Νέα

Πληροφορίες για Μυτιλήνη!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stef29gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 130
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stef29gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές μήπως έχει κανείς πληροφορίες για Μυτιλήνη; Θα επισκεφθώ το νησί για δουλείες το Δεκέμβριο, οπότε ξέρεις κάνεις τι παίζει από στριπ, μπαράκια, μπουρδέλα και όλα τα συναφή; Ευχαριστώ εκ των προτέρων....(Ταρζάν, φίλε μου που είσαι; Σε πήρα τηλέφωνο αλλά δε σε βρήκα.)
 

CAVALIER

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Μαύρη πίκρα παίζει μόνο φίλε μου συναγωνιστή..... :jerking: Το μόνο  που υπάρχει είναι κάτι παρακμιακά κωλόμπαρα με 50+  τάνες, ένα μπουρδέλο με μία  κακάσχημη γριά ελληνίδα (και μάλλον εγχειρισμένη) και μετά καλά κωλόμπαρα που για να κάνεις όμως κονέ πρέπει να είσαι κολλητός με τον ιδιοκτήτη.Οπότε, μην περιμένεις τίποτα καλό, εγώ σου προτείνω λευκές νύχτες για χακαρά όμως πράγματα..... :uglystupid:
 
OP
OP
S

stef29gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ φίλε Cavalier... ελπίζω να βρεθεί κανένας συναγωνιστής να δώσει καμιά αισιόδοξη πληροφορία γιατί μου μαύρισες την ψυχή.!!!Ρε παίδες τίποτα καλό δεν παίζει στη Μυτιλήνη; Είναι δυνατόν; Τόσοι φαντάροι και οι Ρωσίδες μαζεύονται όλες στην Αθήνα; Και μετά κάνουν παράπονα για την ανεργία!!!Ποιος θέλει να πάμε να ανοίξουμε μια επιχείρηση στο Νησί να θυσαυρίσουμε;;; Και να ανοίξουμε αλυσίδα σε όλα τα ακριτικά νησιά για να κάνουμε τη θητεία πιο ευχάριστη! ʼντε μάγκες....υποβάλλεται προτάσεις και ιδέες για τη σύσταση της εταιρείας ψυχαγωγίας και ?άθλησης?.....
 

lapo

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
1
καλημέρα θα ήθελα να μάθω επειδή είμαι στρατιωτικός και επειδή παίρνω μετάθεση το καλοκαίρι σε νησί (πιθανόν Μυτιλήνη ή Σάμό ή Ρόδο ή σέ άλλο νησί δεν ξέρω ακόμα) θα ήθελα να μάθω τι παίζει γιατί καίγομαι
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
καλημέρα θα ήθελα να μάθω επειδή είμαι στρατιωτικός και επειδή παίρνω μετάθεση το καλοκαίρι σε νησί (πιθανόν Μυτιλήνη ή Σάμό ή Ρόδο ή σέ άλλο νησί δεν ξέρω ακόμα) θα ήθελα να μάθω τι παίζει γιατί καίγομαι

Μάθε πρώτα που θα πας...
Πάντως η Ρόδος είναι πίχτρα στις τουρίστριες το καλοκαίρι... όποτε έχω πάει πέρασα πολύ κα-υ-λά... ;)
 

lapo

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
1
Σε ένα από τα 3 νησιά που είπα αλλά μάλλον Μυτιλήνη.
 

CAVALIER

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστή, είμαι από Μυτιλήνη και έχω ξανααπαντήσει στο θέμα...Κάνε search στο φόρουμ με μυτιλήνη.Πίκρα πάντως .....
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
ωραίος, κατατοπιστικός και ακριβέστατος τίτλος για θέμα στο φόρουμ...καλέ οι υπεύθυνοι δεν το είδανε???

Εναλλακτικά προσφέρω και μερικές άλλες ιδέες για παρόμοιο τίτλο σε άλλα θέματα ενδιαφέροντος όπως:

1. πως το κάνουν;
2. που πάμε;
3. πως είναι;
4. πόσο είναι;
5. πως την παιρνουν;
6. που τη βρίσκουν;
7. ποιοι θα πάνε;
8. ποιες ήταν;
9. που θα το κάνω;

....και πολλά άλλα κατατοπιστικά θέματα με ανάλογες επικεφαλίδες...!!!
 

powerline75

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
249
Like
2
Πόντοι
1
ωραίος, κατατοπιστικός και ακριβέστατος τίτλος για θέμα στο φόρουμ...καλέ οι υπεύθυνοι δεν το είδανε???

Εναλλακτικά προσφέρω και μερικές άλλες ιδέες για παρόμοιο τίτλο σε άλλα θέματα ενδιαφέροντος όπως:

1. πως το κάνουν;
2. που πάμε;
3. πως είναι;
4. πόσο είναι;
5. πως την παιρνουν;
6. που τη βρίσκουν;
7. ποιοι θα πάνε;
8. ποιες ήταν;
9. που θα το κάνω;

....και πολλά άλλα κατατοπιστικά θέματα με ανάλογες επικεφαλίδες...!!!

Και όσοι απαντήσουν σωστά στις παραπάνω ερωήσεις, κερδίζουν ένα ωριαίο πρόγραμμα σε studio της επιλογής τους, τιμής ένεκεν απο τα υπόλοιπα μέλη του forum. Τέτοιους θησαυρούς γνώσεων, πρέπει να τους επιβραβεύουμε! :grin:
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
104
Πόντοι
16
Συναγωνιστες ανεβαινω Μυτιληνη για λιγες μερες ξερετε κανενα καλο μερος να μου συστησετε?Αν και την τελευταια φορα που ανεβηκα δεν χρειαστηκε καν να ψαξω καθως με περιποιηθηκαν και με το παραπανω κατι ντοπιες.Παρεπιπτοντως πολυ "δυνατες"οι Μυτιληνιες το ακουγα αλλα δεν το ειχα πολυπιστεψει.
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
104
Πόντοι
16
Δευτερα φευγω καμια βοηθεια?
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
τι πας να κανεις στην γκασμαδουπολη ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..πανε μαρους για ποτακι παιζουν φοιτητριες!!
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
104
Πόντοι
16
τι πας να κανεις στην γκασμαδουπολη ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..πανε μαρους για ποτακι παιζουν φοιτητριες!!
Το ξερω το μερος το εχω σταμπαρει απο την προηγουμενη φορα.Αν ξερεις και κανενα αλλο ....
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Το ξερω το μερος το εχω σταμπαρει απο την προηγουμενη φορα.Αν ξερεις και κανενα αλλο ....
για ποτο?ουυυυυυυυυυυυυυ οσα θες αν και χειμωνα απεχω...το caldo για ποτακι παραδιπλα απ το μαρους....το faces αναμεσα στο δυο πρωτα...φυσικα στον καβουρα τα μπουζουκια αν και δεν γουσταρω τον μπαμπη που το εχει...τεσπα στειλε πμ αν θεσ κι αλλα μην πριζουμε τον κοσμο!!καλημερα!
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
104
Πόντοι
16
Αρχες Σεπτεμβρη ανεβαινω παλι Μυτιληνη ανοιξε παιδια τιποτα καινουριο?Οχι οτι οι Μυτιλινιες απο μονες τους δεν ειναι αρκετα μεγαλη προκληση για να ανεβω.
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
ποπο ρε παιδια πικρα η μυτιληνη ειμουν στην ΒΑΡΗ 8 μηνες το 2001 πολυ μουφα...
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
104
Πόντοι
16
ποπο ρε παιδια πικρα η μυτιληνη ειμουν στην ΒΑΡΗ 8 μηνες το 2001 πολυ μουφα...
Φανταροσ?Εγω δεν συμφωνω παντως.Οι Μυτιλινιες απο πιτσιρικες μεχρι παντρεμενες ειναι φωτια σκετη και ειδικα το στομα τους κανει θαυματα!!!Ανεβαινω στο νησι αρκετα χρονια τωρα ανα τακτα χρονικα διαστηματα λογω δουλειας και περναω σχεδον παντα τελεια.Το να εισαι μεσα σε παρεες και σε ξερουν οτι εισαι εχεμυθος σε συνδυασμο με το οτι δεν μενεισ εκει φτιαχνει ενα δυνατο συνδυασμο που προτιμουν οσες θελουν το κατι αλλο.Ειδικα αν τις πετυχεις εκτος νησιου οπου μαλλον νιωθουν πιο απελευθερωμενες και τις κυκλοφορησεις σε μερικα μερη που θα τους αρεσουν το βραδυ θα στο ξεπληρωσουν και με το παραπανω!Για τα πιπινια τους δεν μπορω να πω πολλα μην παρεξηγηθω.Μονο ενα λεω τα βιντεακια απο τα κινητα απο εκει ξεκινησαν!Θεωρω τις Μυτιλινιες τις πιο καυτες Ελληνιδες αν και δεν θα παντρευομουν μια με τιποτα.
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
104
Πόντοι
16
Παιδια αυριο φευγω εχουμε κανενα φρεσκο νεο τελικα?
 

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Στο δρομο απο Μυτιληνη προς Καλλονη(γυρω στα 25 χιλιομετρα απο μυτιληνη δηλαδη 15 απο καλλονη)εχει 1 μπαρακι,μαλλον κολομπαρο...ΟΝΕΙΡΟ BAR...E στη μεση του πουθενα και με αυτο το ονομα νομιζω οτι πρεπει να παιζει...Δε μπηκα βεβαια αν και γουσταρα καθως δεν εκατσε η φαση να παω με παρεα!!Αμα εχεις διαθεση και αμαξι περνα απο κει το βραδακι...Καλα να περασεις!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom