Νέα

Ελληνίδες στο αρχαιότερο επάγγελμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Infected_Mushroom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Infected_Mushroom

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
187
Κριτικές
8
Like
63
Πόντοι
1
Θέλω να ακούσω τις γνώμες σας πάνω σε αυτό.

Κάνουν οι Ελ(λε)ηνίδες για αυτό το επάγγελμα?

Πρόσφατα πήγα σε μια γνωστή μασατζου ελληνίδα , και μου έλεγε μια ώρα τόσα , αν θες μαλακία + 20 , αν θες πιπα + 20 .....και ο λογαριασμός συνεχώς μεγάλωνε....

Στο μασαζοκρέβατο μέτριο μασάζ και στον αγώνα μια ξενέρα και μια ξινίλα άλλο πράγμα...και παρόλο που ήτανε νεαρή και πολύ ωραίο μωρό.

επίσης , πριν λίγο καιρό πήρα μια Ελληνίδα απο ένα γραφείο , τα ίδια...ξινίλα και ξενέρα.

Μηπως οι Ελληνίδες , επειδή είναι λίγες σε αυτό το επάγγελμα , μας εκμεταλλέυοντε? Μήπως γενικά δεν κάνουν για αυτή την δουλειά , καθώς αυτή η δουλειά ,

πρέπει να την ψιλο-γουστάρεις για να την κάνεις , να γουστάρεις πούτσο , να είσαι σχετικά φθηνή και να είσαι έτοιμη και πρόθυμη να ικανοποιήσεις τον πελάτη.

Επίσης , να μην του λες "Τι? θες να σε φιλήσω στον λαιμό? +20 , Θέλεις να φωνάζω? + 20 , θέλεις φιλί στο στόμα? +20.


Παριμένω παίχτες μου τις εμπειρίες σας / γνώμες σας !
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
επίσης , πριν λίγο καιρό πήρα μια Ελληνίδα απο ένα γραφείο , τα ίδια...ξινίλα και ξενέρα.

Βίζιτες γραφείων που δηλώνουν ελληνίδες, είναι αλβανάκια γεννημένα στην ελλάδα
που ξέρουν βέβαια τέλεια ελληνικά.

Το ανάστημά τους, το αποδεικνύει.

Τάπες.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.109
Κριτικές
493
Like
60.735
Πόντοι
39.662
Βίζιτες γραφείων που δηλώνουν ελληνίδες, είναι αλβανάκια γεννημένα στην ελλάδα
που ξέρουν βέβαια τέλεια ελληνικά.

Το ανάστημά τους, το αποδεικνύει.

Τάπες.

ενω η μεση ελληνιδα ειναι ψηλή χαχαχαχα
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
Θέλω να ακούσω τις γνώμες σας πάνω σε αυτό.

Κάνουν οι Ελ(λε)ηνίδες για αυτό το επάγγελμα?

Πρόσφατα πήγα σε μια γνωστή μασατζου ελληνίδα , και μου έλεγε μια ώρα τόσα , αν θες μαλακία + 20 , αν θες πιπα + 20 .....και ο λογαριασμός συνεχώς μεγάλωνε....

Στο μασαζοκρέβατο μέτριο μασάζ και στον αγώνα μια ξενέρα και μια ξινίλα άλλο πράγμα...και παρόλο που ήτανε νεαρή και πολύ ωραίο μωρό.

επίσης , πριν λίγο καιρό πήρα μια Ελληνίδα απο ένα γραφείο , τα ίδια...ξινίλα και ξενέρα.

Μηπως οι Ελληνίδες , επειδή είναι λίγες σε αυτό το επάγγελμα , μας εκμεταλλέυοντε? Μήπως γενικά δεν κάνουν για αυτή την δουλειά , καθώς αυτή η δουλειά ,

πρέπει να την ψιλο-γουστάρεις για να την κάνεις , να γουστάρεις πούτσο , να είσαι σχετικά φθηνή και να είσαι έτοιμη και πρόθυμη να ικανοποιήσεις τον πελάτη.

Επίσης , να μην του λες "Τι? θες να σε φιλήσω στον λαιμό? +20 , Θέλεις να φωνάζω? + 20 , θέλεις φιλί στο στόμα? +20.


Παριμένω παίχτες μου τις εμπειρίες σας / γνώμες σας !
κανα 2 με 3 θειτσες Ελληνιδες νταρντανες πουτανες που εχω γαμησει,πολυ λιγα πραγματα καναν στο κρεβατι...σχεδον οκνηρες κ κομοδινα,κρυες κ τυπικουρες ,ανοιγαν τα ποδαρια τους σαν τα βοϊδια κ περιμεναν τον εργατη να ασκησει τον μοχθο.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Θέλω να ακούσω τις γνώμες σας πάνω σε αυτό.

Κάνουν οι Ελ(λε)ηνίδες για αυτό το επάγγελμα?

Πρόσφατα πήγα σε μια γνωστή μασατζου ελληνίδα , και μου έλεγε μια ώρα τόσα , αν θες μαλακία + 20 , αν θες πιπα + 20 .....και ο λογαριασμός συνεχώς μεγάλωνε....

Στο μασαζοκρέβατο μέτριο μασάζ και στον αγώνα μια ξενέρα και μια ξινίλα άλλο πράγμα...και παρόλο που ήτανε νεαρή και πολύ ωραίο μωρό.

επίσης , πριν λίγο καιρό πήρα μια Ελληνίδα απο ένα γραφείο , τα ίδια...ξινίλα και ξενέρα.

Μηπως οι Ελληνίδες , επειδή είναι λίγες σε αυτό το επάγγελμα , μας εκμεταλλέυοντε? Μήπως γενικά δεν κάνουν για αυτή την δουλειά , καθώς αυτή η δουλειά ,

πρέπει να την ψιλο-γουστάρεις για να την κάνεις , να γουστάρεις πούτσο , να είσαι σχετικά φθηνή και να είσαι έτοιμη και πρόθυμη να ικανοποιήσεις τον πελάτη.

Επίσης , να μην του λες "Τι? θες να σε φιλήσω στον λαιμό? +20 , Θέλεις να φωνάζω? + 20 , θέλεις φιλί στο στόμα? +20.


Παριμένω παίχτες μου τις εμπειρίες σας / γνώμες σας !
πηρα μια ελληνιδα 35 απο πιατσα.σαν γυμναστρια ηταν εντελως αχαρια ειχε βγει εξω μου ειπε να για τα βασικα δεν ειχε δηλαδη ουτε φαι στο σπιτι..αρκετα συνεργασιμη σε ολα βεβαια..εχει πεσει τρελη πεινα
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
πολυ πεινα μαγκες..τωρα θα δωσω σε μια λιγο προβειο τυρι για να την γαμησω
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.109
Κριτικές
493
Like
60.735
Πόντοι
39.662
πολυ πεινα μαγκες..τωρα θα δωσω σε μια λιγο προβειο τυρι για να την γαμησω

τυπε πριν 2 χρονια γαμησα στο κολωνου 11 ισογειο μια Αλεξανδρα την τρελη οπως ελεγαν με 2 κιλα τοματες που της αγορασα.  :wanker:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
τυπε πριν 2 χρονια γαμησα στο κολωνου 11 ισογειο μια Αλεξανδρα την τρελη οπως ελεγαν με 2 κιλα τοματες που της αγορασα.   :wanker:
χεσε μεσα..μηπως ηταν βιολογικες απο τις ακριβες οι τοματες?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.109
Κριτικές
493
Like
60.735
Πόντοι
39.662
χεσε μεσα..μηπως ηταν βιολογικες απο τις ακριβες οι τοματες?

οχι κατι σαπιες ηταν τελευταιες ειχαν μεινει στο καφασι μου τις αφησε και σε καλυτερη τιμη ο πορνοεμπορας... της αγορασα απο ενα γωνιακο μαναβικο εκει στην κεραμεικου που πουλαει και φιαλες πετρογκαζ
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
οχι κατι σαπιες ηταν τελευταιες ειχαν μεινει στο καφασι μου τις αφησε και σε καλυτερη τιμη ο πορνοεμπορας... της αγορασα απο ενα γωνιακο μαναβικο εκει στην κεραμεικου που πουλαει και φιαλες πετρογκαζ
true story..εγω γαμησα μια για ενα κρουασαν big chocho.ξερεις.αυτα της ιον τα μεγαλα..ελληνιδα βεβαια
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.109
Κριτικές
493
Like
60.735
Πόντοι
39.662
μαν δεν νομιζω να πηγες και τιποτα κοτοπουλα  :)

ειναι ακριβο ανταλλαγμα το κοτοπουλο, ωστοσο ξερω ενα τυπο που γαμαει με 4 μπουτια κοτοπουλο κορασιδα τα οποια της πουλαει παραμυθι οτι ειναι βιολογικα και η κοτα μονη της κανει 25ε, ξερει τι κανει αυτος.
 

Dikoume

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2016
Μηνύματα
840
Like
122
Πόντοι
6
ειναι ακριβο ανταλλαγμα το κοτοπουλο, ωστοσο ξερω ενα τυπο που γαμαει με 4 μπουτια κοτοπουλο κορασιδα τα οποια της πουλαει παραμυθι οτι ειναι βιολογικα, ξερει τι κανει αυτος.
:tooth:
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
462
Πόντοι
3.245
Όχι, δεν μπορουν.Η θυληκοτητα τους είναι στραμπουληγμενη,η σεξουαλικοτητα τους είναι δηθεν, ασχολουνται μονο με τον εαυτο τους, η διανοητικη τους λειτουργια είναι μηδενικη, και δεν επιδέχονται βελτιωση σε τιποτα από τα παραπανω.Μονο μαιντανος σε πρωιναδικο είναι αξιες να γινουν .
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
ειναι ακριβο ανταλλαγμα το κοτοπουλο, ωστοσο ξερω ενα τυπο που γαμαει με 4 μπουτια κοτοπουλο κορασιδα τα οποια της πουλαει παραμυθι οτι ειναι βιολογικα και η κοτα μονη της κανει 25ε, ξερει τι κανει αυτος.
τυπε με κανα βαρελλι φετα στο γαρο γαμαω καλο τεμαχιον?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom