Νέα

Επικά Ποστ. ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΟΥΝ !!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zeljko
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Εδώ θα μπαίνουν μόνο τα epic posts !!!!
Κάποια στιγμή μπορεί να γίνουν βιβλίο !!

Ξεκινάμε με μία Ιλιάδα !!!!!!!!

τραλαλάκη μου στην Αγγλία συντηρούνε τα σπίτια τους οι άνθρωποι και δεν ρίχνουν αθλια μπετά παντού για να φτιάξουν δήθεν μεζονέτες... το σπίτι που έμενα ήταν κατασκευής 1908, ανακαινισμένο με τα καλύτερα πρότυπα το 2011 και τα έπιπλα ολοκαίνουργια (ο ιδιοκτήτης τα αγόρασε και τα τοποθέτησε για την πάρτη μου μαλάκα)...

και στο γκαράζ παρκάρω το αυτοκίνητο που μου έχει παραχωρήσει η εταιρεία στην οποία δουλεύω.. δεν είμαι μαλάκας να πληρώνω αυτοκίνητο από την τσέπη μου... opel corsa 1.4 diesel automatic... αμάξι που δεν έχεις το χρήμα ούτε να το αγροάσεις ούτε να το κυκλοφορήσεις φτωχομπινέ... δεύτερη μέρα στο γραφείο μου το έφερε η leasing με το κοντέρ να γράφει 117 km και με full extra ..

κατάλαβες τραλαλάκη...
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Αμαξάρα το κορσάκι  :2funny: :2funny: και γράφει σε χλμ ενώ είναι στην Αγγλία που έχουν τα μίλια ενώ τα όπελ τα λένε  Vauxhall εκεί.
:huh:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
51
Πόντοι
366
βαλε και το αλλο με τα ληγμενα φαγητα που ειναι σε προσφορα.
 

gianis85

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
125
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Ο παλιός lakis33 ήταν άπαιχτος,πλέον έχει χαλάσει.
Θυμάμαι ακόμα με συγκίνηση και δεος σε ένα ποστ που έλεγε :
''Σταμάτη γαμώ το μουνί που σε πέταξε,γαμώ τους νεκρούς σου'' κτλπ και μετά έβαζε φωτογραφίες με πυροβολημένα πτώματα και έλεγε πως έτσι θα καταντήσει ο Σταμάτης,η οικογένεια του,ολοι του οι συγγενεις και άλλοι 20 γκαντέμηδες που έτυχε να έχουν το ίδιο επώνυμο με αυτόν  :rockon:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
Το παίζω πιο πολιτισμένος και με anger managment !!!!!

καλά το είπα ότι ο ψυχίατρος σου λέει να σου λέμε ναι και με χαμόγελο... φοβάται ο άνθρωπος μην ξανακυλήσεις και ξαναχρειαστείς λίθιο ...
 

gianis85

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
125
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Η συνταγή του mari που είναι;Είχε βρει τον τρόπο για την καταπολέμηση του aids,γαμώτο δεν μπορώ να τη βρώ.
 
OP
OP
zeljko

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Η συνταγή του mari που είναι;Είχε βρει τον τρόπο για την καταπολέμηση του aids,γαμώτο δεν μπορώ να τη βρώ.

Μόνο η μαλακία του τραβατρόμπα, δεν αντιμετωπίζεσαι !!!!!!1
Διαχρονικός.
Κλασσικός.


Ο Γκαίτε του bou.com ..........
 

gianis85

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
125
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1

liontari28,ο πρώτος ακάποτος εξτρεμιστής.Ρε πούστη μου η καλύτερη περίοδος του site ήταν μακράν αυτή του 10-11,μετά πήρε την κατιούσα.
Πλέον είναι ένα βρωμερό απομεινάρι του παρελθόντος  :-
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.732
Κριτικές
183
Like
3.071
Πόντοι
7.305

liontari28,ο πρώτος ακάποτος εξτρεμιστής.Ρε πούστη μου η καλύτερη περίοδος του site ήταν μακράν αυτή του 10-11,μετά πήρε την κατιούσα.
Πλέον είναι ένα βρωμερό απομεινάρι του παρελθόντος  :-
κ το 2008 κ 09 κ 10 γαμουσε...κ το 07 καλη χρονια τυπε...μετα πτωση.
 

gianis85

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
125
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Κάθε φορά που ανοιγόταν θέμα πως κάποιος πέθανε ο gamaomanoules έλεγε και τον αποχαιρετηστήριο λόγο
Λουτσο,εσαι για τον Μπουτσο!

Τι μας νοιαζει ρε μαλακα για τον καθε στρατοκαυλο ανικανο που  εν καιρο ειρηνης σκοτωνεται?
Να ξυσουμε ταρχιδια μας για τα γκαφρα που παιρνει?
Για την λοξα που ειχε οταν διαλεγε το επαγγελμα αυτο με συνειδηση oτι θα "γινω καποιος"?
Η μηπως για το παραμυθι του πατριωτισμου και της δυσκολιας του επαγγελματος που πιπιλανε?

Σταρχιδια μας μαλακα!
Τα περισσοτερα στρατοκαυλα μαλακισμενα της Αεροποριας αμα δεις τα προφιλ τους στο fb θα καταλαβεις σε τι κοσμο ζουν.
Μεχρι κοι οι μηχανικοι εχουν το προφιλ του ραμπο κατω απο το μαχητικο. :2funny: :2funny: :2funny:

Vaglis.
Τραβα να την παιξεις με κανα simυlator τωρα γιατι φαινεται οτι εχεις παρει πολυ πονοψυχα το θεμα του χαμενου ΑΕΤΟΥ! :2funny: :2funny: :2funny:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Η μάχη για τον τίτλο του  MR. MALAKAS 2016 βρίσκεται σε εξέλιξη και η ψήφος σας είναι απαραίτητη. Η BOUEFA ενθαρρύνει τους νέους παίκτες να διεκδικήσουν αγωνιζόμενοι τον πολύτιμο τίτλο του MR MALAKAS 2016. Για την ψήφο σας εδώ:
Θυμίζουμε ότι το μέγιστο είναι οι 12 επιλογές.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
ψάχνω να βρω το ποστ του τραλαλάκη ... εκείνο που πήγε και κλαιγότανε στον προιστάμενο γιατί του έφαγε την γκόμενα ο μπάρμαν στο μπαρ της πισίνας... επικον...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
51
Πόντοι
366
ψάχνω να βρω το ποστ του τραλαλάκη ... εκείνο που πήγε και κλαιγότανε στον προιστάμενο γιατί του έφαγε την γκόμενα ο μπάρμαν στο μπαρ της πισίνας... επικον...

εχεις και συ κατι ποστ στο "φωτογραφιες απο κοπελες μας" που βρεθηκαν στο tineye μουσαντενιες αν θυμασαι και ελειπες μια εβδομαδα απο την ντροπη σου.
 
OP
OP
zeljko

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
ψάχνω να βρω το ποστ του τραλαλάκη ... εκείνο που πήγε και κλαιγότανε στον προιστάμενο γιατί του έφαγε την γκόμενα ο μπάρμαν στο μπαρ της πισίνας... επικον...

Βρες το ρε !!!!!
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
υπηρχαν λεφτα τοτε κωστακη...τωρα αρχιδια....πουλο...Αβανα θα γινουμε.

τωρα καπνιζουμε μπαφο στην καλυβα και πινουμε καφε με τις τσατσαδες τσαμπα τυπε  :S :S :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom