03/11, 13:01 »

Εδώ Ουντόν Τανί-εδώ Ισάν!
Η πηγή των ωραίων κοριτσιών (Λεκ,Νιτ κλπ)
Μπικ και Πιπίνο μία βόλτα θα σας έπειθε.Μπικ περάσαμε τόσο ωραία στα Πιπί, επόμενο είναι η Πατάγια να σου φαίνεται
κόλαση,στο είχα πει να ξεκινήσουμε από ψαροχώρι και να καταλήξουμε Πουκετ-Μπανγκόκ αλλά κανείς δεν με ακούει.
Ηθελες να δεις την "πραγματκή Ταϊλάνδη" και όχι την λαοπλανική.Καλά να πάθεις.Πάντως δε μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα από μία μόνο ολιγοήμερη επίσκεψη αυτή τη συγκεκριμένη εποχή του Ποπ Φέστιβαλ.

Το Ουντόν εξελίσσεται.Διπλα στο ξενοδοχείο μου χτίζεται τεράστιο εμπορικό.Η κοπελιά θα έρθει κατα τις οκτώ και θα με
πάει στα πεθερικά ξανά.Αυτή τη φορά είμαι προετοιμασμένος (mai mi!)
Μπικ και εγώ έμεινα τελικά αγάμητος γιατί το 511 κόλλησε με τον μπυροκοιλιά τα μωρά στο Whats Up δεν παίρνονταν (μόνο
εκείνες οι απαράδεκτες με τις μαύρες στολές)και η Νούη ξέχασε την ID της Banging Head Against a Wall

Αλλά κάθε εμπόδιο για καλό, γιατί:
Εδώ και δυό μέρες τρώγω θαλασσινά.Εχω πάρει στο κορίτσι συνολάκι τρελό από το μαγαζί
που χωνίζει ο Ζαν...το βράδυ θα γίνει κόλαση!

Αντε λίγη σιέστα τώρα. Sleeping Smiley
Τα ξαναλέμε
Καταγράφηκε
joedoe
Ανώτερος

« Απάντηση #30421 στις: 21/03/11, 13:01 »

οχι ρεε  The Birdman  εξαλου τα κατοακιαμας ειναι μονο παθητικα,,,  
TI παραμυθια γραφετε; εσκεμμενα ή μη, ακου τα τραβελια παθητικα !!! Παθητικο τραβέλι στην Πατάγια = ανεργο τραβελι. Βέβαια περι ορέξεως κολοκυθόπιτα, άμα κάποιου του αρέσουν τα αγοράκια εμένα δεν μου πεφτει λογος, αλλά οτι όσοι πάνε μαζί τους είναι γιατί τους αρέσει ο κώλος δεν ισχυει.
Πριν 4 μήνες στο μπαρ του Φωτη είχε 2 τραβέλια ένα μελαχρινο και ένα ξανθό. Ο μελαχρινος ήταν γεροδεμένος. Ομως είχε πρόβλημα με τους Ελληνες όπως μου είπε. Τον έπαιρναν επειδη ηταν ψηλος, αλλά επειδή δεν του σηκωνόταν να τους γαμήσει και αυτός, κανεις δεν τον έπαιρνε 2 βραδυ.  
Καταγράφηκε
pipinomaniac
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #30422 στις: 21/03/11, 13:01 »

πιπι ανεβασε κανα πιπινι!!! αν δεν θελεις δημοσια, στειλε σε pm!!!  Wink
Μαγκες,δε τα παω καλα με τις φωτογραφιες...Δε τραβαω τις γκομενες που φορτωνω...Για υτο και δε προσφερω φωτογραφικο υλικο στο φορουμ..
Ισως μαλακια μου,αλλα εκεινη την ωρα εχω αλλου το μυαλο μου... fuck1... Grin
Καταγράφηκε

"You can get the girl out of the bar but you can't get the bar out of the girl."
pipinomaniac
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #30423 στις: 21/03/11, 14:02 »

δεν ειμαι και πολυ πιπινοκομoδινολατρης. γουσταρω dirty καταστασεις!!!  2funny 2funny 2funny
Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα...
Παντως δεν εχεις αδικο...Ενα μεγαλο ποσοστο ειναι κομοδινα...
Βεβαια αν εχεις αποκτησει καποια εμπειρια στα αγκογκο-κοριτσα,το "κοβεις" το μωρο και απο το τροπο που συμπεριφερεται την ωρα που ειναι στη πιστα και χορευει καθως και η εντυπωση που σου δινει οταν το κατεβαζεις για να το γνωρισεις και να κερασεις ποτο...(βασικο για εμενα..αν δε το κερασω να δω τι καπνο φουμαρει,δε φορτωνω συνηθως γουρουνι στο σακι)...
Αν το μωρο εχει μια μουρη σα "Μεγαλη Παρασκευη" και συμπεριφερεται σα να την εχουν στειλει να κανει καταναγκαστικα εργα...ΜΑΚΡΙΑ...
Αν ομως το βλεπεις να χαμογελαει,να κανει σκερτσα και χαβαλε και οταν το παρεις διπλα σου στο τραπεζι αρχισει τις αγκαλιτσες και σου δειχνει οτι γουσταρει να τη φορτωσεις,τοτε ΟΚ...
Απο την αλλη,εμενα δε μου αρεσει το "dirty sex"...Εγω θελω αγκαλιτσες,φιλακια,χαμουρεμα,χαβαλε και παιχνιδακια στο κρεββατι...Αυτο αλλωστε "σου βγαζουν" αυτα τα μωρακια...
Ειναι δυνατον να φορτωνεις ενα μπιμπελο 1.50 υψος,40 κιλα και να εχεις στο μυαλο σου,μαστιγια-δονητες και γαμησι απο το κωλο???...Γιατι αν καποιος το κανει,τοτε χρηζει ιατρικης βοηθειας...Ειναι σοβαρη ψυχικη ασθενεια...
Αν θες "αγρια σχεδια",φορτωνεις μωρα με "πολλα χιλιομετρα"...Να εχουν καποια χρονια στη δουλεια,να εχουν καβαλησει καποιες χιλιαδες φαρανγκο-πουτσες και να εχουν δοκιμασει ολες τις ανωμαλιες...Αυτες μαλιστα...Σε βαζουν κατω και σε βιαζουν...
Κατι που εμενα προσωπικα με ξενερωνει απιστευτα...
Ειμαι "αγαπουλης"..Τι να κανω?? Grin

Καταγράφηκε

"You can get the girl out of the bar but you can't get the bar out of the girl."
djzan
Μάλαμα

« Απάντηση #30424 στις: 21/03/11, 14:02 »

το καλυτερο ειναι οταν πηγαινεις διακοπες για 10-14μερες να δοκιμασεις τα παντα. πιπινια-κομοδινα, πιπινια-τρελιαρες, 30αρες ανωμαλιαρες που θα σου γλειψουν και τα δαχτυλα των ποδιων, παρτουζιαρες, λεσβιες, τσουτσουνοκοριτσα αλλα και εγχειρισμενες, ψηλες, κοντες, αδυνατες, παχουλες, μελαχρινες, γυφτες, ασπρες, ξανθιες, κοκινομαλλες κτλ....

και εχοντας στο νου σου να περασεις καλα και με καλη παρεα γιατι αυτο θα σου μεινει στο τελος.
μονο ετσι απολαμβανεις ενα ωραιο ταξιδι στη Ταυλανδη.  Headbaning!

Καταγράφηκε
gioro27
Ανώτερος

« Απάντηση #30425 στις: 21/03/11, 15:03 »

επιστροφη αθηνα κρυο που δεν αντεχεται μετα απο 2 εβδομαδες στην ταιλανδη απολυτη ξενερα
και η ομαδα να τρωει 6 γκολ δραμα πραγματικο
καταρχην θα ηθελα να ευχαριστησω τον παγκταο μετα απο 1 εβδομαδα παρεας γνωρισα εναν πραγματικο φιλο
και θα ηθελα να το αναφερω δημοσια εδω στο φορουμ και τον περιμενω για τον τελικο
καλα για τον μπικου δεν εχω να πω πολλα τον ξερω πολλα χρονια και δεν χρειαζεται πολλα λογια
μετα απο 7 μερες παρεα εφυγαν για πατταγια την οποια απο περιγραφες απο το φοροθμ δεν ηθελα να τους ακολουθησω αλλα να παραμεινω στο πουκετ που δεν το μετανιωσα καθολου
το πρωι φυσιολατρεια και το βραδυ μπανγκλα για αρπαγες ολα καλα και ολα ωραια για 5 μερες  και μετα
λεω να παω να βρω την παρεα στηυν  πατταγια αλλα με κρυα καρδια γιατι δεν γουσταρα την πατταγια αλλα λεω για 2 μερες δεν γαμιεται ας παω
ειμαι στο αεροδρομιο του πουκετ περιμενοντας το αεροπλανο και γνωριζω εναν ελληνα που κανει  δουλειες μεγαλες στην ταιλανδη
και μου λεει τι πασ να κανεις στο μπουρδελο ελα στην μπανγκοκ να σε βγαλω εξω να δεις
και αποφασιζω να παω μπανγκοκ
δεν περιγραφεται αυτο που εζησα οι καλυτερες κοπελες τησ μπανγκοκ η καλυτερη της μπανγκλα ηταν η χειροτερη δημοσιογραφοι μοντελα ηθοποιοι ολες στο πιατο δεν συγκρινονται με ευτες που ειδα στην σκατονγκ και σιγουρα στην πατταγια οι τα κλαμπ που πανε οι φραγκατοι συγκρινονται μονο με νεα yορκη οτι και να γραψω ειναι λιγο
χωρις να πληρωσο ουτε μπατ σε καμμια κοπελα πηρα απο τις ομορφοτερες κοπελες που εχω παρει στην ζωη μου ειδη ψαχνομαι για επιστροφη την αλλη βδομαδα ιδιως η τελευταια ηταν οι πιο ομορφη ταιλανδεζα νομιζω οτι την ερωτευτηκα με πηγε και αεροδρομιο το κοριτσι
μπικου και παγκταο περασαμε πολλυ ωραια αλλα την επομενη θα με ακολουθησεται και ερχονται ακομα καλυτερες μερες παγκ ισως να παντρευτω πρωτος φιλλια να περναται οσο γινεται καλυτερα τα λεμε συντομα 
Καταγράφηκε
helios747
Μάλαμα

« Απάντηση #30426 στις: 21/03/11, 23:11 »

επιστροφη αθηνα κρυο που δεν αντεχεται μετα απο 2 εβδομαδες στην ταιλανδη απολυτη ξενερα
και η ομαδα να τρωει 6 γκολ δραμα πραγματικο
καταρχην θα ηθελα να ευχαριστησω τον παγκταο μετα απο 1 εβδομαδα παρεας γνωρισα εναν πραγματικο φιλο
και θα ηθελα να το αναφερω δημοσια εδω στο φορουμ και τον περιμενω για τον τελικο
καλα για τον μπικου δεν εχω να πω πολλα τον ξερω πολλα χρονια και δεν χρειαζεται πολλα λογια
μετα απο 7 μερες παρεα εφυγαν για πατταγια την οποια απο περιγραφες απο το φοροθμ δεν ηθελα να τους ακολουθησω αλλα να παραμεινω στο πουκετ που δεν το μετανιωσα καθολου
το πρωι φυσιολατρεια και το βραδυ μπανγκλα για αρπαγες ολα καλα και ολα ωραια για 5 μερες  και μετα
λεω να παω να βρω την παρεα στηυν  πατταγια αλλα με κρυα καρδια γιατι δεν γουσταρα την πατταγια αλλα λεω για 2 μερες δεν γαμιεται ας παω
ειμαι στο αεροδρομιο του πουκετ περιμενοντας το αεροπλανο και γνωριζω εναν ελληνα που κανει  δουλειες μεγαλες στην ταιλανδη
και μου λεει τι πασ να κανεις στο μπουρδελο ελα στην μπανγκοκ να σε βγαλω εξω να δεις
και αποφασιζω να παω μπανγκοκ
δεν περιγραφεται αυτο που εζησα οι καλυτερες κοπελες τησ μπανγκοκ η καλυτερη της μπανγκλα ηταν η χειροτερη δημοσιογραφοι μοντελα ηθοποιοι ολες στο πιατο δεν συγκρινονται με ευτες που ειδα στην σκατονγκ και σιγουρα στην πατταγια οι τα κλαμπ που πανε οι φραγκατοι συγκρινονται μονο με νεα yορκη οτι και να γραψω ειναι λιγο
χωρις να πληρωσο ουτε μπατ σε καμμια κοπελα πηρα απο τις ομορφοτερες κοπελες που εχω παρει στην ζωη μου ειδη ψαχνομαι για επιστροφη την αλλη βδομαδα ιδιως η τελευταια ηταν οι πιο ομορφη ταιλανδεζα νομιζω οτι την ερωτευτηκα με πηγε και αεροδρομιο το κοριτσι
μπικου και παγκταο περασαμε πολλυ ωραια αλλα την επομενη θα με ακολουθησεται και ερχονται ακομα καλυτερες μερες παγκ ισως να παντρευτω πρωτος φιλλια να περναται οσο γινεται καλυτερα τα λεμε συντομα 
    πολυ   προσοχη!   οι   ελληνες (αλλα   και  οι   ελληνιδες)  που   κανουν   μεγαλες    δουλειες   στη  ταυλανδη   (μπιγκ  μπιζνες)  μπορει   καποια   στιγμη   να  σου  ζητησουν   δανεικα!!!  (με   αφορμη   το   ποστ    σου,  μιλαω  λιγο πιο γενικα) Wink
Καταγράφηκε
lusiano
Επισκέπτης
« Απάντηση #30427 στις: 21/03/11, 23:11 »

πολυ   προσοχη!   οι   ελληνες (αλλα   και  οι   ελληνιδες)  που   κανουν   μεγαλες    δουλειες   στη  ταυλανδη   (μπιγκ  μπιζνες)  μπορει   καποια   στιγμη   να  σου  ζητησουν   δανεικα!!!  (με   αφορμη   το   ποστ    σου,  μιλαω  λιγο πιο γενικα) Wink
Και οχι μονο δανεικα αλλα και αλλες εξυπηρετησεις!μπραβο ρε μαγκα γατος εισαι!!!!
Ελληνιδα και μαλιστα γνωστη απο την ιδια πολη που ο αντρας της δουλευει ακομη ακολουθος στη πρεσβεια της Ελλαδας στη Bankgok ενω δεν με γνωριζε καν....οταν πηγα για καποια δουλεια στην πρεσβεια, προσφατα μου φωναζε απο μακρυα στο αεροδρομιο της Bankgok για καποιο προβλημα ταχα που ειχε και ηθελε βοηθεια οικονομικης φυσεως!!!!
Γιαυτο εχω πει και πιο παλια μακρυα απο Ελληνες και καποιοι ρωτανε γιατι??????
Καταγράφηκε
Pagtao
Μάλαμα

« Απάντηση #30428 στις: 22/03/11, 10:10 »

Gioro thanks I feel same same!
Κοίτα όμως να μην ερωτευτείς όπως και εγώ που τραβιέμαι στα Ουντόν και στα Μαχασαλακάμ  Banging Head Against a Wall
Την Ταϊλάνδη ναι, να την ερωτευτείς με όλες σου τις αισθήσεις!
Μακρυά από σχέσεις.Μία νύχτα μόνο άντε δυό.Θα το λέω και θα το ξαναλέω
Κατά τα άλλα το ταξίδι στο Λάος αναβλήθηκε.Θα την βγάλω στο Ουντόν και όσο αντέξω.Δηλαδή δυό μέρες...2funny
Σήμερα αράξαμε στη πισίνα του Centara.Ο ήλιος πολύ δυνατός καίει τα πάντα.
Η βλάχα μέσα στο νερό είναι έξω από τα νερά της.Δόστης βουνά και λαγκάδια.
Αντε χαιρετώ τώρα γιατί μου υποσχέθηκε από χτες μασάζ με τα χεράκια της.

Ο αγαπητικός της βοσκοπούλας Smitten
Καταγράφηκε
tsafus
Ανώτερος

« Απάντηση #30429 στις: 22/03/11, 10:10 »

γεια σου  βρε παγκ αλανι  Dancing Smiley

καλή συνέχεια να έχεις!! να περνάς καλά

Καταγράφηκε
gioro27
Ανώτερος

« Απάντηση #30430 στις: 22/03/11, 11:11 »

Gioro thanks I feel same same!
Κοίτα όμως να μην ερωτευτείς όπως και εγώ που τραβιέμαι στα Ουντόν και στα Μαχασαλακάμ  Banging Head Against a Wall
Την Ταϊλάνδη ναι, να την ερωτευτείς με όλες σου τις αισθήσεις!
Μακρυά από σχέσεις.Μία νύχτα μόνο άντε δυό.Θα το λέω και θα το ξαναλέω
Κατά τα άλλα το ταξίδι στο Λάος αναβλήθηκε.Θα την βγάλω στο Ουντόν και όσο αντέξω.Δηλαδή δυό μέρες...2funny
Σήμερα αράξαμε στη πισίνα του Centara.Ο ήλιος πολύ δυνατός καίει τα πάντα.
Η βλάχα μέσα στο νερό είναι έξω από τα νερά της.Δόστης βουνά και λαγκάδια.
Αντε χαιρετώ τώρα γιατί μου υποσχέθηκε από χτες μασάζ με τα χεράκια της.

Ο αγαπητικός της βοσκοπούλας :smitte
για αυτο το μωρο παω πιο μακρια ακομα δεν το χορταινεις με τιποτα 1 2 νυχτες δεν φτανουν αστα θα στα πω απο κοντα οταν μεν το καλο θα ερθεις
Καταγράφηκε
homies187
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #30431 στις: 22/03/11, 16:04 »

http://www.youtube.com/watch?v=knRLrscwrK4
Καταγράφηκε

η επιτυχια στην παταγια ειναι να γυρισεις μονος σου στο δωματιο...
lakisscorpio
Μάλαμα

« Απάντηση #30432 στις: 22/03/11, 17:05 »

Μπικ........Λυπαμαι που δεν σου αρεσε η Πατταγια............αλλα γουστα ειναι αυτα......
Παντως η παρεα σπου ειχες ηταν πολυ καλη............μακαρι να πετυχω και εγω τετοια παρεα οταν με το καλο ξαναπαω.............Παντως ειναι σιγουρο οτι αν εχεις καλη παρεα,στην Πατταγια περνας ΥΠΕΡΟΧΑ!!!Βεβαια και που δεν περνας καλα οταν εισαι με φιλους!!!!

Παγκ.....καλα να περνας εκει ου εισαι......και εσυ Μπικ

Παντως να πω την αληθεια αυτο που λεει ο Μπικ(εννοω για 2000-3000 για Freelanchers και οτι συζητουσαν για λεφτα  μετα την γνωριμια,Εμενα δεν μου ετυχε ποτε!!!)....Μηπως επειδη παω συνεχεια Low season(Mετα τον Μαιο)και δεν εχει πολυ κοσμο???Τι να πω???
Παντως καλα εκανες και δεν εδινες τετοιο ποσο για Frelancher!!!

Πατταγια ειναι νομος(για Freelancher)=500 baht short time,1000 long time!!!ΤΕΛΟΣ!!!ΑΝτε βαρια 1500 αν σου αρεσει πολυ η σου βγαλει γουστα!!!

Και σχεδον ποτε δεν μιλαμε για λεφτα!!!αν σου πει αυτη πτωτα για λεφτα,next please!!!!
Καταγράφηκε
fisarmonikas
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #30433 στις: 22/03/11, 17:05 »

Ετσι Λακη, μη χαλαμε και την πιατσα
Καταγράφηκε
kostas_thai
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #30434 στις: 22/03/11, 18:06 »

TI παραμυθια γραφετε; εσκεμμενα ή μη, ακου τα τραβελια παθητικα !!! Παθητικο τραβέλι στην Πατάγια = ανεργο τραβελι. Βέβαια περι ορέξεως κολοκυθόπιτα, άμα κάποιου του αρέσουν τα αγοράκια εμένα δεν μου πεφτει λογος, αλλά οτι όσοι πάνε μαζί τους είναι γιατί τους αρέσει ο κώλος δεν ισχυει.
Πριν 4 μήνες στο μπαρ του Φωτη είχε 2 τραβέλια ένα μελαχρινο και ένα ξανθό. Ο μελαχρινος ήταν γεροδεμένος. Ομως είχε πρόβλημα με τους Ελληνες όπως μου είπε. Τον έπαιρναν επειδη ηταν ψηλος, αλλά επειδή δεν του σηκωνόταν να τους γαμήσει και αυτός, κανεις δεν τον έπαιρνε 2 βραδυ.  
συφμωνω απολυτα εστω και αν καταλαβες λαθος.ο ladyboy_lover εννοουσε οτι αυτα που πηδαει ειναι παθητικα δηλαδη τα παιρνει μονο γι ανα τα πηδηξει.αλλοι πολλοι που τα διαλεγουν θελουν να τους πηδανε οκ περι ορεξεως...για αυτο και πολλοι ελληνες αδερφες πανε εκει.αλλωστε και εδω αν διαβασεις κριτικες πολλοι πανε με τραβελια για να τους πηδηξουν οχι να τα πηδηξουν.και μιας και το εφερε η κουβεντα θα το πω παλι.μια πουστρα με γυναικειο προφιλ που εμπαινε εδω μεσα ελεγε για ladyboys με προσοντα και αρκετοι χαλβαδες που τους δουλευε νομιζαν οτι ειναι οντως γυναικα.οχι οτι γυναικες δεν πανε μαζι τους ενδεχομενως αλλα κυριως τα προτιμουν πουστηδες υποθετω...
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 2023 2024 2025 2026 2027 2028 [2029] 2030 2031 2032 2033 2034 2035 ... 2937   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: