Νέα

Φοιτητική εργασία για τα Μπουρδέλα και τα Studio

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgios_panag
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgios_panag

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2016
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Είμαι φοιτητής στην Αρχιτεκτονική Σχολή και κάνω μια εργασία για τα Μπουρδέλα και τα Studio...
Δεν ξέρω πως μου ήρθε αλλά επειδή μπορούμε να διαλέξουμε μόνοι μας το θέμα της εργασίας που θα κάνουμε για να πάρουμε Πτυχίο... είπα ας κάνω κάτι που να με ενδιαφέρει...

Δηλαδή τι το ιδιαίτερο έχει και πάμε εκεί, πως είναι φτιαγμένος ο χώρος, πως αισθανόμαστε μέσα σε αυτόν...
Τι μας τραβάει δηλαδή στα Μπουρδέλα και στα Studios???


Την εργασία την κάνω για κάποια μόνα Μπουρδέλα και Studios, γιατί αλλιώς δεν θα τελείωνα ποτέ.
Για το ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ 63, για το ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ 38Α, για το ΦΥΛΗΣ 136 και για το Studio 22 (Καλλιθέα).
Μπορεί και για 1-2 ακόμη θα σας ενημερώσω αν είναι...

Αν κάποιος από εσάς έχει πάει σε κάποιο από τα παραπάνω Μπουρδέλα ή Studio που κάνω εργασία
και θέλει να με βοηθήσει θα ήθελα να μου στείλει 2-3 φωτογραφίες στο eikones_ergasia@hotmail.com
με ΤΙΤΛΟ το ΟΝΟΜΑ του Μπουρδέλου,Studio που έχει πάει...
η εργασία είναι ΜΟΝΟ για το ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ 63, για το ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ 38Α, για το ΦΥΛΗΣ 136 και για το Studio 22 (Καλλιθέα).

ΕΙΚΟΝΕΣ- ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ:
από ότι του θυμίζουν αυθόρμητα, συνειρμικά τον ΧΩΡΟ,
                                          την ΑΙΣΘΗΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ,
                                            το ΦΩΣ, την ΜΥΡΩΔΙΑ, τον ΗΧΟ
                                            τι ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ
                                            το ΔΩΜΑΤΙΟ, την ΑΙΣΘΗΣΗ στο ΔΩΜΑΤΙΟ
                                            το ΣΩΜΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ή ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗΝ ΚΟΠΈΛΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕ
                                            την ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ
                                            ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ
                                            ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΦΕΥΓΕΙ
                                            ΠΡΟΣΕΞΕ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ, ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ Η ΠΟΡΤΑ

για παράδειγμα: Αν σε κάποιον η μουσική μέσα στο Μπουρδέλο του θύμισε μπουζούκια, ας μου στείλει μια φωτογραφία από μπουζούκια. Αν σε κάποιον το σώμα της κοπέλας μύρισε ή ήθελε να το φάει ας μου στείλει μια φωτογραφία από λουλούδι ή φαγητό. Αν σε κάποιον το φως θυμίζει λουνα- παρκ, ας μου στείλει φωτογραφία από λουνα- παρκ. Αν κάποιον το σώμα της κοπέλας θυμίζει αυτοκίνητο ας μου στείλει φυτογραφία από αυτοκίνητο...

Μπορεί να βάλετε Τίτλο στις ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ή και ένα μικρό ΣΧΟΛΙΟ.

Ότι σας θυμίζει, σας έρχεται πρώτο στο μυαλό. 

Οι φωτογραφίες μπορεί να τις έχετε τραβήξει εσείς ή να τις έχετε βρει από το ίντερνετ.
Απλώς πρέπει να δείχνουν τι έχετε στο μυαλό σας και τι αισθάνεσθε κατά την διαδρομή που πήγατε εκεί, όταν ήσασταν στον χώρο, με την κοπέλα, με το σώμα της, και όταν φύγατε από το χώρο.


Αν κάποιος θέλει να συμπληρώσει το ΕΡΩΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ για τον ΧΩΡΟ ας μου στείλει mail στο eikones_ergasia@hotmail.com και να μου ζητήσει το ΕΡΩΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ.
Επισημαίνω ότι είναι ΜΟΝΟ Για το ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ 63, για το ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ 38Α, για το ΦΥΛΗΣ 136 και για το Studio 22 (Καλλιθέα). Σας παρακαλώ μην μου στείλετε αν δεν έχετε πάει σε αυτά.

Δεν υπάρχουν αδιάκριτες ερωτήσεις και δεν ζητούνται τα προσωπικά σας στοιχεία!!!

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΩ ΠΤΥΧΙΟ.
Σας ευχαριστώ
 
OP
OP
G

giorgios_panag

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2016
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
image.jpg
85_6.jpg


85_2.jpg
85_7.jpg


85_4.jpg
85_5.jpg


85_3.jpg


22_1.jpg
22_2.jpg


22_2.jpg
22_5.jpg


22_4.jpg
22_6.jpg


22_7.jpg
22_8.jpg

είμαι φοιτητής Αρχιτεκτονικής και κάνω πτυχιακή για τον χώρο των μπουρδέλων, πως λειτουργούν μέσα στην αρχιτεκτονική της πόλης.
Αν σου είναι εύκολο επικοινώνησε μαζί μου, γιατί είναι ενδιαφέρον που βγάζεις φωτογραφίες των χώρων ενώ πας για άλλο λόγο. Δες αν είναι το mail από το προφιλ μου ή στείλε μου εδώ κάποιο μνμ (εγώ δεν έχω ιδέα πως γίνεται αυτό εδώ).
Δεν με νοιάζουν τα προσωπικά σου στοιχεία, μόνο τον χώρο μελετάω
σε ευχαριστώ όπως και να έχει  :)
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.345
Κριτικές
2
Like
5.502
Πόντοι
2.356
Το πτυχίο θα το πάρεις. Εύχομαι κάθε επιτυχία! Ωστόσο το τι θα κάνεις μετά είναι το μέγα πρόβλημα.
 
OP
OP
G

giorgios_panag

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2016
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Το πτυχίο θα το κάνω κορνίζα και μετά θα το βάλω στην πρίζα, όπως λέει και το τραγούδι!
Σε ευχαριστώ για την ενθάρρυνση ότι θα το πάρω...
για να δούμε γιατί άμα δεν μαζέψω υλικό- τις απόψεις όσους έχουν πάει στους χώρους δεν με βλέπω  :headbang:
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Υψηλό το επίπεδο στην αρχιτεκτονική  :erection:
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Τι μας τραβάει δηλαδή στα Μπουρδέλα και στα Studios???


Ρε φίλε ... είσαι άνδρας και λες τέτοιες παπάτζες ;

ή είσαι κανένα αγάμητο μπαζάκι ; (τότε θα σε δικαιολογούσα).


Πιστεύεις, ειλικρινά ότι ...
[size=14pt]
ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΠΑΝΕ ΣΕ ΓΑΜΗΣΤΡΑΔΙΚΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥΣ[/size]
[size=16pt]ΕΛΚΕΙ ΤΟ ΚΤΙΡΙΟ ΑΠΟ ΑΡΙΧΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΑΠΟΨΕΩΣ ;;;;;[/size]


Αν ήσουν π.χ. σχεδιαστής μόδας θα ρώταγες τι μας έλκει στο ντύσιμο της τάνας ;;;;


[size=20pt]ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ.[/size]


Τα μουνιά εχουν σημασία.
Το κτίριο απλώς να μην έχει χολέρα.


Αν θέλουμε να θαυμάσουε κτίρια πάμε στις Βερσαλίες ή το Ερμιτάζ.
[size=15pt]ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ.[/size]
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
Ρε φίλε ... είσαι άνδρας και λες τέτοιες παπάτζες ;

ή είσαι κανένα αγάμητο μπαζάκι ; (τότε θα σε δικαιολογούσα).


Πιστεύεις, ειλικρινά ότι ...
[size=14pt]
ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΠΑΝΕ ΣΕ ΓΑΜΗΣΤΡΑΔΙΚΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥΣ[/size]
[size=16pt]ΕΛΚΕΙ ΤΟ ΚΤΙΡΙΟ ΑΠΟ ΑΡΙΧΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΑΠΟΨΕΩΣ ;;;;;[/size]



Αν ήσουν π.χ. σχεδιαστής μόδας θα ρώταγες τι μας έλκει στο ντύσιμο της τάνας ;;;;


[size=20pt]ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ.[/size]


Τα μουνιά εχουν σημασία.
Το κτίριο απλώς να μην έχει χολέρα.


Αν θέλουμε να θαυμάσουε κτίρια πάμε στις Βερσαλίες ή το Ερμιτάζ.
[size=15pt]ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ.[/size]

Φίλε με όλη τη καλή διάθεση προτού το παίξεις ξερόλας διάβασε πρώτα τι ρωτάει το παλικάρι και άσε τις εξυπνάδες. Μίλησε για το εσωτερικό του χώρου. Το αν εσύ γουστάρεις να γαμάς ακόμα και σε στάβλο ή τρώγλη είναι δικαίωμά σου και δεν σημαίνει ότι συμμεριζόμαστε όλοι την άποψή σου.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.958
Πόντοι
14.565
Μην ανοίξεις άλλο topic όμως γιατί θα θεωρηθεί spam πλέον.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Αν αυτός ειναι φοιτητής Αρχιτεκτονικής και μαλιστα επι πτυχίω,εγω ειμαι......ο Ζλαταν Ιμπραήμοβιτς.......... :rockon: :rockon:
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
Μιλάμε όντως για μπουρδελοεργασία δλδ.  :2funny: Δεν ξέρω αν είναι δυνατόν, αλλά φαντάζομαι πως μπορείς να στείλεις ενα pm με το σύνδεσμο για τη συμπλήρωση του ερωτηματολογίου. Αν όντως ισχύει και δεν τρολλάρεις!  :grin:
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Είμαι φοιτητής στην Αρχιτεκτονική Σχολή και κάνω μια εργασία για τα Μπουρδέλα και τα Studio...
Δεν ξέρω πως μου ήρθε αλλά επειδή μπορούμε να διαλέξουμε μόνοι μας το θέμα της εργασίας που θα κάνουμε για να πάρουμε Πτυχίο... είπα ας κάνω κάτι που να με ενδιαφέρει...

Δηλαδή τι το ιδιαίτερο έχει και πάμε εκεί, πως είναι φτιαγμένος ο χώρος, πως αισθανόμαστε μέσα σε αυτόν...
Τι μας τραβάει δηλαδή στα Μπουρδέλα και στα Studios???


Την εργασία την κάνω για κάποια μόνα Μπουρδέλα και Studios, γιατί αλλιώς δεν θα τελείωνα ποτέ.
Για το ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ 63, για το ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ 38Α, για το ΦΥΛΗΣ 136 και για το Studio 22 (Καλλιθέα).
Μπορεί και για 1-2 ακόμη θα σας ενημερώσω αν είναι...

Αν κάποιος από εσάς έχει πάει σε κάποιο από τα παραπάνω Μπουρδέλα ή Studio που κάνω εργασία
και θέλει να με βοηθήσει θα ήθελα να μου στείλει 2-3 φωτογραφίες στο eikones_ergasia@hotmail.com
με ΤΙΤΛΟ το ΟΝΟΜΑ του Μπουρδέλου,Studio που έχει πάει...
η εργασία είναι ΜΟΝΟ για το ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ 63, για το ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ 38Α, για το ΦΥΛΗΣ 136 και για το Studio 22 (Καλλιθέα).

ΕΙΚΟΝΕΣ- ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ:
από ότι του θυμίζουν αυθόρμητα, συνειρμικά τον ΧΩΡΟ,
                                           την ΑΙΣΘΗΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ,
                                            το ΦΩΣ, την ΜΥΡΩΔΙΑ, τον ΗΧΟ
                                            τι ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ
                                            το ΔΩΜΑΤΙΟ, την ΑΙΣΘΗΣΗ στο ΔΩΜΑΤΙΟ
                                            το ΣΩΜΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ή ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗΝ ΚΟΠΈΛΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕ
                                            την ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ
                                            ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ
                                            ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΦΕΥΓΕΙ
                                            ΠΡΟΣΕΞΕ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ, ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ Η ΠΟΡΤΑ

για παράδειγμα: Αν σε κάποιον η μουσική μέσα στο Μπουρδέλο του θύμισε μπουζούκια, ας μου στείλει μια φωτογραφία από μπουζούκια. Αν σε κάποιον το σώμα της κοπέλας μύρισε ή ήθελε να το φάει ας μου στείλει μια φωτογραφία από λουλούδι ή φαγητό. Αν σε κάποιον το φως θυμίζει λουνα- παρκ, ας μου στείλει φωτογραφία από λουνα- παρκ. Αν κάποιον το σώμα της κοπέλας θυμίζει αυτοκίνητο ας μου στείλει φυτογραφία από αυτοκίνητο...

Μπορεί να βάλετε Τίτλο στις ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ή και ένα μικρό ΣΧΟΛΙΟ.

Ότι σας θυμίζει, σας έρχεται πρώτο στο μυαλό. 

Οι φωτογραφίες μπορεί να τις έχετε τραβήξει εσείς ή να τις έχετε βρει από το ίντερνετ.
Απλώς πρέπει να δείχνουν τι έχετε στο μυαλό σας και τι αισθάνεσθε κατά την διαδρομή που πήγατε εκεί, όταν ήσασταν στον χώρο, με την κοπέλα, με το σώμα της, και όταν φύγατε από το χώρο.


Αν κάποιος θέλει να συμπληρώσει το ΕΡΩΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ για τον ΧΩΡΟ ας μου στείλει mail στο eikones_ergasia@hotmail.com και να μου ζητήσει το ΕΡΩΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ.
Επισημαίνω ότι είναι ΜΟΝΟ Για το ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ 63, για το ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ 38Α, για το ΦΥΛΗΣ 136 και για το Studio 22 (Καλλιθέα). Σας παρακαλώ μην μου στείλετε αν δεν έχετε πάει σε αυτά.

Δεν υπάρχουν αδιάκριτες ερωτήσεις και δεν ζητούνται τα προσωπικά σας στοιχεία!!!

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΩ ΠΤΥΧΙΟ.
Σας ευχαριστώ

Ψάξε έναν Γρηγόρη Λάζο στον γούγλη, επιστήμονας που μπορεί να σε κατατοπίσει.

Που του άλλαξαν τα πορίσματα και έλεγαν "ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΤΥΡΟΠΙΤΑ"
 

Kaligoulas28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.316
Like
4
Πόντοι
16
Φίλε με όλη τη καλή διάθεση προτού το παίξεις ξερόλας διάβασε πρώτα τι ρωτάει το παλικάρι και άσε τις εξυπνάδες. Μίλησε για το εσωτερικό του χώρου. Το αν εσύ γουστάρεις να γαμάς ακόμα και σε στάβλο ή τρώγλη είναι δικαίωμά σου και δεν σημαίνει ότι συμμεριζόμαστε όλοι την άποψή σου.

+100000000000000000000000000000000 Σωστοοοοοοοοοοςςςςς
 
OP
OP
G

giorgios_panag

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2016
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστώ για την ενημέρωση για να μην ανοίξω άλλο topic, απλώς νόμιζα ότι μπορεί να μην το βλέπατε.

Δεν τρολλάρω. Απλως έχω το ερωτηματολόγιο σε word και όχι ηλεκτρονικό πχ.μέσω  google, γιατί θέλω να ξέρω το κάθε ερωτηματολόγιο σε ποιον χώρο αντιστοιχεί για να κανω συγκρίσεις μεταξύ των χώρων-απαντήσεων.
Μέσω ηλεκτρονικού θα έπερνα όλες τις απαντήσεις μαζί για όλους τους χωρους... επίσης φοβάμαι μηπως μπει για να το δει και για χαβαλέ το απαντήσει... γιατί εγώ κάνω μόνο για αυτούς τους ΄χωρους.
Δηλαδή θέλω ένα μικρό δείγμα [3-5 άτομα από κάθε χώρο] αλλά να είναι ακριβές

τον έχω ψάξει τον κ.Λάζο

όποια άλλη ιδέα δεκτή μπας και κάνω εργασία
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
ευχαριστώ για την ενημέρωση για να μην ανοίξω άλλο topic, απλώς νόμιζα ότι μπορεί να μην το βλέπατε.

Δεν τρολλάρω. Απλως έχω το ερωτηματολόγιο σε word και όχι ηλεκτρονικό πχ.μέσω  google, γιατί θέλω να ξέρω το κάθε ερωτηματολόγιο σε ποιον χώρο αντιστοιχεί για να κανω συγκρίσεις μεταξύ των χώρων-απαντήσεων.
Μέσω ηλεκτρονικού θα έπερνα όλες τις απαντήσεις μαζί για όλους τους χωρους... επίσης φοβάμαι μηπως μπει για να το δει και για χαβαλέ το απαντήσει... γιατί εγώ κάνω μόνο για αυτούς τους ΄χωρους.
Δηλαδή θέλω ένα μικρό δείγμα [3-5 άτομα από κάθε χώρο] αλλά να είναι ακριβές

τον έχω ψάξει τον κ.Λάζο

όποια άλλη ιδέα δεκτή μπας και κάνω εργασία

Πως διάλεξες τη θεματική αυτή?  :think:
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
602
Πόντοι
376

το βλέπεις λάθος...
δεν είναι ο χώρος η η αρχιτεκτονική του που αγαπά ένας μπουρδελιάρης (η έχει σημασία) αλλά η όλη αισθητική της παρακμής (το χαμηλό επίπεδο αισθητικής) η φθήνια και η ηθική κατρακύλα :2funny:
πολύ φοβάμαι ότι η εργασία σου αφορά μόνο τον τομέα της ψυχολογίας  :grin:
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Το πτυχίο θα το πάρεις. Εύχομαι κάθε επιτυχία! Ωστόσο το τι θα κάνεις μετά είναι το μέγα πρόβλημα.

θα παει να εφαρμοσει την πρακτικη του στα μπουρδελα να δικαιολογησει και το πτυχιο
 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
ΒΑΛΕ ΣΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΤΗς ΜΟΝΙΚΑς ΤΗς ΣΕΡΒΑς ΝΑ ΚΑΝΕΙς ΠΑΡΕΛΑΣΗ......
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
ΒΑΛΕ ΣΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΤΗς ΜΟΝΙΚΑς ΤΗς ΣΕΡΒΑς ΝΑ ΚΑΝΕΙς ΠΑΡΕΛΑΣΗ......

με την μονικα την σερβα το πτυχιο ειναι σιγουρο και ισως και ο καθηγητης μαζι με το πτυχιο
 
OP
OP
G

giorgios_panag

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2016
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
βαρέθηκα να κάνω σχέδια 3d και είπα να ασχοληθώ με πραγματικά κτήρια στην πόλη μιας και μέσα σε αυτά ζούμε...
γενικά στην αρχιτεκτονική σχολή υπάρχει δυνατότητα να συνδυάσεις πολλά πχ. αρχιτεκτονική και χορός, μουσική, πως ο χώρος επηρεάζει τον χορό κ.α.

σίγουρα σχετίζεται με ψυχολογία,
σκέψου όμως ότι το ακρίβο και το φθηνό το έχουμε συσχετίσει πολλές φορές με χώρο και αντικείμενα μέσα στον χώρο...
γι'αυτό αυτό σκέφτηκα να ζητήσω εικόνες που να έρχονται σε κάποιον συνειρμικά!
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.345
Κριτικές
2
Like
5.502
Πόντοι
2.356
Πάντως για να σε βοηθήσω, για να έχει λίγο παραπάνω ενδια φέρον η εργασία σου να προσανατολιστείς σε μπορντέλα σπίτια που έχουν αρχιτεκτονικό ενδιαφέρον πραγματικό. Δηλαδή είναι διατηρητέα κτίρια, νεοκλασσικά κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom