Νέα

sos Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kakamale1

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2010
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα παιδια.προχθες το βραδυ ειχα πιει αρκετα και πηγα μια βολτα στα καμινια,βρηκα μια μαυρη χοντρουλα ξανθια με ομορφο προσωπο η οποια κανει πιατσα εξω απο της ριτσας η σε κατι σκαλοπατια πολυκατοικιας λιγο πιο πανω απο κει.την ειχα ξαναπαρει παλια μονο για πιπα κανα 2 φορες.λογω του ποτου ομως της λεω σηκω να το κανουμε ,μπαινω μεσα μια 2 3 φορες και μου λεει εσπασε η καποτα.χεστηκα εγω ρωτω αν ειναι ενταξει αν εχει κανα προβλημα,μου λεει καθαρη ειμαι μην ανησυχεις.εχω ψιλο αγχωθει.ξερω οτι μενει καπου στα κτελ , οποιος ξερει ακριβη διευθυνση τηλεφωνο ας μου στειλει ενα μνμ.κανει καθε μερα πιατσα.ειναι τοσο ευκολο να κολλησα κατι.ευχαριστω
 

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
rip.jpg


 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Πρώτα από όλα πήγαινε σε έναν αφροδισιολόγο να σου πει τι μπορείς να κάνεις άμεσα.
Λογικά οι πιθανότητες να έχει φάει κανένα AIDS (αν έχει) είναι πολύ μικρές.

Τι να πω, υπομονή και καλά αποτελέσματα!
 
OP
OP
K

kakamale1

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2010
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
παιδια σημερα βρηκα τη μαυρη.την ανεκρινε κανα 30 λεπτο.μου ορκιστηκε οτι τον πουτσο μου τον εβαλε στα μπουτια της και μου δειξε και βιβλιαριο υγειας. βεβαια μου ζητησε λεφτα γιατι χανει πελατη.της εδωσα.ενα 30 λεπτο μιλουσαμε.παμε μου λεει οποτε θες να κανουμε εξετασεις.μου δωσε και το κιν της.να την πιστεψω????εξετασεις θα κανω ουτως η αλλως αλλα λιγο να ξεαγχωθω
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
παιδια σημερα βρηκα τη μαυρη.την ανεκρινε κανα 30 λεπτο.μου ορκιστηκε οτι τον πουτσο μου τον εβαλε στα μπουτια της και μου δειξε και βιβλιαριο υγειας. βεβαια μου ζητησε λεφτα γιατι χανει πελατη.της εδωσα.ενα 30 λεπτο μιλουσαμε.παμε μου λεει οποτε θες να κανουμε εξετασεις.μου δωσε και το κιν της.να την πιστεψω????εξετασεις θα κανω ουτως η αλλως αλλα λιγο να ξεαγχωθω
Να πας στο βενιζελειο να τις κανεις τις εξετασεις,και παρε και τη μαυρη μαζι σου,να κανει κι αυτη.Οσο για τα βιβλιαρια υγειας,εγω το δικο μου το βγαλα μ'ενα πενηνταρικο και 2 φωτογραφιες.Καμμια αλλη εξεταση...οπότε καταλαβαινεις.
 
OP
OP
K

kakamale1

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2010
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
δηλαδη ρε φιλε δεν παιζει να μου πε αληθεια?δεν ειπα οτι την πιστευω 100% αλλα το χω ξανακουσει οτι την κανουν αυτην την πουστια.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
δηλαδη ρε φιλε δεν παιζει να μου πε αληθεια?δεν ειπα οτι την πιστευω 100% αλλα το χω ξανακουσει οτι την κανουν αυτην την πουστια.
Ρε φιλε τόσο δυσκολο είναι να πας να κανεις εξετάσεις για να εισαι σιγουρος;Πουτανα ειναι και ποτε δεν ξερεις τι μπορεί να εχει.

Αντι να ρωτας σε φορουμ τρεχα σε ενα γιατρό.Μην φέρεσαι  σαν ανώριμος μαλακας.
Και κοψε τα ξιδια,δεν τα σηκώνεις!!!!!!!!!!!!
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
δηλαδη ρε φιλε δεν παιζει να μου πε αληθεια?δεν ειπα οτι την πιστευω 100% αλλα το χω ξανακουσει οτι την κανουν αυτην την πουστια.
Η πουτανα που σου πηρε τριαντα ευρο και τον εβαλε αναμεσα στα μπουτια της... :headbang: :headbang: Οχι τωρα που το ξανασκεφτομαι..πρεπει να ΄ναι φιλαλήθης,ναι εχεις δικιο!!!
Καλά σαραντα,δικε μου...
 
OP
OP
K

kakamale1

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2010
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις κανενα δερματολογο καλο η εστω κανα ιατρειο για να κανω τις εξετασεις αιματος,αντι να παω στο βενιζελειο?εχουν περασει 3 βδομαδες ειναι καλα?
 
OP
OP
K

kakamale1

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2010
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα παιδια την παρασκευη πηγα σε ενα μικροβιολογο οπου εχει το τεστ στο 20 μερο μετα την επαφη να ειναι εγκυρο.ολα ηταν καθαρα κανενα προβλημα.μονο της ηπατητηδας c πρεπει να γινει μετα απο 3 μηνες.οποιος θελει τηλ μου το λεει ειανι πολυ ωραιος τυπας.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
καλημερα παιδια την παρασκευη πηγα σε ενα μικροβιολογο οπου εχει το τεστ στο 20 μερο μετα την επαφη να ειναι εγκυρο.ολα ηταν καθαρα κανενα προβλημα.μονο της ηπατητηδας c πρεπει να γινει μετα απο 3 μηνες.οποιος θελει τηλ μου το λεει ειανι πολυ ωραιος τυπας.

Τυπε ελα πες την αληθεια ποσες fanta κατεβασες εδω και 20 μερες  :think: :S :S :S
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.171
Κριτικές
7
Like
163
Πόντοι
16
ξερει κανεις κανενα δερματολογο καλο η εστω κανα ιατρειο για να κανω τις εξετασεις αιματος,αντι να παω στο βενιζελειο?εχουν περασει 3 βδομαδες ειναι καλα?


Θα πας στο ΠΑΓΝΗ στο ΗΠΑΤΟΛΟΓΙΚΟ να κάνεις εξετάσεις για τρανσαμισάνες.
 
OP
OP
K

kakamale1

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2010
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα παιδια.επαναληπτικες εξετασεις μετα απο 3 μηνες+,κανενα προβλημα.η μαυρη τελικα με ειδε λιωμα και με κοροιδεψε και οντως τον εβαλε στα μπουτια της.αυτο που διαπιστωσα ειναι οτι οταν καποιος εχει καποιο προβλημα δεν ειναι αναγκη να τον χλευαζουμε αλλα να τον ηρεμησουμε.ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom