Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 182K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (6 μέλη και 19 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 837 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 492 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 316 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 307 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 96 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 551 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 86 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.854

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
16
Κατοπιν πολλαπλων συζητησεων σε διαφορα θρεντ εχει γινει αναφορα ουκ ολιγες φορες στη ρατσα που ακουει στο ονομα ελλεεινιδες!!!!Καλω να καταθεσουμε προσωπικες μας εμπειριες με αυτες πικριες απογοητευσεις αλλα και ομορφες αναμνησεις!!!οποιος τολμα απο μας!!!! ;)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
πρωτοτυπο θεμα!!! δεν εχει ξαναπαιξει ποτες!
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Το μαριχουάνα STOP λιγότερες φορές έχει παίξει στην τηλεόραση.
Αλλά για να μην είμαι και εντελώς εκτός θέματος θα πω μια απογοήτευση και μια όμορφη στιγμή. Η απογοήτευση ήταν όταν η Ζ μου είπε οτι δεν υπάρχει περίπτωση να δώσει κώλο και η όμορφη στιγμή όταν η Μ τα πήρε στη μάπα χωρίς καν να της το ζητήσω.
 

Επισκέπτης
Κι άλλο thread για αυτό το θέμα? 'Ημαρτον!...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
παντως εχω περιεργεια να διαβασω κ καμια ομορφη αναμνηση...  :rolleyes:


να σαν αυτη του ξυλινουστοκ :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
16
Ειναι κατα τη γνωμη μου ενα απο τα πρωτα που θα επρεπε να παιζουν!
...και κανω αγω την αρχη!Τα ηθελε ο κωλος μου οποτε...Λοιπον γνωριζω κοπελια  φοιτητρια της ΑΣΟΕ απο παρεα και ξεκινουν τα sms  μεταξυ μας...το πρωτο ραντεβου δεν αργει να κανονιστει,σημειοτεον δε οτι η κοπελια και στα μηνυματα αλλα και απο κοντα ηταν υπερθετικη στο να γινει κατασταση τοσο στα λογια(μου εχεις κανει το κλικ κτλ)οσο και στα εργα(καθε τοσο με χαιδευε απαλα στο χερι και στα γονατα και εσκθβε μπροστα μου πολλαπλες φορες ωστε να βλαπω μπουστο...)Για να  μην τα πολυλογω οταν εφτασε η ωρα να τη φιλησω στο στομα τραβηχτηκε και μου ειπε 'να μην κανω τετοια πραγματα γιατι εχει αγορι'....Τα συμπερασματα δικα σας την παλιοπ..... :thefinge:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
κατι τετοια θα τραγουδα στην αλικη του τωρα χαχα

φρεντυ την παρεξηγησες την κοπελα.. απλον... :P

 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
16
κατι τετοια θα τραγουδα στην αλικη του τωρα χαχα

φρεντυ την παρεξηγησες την κοπελα.. απλον... :P
αγαπητη ΒiteMeIaMfresH μπορεις να μου πεις για ποιο λογο δεχτηκε να μου δωσει το τηλ της να βγουμε οι δυο μας να μου πει οτι της εκανα κλικ και ολα τα υποννοουμενα φυσικα που ειπωθηκαν?Πως θα φαινοντουσαν αυτα στο φιλο της?
 

Επισκέπτης
... οταν εφτασε η ωρα να τη φιλησω στο στομα τραβηχτηκε και μου ειπε 'να μην κανω τετοια πραγματα γιατι εχει αγορι'....Τα συμπερασματα δικα σας την παλιοπ..... :thefinge:

Εντάξει, εκεί κολλάς? Έπρεπε να της πεις "πως κάνεις έτσι μωρέ, κι εγώ έχω κοπέλα... να πηδηχτούμε έλεγα όχι να παντρευτούμε!!!" :cheesy:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
αγαπητη ΒiteMeIaMfresH μπορεις να μου πεις για ποιο λογο δεχτηκε να μου δωσει το τηλ της να βγουμε οι δυο μας να μου πει οτι της εκανα κλικ και ολα τα υποννοουμενα φυσικα που ειπωθηκαν?Πως θα φαινοντουσαν αυτα στο φιλο της?

ε.. σ εβλεπε φιλικα!!!!! χαχα
ζε νε σαι πας ειλικρινα αν ειναι ετσι οπως τα λες... μπορει ετσι να ναι το στυλακι της... με ολους
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
16
ε.. σ εβλεπε φιλικα!!!!! χαχα
ζε νε σαι πας ειλικρινα αν ειναι ετσι οπως τα λες... μπορει ετσι να ναι το στυλακι της... με ολους
Εσυ δηλαδη οσους βλεπεις φιλικα  τους λες οτι σου κανουν -να το διευκρινισω αυτο-ερωτικο κλικ?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
Εσυ δηλαδη οσους βλεπεις φιλικα  τους λες οτι σου κανουν -να το διευκρινισω αυτο-ερωτικο κλικ?

εγω δεν το λεω ουτε σ αυτους που οντως μου κανουν.. βρηκες ατομο να ρωτησεις χαχαχα
οπως κ να χει αφου η κοπελα στο εκοψε τι το ψαχνεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: bajis
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
16
Kαιμια ωραια εμπειρια:Ημουν ερωτευμενος με μια κοπελια απο το λυκειο μου...μετα απο πολυ καιρο δεν αντεξα πηρα την κιθαρα μου και την πηρα τηλεφωνο για να της τραγουδησω το:'της αγαπης την ουσια'του Μαχαιριτσα...αυτο σταθηκε αφορμη να θελησει να βγουμε ραντεβου και μετα και δευτερο και τριτο...και δημιουργησαμε μια υπεροχη σχεση που κρατησε 3 χρονια! :smitten:
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
16
εγω δεν το λεω ουτε σ αυτους που οντως μου κανουν.. βρηκες ατομο να ρωτησεις χαχαχα
οπως κ να χει αφου η κοπελα στο εκοψε τι το ψαχνεις
δεν το ψαχνω παει καιρος αλλωστε..απλα μου κανει εντυπωση που δεν προσαπτεις τιποτα στην κοπελα... :think:αν ειχε αγορι να καθοταν στ αυγα της η να κρατουσε την κουβεντα σε φιλικο επιπεδο!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
γιατι σου προσαπτω εσενα? :P
τι να της προσαψω αφου σου ειπε οχι, μπαστα, νον, νο, τζους κ οτι εχει γκομενο... κ δεν μπορω να μπω κ στο μυαλο της για να καταλαβω γιατι σου εδινε θαρρος κατα τα λεγομενα σου... αρα ριχνω λευκο
αλλα μην ανησυχεις ολο κ καποιος θα βρεθει να της προσαψει διαφορα... αν ηταν ο τοντοκ εδω να δεις ποσα θα λεγε χαχαχαχαχα
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
16
γιατι σου προσαπτω εσενα? :P
τι να της προσαψω αφου σου ειπε οχι, μπαστα, νον, νο, τζους κ οτι εχει γκομενο... κ δεν μπορω να μπω κ στο μυαλο της για να καταλαβω γιατι σου εδινε θαρρος κατα τα λεγομενα σου... αρα ριχνω λευκο
αλλα μην ανησυχεις ολο κ καποιος θα βρεθει να της προσαψει διαφορα... αν ηταν ο τοντοκ εδω να δεις ποσα θα λεγε χαχαχαχαχα
οχι δεν τραβαω τοσο ζορι ευχομαι η κοπελιτσα να βρηκε το δρομο της...την κρινω μονο για το συγκεκριμμενο γεγονος οχι γενικοτερα...τζους,μπαστα και αλλες τετοιες εκφρασεις 'επιπεδου' δεν χρησιμοποιησε...για να ξερεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom