Νέα

Ψυχολογία τραβελογαμιά!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mounokwlaraki
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.701
Πόντοι
7.216
Ένεκα του επερχόμενου ΣΚ και σε συνέχεια των άκρως ενδιαφερόντων θεμάτων που είθισται να ανεβαίνουν τα σαββατοκύριακα στο παρόν site θα βάλω κι εγώ το λιθαράκι μου στην συνέχιση αυτής της συνήθειας που έγινε αγάπη!  :2funny:

Μάθαμε στο σχολείο, αλλά και στην ζωή, ότι συνήθως το θετικό έλκεται από το αρνητικό και στην προκείμενη περίπτωση το θηλυκό από το αρσενικό. Συνήθως, θα πρόσθετε κάποιος όταν αναφέρεσαι σε θέματα σεξουαλικής έλξης...
Ας θεωρήσουμε λοιπόν ότι ο κανόνας είναι ο παραπάνω. Τον κανόνα λοιπόν έρχονται να τον ισχυροποιήσουν οι εξαιρέσεις.
Παρατηρούμε λοιπόν ότι υπάρχουν κάποιες περιπτώσεις όπου το αρσενικό έλκεται από το αρσενικό και το θηλυκό από το θηλυκό.
Περίεργο οταν το πρωτοπαρατηρεί κανείς, γνωρίζοντας μόνο τον κανόνα, αλλά με λίγη προσπάθεια κατανοείς την εξαίρεση και τελικά να την αποδέχεσαι ότι υφίσταται και αυτή στο παιχνίδι.

Πάμε όμως σε μια ιδιάζουσα κατηγορία η οποία είναι τα τραβέλια. οκ λοιπόν η τραβεστί είναι καθαρά gay, γουστάρει άντρες, απλά έχει την "περίεργη" συμπεριφορά να ντύνεται και να συμπεριφέρεται ως γυναίκα, εννίοτε να βάζει και βυζιά ίσως για να έλκει περισσότερο τους άντρες που θα την πλησιάσουν. Δεν διαφέρει, κατά την άποψη μου, πολύ από τον gay ως προς τις επιθυμίες τις. Δλδ gay και τραβέλια εχουν μια κοινή βάση. Ειναι αντρες που γουστάρουν άντρες. Με λίγα λόγια gay.(θα μπορούσαμε να συμπεριλάβουμε και τις μη εγχειρισμένες αλλά και τις εγχειρισμένες, βαση του ερωτήματος που τιθεται παρακάτω. Ξερω ότι υπάρχουν κάποιες μικροδιαφορές αλλά στην ουσία δεν βλέπω κάποια τρομερή διαφορά σε οτι αφορά την ουσία του πράγματος οτι δλδ τα συγκεκριμένα άτομα- εγχειρισμένα ή μη- είναι gay αντρες οι οποίοι γουστάρουν αντρες. Μπορεί το θέμα της εγχερισης να είναι και καθαρά οικονομικό... Αλλά τεσπά ας μην αναλοθούμερ στις μικροδιαφορές αυτών των δυο, διαφορετικών ομολογουμένων, αλλα με πολλά κοινά χαρακτηριστικά ανθρώπων)
Αυτό που δεν μπορώ να κατανοήσω πλήρως είναι η ψυχολογία του άντρα που αρέσκεται να συνευρίσκεται σεξουαλικά με τραβέλια...
και εξηγώ:
Αν εισαι gay γουστάρεις τους άντρες. Αρα σεξουαλίζεσαι με δροσερά αγόρια.Μεγεια σου με χαρά σου και κατανοητό ως έναν βαθμός. Αν εισαι straight  γουστάρεις γυναίκες και σεξουαλίζεσαι με αυτές. και αυτό κατανοητό.
Γιατί όμως να θέλει κάποιος να πάει με κάτι, το οποίο μοιάζει με γυναίκα, αλλά στην πραγματικότητα δεν είναι? Ποια η ψυχολογία του εν λόγω ατόμου και τελικά τι του αρέσει? Οι γυναίκες ή οι άντρες?
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
απλα αγαπητε εσυ εχεις μαθει μονο στο ασπρο-μαυρο...ξερεις υπαρχουν και οι 50 αποχρωσεις του γκρι....δηλαδη...αν για παραδειγμα          καποιοςαντρας οταν παει με γυναικα και γουσταρει κωλοδακτυλο με αυτα που εσ εχεις μαθει τον θεωρεις γκευ.....διαφωνω σε ολους τους διαχωρισμους που κανεις διοτι μονιμως το πας σε ασπρο μαυρο οποτε καλη επιτυχια στις αναζητσεις σου :hi:και πιστεψε με με τις γνωσεις που εχεις για το συγκεκριμενο θεμα ειναι ΦΥΣΙΚΟ τις διαφορες να τις θεωρεις μικρες αλλ πιστεψε με ειναι απλα ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
το ομαλο και το ανωμαλο αγαπητε πορνολαδε το καθοριζει ο  καθενας μονος του.... :grin: :grin: :grin: :grin: υπαρχουν χιλαδες φετιχ και προτιμησεις.....
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.425
Like
4.743
Οσο κι αν λεω στον εαυτο μου ''μη φυτρωνεις εκει που δεν σε σπερνουνε'',θα σκασω αμα δεν γραψω :gay:

Τοποθετεις την ερωτηση στη βαση της ψυχολογιας.Οκ :)
Καποτε,στα παλια τα χρονια και στην πολιτισμενη Ευρωπη αν καποιος εκανε καποια κακη πραξη,τιμωρουνταν το σωμα του.Εκλεψες; Κοβαν δαχτυλα πχ. Βιαζες; Κοβαν κεφαλι,η κρεμαγαν η πολλα αλλα.Οπως κανουν σε κατι κρατη κ τωρα ακομη κι εμεις ανατριχιαζουμε οταν το μαθαινουμε.

Η φυλακη ηρθε μετα.Οταν οι εξουσιες σκεφτηκαν πως δεν αρκουσε η τιμωρια του σωματος αλλα ηταν απαραιτητη και η αναμορφωση της ψυχης. ;)
Ετσι ξεκινησε και η Ψυχιατρικη να εξεταζει συμπεριφορες μεταξυ αυτων και τη σεξουαλικοτητα και να παραγει συμπερασματα,ετικετες.Λες και οι ανθρωποι ειναι προιοντα σε ραφια των σουπερ μαρκετ.
Δεν χρειαστηκε πολυς καιρος για να πεσει ολος ο κοσμος σε αυτη την παγιδα.Να παρατηρει τη σεξουαλικοτητα του και να βγαζει συμπερασματα για τον εαυτο του :( Και να παραγει καινουριες ετικετες:γκευ,πουστης,λεσβια κτλ

Ρωτας για την ψυχολογια του τραβελογαμια;Ποιου ομως;Δεν ειναι ενας.Ειναι πολλοι κι ο καθενας μοναδικος αρα με διαφορετικη ψυχολογια.Δεν ειναι κοκα κολα ο ανθρωπος.Αυτο επιδιωκουν βεβαια.Γι αυτο και χρησιμοποιουνται οι ετικετες ως φοβητρο.
Αλλα και σε τι θα βοηθουσε αν την μαθαιναμε; :rolleyes: Μα για να βαλουμε ετικετα και να τον διαχωρισουμε απο το συνολο κατι που κανεις δεν θελει.Εχει σκεφτει κανεις ποσο ποναει να εισαι παιδακι 6-7 χρονων και να σε φωναζουν μερα νυχτα πουστη κτλ;
Οποια γενια καταφερει να σπασει τις ετικετες,θα εχει κανει ενα βημα προς την Ελευθερια. :)

                                                               Φιλακια στους τραβελογαμιαδες κ σ ολους τους γαμιαδες γενικως............................................................................................. :cheesy:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Οσο κι αν λεω στον εαυτο μου ''μη φυτρωνεις εκει που δεν σε σπερνουνε'',θα σκασω αμα δεν γραψω :gay:

Τοποθετεις την ερωτηση στη βαση της ψυχολογιας.Οκ :)
Καποτε,στα παλια τα χρονια και στην πολιτισμενη Ευρωπη αν καποιος εκανε καποια κακη πραξη,τιμωρουνταν το σωμα του.Εκλεψες; Κοβαν δαχτυλα πχ. Βιαζες; Κοβαν κεφαλι,η κρεμαγαν η πολλα αλλα.Οπως κανουν σε κατι κρατη κ τωρα ακομη κι εμεις ανατριχιαζουμε οταν το μαθαινουμε.

Η φυλακη ηρθε μετα.Οταν οι εξουσιες σκεφτηκαν πως δεν αρκουσε η τιμωρια του σωματος αλλα ηταν απαραιτητη και η αναμορφωση της ψυχης. ;)
Ετσι ξεκινησε και η Ψυχιατρικη να εξεταζει συμπεριφορες μεταξυ αυτων και τη σεξουαλικοτητα και να παραγει συμπερασματα,ετικετες.Λες και οι ανθρωποι ειναι προιοντα σε ραφια των σουπερ μαρκετ.
Δεν χρειαστηκε πολυς καιρος για να πεσει ολος ο κοσμος σε αυτη την παγιδα.Να παρατηρει τη σεξουαλικοτητα του και να βγαζει συμπερασματα για τον εαυτο του :( Και να παραγει καινουριες ετικετες:γκευ,πουστης,λεσβια κτλ

Ρωτας για την ψυχολογια του τραβελογαμια;Ποιου ομως;Δεν ειναι ενας.Ειναι πολλοι κι ο καθενας μοναδικος αρα με διαφορετικη ψυχολογια.Δεν ειναι κοκα κολα ο ανθρωπος.Αυτο επιδιωκουν βεβαια.Γι αυτο και χρησιμοποιουνται οι ετικετες ως φοβητρο.
Οποια γενια καταφερει να τις σπασει,θα εχει κανει ενα βημα προς την Ελευθερια. :)

                                                                Φιλακια στους τραβελογαμιαδες
οφειλω να ομολογησω οτι με ξαφνιασε ευχαριστα η τοποθετηση σου... :hi:τζουλι εισαι ατομο με ανεπτυγμενη κοινωνικη μορφωση.
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.425
Like
4.743
οφειλω να ομολογησω οτι με ξαφνιασε ευχαριστα η τοποθετηση σου... :hi:τζουλι εισαι ατομο με ανεπτυγμενη κοινωνικη μορφωση.
μωρο μου με ξαφνιαζεις γιατι πρωτη φορα μου απευθυνεσαι... :)
εκανα κ προσθηκες,ξαναδιαβαστο

Η Ιστορια της Σεξουαλικοτητας.Μισελ Φουκω.Τη εισαγωγη μονο αν διαβασεις φτανει.Γυρω στις 150 σελ.  :-*
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
μωρο μου με ξαφνιαζεις γιατι πρωτη φορα μου απευθυνεσαι... :)

Η Ιστορια της Σεξουαλικοτητας.Μισελ Φουκω.Τη εισαγωγη μονο αν διαβασεις φτανει.Γυρω στις 150 σελ.  :-*
παντογνωστης δεν ειμαι και ουτε θα γινω...το συγκεκριμενο που λες απλα δεν το γνωριζα...ευκαιρια για μελετη.. :grin:
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.425
Like
4.743

Moutro69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2016
Μηνύματα
234
Like
16
Πόντοι
1
Γιατί όμως να θέλει κάποιος να πάει με κάτι, το οποίο μοιάζει με γυναίκα, αλλά στην πραγματικότητα δεν είναι? Ποια η ψυχολογία του εν λόγω ατόμου και τελικά τι του αρέσει? Οι γυναίκες ή οι άντρες?
Γιατί είναι γκέι και δεν θέλει να το παραδεχτεί, έτσι τα βήματα που πρέπει να κανει είναι μικρά , ενχειρισμένη > μην ενχειρισμένη > Cross Dresser> Gay
Δεν πάει κατευθείαν με άντρα.
Ονομασίες και ταμπέλες χιλιάδες, αυτή όμως είναι η αλήθεια.

Οσο για το ανωμαλο της φάσης, ανώμαλο είναι και μην ακούω αρχιδιές για γκρί, το γκρί είναι το νέο μούσι / φερεντχές του πούστη.
Γκρι : δεν με γάμησε μου έβαλες μόνο το κεφαλάκι μέσα και του πήρα πίπα, δεν είμαι πούστης
Ασπρο μαύρο : Εισαι πούστης και ετοιμάζεσαι να γίνεις καραπουσταριό.

Σορρυ για την γλώσσα απλά έτσι μόνο μπορώ να εκφραστώ, δεν θα ήθελα να θίξω κανέναν , ότι δεν μπαίνει στο κώλο μου, εμενα δεν με ενοχλεί.

ΥΣ και όσο για τις εξυπνάδες του τύπου δάχτυο δεν τρώτε ?
α) εξαρτάτε το  δάχτυλο πιανού είναι, της μουνάρας ή του μπεταντζή ? Εχουν και τα δάχτυλα διαφορές !
β) ο προστάτης είναι κατεξοχήν ερωτογενής ζώη στον άντρα.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Γιατί είναι γκέι και δεν θέλει να το παραδεχτεί, έτσι τα βήματα που πρέπει να κανει είναι μικρά , ενχειρισμένη > μην ενχειρισμένη > Cross Dresser> Gay
Δεν πάει κατευθείαν με άντρα.
Ονομασίες και ταμπέλες χιλιάδες, αυτή όμως είναι η αλήθεια.

Οσο για το ανωμαλο της φάσης, ανώμαλο είναι και μην ακούω αρχιδιές για γκρί, το γκρί είναι το νέο μούσι / φερεντχές του πούστη.
Γκρι : δεν με γάμησε μου έβαλες μόνο το κεφαλάκι μέσα και του πήρα πίπα, δεν είμαι πούστης
Ασπρο μαύρο : Εισαι πούστης και ετοιμάζεσαι να γίνεις καραπουσταριό.

Σορρυ για την γλώσσα απλά έτσι μόνο μπορώ να εκφραστώ, δεν θα ήθελα να θίξω κανέναν , ότι δεν μπαίνει στο κώλο μου, εμενα δεν με ενοχλεί.

ΥΣ και όσο για τις εξυπνάδες του τύπου δάχτυο δεν τρώτε ?
α) εξαρτάτε το  δάχτυλο πιανού είναι, της μουνάρας ή του μπεταντζή ? Εχουν και τα δάχτυλα διαφορές !
β) ο προστάτης είναι κατεξοχήν ερωτογενής ζώη στον άντρα.
ερωτηση κρισεως...πως ειναι δυνατον ολοιοσοι δηλωνουν και καλα στρειτ και μαλιστα φανατικα μπαινουν σε θεματα που εχουν να κανουν με τρανς και το σεξ με τρανς και να δηλωνουν φανατικα οτι ειναι αντρες;;;μαλακιες απαντησεις του τυπου μπαινω και διαβαζω για ενημερωση τα ακουω βερεσε....βρες και σκεψου κατι αλλο πριν απαντησεις.
 

Moutro69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2016
Μηνύματα
234
Like
16
Πόντοι
1
Για τους άλλους δεν ξέρω και δεν με ενδιαφέρει,
αν ρωτάς εμένα για μένα είναι πολύ  απλό, μου τράβηξε την προσοχή γιατί σαν τίτλος ηταν σοβαρός καιόχι ηλίθιος σαν πολλούς άλλους και ξύπνησε μου ξύπνησε και την περιέργεια για τις απαντήσεις θα έχουν γραφτεί. Σε κάλυψα ? Αν όχι, λυπάμαι.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Για τους άλλους δεν ξέρω και δεν με ενδιαφέρει,
αν ρωτάς εμένα για μένα είναι πολύ  απλό, μου τράβηξε την προσοχή γιατί σαν τίτλος ηταν σοβαρός καιόχι ηλίθιος σαν πολλούς άλλους και ξύπνησε μου ξύπνησε και την περιέργεια για τις απαντήσεις θα έχουν γραφτεί. Σε κάλυψα ? Αν όχι, λυπάμαι.
σαν απαντηση με καλυψες...απλα θα κανω μια παρατηρηση...οταν δεν γνωριζω ενα θεμα λεω απλα οτι δεν εχω αποψη...εσυ εφοσον δεν πας με τρανς η κροςμπορεις να καταλαβεις η να ψυχολογησεις ενα ατομο που κανει σεξ με τρανς;και να εχεις αποψη;;;;
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
το λάθος του ειναι πως πιστεύει πως όσοι πάνε με τραβέλια ή τρανς είναι η αρχή για να κταλήξουν να πηγαίνουν με άντρες.. αυτό δεν καταλαβαίνει, πως όσοι πάνε με τρανς τις θεωρούν ξεχωριστά πλάσματα κι αυτό ακριβώς είναι που τους (μας) αρέσει... και όχι, ποτε δεν μου άρεσαν οι άντρες και ποτέ δεν θα δοκιμασω να παω... εδω που τα λέμε αν ηταν έτσι θα τοχα δοκιμασει εδω και πολλά χρόνια..
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
το λάθος του ειναι πως πιστεύει πως όσοι πάνε με τραβέλια ή τρανς είναι η αρχή για να κταλήξουν να πηγαίνουν με άντρες.. αυτό δεν καταλαβαίνει, πως όσοι πάνε με τρανς τις θεωρούν ξεχωριστά πλάσματα κι αυτό ακριβώς είναι που τους (μας) αρέσει... και όχι, ποτε δεν μου άρεσαν οι άντρες και ποτέ δεν θα δοκιμασω να παω... εδω που τα λέμε αν ηταν έτσι θα τοχα δοκιμασει εδω και πολλά χρόνια..
οι τρανς ειναι το αλατοπιπερο κατι που προσθετει και ειναι διαφορετικο ;) ;) ;) ;)
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Ένεκα του επερχόμενου ΣΚ και σε συνέχεια των άκρως ενδιαφερόντων θεμάτων που είθισται να ανεβαίνουν τα σαββατοκύριακα στο παρόν site θα βάλω κι εγώ το λιθαράκι μου στην συνέχιση αυτής της συνήθειας που έγινε αγάπη!  :2funny:

Μάθαμε στο σχολείο, αλλά και στην ζωή, ότι συνήθως το θετικό έλκεται από το αρνητικό και στην προκείμενη περίπτωση το θηλυκό από το αρσενικό. Συνήθως, θα πρόσθετε κάποιος όταν αναφέρεσαι σε θέματα σεξουαλικής έλξης...
Ας θεωρήσουμε λοιπόν ότι ο κανόνας είναι ο παραπάνω. Τον κανόνα λοιπόν έρχονται να τον ισχυροποιήσουν οι εξαιρέσεις.
Παρατηρούμε λοιπόν ότι υπάρχουν κάποιες περιπτώσεις όπου το αρσενικό έλκεται από το αρσενικό και το θηλυκό από το θηλυκό.
Περίεργο οταν το πρωτοπαρατηρεί κανείς, γνωρίζοντας μόνο τον κανόνα, αλλά με λίγη προσπάθεια κατανοείς την εξαίρεση και τελικά να την αποδέχεσαι ότι υφίσταται και αυτή στο παιχνίδι.

Πάμε όμως σε μια ιδιάζουσα κατηγορία η οποία είναι τα τραβέλια. οκ λοιπόν η τραβεστί είναι καθαρά gay, γουστάρει άντρες, απλά έχει την "περίεργη" συμπεριφορά να ντύνεται και να συμπεριφέρεται ως γυναίκα, εννίοτε να βάζει και βυζιά ίσως για να έλκει περισσότερο τους άντρες που θα την πλησιάσουν. Δεν διαφέρει, κατά την άποψη μου, πολύ από τον gay ως προς τις επιθυμίες τις. Δλδ gay και τραβέλια εχουν μια κοινή βάση. Ειναι αντρες που γουστάρουν άντρες. Με λίγα λόγια gay.(θα μπορούσαμε να συμπεριλάβουμε και τις μη εγχειρισμένες αλλά και τις εγχειρισμένες, βαση του ερωτήματος που τιθεται παρακάτω. Ξερω ότι υπάρχουν κάποιες μικροδιαφορές αλλά στην ουσία δεν βλέπω κάποια τρομερή διαφορά σε οτι αφορά την ουσία του πράγματος οτι δλδ τα συγκεκριμένα άτομα- εγχειρισμένα ή μη- είναι gay αντρες οι οποίοι γουστάρουν αντρες. Μπορεί το θέμα της εγχερισης να είναι και καθαρά οικονομικό... Αλλά τεσπά ας μην αναλοθούμερ στις μικροδιαφορές αυτών των δυο, διαφορετικών ομολογουμένων, αλλα με πολλά κοινά χαρακτηριστικά ανθρώπων)
Αυτό που δεν μπορώ να κατανοήσω πλήρως είναι η ψυχολογία του άντρα που αρέσκεται να συνευρίσκεται σεξουαλικά με τραβέλια...
και εξηγώ:
Αν εισαι gay γουστάρεις τους άντρες. Αρα σεξουαλίζεσαι με δροσερά αγόρια.Μεγεια σου με χαρά σου και κατανοητό ως έναν βαθμός. Αν εισαι straight  γουστάρεις γυναίκες και σεξουαλίζεσαι με αυτές. και αυτό κατανοητό.
[glow=red,2,300]Γιατί [/glow]όμως να θέλει κάποιος να πάει με κάτι, το οποίο μοιάζει με γυναίκα, αλλά στην πραγματικότητα δεν είναι? Ποια η ψυχολογία του εν λόγω ατόμου και τελικά τι του αρέσει? Οι γυναίκες ή οι άντρες?
Συμφωνα  με  την  βιβλιογραφια  κ  τις  ψυχιατρικες  πραγματογνωμοσυνες  υπαρχουν  ορισμοι  και  τιτλοι  αναντιστοιχοι  με την  πραγματικοτητα.Ο καθε  ανθρωπος  ασχετα  με  τον  σεξουαλικο  του  προσανατολισμο,τις  ερωτικες  του  επιθυμιες  η  φαντασιωσεις ,  ειναι  μια  κατηγορια  απο  μονος  του...η  οποια  αλλαζει  ενιοτε  με  το  χρονο.Ο  αντρας , κυνηγος  εμπειριων ,  δεν  παυει  να  αναζητα  το  καθετι  διαφορετικο, το  καθε  τι  αγνωστο  σ αυτον  ...

Το  γιατι  σου......ειναι  και  θα  μενει  αναπαντητο....
 
OP
OP
Mounokwlaraki

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.701
Πόντοι
7.216
...Ετσι ξεκινησε και η Ψυχιατρικη να εξεταζει συμπεριφορες μεταξυ αυτων και τη σεξουαλικοτητα και να παραγει συμπερασματα,ετικετες.Λες και οι ανθρωποι ειναι προιοντα σε ραφια των σουπερ μαρκετ....
Αλλα και σε τι θα βοηθουσε αν την μαθαιναμε; :rolleyes: Μα για να βαλουμε ετικετα και να τον διαχωρισουμε απο το συνολο κατι που κανεις δεν θελει.Εχει σκεφτει κανεις ποσο ποναει να εισαι παιδακι 6-7 χρονων και να σε φωναζουν μερα νυχτα πουστη κτλ;
Οποια γενια καταφερει να σπασει τις ετικετες,θα εχει κανει ενα βημα προς την Ελευθερια. :)

                                                               Φιλακια στους τραβελογαμιαδες κ σ ολους τους γαμιαδες γενικως............................................................................................. :cheesy:

Αγαπητή συναγωνίστρια Τζούλη,
το θέμα που θίγεις είναι σημαντικό και πραγματικά με θλίβουν τέτοιες συμπεριφορές ειδικά σε μικρα, αλλά και σε μεγάλα παιδία.  :(
Στόχος του παρόντος νήματος δεν είναι να διαχωρήσει ανθρώπους και συμπεριφορές αλλά ένα έναυσμα για τροφή και σκέψη και καλοπροαίρετη συζήτηση.
Είναι και ΣΚ μην το ξεχνάτε! :uglystupid:

Η αποψη του Μούτρου69, αν και ήρθε με λιγο άκομψο τρόπο-γιατί βρε λεβέντη μου τόση μανία?  :tickedoff:- , πρέπει να ομολογήσω οτι είναι η πρώτη που έρχεται στο μυαλό του κοινού ανθρώπου. Δεν θα πώ οτι συμφωνώ ή οτι διαφωνω αλλά οτι είναι μια mainstream άποψη.

Η άποψη του κ.κ. πορνολόρδου (ολοκληρος λόρδος να μην βάλω διπλό κ.?) αν και όχι mainstream ισως είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα. Μπορεί όπως και άλλα τόσα περίεργα πράγματα που κάνουμε να είναι κάτι που δοκιμάζει κάποιος από περιέργεια.
Η απορεία μου ομως είναι για τους μόνιμους κάτοικους και οχι για κάποιους που περιστασιακά δοκιμάσαν έτσι για την φάση.


Αγαπητέ travestolagne καταλαβαίνω οτι υπάρχουν διαφορες αποχρώσεις του γκρι. Αποχρώσεις των φυλλων ομως υπάρχουν 2. Αντρας και γυναίκα. Ενδιάμεσο δεν υπάρχει. Τωρα το τι θα κάνει κάποιος στο κρεβάτι είναι αλλου παπα ευαγγέλιο. Άλλος είναι στραίτ και μπορεί η γυναίκα του να βάζει strap on και να τον καρφώνει. Περίεργο κι αυτό και μια κατηγορία μονο του. Δεν τον λες 100% στραιτ δεν μπορεις να το πεις και γκεη ομως γιατί δεν ελκυεται από το ιδιο φύλο. Οπότε με τις ταμπέλες καλό θα ήταν να έχουμε μια απόσταση όπως λέει και η τζούλη.

Η απορία πάντως μένει...

 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
αγαπητε ....δεν μπορει καποιος ο οποιος τρωει στραποναρισμα απο γυναικα βαση των ταμπλελων που βαζουνε οι περισοτεροι να θεωρειται 100 τοις εκατο στρειτ :hi:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Οι γκευ πανε με τραβεστι γιατι δεν εχουν αποδεχτει τον εαυτο τους και ξεγελιουνται οτι ειναι κατι αλλο επειδη δεν πηγαινουν με αντρα πουτσαρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom