Νέα

Υπάρχει τσατσά στα μπουρδέλα που να γουστάρει να παίρνει μάτι ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα palouci_louc
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

palouci_louc

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Γεια χαρά!
Ψάχνω να βρω μπουρδέλο που η τσατσά γουστάρει να παίρνει μάτι με την ίδια παρούσα στο δωμάτιο κι όχι από τις κάμερες ασφαλειάς..
όποιος γνωρίζει κάτι ας κάνει κι ένα σχόλιο...
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
100
Like
7.437
Πόντοι
17.586
Χαχαχαχαχα φιλε τι βιτσιο ειναι αυτο!! Κοιτα αν δωσεις ενα 20€ στη τσατσα επιπλεον θα σε παρει σιγουρα ματι, μπορει και καμια πιπα. Τωρα αν ξερεις μπουρδελο που εχει καμερα στα δωματια να μας το πεις να μην ξαναπαμε!
 
OP
OP
P

palouci_louc

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
πολλα μπουρδέλα εχουν κάμερες μεσα στα δωμάτια..γεγονός είναι ότι υπάρχουν λογω ασφάλειας ..αλλα το θεμα εδώ είναι το μάτι!!!
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
100
Like
7.437
Πόντοι
17.586
πολλα μπουρδέλα εχουν κάμερες μεσα στα δωμάτια..γεγονός είναι ότι υπάρχουν λογω ασφάλειας ..αλλα το θεμα εδώ είναι το μάτι!!!
Πες μου 1 μπουρδελο που εχει καμερα μεσα?
 
OP
OP
P

palouci_louc

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
μεταξουργείο στην κολωνού θυμαμαι ενα καθως εμπαινα για το δωμάτιο περασα απο τον χώρο που κάθεται η τσατσα με την ιεροδουλη να ειναι στα 4 χωρισμενη η εικονα...3καμερες στα δωματια κι ενα στον χωρο υποδοχης
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.279
Πόντοι
216
Τσάτσο να μπαίνει στο δωμάτιο έχω βρει τύπε. Τσατσά όχι. Όταν βλέπεις και σου λέει πέρασε στο δωμάτιο και σου φέρνω τα ρέστα είναι καλό σημάδι.
Ένας μάλιστα μου είχε πει, θα σου φέρω τα ρέστα και του λέω μα δέκα ευρώ έχει, έτσι μου είχε πει στο σαλόνι. Τι ρέστα μου λες; Του είχα δώσει δεκάρικο.
Όχι μου λέει οκτώ ευρώ έχει. Γδύσου και σου φέρνω τα ρέστα λέει.
Τον διαολόστειλα τον μαλάκα και δεν ήρθε.
Άργησε όμως να μου στείλει την κοπέλα (τι κοπέλα τελικά τράβελος ήταν) μέσα στα σκοτάδια δεν κατάλαβα για να μου κάνει σπάσιμο  ο παλιομαλάκας.

:headbang2:


 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
100
Like
7.437
Πόντοι
17.586
μεταξουργείο στην κολωνού θυμαμαι ενα καθως εμπαινα για το δωμάτιο περασα απο τον χώρο που κάθεται η τσατσα με την ιεροδουλη να ειναι στα 4 χωρισμενη η εικονα...3καμερες στα δωματια κι ενα στον χωρο υποδοχης

Εγω παω στοιχημα οτι μια φορα εχεις παει σε μπορδελο και λες παπατζες. Καμερα αν βρεθει σε δωματιο θα γινει χαμος. Δεν παιζουμε με αυτα!!
Στο θεμα σου τωρα. Αν πληρωσεις την τσατσα πιστευω οτι πολλες θα παρουν ματι.
 
OP
OP
P

palouci_louc

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
αχχαχαχχχαχαχα στην καλιφρονά μου είχε τυχει ενα παρόμοιο περιστατικό...κι αλλη μια με τσατσα οπουαπο καποιο σημείο και μετα πηγαινβα μονο για την τσατσα που ερχοταν και μου δινε ρεστα με το παπαρι εξω...πιο πολυ καυλωνα με αυτη παρα με την ιεροδουλη
 

Kwstasikis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Τσάτσο να μπαίνει στο δωμάτιο έχω βρει τύπε. Τσατσά όχι. Όταν βλέπεις και σου λέει πέρασε στο δωμάτιο και σου φέρνω τα ρέστα είναι καλό σημάδι.
Ένας μάλιστα μου είχε πει, θα σου φέρω τα ρέστα και του λέω μα δέκα ευρώ έχει, έτσι μου είχε πει στο σαλόνι. Τι ρέστα μου λες; Του είχα δώσει δεκάρικο.
Όχι μου λέει οκτώ ευρώ έχει. Γδύσου και σου φέρνω τα ρέστα λέει.
Τον διαολόστειλα τον μαλάκα και δεν ήρθε.
Άργησε όμως να μου στείλει την κοπέλα (τι κοπέλα τελικά τράβελος ήταν) μέσα στα σκοτάδια δεν κατάλαβα για να μου κάνει σπάσιμο  ο παλιομαλάκας.

:headbang2:
Χαχαχα φιλαρακο
Ξερω κ ποιος ηταν
Μου ειχετυχει κ εμενα
Με πιο κινκι φαση με τσατσο κ ιεροδουλγ
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Ο κλασσικος πουστοτσατσος λαλάκης στο θησείο.Ειχε μπει στο δωματιο σε φιλο και ηθελε να του χαιδεψει τα παπαρια.Επισης κι εγω  εχω δει καμερες σε δωματιο σε στουντιο στο νεο κοσμο.
 

gianis85

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
125
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Εγω παω στοιχημα οτι μια φορα εχεις παει σε μπορδελο και λες παπατζες. Καμερα αν βρεθει σε δωματιο θα γινει χαμος. Δεν παιζουμε με αυτα!!
Στο θεμα σου τωρα. Αν πληρωσεις την τσατσα πιστευω οτι πολλες θα παρουν ματι.
Γιατί το λες αυτό ρε τύπε;Αφού ο βλάκατρον ήταν αρκετά ξεκάθαρος,κάπου στην κολωνού-κάποτε-που πλέον δεν θυμάται.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.013
Like
1.111
Πόντοι
216
Ο κλασσικος πουστοτσατσος λαλάκης στο θησείο.Ειχε μπει στο δωματιο σε φιλο και ηθελε να του χαιδεψει τα παπαρια.Επισης κι εγω  εχω δει καμερες σε δωματιο σε στουντιο στο νεο κοσμο.


Είδες κάμερα σε δωμάτιο, και το άφησες έτσι? Δεν την έσπασες? Δεν το κατήγκηλες?
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.279
Πόντοι
216
Τι να καταγγείλεις ρε φίλε. Όρεξη έχεις τώρα να μπλέξεις με τσάτσάδες νταβατζίδες  μπουρδέλα και αστυνομικά τμήματα;
Λες και τηρείτε η νομιμότητα εκεί μέσα. Σιγά μην ενημερώσεις και την αρχή προστασίας προσωπικών δεδομένων.
Την κάνεις με ελαφρά πηδηματάκια και απλά ενημερώνεις εδώ και μπαίνει το τσαρδί στην black list.
Το πολύ πολύ να ζητήσεις αν αντιληφθείς κάτι τέτοιο τα λεφτά σου πίσω πριν πηδήξεις ή αλλαγή δωματίου.

:wanker:
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Είδες κάμερα σε δωμάτιο, και το άφησες έτσι? Δεν την έσπασες? Δεν το κατήγκηλες?
ναι και μαλιστα δεν ηταν κρυφη,ηταν ακριβως πανω απο την πορτα του δωματιου.Το οτι υπαρχει καμερα και μονιτορ,δεν παει να πει οτι υπαρχει και καταγραφικο οπωςδηποτε.Η τσατσα σε παιρνει ματι...και λοιπον;μη σου πω οτι την ειχα δει και λιγο πορνοσταρ και εσπρωχνα και πιο δυνατα.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Τα τραβελαδικα ειναι φουλ καμερες και καταγραφικα.
 

vabiri(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
336
Like
155
Πόντοι
1
Πες μου 1 μπουρδελο που εχει καμερα μεσα?
στην ιασωνος σε αυτο που εχει το ανσασερ σιγουρα στο δωματιο το πρωτο δεξια οχι μονο η τσα2 περνει ματι αλλα κ η πουτανα μολις φυγει απο το δωματιο κ παει κατω
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.279
Πόντοι
216
Λουκά Νίκα δεν ξέρω αν δουλεύει τελευταία, αλλά γίνονταν διάφορα μέσα στα δωμάτια με δροσερούς τσάτσους και τραβέλια.

:s&m_1:



 

zilberto

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
148
Κριτικές
3
Like
72
Πόντοι
1
θυμαμαι  ο Θεος  τσατσος χαρης στο Δευκα63...  να ανοιγει  την διπλη συρομενη πορτα  οσο γαμουσα  την Σαρα...να στελνει μεσα κ την μελαχρινουλα  που ειχε  καβλωσει  οπως  ελεγε  απο τις φωνες τις συναδελφισσας της... Δωρο  απο εμενα  η παρτουζα  φωναξε  ο πορνοτσατσος...αν αφησεις  ανοιχτη  την πορτα να περνουμε  κ εμεις  ματι....  μεσα  του ειπα...και γαμηθηκαν  και οι δυο, μπροστα στα ματια του Χαρη κ της τριτης  εταιρας
αργοτερα  εδωσε  κ παγωτο σοκολατα...να μου αλοιψει το παπαρι  η Σαρα  ...οπερ κ εγενετω
αξεχαστο καλτ σκηνικο..... καλοκαιρινου μεσημεριου....2011
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.279
Πόντοι
216
θυμαμαι  ο Θεος  τσατσος χαρης στο Δευκα63...  να ανοιγει  την διπλη συρομενη πορτα  οσο γαμουσα  την Σαρα...να στελνει μεσα κ την μελαχρινουλα  που ειχε  καβλωσει  οπως  ελεγε  απο τις φωνες τις συναδελφισσας της... Δωρο  απο εμενα  η παρτουζα  φωναξε  ο πορνοτσατσος...αν αφησεις  ανοιχτη  την πορτα να περνουμε  κ εμεις  ματι....  μεσα  του ειπα...και γαμηθηκαν  και οι δυο, μπροστα στα ματια του Χαρη κ της τριτης  εταιρας
αργοτερα  εδωσε  κ παγωτο σοκολατα...να μου αλοιψει το παπαρι  η Σαρα  ...οπερ κ εγενετω
αξεχαστο καλτ σκηνικο..... καλοκαιρινου μεσημεριου....2011

Ωραίος αλλά ξεφύγαμε του θέματος. Ο φίλος μας θέλει τσατσά στο δωμάτιο και όχι τον Κο Χάρη.
 
OP
OP
P

palouci_louc

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Οι ιστορίες δεν ενοχλούν που έχουν προκύψει σκηνικα με τσατσαδες ή τσατσους...αυτό είναι το βίτσιο μου και η καυλα μου οπως ειναι και για αλλους..τωρα όσον αφορά τις κάμερες ασφαλείας ας ψάξουν οι ιδιοι να τους βρουν και να κανουν και μυνησεις και να τους κάψουν το μαγαζί...δεν με ενδιαφέρει και  δεν με αφορά.προβλημα τους ΤΣΑΤΣΑΔΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΜΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ????
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom