Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 925 926 927 928 929 930 [931] 932 933 934 935 936 937 ... 2951   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ταϊλάνδη sex trip...  (Αναγνώστηκε 2169594 φορές)
3 μέλη και 12 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
djzan
Μάλαμα
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #13950 στις: 24/03/09, 17:05 »

πας στην ταυλανδη για 10 μερες, το καλο ειναι να εχεις διαφορες ποικιλιες απο γυναικες.
μελαχρινες, ξανθιες, αδυνατες, κανονικες, κοντες, ψηλες, γλυκουλες, αγριοφατσες κτλ...
τι να το κανεις αν γαμας συνεχεια το ιδιο και το ιδιο τυπο γυναικας???

αντε να σας βαλω και αλλη μια για να μην λετε!!!
αυτη σου κανει φιλε κωστα??? η μηπως και αυτη σε χαλαει???

Καταγράφηκε
ProudToBeGreek
Ειδήμων

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #13951 στις: 24/03/09, 20:08 »

xaxa lol!!! ναι γαμησ.... και ενα ladyboy που εμοιαζε στον ψαλτη!!!  Boobies

επειδη σας χαλασε το ξανθο, παρτε αυτο!!!

Παιδιά, γι'αυτούς που αγαπάνε τις γυναίκες με πιασίματα (ένας απ'αυτούς είμαι και εγώ), ότι πρέπει είναι η γκομενίτσα. Εύγε συναγωνιστή, πάντα τέτοια!
Καταγράφηκε
djzan
Μάλαμα

« Απάντηση #13952 στις: 24/03/09, 20:08 »

Παιδιά, γι'αυτούς που αγαπάνε τις γυναίκες με πιασίματα (ένας απ'αυτούς είμαι και εγώ), ότι πρέπει είναι η γκομενίτσα. Εύγε συναγωνιστή, πάντα τέτοια!

thanks φιλε!!! αλλα που να ξερουν καποιοι τι θα πει χοντρη και τι γυναικα με πιασιματα!  Uglystupid το θεμα ειναι οτι ουτε χοντρη δεν ηταν, ουτε πατσοκοιλια δεν ειχε, ουτε κυταριτιδα, ουτε μεγαλο κωλο. μια χαρα γκομενα ηταν! και απο κρεβατι superrrrr!!!  Headbaning!
Καταγράφηκε
Αρίσταρχος
Ειδήμων

« Απάντηση #13953 στις: 25/03/09, 00:12 »

Ανέβασε ρε μαν και αλλες φοτο αφου έχεις υλικο
Καταγράφηκε

Όταν δεις μια γυναίκα μόνη...
στο δρόμο να περπατάει....
όσο όμορφη και να είναι
να ξέρεις πως κάποιος έχει βαρεθεί να την πηδάει
KOSTASF16
Τιμημένος

9 trips - 7 stars

« Απάντηση #13954 στις: 25/03/09, 00:12 »

για δειξε μας εσυ τις κουκλαρες που εχεις παει...
φιλε μου μη βαρας, ειπαμε περι ορεξεως κολοκυθοπιτα, παντως δεν θα μαλωσουμε ποτε για ταιλανδεζες , εχουμε αλλα γουστα.
καμπυλες και πιασιματα δεν δικαιολογουνται στην ταιλανδη.
οπως λεει και ο πιπι, τα κορμια πρεπει να ειναι στεγνα απο λιπος, και μπιμπελοκαταστασεις γενικα,  και οχι ξανθιες φυσικα.
αλλα ηταν χοντρη ρε φιλε, παραδεξου το 2funny 2funny
χθες απογευμα στο σαλαματ δουλευε το σουπερ ταιλανδοπιπινι. ηταν αγελαστο οπως παντα, εχει κολλησει αγελασια (αγελαστη) απο τις χοντροκωλες ελλεεινιδες μας.
βρηκα ομως τροπο και της πηρα ενα γνησιο ταιλανδεζικο χαμογελο , συνοδευομενο  απο υποκλιση και τις παλαμες στο σαγονι, ξερετε πως?
οταν ηταν η ωρα να πληρωσω, ο λογαριασμος ηταν 20.07ευρο
εδωσα χαρτονομισμα των 20 ευρο, και το πιπινι περιμενε και τα 7 λεπτα, οποτε της εδωσα χαρτονομισμα των 20 μπατ και εισεπραξα ενα thai smile Headbaning!

τωρα ποσταρω πιπι,  οχι πιπινομανιακ, αλλα phi phi islands

* Thailand_Teil3_032008_129_800x600.jpg (57.11 KB, 700x525 - εμφανίστηκε 41 φορές.)

* Thailand_Teil3_032008_139_800x600.jpg (98.69 KB, 700x525 - εμφανίστηκε 25 φορές.)

* Thailand_Teil3_032008_142_800x600.jpg (76.25 KB, 700x525 - εμφανίστηκε 21 φορές.)
Καταγράφηκε
Αρίσταρχος
Ειδήμων

« Απάντηση #13955 στις: 25/03/09, 00:12 »

φιλε μου μη βαρας, ειπαμε περι ορεξεως κολοκυθοπιτα, παντως δεν θα μαλωσουμε ποτε για ταιλανδεζες , εχουμε αλλα γουστα.
οπως λεει και ο πιπι, τα κορμια πρεπει να ειναι στεγνα απο λιπος, και μπιμπελοκαταστασεις γενικα,  και οχι ξανθιες φυσικα.
χθες απογευμα στο σαλαματ δουλευε το σουπερ ταιλανδοπιπινι. ηταν αγελαστο οπως παντα, εχει κολλησει αγελασια (αγελαστη) απο τις χοντροκωλες ελλεεινιδες μας.
βρηκα ομως τροπο και της πηρα ενα γνησιο ταιλανδεζικο χαμογελο , συνοδευομενο  απο υποκλιση και τις παλαμες στο σαγονι, ξερετε πως?
εδωσα χαρτονομισμα των 20 ευρο, και το πιπινι περιμενε και τα 7 λεπτα, οποτε της εδωσα χαρτονομισμα των 20 μπατ και εισεπραξα ενα thai smile Headbaning!

Ξαναπήγες?
Καταγράφηκε

Όταν δεις μια γυναίκα μόνη...
στο δρόμο να περπατάει....
όσο όμορφη και να είναι
να ξέρεις πως κάποιος έχει βαρεθεί να την πηδάει
djzan
Μάλαμα

« Απάντηση #13956 στις: 25/03/09, 00:12 »

οχι ρε φιλε δεν παραδεχομαι τιποτα. σου λεω οτι δεν ηταν χοντρη!!! ισως και η φωτογραφια να την δειχνει ετσι. και σιγουρα εχουμε διαφορετικα γουστα αλλα επιμενω να μας δειξεις και συ καμια γυναικα που ησουν....
Καταγράφηκε
djzan
Μάλαμα

« Απάντηση #13957 στις: 25/03/09, 01:01 »

γι'αυτο τι εχεις να πεις??? η μηπως και τα τατουαζ απαγορευοντε στις ταυλανδεζες???  Tickedoff

Καταγράφηκε
djzan
Μάλαμα

« Απάντηση #13958 στις: 25/03/09, 01:01 »

δεν ειναι ντροπη να σου αρεσουν οι χοντρες ταιλανδεζες, για να παρεις κουραγιο θυμισου οτι αλλοι γαμανε ladyboys.
φιλικα

μηπως εισαι ενας απ'αυτους???  Grin
παντα φιλικα!!!
Καταγράφηκε
pipinomaniac
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #13959 στις: 25/03/09, 01:01 »

οχι ρε φιλε δεν παραδεχομαι τιποτα. σου λεω οτι δεν ηταν χοντρη!!! ισως και η φωτογραφια να την δειχνει ετσι. και σιγουρα εχουμε διαφορετικα γουστα αλλα επιμενω να μας δειξεις και συ καμια γυναικα που ησουν....
Οταν ο Κωστας ποσταρε φωτογραφιες στο φορουμ απο τις "κατακτησεις" του,οι περισσοτεροι εδω μεσα δε ξεραμε ουτε "κατα που πεφτει" η Ταυλανδη στο χαρτη...
Ειναι ο δημιουργος του τοπικ,που εδειξε το δρομο και μας ανοιξε τα ματια...
Και ΝΑΙ ειναι χοντρη...Ασε που ετσι οπως βλεπω το μπρατσο της,κανονικα τοσο πρεπει να ειναι το μπουτι της...Και εχει και "μαγουλακια"...
Βεβαια επαναλαμβανω οτι περι ορεξεως "κολοκυθοπιτα"...Εσενα σου αρεσουν και οι ζουμπουρλες "με γεια σου-με χαρα σου"...
Καταγράφηκε

"You can get the girl out of the bar but you can't get the bar out of the girl."
djzan
Μάλαμα

« Απάντηση #13960 στις: 25/03/09, 01:01 »

δηλαδη αν ειναι αυτη χοντρη, αυτη τοτε τι ειναι? κοκαλιαρα???  Uglystupid

Καταγράφηκε
pipinomaniac
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #13961 στις: 25/03/09, 01:01 »

Οσον αφορα αυτη με τα τατουαζ...Καλο και αδυνατο κορμακι αλλα πολυ ψηλο μου φαινεται...και τιποτα το σπεσιαλ...τετοιες εχει χιλιαδες...Αντε 1000 μπατ για λονγκ-ταιμ και το πρωι,μετα την καθιερωμενη πιπουλα,διωξιμο...

Σημειωση..Θα σε παρακαλουσαμε να βγαλεις τη φωτογραφια της φαλαινας γιατι θα ξερασουμε 2funny
Καταγράφηκε

"You can get the girl out of the bar but you can't get the bar out of the girl."
djzan
Μάλαμα

« Απάντηση #13962 στις: 25/03/09, 01:01 »

Οσον αφορα αυτη με τα τατουαζ...Καλο και αδυνατο κορμακι αλλα πολυ ψηλο μου φαινεται...και τιποτα το σπεσιαλ...τετοιες εχει χιλιαδες...Αντε 1000 μπατ για λονγκ-ταιμ και το πρωι,μετα την καθιερωμενη πιπουλα,διωξιμο...

Σημειωση..Θα σε παρακαλουσαμε να βγαλεις τη φωτογραφια της φαλαινας γιατι θα ξερασουμε 2funny

με την "χοντρη" ταυλανδεζα γιατι δεν ξερνας???
εσεις μπορει να εχετε παει πανω απο 10φορες και για περισσοτερες μερες.
εγω πηγα μια φορα και μονο για 10μερες. τι να προλαβω να κανω σε 10μερες??? οτι καλο (για μενα) εβρισκα το βαρουσα κατευθειαν...
Καταγράφηκε
djzan
Μάλαμα

« Απάντηση #13963 στις: 25/03/09, 01:01 »

και ξαναλεω δειξτε μας εσεις τις special ταυλανδεζες που πηγατε....  Huh?
Καταγράφηκε
pipinomaniac
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #13964 στις: 25/03/09, 01:01 »

Η χοντρη Ταυλανδεζα,απλα δεν ειναι του γουστου μου...Αυτο δε σημαινει πως ειναι μπαζο...Μια χαρα κοριτσι ειναι...ΕΓΩ δε θα πηγαινα μαζι του...
Α!Και γενικα με βασιζεσαι στα λεγομενα τα δικα μου γιατι εγω εχω πολλα "κουσουρια"...Ειμαι πολυ δυσκολος...
Μπορει να παρελασουν μπροστα μου 1000 Ταυλανδεζες και να μη γουσταρω καμμια...
Αστα..Ειμαι αλλου παπα ευαγγελιο... 2funny
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 ... 925 926 927 928 929 930 [931] 932 933 934 935 936 937 ... 2951   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: