Νέα

Ημέρες και ώρες αιχμής σε στούντιο...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akatastatos123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
Ποιες είναι οι μέρες και ώρες που δεν έχει πολύ κίνηση σε στούντιο;

Παλιότερες εξορμήσεις μου σε στούντιο δείχνουν κλασσικά ότι Σάββατα όλη μέρα και Κυριακή γίνεται πανικός. Καθημερινές ου είχε τύχει στον Κηφισσό παλιά να πάω απόγευμα ή και βράδυ αργά δλδ μετά τις 12 και να είμαι μόνος μου...

Επισκέφθηκα το Βριλησσού 42 πριν λίγες μέρες και αποφάσισα να πάω καθημερινή γύρω στις 24¨00 το βράδυ και ήταν ήδη 3 άτομα και περιμένανε ,Πάω στο άλλο πιο δίπλα ήταν ένας και περίμενε και σκάνε στα καπάκια και άλλοι 2 μετά από εμένα!!!.....

Λέω θα έπεσα σε περίπτωση... Τελικά αποφασίζω απο ψάξιμο στο κινητό να πάω ΒΟύρβαχη 19 να περάσει και λίγο η ώρα. Σκάω και εκεί πάλι ήταν 3 ατομα και η ώρα είχε πάει 01¨00 +!!!!!! Τεσπα έκατσα εκεί, γάμησα τελικά και φεύγοντας βλεπω άλλα 2 άτομα να περιμένουνε.... Τι σκατά...
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
23.993
Like
9.826
Πόντοι
1.406
Ποιες είναι οι μέρες και ώρες που δεν έχει πολύ κίνηση σε στούντιο;

Παλιότερες εξορμήσεις μου σε στούντιο δείχνουν κλασσικά ότι Σάββατα όλη μέρα και Κυριακή γίνεται πανικός. Καθημερινές ου είχε τύχει στον Κηφισσό παλιά να πάω απόγευμα ή και βράδυ αργά δλδ μετά τις 12 και να είμαι μόνος μου...

Επισκέφθηκα το Βριλησσού 42 πριν λίγες μέρες και αποφάσισα να πάω καθημερινή γύρω στις 24¨00 το βράδυ και ήταν ήδη 3 άτομα και περιμένανε ,Πάω στο άλλο πιο δίπλα ήταν ένας και περίμενε και σκάνε στα καπάκια και άλλοι 2 μετά από εμένα!!!.....

Λέω θα έπεσα σε περίπτωση... Τελικά αποφασίζω απο ψάξιμο στο κινητό να πάω ΒΟύρβαχη 19 να περάσει και λίγο η ώρα. Σκάω και εκεί πάλι ήταν 3 ατομα και η ώρα είχε πάει 01¨00 +!!!!!! Τεσπα έκατσα εκεί, γάμησα τελικά και φεύγοντας βλεπω άλλα 2 άτομα να περιμένουνε.... Τι σκατά...
....Ηρθε η αναπτυξηστυση...
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.226
Κριτικές
40
Like
2.184
Πόντοι
1.796
Ποιο ήταν το εργαζόμενο κορίτσι;
 
OP
OP
A

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
Aννα απο Ρωσία. Δεν ήταν και κάτι φοβερό σε σχέση με άλλα κομμάτια από στούντιο αλλά γενικά καλά περνας μαζί της. Απλά ξενέρωσα κάπως προς το τέλος γιατί μου έβγαλε βιασύνη... Θα ήταν επειδή πλάκωσε λαός...


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom