Νέα

Καμία κοπελίτσα που να γουστάρει τρελά την δουλειά της;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Leonoso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Leonoso

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2011
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρετε καμία που να αφήνουν απολυτά ικανοποιημένο τον πελάτη τους και να κάνουν κανε καλό κολπάκι να νε τσαχπίνες δηλαδη;
Έχω δοκιμάσει λίγες και δεν μου έχουν κάνει καλές εντυπώσεις
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Ξέρετε καμία που να αφήνουν απολυτά ικανοποιημένο τον πελάτη τους και να κάνουν κανε καλό κολπάκι να νε τσαχπίνες δηλαδη;
Έχω δοκιμάσει λίγες και δεν μου έχουν κάνει καλές εντυπώσεις

Να βαζουν δαχτυλάκι εννοεις τυπε?  :think: :S :S :S
 
OP
OP
Leonoso

Leonoso

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2011
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Κανείς τίποτα ρε
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.312
Κριτικές
42
Like
24.760
Πόντοι
25.846
Μέλος από το 2011 και δεν τις έχεις βρει ακόμα εδώ μέσα; Και περιμένεις συστάσεις;  :S
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
ψαχνε για ρωσιδες μιλφ.....μην σου πω και gilf....
περνα απο αλκαμενους 113 κ πιπινου 65 νυχτα
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
διαβασε τις κριτικες υπαρχουν αρκετες
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Από ανεξάρτητες υπαρχουν αρκετές που γουστάρουν και πανε στο πελάτη με σκοπό να περάσουν και αυτές καλα πέρα απο το χρήμα. Ας μη ξεχνάμε οτι οι περισσότερες δεν εχουν δεσμό και αρα θέλουν να ικανοποιηθούν και σαν γυναίκες. Προφανως ομως αυτο δεν τους "βγαίνει" με όλους και πάντα. Δε σημάινει  βέβαια οτι ακομη και αν δε χύσουν δεν το ευχαριστιούνται πραγματικα . Επιςης το συναντάς και με κοπέλες γραφείων αν και σπανιότερα και επιςης αρκετα συχνα με city tours που ειναι κοριτσια που κάνουν το σπορ περιστασιακά για να μαζέψουν κανα φράγκο.
Υποπτεύομαι οτι σε μπουρδελο του 20ρικου και κατω, με 20-40 πελάτες την μέρα ανά εργαζόμενη αυτο να ειναι δύσκολο να σου κάτσει.
 

astronautis@@@

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
9
Like
168
Πόντοι
296
Από ανεξάρτητες υπαρχουν αρκετές που γουστάρουν και πανε στο πελάτη με σκοπό να περάσουν και αυτές καλα πέρα απο το χρήμα. Ας μη ξεχνάμε οτι οι περισσότερες δεν εχουν δεσμό και αρα θέλουν να ικανοποιηθούν και σαν γυναίκες. Προφανως ομως αυτο δεν τους "βγαίνει" με όλους και πάντα. Δε σημάινει  βέβαια οτι ακομη και αν δε χύσουν δεν το ευχαριστιούνται πραγματικα . Επιςης το συναντάς και με κοπέλες γραφείων αν και σπανιότερα και επιςης αρκετα συχνα με city tours που ειναι κοριτσια που κάνουν το σπορ περιστασιακά για να μαζέψουν κανα φράγκο.
Υποπτεύομαι οτι σε μπουρδελο του 20ρικου και κατω, με 20-40 πελάτες την μέρα ανά εργαζόμενη αυτο να ειναι δύσκολο να σου κάτσει.
συμφωνώ και επαυξάνω! Σε μπουρδελα μην περιμένεις πολύ πράγματα. ...οτι πληρώσεις περνεις. ...βρες καμιά ανεξάρτητη όπως λέει και ο φίλος. ..είναι πολλές που γουστάρουν αυτό που κάνουν. ..αλλά πρέπει να πληρώσεις το ανάλογο εισιτήριο  ;)
 

Meropaki

Call-Girl
Εγγρ.
13 Σεπ 2016
Μηνύματα
69
Like
0
Εμένα μου αρέσει παρά πολύ το σεξ  :)
 

Meropaki

Call-Girl
Εγγρ.
13 Σεπ 2016
Μηνύματα
69
Like
0
Να το διατυπώσω καλύτερα. Μου αρέσει τι έντονο σεξ το σεξ γεμάτο συγκινήσεις και απαλλαγμένο από όρια και περιορισμούς. Φυσικά να τηρούνται οι κανονιές υγιεινής και προφύλαξης.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.115
Πόντοι
1.206
Ξέρετε καμία που να αφήνουν απολυτά ικανοποιημένο τον πελάτη τους και να κάνουν κανε καλό κολπάκι να νε τσαχπίνες δηλαδη;
Έχω δοκιμάσει λίγες και δεν μου έχουν κάνει καλές εντυπώσεις

ψαξε και κατι θα βρεις
 

kostaszig

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2013
Μηνύματα
60
Κριτικές
9
Like
129
Πόντοι
280
Εάν δεν ψάχνεις για  μοντελε σώμα και πιπίνια  τότε κοίτα στο Forum Call Girls Αθήνα για Μαρίνα Adelina κλπ for VFM σε μέτριες τιμές διαφορετικά πας για 200+ την ώρα
 

Bronson81

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2016
Μηνύματα
366
Κριτικές
3
Like
147
Πόντοι
1
Καμια δεν γουσταρει αυτο που κανει σιγα μην γουσταρε η καθε μια την μαλακια και την παπαρια την δικια μας.Απλα ορισμενες ειναι εξυπνες παιζουν καλα το θεατρακι τους και ειμεις παραμυθιαζομαστε  οτι γουσταρει τρελα και κατι τετοιες παπαριες. Το μονο που της ενδιαφερει ειναι το ΜΑΡΟΥΛΙ και τιποτα αλλο........................
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Καμια δεν γουσταρει αυτο που κανει σιγα μην γουσταρε η καθε μια την μαλακια και την παπαρια την δικια μας.Απλα ορισμενες ειναι εξυπνες παιζουν καλα το θεατρακι τους και ειμεις παραμυθιαζομαστε  οτι γουσταρει τρελα και κατι τετοιες παπαριες. Το μονο που της ενδιαφερει ειναι το ΜΑΡΟΥΛΙ και τιποτα αλλο........................
:thumbsup:
 

Elina55-94

Ιερόδουλη
Εγγρ.
31 Μαρ 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Εγω!! Πολυ!! Αλλα κυριο συστατικο της επιτυχιας της καθε συνευρεσης,ειναι η χημεια...
 

Επισκέπτης
Καμια δεν γουσταρει αυτο που κανει σιγα μην γουσταρε η καθε μια την μαλακια και την παπαρια την δικια μας.Απλα ορισμενες ειναι εξυπνες παιζουν καλα το θεατρακι τους και ειμεις παραμυθιαζομαστε  οτι γουσταρει τρελα και κατι τετοιες παπαριες. Το μονο που της ενδιαφερει ειναι το ΜΑΡΟΥΛΙ και τιποτα αλλο........................

Καμία δεν εκπορνεύεται για περισσότερο από 2 χρόνια αν δεν γουστάρει πολύ το sex! Αυτό δεν σημαίνει ότι γουστάρει όλους τους πελάτες της: κάποιους τους γουστάρει πολύ (θα έκανε έρωτα μαζί τους ακόμα και τσάμπα!), κάποιους λίγο και κάποιους καθόλου, δηλαδή τους μισεί! Αν ανήκεις στην τελευταία κατηγορία και την γουστάρεις εμφανισιακά τότε πολλές φορές για να σε εκδικηθεί στην αρχή σε κάνει να πιστεύεις ότι ανήκεις στην Α Κατηγορία για να την ερωτευτείς (καψουρευτείς), να την χρυσοπληρώσεις  και να σε ταπεινώσει στο τέλος και σαν άντρα!
 

2002

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
146
Like
352
Πόντοι
21
Ποτε δεν θα μάθουμε την αλήθεια ....ότι λέει η διαίσθηση σας,πάντως αν τις ανταμείψεις θα τις κανείς να σε γουστάρουν πιο πολύ,δυστυχως.,
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom