Νέα

Ξενοδοχειο στην Μαυρη Ηπειρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BARLONG
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BARLONG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
92
Κριτικές
16
Like
363
Πόντοι
290
Η κριση στην Ελλαδα με εχει στειλει για ενα μηνα σε μια χωρα της Αφρικης. Σε αυτες τις μουσουλμανικες χωρες δεν εχει και πολλα να κανει ενας λευκος και γενικα ειναι και λιγο επικινδυνα οποτε το μονο που μπορεις να κανεις μετα την δουλεια ειναι να πιεις μια μπυρα στο lobby του ξενοδοχειου.
Οποτε ειμαι 4 μερες εδω και τις πρωτες 3 μερες εβλεπα 3 κυριες να καθονται μονες τους σε ενα τραπεζι και να κοιτανε το κενο. Καθε μερα το ιδιο σκηνικο. Καταλαβα οτι ηταν κατι σαν call girl. Το προβλημα ειναι οτι και οι 3 ηταν οτι χειροτερο μπορει να δεις σε γυναικα. Χοντρες μεγαλες σε ηλικια και γενικα χαλια. Οποτε απλα της εβλεπα απο μακρια και γελαγα οταν πηγαινε καποιος ξενος που ειχε πιει λιγο παραπανω.

Ολα αλλαξας σημερα. Σημερα εσκασε στο μπαρ ενα μωρο καπου στα 20. Μελαχρινο στο οποιο εχουν πεσει σαν μυγες πανω του κατι πενηντάρηδες τελειωμενοι.
Την κοιταω και με κοιταει.
Τελικα εχει ενδιαφερον η συνεχεια για να δουμε!!
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Μαγκα εκει θεριζει το aids,διπλοκαπωτα τα παντα ολα.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.560
Κριτικές
178
Like
38.978
Πόντοι
21.896
Η κριση στην Ελλαδα με εχει στειλει για ενα μηνα σε μια χωρα της Αφρικης. Σε αυτες τις μουσουλμανικες χωρες δεν εχει και πολλα να κανει ενας λευκος και γενικα ειναι και λιγο επικινδυνα οποτε το μονο που μπορεις να κανεις μετα την δουλεια ειναι να πιεις μια μπυρα στο lobby του ξενοδοχειου.
Οποτε ειμαι 4 μερες εδω και τις πρωτες 3 μερες εβλεπα 3 κυριες να καθονται μονες τους σε ενα τραπεζι και να κοιτανε το κενο. Καθε μερα το ιδιο σκηνικο. Καταλαβα οτι ηταν κατι σαν call girl. Το προβλημα ειναι οτι και οι 3 ηταν οτι χειροτερο μπορει να δεις σε γυναικα. Χοντρες μεγαλες σε ηλικια και γενικα χαλια. Οποτε απλα της εβλεπα απο μακρια και γελαγα οταν πηγαινε καποιος ξενος που ειχε πιει λιγο παραπανω.

Ολα αλλαξας σημερα. Σημερα εσκασε στο μπαρ ενα μωρο καπου στα 20. Μελαχρινο στο οποιο εχουν πεσει σαν μυγες πανω του κατι πενηντάρηδες τελειωμενοι.
Την κοιταω και με κοιταει.
Τελικα εχει ενδιαφερον η συνεχεια για να δουμε!!
σε ποια πολη της αφρικης???????????????
 
OP
OP
B

BARLONG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
92
Κριτικές
16
Like
363
Πόντοι
290
Αλγερια
 
OP
OP
B

BARLONG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
92
Κριτικές
16
Like
363
Πόντοι
290
Χτες το βραδυ ρωτησα μια απο τις κυριες τι και πως για να ξερω. Η τυπισα που μιλησα χαλια. Μου ειπε θελει 100 για δωματιο στο ξενοδοχειο γιατι αλλιως δεν την αφηνουν να μπει μεσα. Λογικα αυτο ειναι για να παρουν λεφτα οι μεσαζοντες μεσα στο ξενοδοχειο που την αφηνουν να ειναι εκει και εκεινη θελει αλλα 100. Μου λεει οτι θελεις μασαζ σεξ. Αγγλικα μετρια
Καλα της λεω θα δουμε αυριο. Μου λεει λεφτα για ταξι. Της λεω αντε γεια

Οποτε αν δω κατι καλο μικρο σε ηλικια θα το χτυπησω!
 
OP
OP
B

BARLONG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
92
Κριτικές
16
Like
363
Πόντοι
290
και σκεφτομαι αν δω κατι καλο και το χτυπησω πρεπει να εχω μαζι μου προφυλακτικα. Οποτε παω σε ενα κοντινο τεραστιο supermarket και παπαρια. Δεν ειχε. WTF? Τι γινεται εδω περα? Φευγω βριζοντας και μετα σκεφτομαι φαρμακειο θα εχει δεν γινεται. Μπαινω στο πρωτο και ζηταω condom μου λεει τι ειναι αυτο. WTF again. Του δειχνω ενα durex α οκ μου λεει!!!

Οποτε για να δουμε σημερα τι θα εχει το μενου!!
 
OP
OP
B

BARLONG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
92
Κριτικές
16
Like
363
Πόντοι
290
Συζητηση με ενα μετριο milf καπου στα 30. Ζητησε 100 για το ξενοδοχειο και 220 για εκεινη. Της λεω πολλα. Πεφτει στα 200. Ποση ωρα μου λεει μια ωρα. Μην σας ζαλιζω την εστειλα.
Τωρα ειδα ενα αλλο κοντα στα 20. Θα δοκιμασω συζητηση να δουμε
 
OP
OP
B

BARLONG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
92
Κριτικές
16
Like
363
Πόντοι
290
Τελικά είχα να διαλέξω σε μια μαλάκια και σε ένα γαμηση. Διάλεξα το δεύτερο. Την παζάρεψα στα 100 για το ξενοδοχείο και 50 για εκείνη. Την κάρφωσα μετά απο 5 λεπτά κατάλαβε ότι δεν θα τελεί τελείωμα γρήγορα. Μετά απο λιγο λέει τελος λιγο τσιμπουκι και τελος. Εννοείται ότι δεν είπα κατι αφού ειναι εκτός έδρας και γενικά κατι τετοιο περίμενα . Υπηρεσία στούντιο και τώρα που το σκεφτομαι λιγότερο. Α ρε Ελλάδα με τα καλά σου !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom